Agencja Marketingowa M16.pl

Pozycjonowanie Wojkowice

Poszukujesz agencji, która pomoże Ci wypromować stronę lub sklep internetowy w sieci, a może inne firmy próbowały to zrobić i nie sprostały temu zadaniu? W obu przypadkach masz szczęście, że trafiłeś na naszą stronę!

pozycjonowanie Wojkowice

Pozycjonowanie
Wojkowice

Jakie są koszty

Budżet zależy od tego, jaki jest Twój obszar działania (miasto/województwo/Polska/cały świat) oraz od tego, jak bardzo są rozwinięte firmy konkurencyjne.

Jakie słowa kluczowe

Nie mamy limitu pozycjonowanych fraz. Każdą z fraz razem wybieramy na początku współpracy i mamy jeden cel – aby, to co robimy, przyniosło Ci zysk.

Kiedy efekt?

Wszystko zależy od konkurencji i branży. Najczęściej jesteśmy w stanie zdobyć odpowiednie miejsca na frazy 2-3 razy szybciej niż reszta stawki. W naszych narzędziach sprawdzamy, jakie działania wdrażali, żeby zdobyć pozycje.

Pozycjonowanie stron w Wojkowicach

Wśród naszych Klientów można znaleźć przedsiębiorstwa o zasięgu ogólnopolskim, europejskim, jak również i globalnym – zazwyczaj wszystkie działania i ustalenia załatwiane są przez e-mail oraz telefonicznie. Cenimy wygodę i efektywność działań – tak, aby każdy był zadowolony.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

 • tworzenie sklepów online od zera
 • dokładna analiza fraz
 • stworzenie struktury sklepu
 • kompleksowa konfiguracja wszystkich funkcjonalności sklepów
 • nacisk na pozycjonowanie najważniejszych kategorii/produktów
1

Pozycjonowanie stron

 • stworzenie arkusza fraz
 • analiza konkurencji
 • przygotowanie harmonogramu prac
 • copywriting i linkbuilding
 • comiesięczne raporty wraz z efektami
2

Pozycjonowanie lokalne

 • ustalenie zasięgu działania Twojego biznesu
 • optymalizacja strony skupiając się na frazach lokalnych
 • stworzenie wizytówki Google Moja Firma
 • optymalizacja aktualnej wizytówki Google Moja Firma
 • publikacja artykułów na lokalnych portalach
3

Dlaczego warto wybrać naszą agencję?

Zajmujemy się pozycjonowaniem firm z całej Europy i nie tylko, więc odległość nie będzie dla nas żadnym problemem.

Trafiłeś na tę podstronę, bo pewnie wpisałeś w wyszukiwarce Google słowa „pozycjonowanie Wojkowice”. Jak wiesz, nie jesteśmy z Wojkowic, jednak w większości przypadków obsługujemy Klientów online. Skoro w wynikach wyszukiwania jesteśmy przed konkurencją z Wojkowic na słowa związane z pozycjonowaniem stron, to też będziemy również mogli pomóc Twojej firmie.

Jeżeli konkurencja na ważne słowa kluczowe jest wyżej od Twojego serwisu, to należy coś z tym zrobić. Skontaktuj się z nami, a zobaczysz, że to inni będą oglądać Twoje plecy! To jest idealny czas, byś w końcu został bardziej doceniony przez Google – pozycjonowanie stron www Wojkowice to strzał w 10!

pozycjonowanie stron internetowych Wojkowice
pozycjonowanie stron Wojkowice

Fachowcy od SEO do Twojej dyspozycji!

Dołożyliśmy wszelkich starań, by skomponować zespół, który sprosta każdemu z oczekiwań naszych Klientów. Otworzyć „agencję SEO” nie jest trudno, zatrudnić kilka osób do pracy zdalnej i przekazywać zadania również, jednak taki model nie będzie skuteczniejszy od zespołu, który przebywa ze sobą 7 godzin dziennie. Naszym celem jest indywidualne podejście do każdego Klienta – tak działa nasza agencja interaktywna Wojkowice. Zajmujemy się pozycjonowaniem stron już ponad 10 lat.

Kampania SEM

Na czym polega dokładnie kampania SEM? Dowiedz się więcej! 

pozycjonowanie stron Wojkowice
Jak wygląda nasza praca?

Jesteśmy na bieżąco z nowinkami w pozycjonowaniu i zawsze staramy się być o minimum jeden krok przed konkurencją! Dzięki temu sprawdzające się techniki jak najszybciej są wdrażane w życie na obsługiwanych przez nas stronach.

pozycjonowanie stron w Wojkowicach
Przejrzysta umowa

Nasze umowy zarówno na pozycjonowanie lokalne stron, a także Kampanię SEM, zazwyczaj podpisywane są na czas nieokreślony, z dwumiesięcznym okresem wypowiedzenia. Wszystko czarno na białym, bez „promocji”, bez „dziwnych paragrafów”.

pozycjonowanie Wojkowice
Uwaga!
W trakcie współpracy z nami zachęcamy do pełnego zaangażowania w cały proces. Elementami technicznymi zajmiemy się w na własną rękę, jednak szczególnie na początku potrzebujemy najważniejszych informacji o Twoim biznesie i konkurencji.
pozycjonowanie Wojkowice

Kto może skorzystać z naszych usług?

Jesteśmy otwarci na każdą współpracę! Możemy pozycjonować wszystkich – od palarni kawy, aż po potężne sklepy internetowe. Strony, które są wysoko w wynikach wyszukiwania, praktycznie zawsze korzystają z pozycjonowania.
pozycjonowanie stron internetowych Wojkowice

Co wpływa na cenę pozycjonowania

W zakres kosztów pozycjonowania wchodzą takie działania jak: kupno linków, optymalizacja stron, a także monitoring widoczności pozycji w wynikach wyszukiwania.

pozycjonowanie Wojkowice
Robimy strony od A do Z

Jako agencja marketingowa zaprojektujemy Twoją stronę internetową! Tworzenie stron jest naszą specjalnością. Jeżeli zaistnieje taka konieczność, poprawiamy stronę tak, aby pozycjonowanie stało się o wiele łatwiejszym zadaniem.

Pozycjonowanie stron w Wojkowicach- postaw na marketing w sieci!

Masz dylemat, czy zdecydować się na reklamę swojego biznesu w sieci? Korzyści wynikające z pozycjonowania strony, są ogromne. Zwiększając widoczność Twojej strony, zdecydowanie poprawisz sprzedaż, świadomość Klienta oraz zadbasz o to, żeby być zawsze o krok przed konkurencją.

 • Budowa zaufania dla Twojej marki – wyszukiwarka stanowi podstawowe medium, z którego Klienci czerpią wiedzę na temat produktów i usług. Strony, które są na górze wyników wyszukiwania, są częściej odwiedzane i kształtują zarówno świadomość użytkownika, a także wpływają bezpośrednio na jego decyzje zakupowe. Wchodząc na wysokie pozycje w wyszukiwarce Google na odpowiednio dobrane dla Ciebie frazy, zadbasz o autorytet swojej marki.
 • Wzrost sprzedaży – inwestując w pozycjonowanie strony internetowej, zdecydowanie poprawisz wyniki sprzedażowe w biznesie. Nie ważne, czy prowadzisz sklep internetowy, czy preferujesz inną formę sprzedaży, zadbamy o to, by wielu potencjalnych Klientów znalazło Twoją stronę. Dobrze zoptymalizowana witryna usprawni cały proces zakupowy i poprowadzi Klienta do tego, na czym powinno zależeć Ci najbardziej – konwersjach.
 • Rozwój biznesów lokalnych – przedsiębiorcy prowadzący mniejsze firmy często zastanawiają się jak pokazać się na już dość nasyconym lokalnym rynku. Szczególnie, gdy trzeba walczyć nie tylko z innymi lokalnymi przedsiębiorcami, ale w wielu przypadkach też i z globalnymi liderami. Dobrze prowadzone pozycjonowanie strony internetowej pozwoli na skuteczne dotarcie do osób, które mają zamiar skorzystać z danych usług w konkretnej lokalizacji. Dzięki odpowiedniemu doborowi fraz można niskim kosztem zyskać bardzo wartościowy ruch dla Twojego biznesu.

FAQ

Dzięki kampanii SEM możemy idealnie zagospodarować budżet, jaki zakładamy. Efekty pozycjonowania wymagają czasu, mogą pojawić się dopiero po kilku lub kilkunastu miesiącach i w tym przypadku niezwykle pomocny jest Google Ads i Facebook! Dzięki kampanii SEM możemy bez czekania zdobyć Klientów i zająć się zdobywaniem zasięgu, dostosowując najlepsze rozwiązania dla danej sytuacji każdej firmy.

Pozycjonowanie stron to w głównej mierze poprawa widoczności strony/sklepu w naturalnych wynikach wyszukiwarki Google, czyli tych, które znajdują się zaraz pod płatnymi reklamami (Google Ads). Efektywne pozycjonowanie sklepów internetowych, tak samo, jak i pozycjonowanie stron internetowych Wojkowice, jest związane z narastającymi kosztami i większym nakładem czasu, ale przede wszystkim trzeba to robić rozsądnie. Mamy swoje, wypracowane przez lata, standardy, które pomagają poprawić wyniki finansowe naszych Klientów. Pora zająć się także Twoim biznesem, a kto zrobi to lepiej niż agencja , której specjalność to pozycjonowanie stron?

Pozycjonowanie stron Wojkowice to nie wszystko! Nasze doświadczenie pokazuje, że takie połączenie jest wręcz idealne przy działaniach reklamowych w internecie. W pierwszej kolejności docieramy do użytkowników z pomocą Google Ads, z czasem, gdy strona zaczyna być widoczna w naturalnych wynikach wyszukiwania, stopniowo możemy zmniejszać wydatki na kampanie Google Ads Wojkowice. Dzięki temu potencjalni Klienci, którzy przeszli z pozycjonowania, otrzymują dodatkowy, zdecydowany przekaz reklamowy praktycznie w każdym miejscu internetu. Odnotowujemy wzrosty w ruchu – każdy jest zadowolony (nie licząc konkurencji).

Chcesz dowiedzieć się, jak oblicza się cenę za pozycjonowanie w Wojkowicach? Jest to zależne od kilku zmiennych – frazy kluczowe, strony od konkurencji oraz to, jak szybko chcesz ujrzeć efekty naszej pracy. Po pierwszym kontakcie i starcie działań wybieramy więcej słów kluczowych, po to, aby dopasować te, które staną się najbardziej efektywne i takie, które mają największy potencjał większych zysków dla Twojej firmy. 

Pozycjonowanie lokalne jest najlepszym rozwiązaniem dla Klientów, skupiających się na danym obszarze, np. miasto, powiat, województwo. W tym przypadku wszystkie działania są nakierowane na wskazany obszar. Dlatego też zachęcamy Klientów, aby postawili na lokalne pozycjonowanie stron. Jeżeli prowadzisz firmę skupiającą się na działaniu lokalnym np.: pub, naprawy samochodowe, gabinet stomatologiczny, salon kosmetyczny możesz dotrzeć do grupy potencjalnych Klientów chcących skorzystać z Twoich usług. Zadania wchodzące w skład pozycjonowania, usługi pozycjonowania lokalnego także znakomicie sprawdzą się jako lokalne SEO. Jednym z kluczowych działań jest pojawienie się w organicznych wynikach wyszukiwania dzięki dopasowaniu dobrej jakości contentu. Zajmiemy się również stworzeniem dla Twojej firmy też odpowiednio przygotowane konto Google Moja Firma. Najważniejsze jest poprawa widoczności strony internetowej pod kątem interesującej Cię grupy docelowej i poprawę liczby konwersji. Wsparciem kampanii pozycjonowania lokalnego są reklamy płatne Google Ads, z pomocą opcji określenia zasięgu pokazywania się stworzonych reklam regionalnie np. wykluczenie Wojkowic i szybszemu pokazanie się w wynikach wyszukiwarki Google nad stronami konkurencji. Gdy wyświetlamy się na wcześniej dopasowane słowa kluczowe (np. dla agencji marketingowej słowo kluczowe to pozycjonowanie Wojkowice), na pewno zdobędziemy zyski z kampanii.