Agencja Marketingowa M16.pl

Pozycjonowanie Polkowice

Potrzebujesz agencji, która zajmie się wypromowaniem Twojej strony lub Twojego sklepu online w Internecie, a może inne firmy próbowały to zrobić i nie sprostały temu zadaniu? W obu przypadkach masz szczęście, że trafiłeś na naszą stronę!

pozycjonowanie Polkowice

Pozycjonowanie
Polkowice

Jaki budżet

Budżet zależy od tego, jaki jest Twój obszar działania (miasto/województwo/Polska/cały świat) i od tego, jakie wcześniej działania podjęła konkurencja.

Jakie słowa kluczowe

Sprawdzamy wszystkie, które mogą być dla Ciebie wartościowe. Każdą z fraz wspólnie wybieramy na początku współpracy i dążymy do jednego – aby, to co robimy, przyniosło Ci zysk.

Kiedy efekty?

Jest to uzależnione od tego, jak wygląda Twoja konkurencja. Standardowo jesteśmy w stanie zdobyć odpowiednie miejsca na frazy 2-3 razy sprawniej niż reszta stawki. Z pomocą naszych narzędzi weryfikujemy, jakie działania wdrażali, żeby zdobyć pozycje.

Pozycjonowanie stron w Polkowicach

Wśród naszych Klientów znajdują się firmy o zasięgu ogólnopolskim, europejskim, a także i globalnym – z reguły każde z działań i wszystkie ustalenia przeprowadzane są drogą mailową oraz telefonicznie. Cenimy wygodę i efektywność działań – tak, aby każdy był zadowolony.

Pozycjonowanie sklepów internetowych
 • tworzenie sklepów online od podstaw
 • sporządzenie analizy słów kluczowych
 • budowa struktury strony
 • kompleksowa konfiguracja niezbędnych funkcjonalności sklepów
 • nacisk na pozycjonowanie najważniejszych kategorii/produktów
1
Pozycjonowanie stron
 • analiza słów kluczowych
 • analiza konkurencji
 • przygotowanie harmonogramu prac
 • copywriting i linkbuilding
 • każdego miesiąca raporty wraz z efektami
2
Pozycjonowanie lokalne
 • ustalenie zasięgu działania Twojego biznesu
 • optymalizacja aktualnej strony z naciskiem na frazy lokalne
 • budowa wizytówki Google Moja Firma
 • optymalizacja obecnej wizytówki Google Moja Firma
 • publikacja artykułów na lokalnych portalach
3

Zdecyduj się na naszą agencję i zyskaj szybkie efekty!

Pozycjonujemy przedsiębiorstwa z całej Europy i nie tylko, dlatego też odległość nie stanowi dla nas żadnego problemu.

Czytasz tę podstronę, bo zapewne wpisałeś w wyszukiwarce Google frazę „pozycjonowanie Polkowice”. Jak wiesz, nie jesteśmy z Polkowic, jednak w większości przypadków obsługujemy Klientów online. Skoro w wynikach wyszukiwania jesteśmy przed konkurencją z Polkowic na słowa związane z pozycjonowaniem stron, to też będziemy mogli pomóc Twojej firmie.

W przypadku gdy konkurencja na najważniejsze słowa kluczowe jest wyżej od Twojego serwisu, to warto coś z tym zrobić. Napisz do nas, a zobaczysz, że to inni będą oglądać Twoje plecy! To jest idealny czas, byś wreszcie został bardziej zauważony przez wyszukiwarki – pozycjonowanie stron www Polkowice to strzał w 10!

pozycjonowanie stron Polkowice
pozycjonowanie stron Polkowice

Specjaliści od pozycjonowania do Twoich usług!

Ciężko pracowaliśmy, by zorganizować zespół, który sprosta każdemu z oczekiwań naszych Klientów. Otworzyć „agencję SEO” to nic trudnego, zebrać kilka osób do pracy zdalnej i przekazywać zadania również, ale tego typu model nie będzie skuteczniejszy od zespołu, który ma ze sobą stały kontakt. Zawsze stawiamy na indywidualne podejście do każdego zlecenia – tak działa nasza agencja interaktywna Polkowice. Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron od ponad 10 lat.

Kampania SEM

Na czym polega dokładnie kampania SEM? Dowiedz się więcej! 

pozycjonowanie stron internetowych Polkowice
Jak wygląda nasza praca?

Śledzimy wszelkie nowości w pozycjonowaniu i zawsze staramy się być o minimum jeden krok przed innymi! Dzięki temu sprawdzające się rozwiązania szybko są stosowane na obsługiwanych przez nas stronach.

pozycjonowanie w Polkowicach
Klarowna umowa

Nasze umowy zarówno na pozycjonowanie lokalne stron, jak i Kampanię SEM, zazwyczaj podpisywane są na czas nieokreślony, z dwumiesięcznym okresem wypowiedzenia. Wszystko czarno na białym, bez „promocji”, bez „niezrozumiałych paragrafów”.

pozycjonowanie stron w Polkowicach
Uwaga!

W trakcie współpracy z nami zachęcamy do czynnego zaangażowania w działania reklamowe. Elementami technicznymi zajmiemy się w na własną rękę, jednak szczególnie na początku potrzebujemy najważniejszych informacji o Twojej firmie i konkurencji.

pozycjonowanie stron internetowych Polkowice
Kogo pozycjonujemy w Polkowicach?
Nie mamy ograniczeń! Możemy pozycjonować wszystkich – od lokalnej pralni, aż po wielkie sklepy internetowe. Strony, które są wysoko w wynikach wyszukiwania, często korzystają z usługi pozycjonowania stron internetowych.
pozycjonowanie Polkowice

Co składa się na cenę pozycjonowania

W zakres kosztów pozycjonowania wchodzą takie aspekty jak: pozyskanie linków, optymalizacja stron oraz monitoring widoczności pozycji w wynikach wyszukiwania.

pozycjonowanie Polkowice
Tworzenie stron www i wiele więcej!

Jako agencja marketingowa stworzymy projekt Twojej przyszłej strony internetowej! Tworzenie stron to nasza specjalność. Jeżeli potrzeba, poprawiamy witrynę tak, aby wycisnąć z pozycjonowania jak najwięcej.

Pozycjonowanie w Polkowicach - postaw na marketing internetowy!

Zastanawiasz się, czy zdecydować się na reklamę swojej firmy w sieci? Korzyści, jakie przynosi pozycjonowanie strony, są ogromne. Poprawiając widoczność Twojej strony, zdecydowanie poprawisz sprzedaż, świadomość Klienta, a także zadbasz o to, żeby być zawsze o krok przed konkurencją.

 • Zaufanie dla Twojej marki – wyszukiwarka jest jednym z najważniejszych mediów, z którego klienci czerpią wiedzę o produktach i usługach. Witryny, które znajdują się na szczycie wyników wyszukiwania, są częściej klikane i kształtują jednocześnie świadomość użytkownika, a także wpływają bezpośrednio na jego decyzje zakupowe. Zdobywając wysokie pozycje w wyszukiwarce Google na odpowiednio dobrane dla Ciebie frazy, zadbasz o autorytet swojej marki.
 • Wzrost sprzedaży – stawiając na pozycjonowanie strony internetowej, zdecydowanie poprawisz wyniki sprzedażowe w swojej firmie. Nie ważne, czy prowadzisz sklep online, czy preferujesz inną formę sprzedaży, zadbamy o to by wielu potencjalnych Klientów znalazło Twoją stronę. Prawidłowo zoptymalizowana witryna usprawni cały proces zakupowy i poprowadzi Klienta do tego, na czym zależy nam najbardziej – konwersji.
 • Szansa także dla lokalnych biznesów – przedsiębiorcy prowadzący mniejsze firmy często zastanawiają się jak przebić się na już dość nasyconym rynku lokalnym. W sytuacjach, gdy trzeba konkurować nie tylko z innymi lokalnymi przedsiębiorcami, ale nie raz i z globalnymi liderami. Skuteczne pozycjonowanie strony internetowej zapewni skuteczne dotarcie do osób, które mają zamiar skorzystać z danych usług w danym regionie. Dzięki skutecznemu doborowi fraz można stosunkowo niskim kosztem zdobyć bardzo wartościowy ruch dla Twojego biznesu.

Najczęściej zadawane pytania przez Klientów z Polkowic i okolic

W SEM możemy idealnie zagospodarować budżet, jaki zakładamy. Efekty pozycjonowania są czasochłonne, pojawiają się dopiero po kilku lub kilkunastu miesiącach i tu pojawia się Google Ads i Facebook! Z pomocą kampanii SEM możemy od razu pozyskiwać Klientów i zająć się zdobywaniem zasięgu, dostosowując idealne rozwiązania dla danej sytuacji każdej firmy.

Pozycjonowanie strony to przede wszystkim poprawa widoczności strony/sklepu w naturalnych wynikach wyszukiwarki Google, tzn. tych, które znajdują się tuż pod reklamami płatnymi Google Ads. Dobrze prowadzone pozycjonowanie sklepów internetowych, tak samo, jak i pozycjonowanie stron Polkowice, jest związane z narastającymi kosztami i większym nakładem czasu, ale przede wszystkim trzeba to robić rozważnie. Za pomocą wypracowanych przez lata standardom, możemy wyraźnie poprawić pozycje Klientów, którzy się na nas zdecydowali, co powoduje wyraźne sukcesy finansowe. Najwyższy czas zająć się także Twoim biznesem, a kto zrobi to lepiej niż agencja specjalizująca się w pozycjonowaniu stron?

Pozycjonowanie stron Polkowice najlepiej działa w parze z Google Ads! Nasze doświadczenie pokazuje, że takie połączenie jest wręcz idealne przy działaniach reklamowych w internecie. Na początku kierujemy się do użytkowników z wykorzystaniem Google Ads, z czasem, gdy strona zaczyna pojawiać się w naturalnych wynikach wyszukiwania, stopniowo możemy ograniczyć wydatki na kampanie Google Ads Polkowice. Powoduje to, że potencjalni Klienci, którzy przeszli z pozycjonowania, dostają dodatkowy, efektywny przekaz reklamowy praktycznie w każdym miejscu w internecie. Ruch na stronie wzrasta – każdy jest zadowolony (oczywiście oprócz konkurencji).

Chcesz zapoznać się z tym, jak wylicza się cenę za pozycjonowanie w Polkowicach? Aby dokładnie to sprawdzić, warto wziąć pod uwagę trzy zmienne – frazy kluczowe, to jak wygląda nasza konkurencja oraz to, jak szybko chcesz zobaczyć efekty pozycjonowania. Po pierwszej konsultacji i starcie działań dobieramy większą ilość fraz, żeby dopasować te, które będą najbardziej efektywne oraz takie, które posiadają największe prawdopodobieństwo większych zysków dla Ciebie.

Pozycjonowanie lokalne sprawdza się najlepiej w przypadku Klientów, skupiających się na konkretnym obszarze, np. miasto, powiat, województwo. W tym przypadku wszystkie działania są nakierowane na wskazany obszar. Dlatego też zachęcamy Klientów, aby zdecydowali się na lokalne pozycjonowanie stron. Prowadząc firmę o zasięgu lokalnym np.: restaurację, warsztat samochodowy, gabinet stomatologiczny, salon kosmetyczny możesz dotrzeć do grupy potencjalnych Klientów zainteresowanych skorzystaniem z usług Twojej firmy. Proces pozycjonowania, działania w ramach pozycjonowania lokalnego także świetnie sprawdzą się jako lokalne SEO. Jednym z kluczowych działań jest pokazanie się w organicznych wynikach wyszukiwania dzięki dopasowaniu dobrej jakości contentu. Zajmiemy się również stworzeniem dla Twojej firmy również zoptymalizowane konto Google Moja Firma. Kluczowe jest zwiększenie widoczności strony internetowej dla najważniejszej dla Ciebie grupy docelowej i poprawę wyniku ,jeżeli chodzi o konwersje. Dopełnieniem kampanii pozycjonowania lokalnego będzie płatna reklama w Google Ads (dawniej Google AdWords), z pomocą opcji określenia zasięgu wyświetlania reklam lokalnie np. wyłącznie Polkowic i sprawniejszemu pokazanie się w wyszukiwarce Google przed stronami konkurencji. Gdy wyświetlamy się na wcześniej dobrane słowa kluczowe (np. w przypadku agencji SEO słowo kluczowe to pozycjonowanie Polkowice), z pewnością zdobędziemy zyski z kampanii.