Agencja Marketingowa M16.pl

Pozycjonowanie Bolesławiec

Potrzebujesz agencji, która pomoże Ci wypromować stronę lub sklep internetowy w Internecie, a może inne firmy próbowały to zrobić i nie sprostały temu zadaniu? W obu przypadkach masz szczęście, że trafiłeś na naszą stronę!

pozycjonowanie Bolesławiec

Pozycjonowanie
Bolesławiec

Jakie są koszty

Koszt kampanii jest zależny od tego, jaki jest Twój obszar działania (miasto/województwo/Polska/cały świat), a także od tego, jakie wcześniej działania podjęła konkurencja.

Jakie słowa kluczowe

Nie posiadamy limitu fraz do pozycjonowania. Każdą z fraz wspólnie wybieramy na początku współpracy i dążymy do jednego – żeby nasze działania przyniosły Ci konwersje.

Kiedy efekty?

Wszystko zależy od konkurencji i branży. Najczęściej jesteśmy w stanie zdobyć odpowiednie miejsca na frazy 2-3 razy szybciej niż reszta stawki. Z wykorzystaniem naszych narzędzi weryfikujemy, jakie działania wdrażali, żeby zdobyć pozycje.

Pozycjonowanie stron w Bolesławcu

Wśród naszych Klientów można znaleźć przedsiębiorstwa z zasięgiem ogólnopolskim, europejskim, a także i globalnym – zazwyczaj wszystkie działania i ustalenia przeprowadzane są drogą mailową oraz telefonicznie. Stawiamy na wygodę i efektywność działań – tak, aby każdy był zadowolony.

Pozycjonowanie sklepów internetowych
 • tworzenie sklepów online od podstaw
 • sporządzenie analizy słów kluczowych
 • budowa struktury strony
 • pełna konfiguracja wszystkich funkcjonalności sklepów
 • skupianie się na pozycjonowaniu wybranych przez Ciebie kategorii/produktów
1
Pozycjonowanie stron
 • analiza słów kluczowych
 • analiza konkurencji
 • przygotowanie harmonogramu działań
 • copywriting i linkbuilding
 • comiesięczne raporty wraz z efektywnością prac
2
Lokalne pozycjonowanie
 • ustalenie zasięgu działania Twojej firmy
 • optymalizacja strony z naciskiem na frazy lokalne
 • budowa wizytówki Google Moja Firma
 • optymalizacja aktualnej wizytówki Google Moja Firma
 • artykuły sponsorowane na lokalnych portalach
3

Dlaczego warto wybrać naszą agencję?

Pozycjonujemy przedsiębiorstwa z całej Europy i nie tylko, więc odległość nie stanowi dla nas żadnego problemu.

Znalazłeś się na tej stronie, bo zapewne wpisałeś w wyszukiwarce Google słowa „pozycjonowanie Bolesławiec”. Nie ukrywamy, że nie jesteśmy z Bolesławca, jednak w większości przypadków obsługujemy Klientów online. Skoro w wynikach wyszukiwania wyprzedziliśmy konkurencję z Bolesławca w kategorii słów kluczowych związanych z pozycjonowaniem stron, to też pomożemy Tobie.

Gdy konkurencja na ważne słowa kluczowe jest wyżej od Twojej strony, to należy reagować. Napisz do nas, po to, by inni oglądali Twoje plecy! To jest idealny czas, byś w końcu został bardziej zauważony przez wyszukiwarki – pozycjonowanie stron www Bolesławiec to idealne dla Ciebie rozwiązanie!

pozycjonowanie stron Bolesławiec
pozycjonowanie stron Bolesławiec

Specjaliści od pozycjonowania do Twojej dyspozycji!

Ciężko pracowaliśmy, by zorganizować zespół, który będzie w stanie sprostać najdziwniejszym oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Otworzyć „agencję SEO” to nic trudnego, zatrudnić kilka osób pracujących zdalnie i przekazywać zadania także, ale taki model nie będzie skuteczniejszy od zespołu, który ma ze sobą stały kontakt. Zawsze stawiamy na indywidualne podejście do każdego zadania – tak działa nasza agencja interaktywna Bolesławiec. Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron już ponad 10 lat.

Kampania SEM

Na czym polega dokładnie kampania SEM? Dowiedz się więcej! 

pozycjonowanie stron internetowych Bolesławiec
Jak wygląda nasza praca?

Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami w pozycjonowaniu i zawsze staramy się być o co najmniej jeden krok przed konkurencją! Dzięki temu sprawdzające się rozwiązania jak najszybciej są stosowane na obsługiwanych przez nas stronach.

pozycjonowanie w Bolesławcu
Przejrzyste warunki umowy

Nasze umowy zarówno na pozycjonowanie lokalne stron, jak i Kampanię SEM, najczęściej podpisywane są na czas nieokreślony, z dwumiesięcznym okresem wypowiedzenia. Bez dodatkowych kosztów, bez „promocji”, bez „dziwnych paragrafów”.

pozycjonowanie stron w Bolesławcu
Ważne!

Podczas współpracy z nami zachęcamy do pełnego zaangażowania w cały proces. Sprawami technicznymi zajmiemy się w samodzielnie, ale szczególnie na początku potrzebujemy najważniejszych informacji o Twojej firmie i konkurencyjnych firmach.

pozycjonowanie stron internetowych Bolesławiec
Kto powinien skorzystać z naszych usług?
Jesteśmy otwarci na każdą współpracę! Możemy pozycjonować każdego, kto tego potrzebuje – od lokalnej pralni, aż po wielkie sklepy internetowe. Firmy, które są wysoko w wynikach wyszukiwania, praktycznie zawsze korzystają z pozycjonowania.
pozycjonowanie Bolesławiec

Co wpływa na cenę pozycjonowania

Na cenę pozycjonowania strony składa się zakres działań takich jak: pozyskanie linków, optymalizacja stron, a także monitoring widoczności pozycji w wynikach wyszukiwania.

pozycjonowanie Bolesławiec
Robimy strony od A do Z

Jako agencja marketingowa zaprojektujemy Twoją stronę www! Tworzenie stron to nasza specjalność. Jeżeli zaistnieje taka konieczność, poprawiamy stronę tak, aby pozycjonowanie stało się o wiele łatwiejszym zadaniem.

Pozycjonowanie w Bolesławcu - postaw na marketing internetowy!

Nie wiesz, czy skorzystać z pomocy marketingu internetowego? Korzyści wynikające z pozycjonowania strony, są ogromne. Poprawiając widoczność Twojej strony, zdecydowanie poprawisz sprzedaż, świadomość Klienta, a także zadbasz o to, żeby konkurencja zawsze była za Tobą.

 • Zaufanie dla Twojej marki – wyszukiwarka stanowi podstawowe medium, z którego klienci czerpią wiedzę na temat produktów i usług. Witryny, które są na szczycie wyników wyszukiwania, są często klikane i kształtują jednocześnie świadomość użytkownika, jak i wpływają bezpośrednio na jego decyzje zakupowe. Zyskując wysokie pozycje w wyszukiwarce Google na kluczowe dla Ciebie frazy, zadbasz o autorytet swojej marki.
 • Wzrost sprzedaży – decydując się na pozycjonowanie strony internetowej, zdecydowanie poprawisz wyniki sprzedażowe w swojej firmie. Nie ważne, czy prowadzisz sklep internetowy, czy preferujesz inną formę sprzedaży, zadbamy o to by wielu potencjalnych Klientów znalazło Twoją stronę. Prawidłowo zoptymalizowana witryna ułatwi cały proces zakupowy i nakieruje Klienta do tego, na czym powinno zależeć Ci najbardziej – konwersjach.
 • Rozwój biznesów lokalnych – przedsiębiorcy prowadzący mniejsze firmy często nie wiedzą jak wypromować się na już dość nasyconym rynku lokalnym. Szczególnie, gdy trzeba walczyć nie tylko z pozostałymi lokalnymi przedsiębiorcami, ale nie raz i z globalnymi liderami. Dobrze prowadzone pozycjonowanie strony internetowej zagwarantuje skuteczne dotarcie do osób, które mają zamiar skorzystać z danych usług w danym regionie. Przez prawidłowy dobór fraz można niskim kosztem zdobyć bardzo wartościowy ruch dla Twojego biznesu.

FAQ

Przewagą kampanii SEM jest perfekcyjne dostosowanie budżetu do aktualnych potrzeb promocyjnych. Na efekty z pozycjonowania trzeba czekać, mogą pojawić się dopiero po kilku lub kilkunastu miesiącach i tu pojawia się Google Ads i Facebook! Dzięki kampanii SEM możemy natychmiast pozyskiwać Klientów i zająć się pozyskiwaniem zasięgu, dostosowując najlepsze rozwiązania dla danej sytuacji każdej firmy.

Pozycjonowanie witryny to przede wszystkim poprawa widoczności strony/sklepu w wynikach wyszukiwania Google, czyli tych, które znajdują się zaraz pod reklamami płatnymi Google Ads. Efektywne pozycjonowanie sklepów internetowych, tak samo, jak i pozycjonowanie stron Bolesławiec, wymaga coraz więcej czasu i nakładów finansowych, ale co najważniejsze trzeba to robić rozważnie. Posiadamy swoje, wypracowane latami, standardy, które pozwalają osiągnąć sukces naszym Klientom. Najwyższy czas zająć się również Twoim biznesem, a kto zrobi to lepiej niż my?

Pozycjonowanie stron Bolesławiec najlepiej działa w parze z Google Ads! Z naszego doświadczenia jasno wynika, że takie połączenie jest wręcz idealne przy działaniach reklamowych w internecie. Początkowo kierujemy się do użytkowników z wykorzystaniem Google Ads, z czasem, gdy strona zaczyna być widoczna w wynikach organicznych, powoli możemy zmniejszać wydatki na kampanie Google Ads Bolesławiec. Dzięki temu potencjalni Klienci, którzy przeszli z pozycjonowania, otrzymują dodatkowy, efektywny przekaz reklamowy praktycznie w każdym miejscu internetu. Odnotowujemy wzrosty w ruchu – wszyscy są zadowoleni (oczywiście oprócz konkurencji).

Chcesz zapoznać się z tym, jak wylicza się cenę za pozycjonowanie w Bolesławcu? Jest to uzależnione od kilku zmiennych – frazy kluczowe, to jak wygląda nasza konkurencja oraz to, jak szybko chcesz zobaczyć efekty naszej pracy. Po pierwszym kontakcie i rozpoczęciu działań wybieramy więcej słów kluczowych, po to, aby dobrać te, które będą najbardziej efektywne i takie, które mają największy potencjał większych zysków dla Twojego biznesu.

Pozycjonowanie lokalne jest najlepszym rozwiązaniem dla Klientów, skupiających się na danym obszarze, np. miasto, powiat, województwo. W tym przypadku wszystkie działania są nakierowane na wskazany obszar. Dlatego też zachęcamy Klientów, aby postawili na lokalne pozycjonowanie stron. Prowadząc firmę o zasięgu lokalnym np.: pub, naprawy samochodowe, stomatologię, salon kosmetyczny możesz dotrzeć do grupy potencjalnych Klientów zainteresowanych skorzystaniem z usług Twojej firmy. Zadania wchodzące w skład pozycjonowania, usługi pozycjonowania lokalnego także znakomicie sprawdzą się jako lokalne SEO. Jednym z działań jest pokazanie się w organicznych wynikach wyszukiwania przez dopasowanie wartościowych contentu. Założymy dla Twojej firmy też odpowiednio przygotowane konto Google Moja Firma. Najważniejsze jest zwiększenie widoczności strony internetowej dla najważniejszej dla Ciebie grupy docelowej i poprawę wyniku pod kątem konwersji. Dopełnieniem działań pozycjonowania lokalnego jest reklama płatna w Google Ads (dawniej Google AdWords), z pomocą opcji określenia zasięgu wyświetlania stworzonych reklam lokalnie np. wyłącznie Bolesławca i szybszemu pokazanie się w wyszukiwarce Google przed stronami konkurencji. Gdy pokazujemy się na wybrane słowa kluczowe (np. w przypadku agencji SEO słowo kluczowe to pozycjonowanie Bolesławiec), na pewno możemy liczyć na zyski z kampanii.