Agencja Marketingowa M16.pl

Sklepy internetowe Elbląg

Nawet jeśli posiadasz najlepszy produkt na świecie, musisz wiedzieć jak go sprzedać. Sklep e-commerce gwarantuje Ci możliwość dotarcia do osób z każdej lokalizacji, właśnie wtedy, kiedy go potrzebują. Komfort robienia zakupów bez ruszania się z domu sprawia, że coraz więcej osób robi zakupy tylko przez Internet. Zadbaj o dobry start. Stworzenie sklepu online zostaw nam i ciesz się biznesem przynoszącym jeszcze większe przychody.

Zapraszamy do współpracy. Nasze biuro znajduje się na Śląsku, ale odległość nie ma dla nas znaczenia. Mailowo i telefonicznie wykonaliśmy już bardzo dużo projektów stron dla Klientów z całej Polski, a nawet z Europy.

To najlepszy czas na pojawienie się Twojego biznesu w sieci!

sklepy internetowe Elbląg

Sklepy internetowe
Elbląg

Jaki jest koszt?

Koszt sklepu online rozpoczyna się od 4 500 zł netto. W tej kwocie dostaniesz sklep z możliwością łatwej edycji. Płatność za zbudowanie sklepu standardowo rozbijamy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac nad projektem i druga po oddaniu gotowej witryny.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Po pierwsze potrzebne są podstawowe informacje dotyczące Twojego biznesu oraz logo, a jak nie masz, to możemy dla Ciebie takie stworzyć. Istotne są także: lista artykułów, galeria zdjęć i ceny oraz opis firmy, polityka prywatności i regulamin sklepu, które możemy przygotować za Ciebie.

Jaki jest czas realizacji?

Termin realizacji sklepu internetowego zależy w dużej mierze od rodzaju serwisu, dodatkowych funkcji oraz liczby artykułów. Przeważnie cały proces trwa około miesiąca, pod warunkiem, że Klient przekaże nam na czas wszystkie potrzebne materiały.

Responsywne systemy sklepów online w Elblągu

logo wordpress

W przypadku sklepów mających w swojej ofercie maksymalnie 500 produktów sklepy budujemy na WooCommerce. Integracja za pośrednictwem tego rozwiązania jest bardzo intuicyjna. Witrynę sprzedażową tego typu bez problemu można dopasować do konkretnych funkcji, rodzaju płatności czy opcji wysyłki.

logo prestashop

Jeśli Twoja oferta zawiera więcej niż 500 produktów, to sugerujemy sprawdzone rozwiązanie, jakim jest PrestaShop. To intuicyjny system, który umożliwia prostą edycję nawet w przypadku różnych serii produktów.

sklepy internetowe Elbląg

Sklep internetowy dostosowany do Twoich oczekiwań

Tworzenie sklepu online to proces złożony. Idealnie dopasowany sklep www wymaga kooperacji. Wykonanie layoutu witryny poprzedzone jest rozpoznaniem potrzeb Klienta, zapoznaniem się z tematyką branży czy też dopasowaniem optymalnego rozwiązania.
Po stworzeniu wstępnej wizualizacji oraz dodaniu produktów następuje testowanie sklepu internetowego oraz ostateczne wdrożenie i publikacja. Standardowo dodajemy na stronę 3 przykładowe produkty i przekazujemy instrukcję jak opublikować pozostałe. Każdy etap realizacji omawiamy z Klientem. Wykonane przez naszą agencję sklepy online pozwalają na swobodne użytkowanie na komputerze lub laptopie, a także na urządzeniach mobilnych.
sklepy internetowe Elbląg

Sklepy www — najważniejsze informacje

W Elblągu Twoja konkurencja z pewnością przeznacza środki na jakość swoich sklepów www, a jeśli dalej tego nie zrobili, to tym bardziej jest to najwyższa pora, by znaleźć się tuż przed nimi w wyszukiwarce Google. Przedstaw się z najlepszej strony i rozpocznij współpracę z fachowcami w tej dziedzinie! Od lat projektujemy responsywne sklepy internetowe zoptymalizowane pod kątem UX, dopasowane do wyobrażeń Klienta i potrzeb wybranej grupy odbiorców. Rozpocznij z nami współpracę i docieraj do nowych Klientów. Sprawdź, jakie to łatwe z nowoczesnym serwisem do sprzedaży!

Projektowanie sklepów online to nie wszystko

Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, a duża ilość konkurencyjnych firm sprawia, że ciężko jest zachęcić Klienta do zakupu konkretnego produktu. Twój sklep internetowy musi być dobrze zoptymalizowany i spełniać wytyczne Google. Pozycjonowanie wpływa na wysokość pozycji w Google. Jeśli Twój sklep e-commerce będzie wyżej niż reszta konkurencyjnych wyników wyszukiwania, to z pewnością zyskasz uwagę Klienta.

Google Ads

Interesują Cię błyskawiczne efekty? Zobacz naszą ofertę prowadzenia reklam Google Ads.

Sklep online — na jakie korzyści możesz liczyć?

Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, a duża konkurencja sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany oraz spełniać wytyczne Google.

sklepy internetowe w Elblągu

dotarcie do większego grona Klientów

Dzięki obecności Twojego sklepu w wyszukiwarce Google zwiększasz szansę na dotarcie do nowych odbiorców, co może prowadzić do większej sprzedaży. Dodatkowo optymalizacja strony pod kątem SEO pozwala na osiągnięcie wyższych pozycji w Google, co poprawia widoczność Twojego sklepu internetowego.

sklepy Elbląg

mechanizacja procesów

Zminimalizujesz czas potrzebny na zarządzanie sklepem – automatyczne systemy mogą obsługiwać zamówienia, płatności, a także odpowiadać na wiadomości. Mechanizacja procesów pozwala także na skuteczniejsze zarządzanie produktami i analizowanie zachowań Klientów, co sprawia, żę możesz dopasowywać swoją ofertę do ich potrzeb.

sklepy www Elbląg

dostępność 24h na dobę

Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w każdej chwili może przeczytać więcej o produktach, które oferujesz. Dzięki dostępności przez całą dobę, Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w każdej chwili może dowiedzieć się więcej o produktach z Twojej oferty, co zwiększa komfort zakupów.

promocja sklepów www Elbląg

wygoda konsumentów

Sklep online umożliwia zakup bez wychodzenia z domu, a dzięki estetycznym i intuicyjnym w obsłudze interfejsom, zakupy w sklepie internetowym stają się komfortowe i szybkie. Na dodatek możliwość całodobowego dostępu do oferty sprawia, że Klienci mogą składać zamówienia w każdej chwili.

Najczęściej zadawane pytania przez Klientów z Elbląga i okolic

  • dostawa: DPD, DHL, Poczta Polska, InPost,
  • metody płatności online: PayU, Przelewy24, PayPal, Dotpay,
  • inne platformy, przykładowo Freshmail.


To jedynie niektóre z możliwych integracji. Jeżeli chcesz podpiąć inne, które będą sprawdzą się w Twoim sklepie online, to skontaktuj się z nami.

Stworzenie sklepu internetowego to koszt co najmniej 4 500 zł netto. W tej kwocie otrzymujesz responsywny sklep www, który oparty jest na prostym w edycji builderze, przez co możesz w każdej chwili z łatwością wprowadzić potrzebne zmiany. U nas możesz liczyć nie tylko na nowoczesny wygląd stron internetowych Elbląg, ale też zaprojektowanie sklepu zgodnie z UX/UI, co bezpośrednio wpływa na sprzedaż sklepu.

Minimalna kwota za pozycjonowanie to 2000 zł netto, lecz szczegółowy budżet ustalany jest indywidualnie i zależy od obszaru działania i sposobu działania konkretnego rynku. Przede wszystkim trzeba skupić się na wybraniu odpowiednich słów kluczowych, które oprócz haseł w połączeniu z lokalizacją jak „pozycjonowanie stron Elbląg” – zawierają ogólnotematyczne wyrażenia np.: „pozycjonowanie stron”. To sprawia, że możemy pozyskać potencjalnych Klientów z całej Polski szukających konkretnych usług i produktów. Zarówno strona, jak i sklep internetowy wymagają szczegółowej analizy, by spełniały wytyczne Google i w przyszłości dobrze się pozycjonowały.

Strona, która działa prawidłowo na różnych urządzeniach mobilnych – komputerach, tabletach i smartfonach – jest intuicyjna i komfortowa w przeglądaniu. Dzięki temu użytkownicy są bardziej zadowoleni z zakupów i chętniej wracają do sklepu.  Responsywność strony ma także pozytywny wpływ na SEO. Wyszukiwarki internetowe lubią strony, które są responsywne, co skutkuje lepszymi pozycjami w wynikach wyszukiwania.

Czemu powinieneś mieć responsywny sklep internetowy? Odpowiedź jest banalnie prosta – szybko liczba Twoich zamówień może się zwiększyć.

Tak, po stworzeniu sklepu internetowego Klient otrzymuje dane dostępowe do jego edycji. Dostęp ten jest bardzo ważny, aby Klient mógł samodzielnie zarządzać stroną, wprowadzać zmiany w produktach, zmieniać treści, sprawdzać liczbę zamówień oraz analizować dane sprzedażowe.

Tak, edycja wykonanych przez nas sklepów jest bardzo prosta i intuicyjna. Budujemy nasze witryny z myślą o użytkownikach, którzy mogą nie mieć zaawansowanej wiedzy technicznej, stąd interfejs administracyjny jest łatwy w użytkowaniu. Dzięki temu Klient może szybko i komfortowo aktualizować wybrane treści, co pozwala na bieżące dostosowywanie sklepu do swoich potrzeb i oczekiwań rynku.

Hosting dla sklepów online Elbląg

Tworzymy intuicyjne sklepy z panelem zarządzania treścią – CMS. Dodatkowo budujemy sklepy online zgodne z zasadami RODO. Zintegrujemy panel zarządzania z kurierami lub hurtownią tak, aby wszystkie ważne dane były proste do znalezienia.

Jeżeli jednak nastąpi sytuacja, która będzie wymagać naszej ingerencji, to jesteśmy do Twojej dyspozycji. Rozliczamy się wtedy w zależności od poświęconego czasu pracy, natomiast możemy zaproponować też możliwość wykupienia stałego hostingu. Dajemy słowo, że zdalnie rozwiążemy każdy problem.

Skontaktuj się z nami