Agencja Marketingowa M16.pl

Agencja marketingowa Elbląg

W świecie, w którym jest pełno wyzwań warto mieć u boku zespół, który nie tylko rozumie Twoje cele, ale też potrafi przekształcić je w imponujące efekty. Nasza Agencja marketingowa w Elblągu to nie tylko specjaliści, ale prawdziwy wulkan pomysłów, gotowy doprowadzić Twój biznes na wyższy poziom!

Wszystko, co ma związek z reklamą i marketingiem internetowym znajdziesz u nas. Zaczynając od zaprojektowania logotypu i stworzenia strony internetowej na kampanii reklamowej oraz wsparciu technicznym kończąc.

agencja marketingowa Elbląg

Agencja marketingowa
Elbląg

Na co możesz liczyć?

Jesteśmy w stanie pozycjonować stronę, stworzyć kampanię Google Ads, prowadzić Facebooka i kampanie płatne, obsługiwać kanały Social Media, wykonywać zdjęcia, materiały video, przygotować materiały reklamowe
i druki. Jeżeli coś nie wchodzi w zakres naszych prac, to wiemy komu zlecić, abyś był w 100% zadowolony!

Jakie są koszty?

Zależy to od tego, w jaką branżę celujemy, jak wygląda konkurencja i jakie wyglądają ich działania. Dostosujemy nasze działania do branży z którą będziemy się mierzyć. Kampania reklamowa mająca na celu promocję kosmetyczki z Łodzi to koszt 1500 zł netto, z kolei producent okien działający w obszarze 3 województw – 14 000 zł netto

W jakim czasie można spodziewać się efektów?

Wszystko zależy od branży, budżetu i konkurencji. Trzeba wziąć pod uwagę, że decydując się na kampanię Google Ads lub Facebook Ads ruch na stronie można odnotować natychmiast po rozpoczęciu kampanii. Pozycjonowanie Elbląg wymaga więcej czasu, jednak standardowo możemy zdobyć pozycje 2-3 razy szybciej od konkurencji.
tworzenie stron internetowych

tworzenie stron internetowych

budowa sklepów internetowych

budowa sklepów internetowych

pozycjonowanie

pozycjonowanie stron i sklepów

seo ux design

SEO & UX Design

google ads

Google Ads

hosting i wsparcie

wsparcie techniczne

sesje zdjęciowe

fotografia produktowa

materiały reklamowe

materiały reklamowe (projekty i druk)

social media

Social Media

content marketing

Content Marketing

projekty graficzne

Identyfikacja wizualna

nowe realizacje

Przybywasz z nietypową misją? Napisz do nas!

Czy jesteśmy
skuteczni? doświadczeni? niezawodni? efektywni?

Jesteśmy agencją marketingową ze Śląska, a Ty właśnie czytasz naszą ofertę, będąc w Elblągu – to najlepszy dowód na to, że nasze kampanie są trafne i skuteczne.

Agencja reklamowa Elbląg

Jesteśmy 12-osobowym zespołem gotowym do podejmowania wyzwań. Chcesz mieć swój własny dział reklamowy w cenie jednego pracownika? Tak to właśnie działa!

Dostarczamy naszym Klientom kompleksowych rozwiązań marketingowych. Do naszych zadań należą zarówno prace programistyczne, budowanie i pozycjonowanie stron/sklepów, kampanie Google Ads, obsługa social mediów, jak i copywriting, projekty graficzne, druk i wiele, wiele innych. Tutaj każda reklama Elbląg jest na wyciągnięcie ręki – nie ma dla nas rzeczy niemożliwych!

Co najbardziej doceniają Klienci z Elbląga podczas współpracy z nami?

agencja marketingowa Elbląg

kompleksowość działań reklamowych

agencja marketingowa z Elbląga

szybki kontakt

marketingowa agencja Elbląg

skuteczność realizowanych działań

Agencja Marketingowa M16.PL - DLACZEGO MY?

Twój biznes zasługuje na coś więcej niż standardowe podejście. Stawiamy na kreatywność, która wyróżni Cię na tle konkurencji, zainteresuje odbiorców i zostanie zapamiętana przez Klientów.

Dlaczego wybrać M16.pl w Elblągu?

Nieposkromiona kreatywność

Lubimy wyzwania – nasza kreatywność działa niczym paliwo napędowe, które pozwala nam tworzyć niezapomniane projekty. Wychodzimy poza utarte schematy, dostarczając nowatorskie strategie, które wyniosą Twoją markę na sam szczyt.

1

Strategie z efektem “WOW”

Nie tylko tworzymy kampanie marketingowe, ale również pomagamy Twojej marce zdobyć widoczność i rozpoznawalność.

2

Elastyczność i dostępność

Marketing to ciągłe zmiany, a nas wyróżnia elastyczne podejście. Błyskawicznie reagujemy na nowości, dostosowując strategie marketingowe do aktualnych potrzeb rynku i wymagań Twojego biznesu. Łączymy moc internetu z kreatywnością w świecie offline. Bez względu na to, czy jesteś w Elblągu czy na drugim końcu Polski, nasza elastyczność w podejściu do każdego Klienta umożliwia nam dostosowanie się do potrzeb Twoich i Twojego biznesu.

3

Nasza agencja kreatywna to Twój klucz do sukcesu

Jesteśmy agencją marketingową, która ciężko pracowała, żeby stworzyć zespół, który będzie potrafił sprostać najdziwniejszym oczekiwaniom naszych Klientów. Łatwo jest założyć „agencję marketingową”, która oferuje tworzenie stron internetowych nieprzynoszących żadnych efektów. Podobnie łatwo jest zebrać kilka osób do pracy zdalnej i delegować im zadania. Jednak taka forma pracy nigdy nie będzie skuteczniejsza od zespołu, który przebywa ze sobą 7 godzin dziennie i jest w stanie zareagować wtedy, kiedy będzie to potrzebne.

Jeśli szukasz najtańszych usług, skorzystaj z pomocy freelancera lub „agencji marketingowych” bez adresu.

Jeśli natomiast zależy Ci na satysfakcjonujących efektach, bezproblemowym kontakcie, gwarancji, że freelancer nagle nie zmieni profesji, nie ucieknie na Syberię, czy nie zapadnie się pod ziemię, pozostawiając Cię z problemami, to zgłoś się do nas. Agencja interaktywna Elbląg ma zapewnić Ci sukces, wyprzedzanie konkurencji i dochody powiększające się z miesiąca na miesiąc, a my wiemy, jak to zrobić.

agencja marketingowa Elbląg
agencja marketingowa Elbląg

Twój Partner w biznesie

Nie tylko poznaliśmy potęgę Google, ale także odkryliśmy jej sekrety. Jako Certyfikowany Partner Google mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby rozkręcić swoje reklamy online i dotrzeć do nowych Klientów. Optymalizujemy kampanie Google Ads Elbląg i na cały kraj, aby Twoje reklamy trafiały do właściwej grupy odbiorczej, zwiększając konwersje i zwrot z inwestycji. Dzięki analizie danych za pomocą Google Analytics dostarczamy precyzyjne informacje o efektywności każdej kampani.

agencja marketingowa Elbląg

Agencja marketingowa Elbląg

Nasz zespół to nie tylko eksperci, to także osoby, z kreatywnymi pomysłami, które są gotowe wykraczać poza utarte schematy i tworzyć strategie rzucające wyzwanie rynkowym standardom. Od SEO po kreatywne kampanie reklamowe – mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby Twój biznes był obecny online i offline. Bez względu na to, czy budujesz markę od podstaw, czy chcesz zwiększyć rozpoznawalność już istniejącej, jesteśmy tu, żeby pomóc Ci dojść na szczyt. Skontaktuj się z nami już dzisiaj, a razem stworzymy strategię, która pozwoli Twojej marce zabłysnąć na tle konkurencji!

Skontaktuj się z nami