⇒ Reklama Elbląg ᐅ Cennik ᐅ Agencja Reklamowa ❤ M16.pl ⇐

Reklama w Elblągu i okolicy

Jesteśmy agencją marketingową - na samej reklamie znamy się świetnie.

 

W ofercie posiadamy ogromnie szeroki wachlarz działań reklamowych.
Aby wybrać dla Ciebie skuteczne działania marketingowe musimy poznać Twój biznes i jego konkurencję. Jeśli masz już zaplanowane praktycznie wszystko co od nas chcesz, to świetnie, ale i tak będziemy musieli sprawdzić zasadność tych wyborów. Zrobimy to wszystko, by założony budżet został maksymalnie dobrze zaplanowany.

W Elblągu, jak i w każdym innym mieście jest lub pojawi się konkurencja, więc trzeba myśleć wcześniej i realizować nowe pomysły zanim konkurenci wpadną na myśl, aby zainwestować w marketing. ;)

reklama Elbląg

Nasi klienci, wybierając reklamę, zwykle wybierają z:

  • Pozycjonowania strony w Google,
  • Budowy nowej strony lub sklepu,
  • Kampanii Google Ads (dawniej Google AdWords,
  • Kampanii SEM (kompleksowa obsługa marketingowa),
  • Wydruku banerów, ulotek, kalendarzy i wizytówek,
  • Copywritingu,
  • Audytu SEO i UX swoich serwisów


Ile kosztuje reklama w Elblągu

(cennik reklamy Elbląg)

Na pytanie wyjątkowo ciężko odpowiedzieć, przede wszystkim dlatego, że to pytanie z serii "ile kosztuje meblościanka?", gdzie nie ma jednej odpowiedzi. Wszystko zależy od tego, co potrzebujemy i w jakich miejscach chcemy się reklamować.

Dla przykładu reklama dla dentysty w Elblągu, który działa tylko w okolicy Elbląga i jego obszar działania to tylko Elbląg oraz okolice - koszt reklamy rozpocznie się od 730 złotych / miesięcznie. Dla przykładowego dentysty z Elbląga, możemy zaproponować pozycjonowanie lokalne, projekt i wydruk materiałów marketingowych, kampanię w Google Ads na rejon Elbląg i okolice oraz w razie potrzeby artykuł sponsorowany na lokalnym portalu wraz z przygotowaniem profesjonalnego tekstu.

Duża firma np. z branży medycznej, którego biuro znajduje się w Elblągu ma odmienną inną grupę odbiorców (działa globalnie, więc jego grupa docelowa to cała Polska, a nawet Europa lub świat), dlatego kwota na globalną poprawę ruchu w serwisie będzie o wiele wyższy - reklama globalna zaczyna się koszt minimum 6 45450 złotych / miesięcznie.

Propozycje cenowe to tylko przykład, który ma pomóczobrazować jaka jest rozbieżność w kwotach i zakresach działań marketingowych.

Wypełnij formularz naszej wyceny, a przygotujemy dla Ciebie indywidualną propozycję harmonogramu reklamowego z kilkoma opcjami budżetu.

Dlaczego M16.pl?

W końcu nie jesteście z Elbląga.

Miasto nas nie ogranicza

Nie jesteśmy z Elbląga, ale obecnie to nie jest żadne utrudnienie, nawet przeciwnie! Biuro mieści się w Czechowicach-Dziedzicach, ale obsługujemy klientów z całego kraju, Europy i świata. Całe szczęście skończyły się czasy, kiedy reklamą zajmowały się firmy marketingowe tylko z sąsiedztwa, a źródłem zdobycia klientów była poczta pantoflowa oraz reklamy w gazeach. Teraz wszyscy mają telefon komórkowy, pocztę email, Facebooka, więc kontakt nawet z najdalszymi klientami to na szczęście nie problem.

Szybki kontakt

Rozumiemy jak ważny jest stały kontakt z klientami, dlatego dbamy o to, by najszybciej jak się da odpowiadać na wszystkie pytania / maile / telefony. Z nami nie będziesz czekać dwóch tygodni czy miesiąca na odpowiedź, dostaniesz ją nawet w 24h! W godzinach pracy biura staramy się udzielićodpowiedzi nawet w ciągu kilku minut. Dzięki temu nasi klienci śpią spokojnie i wiedzą, że zawsze mogą na nas liczyć :)

Brylujemy!

Mamy 8 letnie doświadczenie w branży marketingowe, specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron i wszystkich powiązanych produktów Google. Nasz siedmioosobowy zespół stale dopracowuje techniki marketingowe testując nowe rozwiązania - jeśli przejdą pozytywnie testy - trafiają od razu do naszych klientów. Nie jesteśmy jednoosobową agencją, każdy ma swoje zadania i jest specjalistą w swojej dziedzinie. Jeśli potrzebujesz grafiką, zajmie się tym grafik, optymalizację strony - zlecenie trafi do SEOwca. Decydując się na współpracę z nami, otrzymujesz pełen zespół marketingowy do własnej dyspozycji.

Nie mamy handlowców

Nie zatrudniamy handlowców, bo nie oferujemy produktów masowych. Naszymi najlepszymi handlowcami jest nasza strona WWW (którą właśnie czytasz), pozycjonowanie (dzięki czemu tutaj jesteś), kampanie Ads i zadowoleni klienci. Nasi kontrahenci doceniają to podejście, ponieważ podczas spotkań, czy kontaktów mailowych / telefonicznych rozmawiają z osobą odpowiedzialną za konkretny element oferty, a nie specjalistą w sprzedaży. Ludzkie podejście z pominięciem handlowego bełkotu każdemu ułatwia pracę :)

Profesjonalne rozwiązania nie muszą być drogie


Skontaktuj się z Nami, by się o tym przekonać
izabella@m16.pl | 514 10 16 16

Powiązane strony:

 

 

 

 

Ostatnia aktualizacja 08