⇒ Reklama Gorzów Wielkopolski ᐅ Cennik ᐅ Agencja Reklamowa ❤ M16.pl ⇐

Reklama w Gorzowie Wielkopolskim i okolicy

Jesteśmy agencją reklamową - na samej reklamie znamy się jak mało kto.

 

W naszej ofercie mamy ogromnie szeroki wachlarz działań marketingowych.
Żeby wybrać najlepsze działania marketingowe musimy poznać Twój biznes i jego konkurentów. Jeśli masz już zaplanowane wszystko co chcesz zrobić, to świetnie, ale i tak będziemy musieli sprawdzić zasadność tych wyborów. Wszystko to zrobimy, by podany budżet był odpowiednio zaplanowany.

W Gorzowie Wielkopolskim, jak i w każdym innym mieście jest lub prawdopodobnie pojawi się konkurent, więc trzeba myśleć szybciej i wdrażać pomysły zanim konkurenci wpadną w ogólne na pomysł, aby zacząć zainwestować w marketing. ;)

reklama Gorzów Wielkopolski

Nasi klienci, zlecając nam reklamę, zwykle korzystają z:

  • Pozycjonowania strony w Google,
  • Budowy nowej strony WWW lub sklepu internetowego,
  • Kampanii Google Ads,
  • Kampanii SEM (kompleksowa obsługa marketingowa),
  • Wydruku banerów, ulotek, kalendarzy i wizytówek,
  • Copywritingu,
  • Audytu SEO i UX swoich serwisów


Ile kosztuje reklama w Gorzowie Wielkopolskim

(cennik reklamy Gorzów Wielkopolski)

Na to pytanie bardzo ciężko udzielić odpowiedzi, przede wszystkim dlatego, że to pytanie z serii "ile kosztuje telewizor?", na które niestety nie ma jednej odpowiedzi. Wszystko zależy od tego, czego oczekujemy i gdzie mamy zamiar się reklamować.

Dla przykładu reklama dla dentysty w Gorzowie Wielkopolskim, który działa lokalnie ,a obszar działania to jedynie Gorzów Wielkopolski oraz okolice - koszt reklamy zacznie się od 630 zł / miesięcznie. Dla przykładowego dentysty z Gorzowa Wielkopolskiego, możemy zaproponować pozycjonowanie lokalne, projekt i wydruk materiałów reklamowych, kampanię w Google Ads na rejon Gorzów Wielkopolski i okolice oraz w razie potrzeby publikację artykułu sponsorowanego na lokalnym portalu wraz z przygotowaniem tekstu.

Duża firma np. z branży meblarskiej, którego siedziba mieści się w Gorzowie Wielkopolskim ma odmienną inną grupę docelową (działa globalnie, więc grupa klientów to cała Polska, a nawet Europa lub świat), w związku z czym budżet na globalną poprawę zamówień będzie dużo większy - promocja globalna zaczyna się koszt minimum 4 970 złotych / miesięcznie.

Oczywiście propozycje cenowe to tylko przykład, który ma zobrazować jaka jest różnica w kwotach i zakresach działań marketingowych.

Wypełnij formularz naszej wyceny, a przygotujemy dla Ciebie indywidualną propozycję harmonogramu reklamowego z kilkoma opcjami budżetu.

Dlaczego M16.pl?

W końcu nie jesteście z Gorzowa Wielkopolskiego.

Miasto to nie ograniczenie

Nie jesteśmy z Gorzowa Wielkopolskiego, ale w dzisiejszych czasach to nie jest utrudnienie, nawet odwrotnie! Nasze biuro mamy w Czechowicach-Dziedzicach, ale obsługujemy klientów z całego kraju, Europy i świata. Całe szczęście skończyły się czasy, kiedy marketingiem zajmowały się firmy tylko w najbliższej okolicy, a głównym źródłem kontrahentów była poczta pantoflowa i reklamy w gazeach. Teraz każdy ma komórkę, pocztę e-mail, Facebooka, więc kontakt nawet z najdalszymi kontrahentami to żaden problem.

Błyskawiczny kontakt

Rozumiemy jak ważny jest stały kontakt z klientami, dlatego dbamy, aby najszybciej jak się da odpowiadać na wszystkie pytania / maile / telefony. Z nami nie będziesz czekać dwóch tygodni czy miesiąca na odpowiedź, dostaniesz ją nawet w 24h! W godzinach pracy biura udzielamy odpowiedzi nawet w ciągu kilku minut. Dzięki temu nasi kontrahenci śpią spokojnie i wiedzą, że zawsze mogą na nas liczyć :)

Brylujemy!

Mamy 8 letnie doświadczenie w branży reklamowej, specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron internetowych i wszystkich powiązanych produktów Google. Nasz 7-mio osobowy zespół stale dopracowuje techniki marketingowe dodatkowo testując nowe pomysły - jeśli przejdą pozytywnie testy - trafiają od razu do naszych kontrahentów. Nie jesteśmy jednoosobową agencją, każdy ma swoje zadania i jest specjalistą w swojej dziedzinie. Jeśli potrzebujesz grafiką, zajmie się tym grafik, optymalizację strony - zlecenie trafi do SEOwca. Decydując się na współpracę z nami, otrzymujesz pełen zespół marketingowy do własnej dyspozycji.

Nie mamy handlowców

Nie zatrudniamy handlowców, bo nie oferujemy produktów masowych. Naszymi najlepszymi handlowcami jest nasza strona WWW (którą właśnie czytasz), pozycjonowanie (dzięki czemu tutaj jesteś), kampanie Ads i zadowoleni klienci. Nasi klienci cenią sobie to rozwiązanie, gdyż podczas spotkań, czy kontaktów mailowych / telefonicznych rozmawiają z osobą odpowiedzialną za konkretny element oferty, a nie specjalistą w sprzedaży. Ludzkie podejście z pominięciem handlowego bełkotu każdemu ułatwia pracę :)

Profesjonalne rozwiązania nie muszą być drogie


Skontaktuj się z Nami, by się o tym przekonać
izabella@m16.pl | 514 10 16 16

Powiązane strony:

 

 

 

 

Ostatnia aktualizacja 08