ᐅ Sklepy internetowe Gorzów Wielkopolski ❤ projektowanie sklepów e-commerce ⇐
parallax background

Sklepy internetowe Gorzów Wielkopolski


Pora na nową lub pierwszą wizytówkę Twojego biznesu w sieci?

Zacznij współpracować z nami. Pracujemy na Śląsku, ale odległość nie ma dla nas znaczenia. Mailowo i telefonicznie zrobiliśmy już bardzo dużo projektów serwisów dla kontrahentów z całej Polski, a nawet z Europy.
Koszt podstawowego sklepu to 2500 zł netto. Podziw klientów? Niezapomniane! :)


Odezwij się do nas!

Sklepy WWW to nasza specjalność, zobacz ostatnio wykonane realizacje i skontaktuj się prędko!

Odezwij się do nas!


FAQ

1Ile kosztuje zbudowanie w Gorzowie Wielkopolskim?
Cena sklepu internetowego przede wszystkim zależy od jego rozbudowania i dodatkowych rozszerzeń. Bazowa kwota za sklep internetowy to cena 2 500 zł netto. Cena zawiera wyjątkowy, responsywny, z panelem zarządzania treścią (CMS) i świetny wygląd .
Zapytaj o wycenę -> klik
2Czy sklep internetowy jest konieczny?
Aktualnie sklepy WWW to najważniejsze źródło potencjalnych klientów. W Gorzowie Wielkopolskim konkurencja z pewnością inwestuje już w odświeżenie lub budowę sklepu, jeśli jeszcze podchodzą do tematu marketingu internetowego tak jak Ty wcześniej, to tym bardziej najwyższa pora ich wyprzedzić. :) Zaprezentuj swoją firmę z dobrej strony!
3Gorzów Wielkopolski jest daleko od Czechowic
Daleko to jest Hiszpania, a dla klientów z Hiszpanii również tworzyliśmy strony i sklepy internetowe:) W dzisiejszych czasach w zupełności wystarczy sprawne łącze internetowe i e-mail - telefon, żeby wszystko załatwić, co oszczędza czas obu stronom i usprawnia pracę. Po co zamykać swoje poszukiwania w Lublinie, skoro my jesteśmy również do dyspozycji? :)
4Kto pomoże mi później ze sklepem?
My! Po oddaniu gotowego serwisu dajemy 6 miesięczną gwarancję działania, 5 godzin poprawek programistycznych lub copywriterskich oraz po zakończeniu tego okresu możliwość wykupienia planu supportowego (wsparcia technicznego). Nie przyjedziemy do Lublina (chyba że sytuacja faktycznie będzie tego wymagać), ale zdalnie rozwiążemy każdy problem.
5Pozycjonowanie i reklama
Nawet najbardziej użyteczny sklep bez odpowiedniego pozycjonowania nie pozwoli pokazać się potencjalnym klientom. Inwestowanie w sklep online bez późniejszej reklamy jest zwyczajnie nie opłacalne. Pozycjonujemy w Gorzowie Wielkopolskim, więc nie będzie żadnego problemu! Dla klientów bardziej zajętych mamy również usługę kompleksowej obsługi marketingowej - SEM

Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

Powiązane strony:

 

 

 

 

Ostatnia aktualizacja