ᐅ Sklepy internetowe Gorzów Wielkopolski ❤ projektowanie sklepów e-commerce ⇐
parallax background

Sklepy internetowe Gorzów Wielkopolski


Najwyższa pora na nową wizytówkę Twojego biznesu w Internecie?

Współpracuj z nami. Pracujemy na Śląsku, ale odległość nie ma dla nas znaczenia. Mailowo i telefonicznie zrobiliśmy już bardzo dużo projektów serwisów dla kontrahentów z całej Polski, ale nawet z Europy.
Koszt podstawowego sklepu online to 2500 zł netto. Wrażenia klientów? Bezcenne! :)


Odezwij się do nas!

Tworzenie sklepów WWW to nasza specjalność, zobacz ostatnio wykonane realizacje i skontaktuj się czym prędzej!

Odezwij się do nas!


FAQ

1Ile kosztuje sklep online w Gorzowie Wielkopolskim?
Koszt sklepu internetowego przede wszystkim zależy od skomplikowania struktury i dodatkowych funkcjonalności. Standardowa cena za sklep internetowy to cena 2500 zł netto. W tej cenie otrzymasz nowoczesny, responsywny, z panelem zarządzania treścią (CMS) i świetny wygląd .
Zapytaj o wycenę -> klik
2Czy sklep online jest konieczny?
Obecnie sklepy WWW to najważniejsze miejsce pozyskania potencjalnych klientów. W Gorzowie Wielkopolskim Twoja konkurencja nie śpi i na pewno inwestuje już w odświeżenie lub budowę sklepu, jeśli jeszcze podchodzą do tematu marketingu internetowego tak jak Ty wcześniej, to tym bardziej świetna okazja by ich wyprzedzić. :) Pokaż się z dobrej strony!
3Gorzów Wielkopolski jest daleko od Czechowic
Daleko to jest Hiszpania, a dla klientów z Hiszpanii również tworzyliśmy strony i sklepy www:) W dzisiejszych czasach wystarczy dobry Internet i e-mail - telefon, żeby wszystko załatwić, co oszczędza czas obu stronom i usprawnia pracę. Po co zamykać swoje poszukiwania w Lublinie, skoro my jesteśmy również do dyspozycji? :)
4Kto pomoże mi później ze sklepem?
My! Po oddaniu gotowego serwisu dajemy 6 miesięczną gwarancję działania, 5 godzin poprawek programistycznych lub copywriterskich oraz po zakończeniu tego okresu możliwość wykupienia planu supportowego (wsparcia technicznego). Nie przyjedziemy do Lublina (chyba że sytuacja faktycznie będzie tego wymagać), ale zdalnie rozwiążemy każdy problem.
5Pozycjonowanie i reklama
Nawet najbardziej użyteczny sklep bez odpowiedniego pozycjonowania nie pozwoli pokazać się potencjalnym klientom. Inwestowanie w sklep online bez późniejszej reklamy jest zwyczajnie nie opłacalne. Pozycjonujemy w Gorzowie Wielkopolskim, więc nie będzie żadnego problemu! Dla klientów bardziej zajętych mamy również usługę kompleksowej obsługi marketingowej - SEM

Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

Powiązane strony:

 

 

 

 

Ostatnia aktualizacja