Agencja Marketingowa M16.pl

Agencja interaktywna Elbląg

Proponujemy prowadzenie kompleksowych działań w ramach kampanii SEM. Do zakresu naszych działań można zaliczyć zarówno prace programistyczne, pozycjonowanie stron, kampanie Google Ads, jak i tworzenie tekstów pod SEO, prowadzenie kont w mediach społecznościowych, druk i wiele, wiele więcej.

Co najbardziej doceniają Klienci z Elbląga przy współpracy z nami? Przede wszystkim kompleksowość usług, ekspresowy kontakt i skuteczność realizowanych działań.

agencja interaktywna Elbląg

Agencja interaktywna
Elbląg

Co wchodzi w zakres naszych działań?

Jesteśmy w stanie zająć się pozycjonowaniem, stworzyć kampanię Google Ads, prowadzić Facebooka i kampanie płatne, prowadzić kanały Social Media, wykonywać zdjęcia, nakręcić filmiki, przygotować druki. A to, czego nie robimy, wiemy komu zlecić, abyś był w 100% zadowolony!

Jak prezentują się koszty?

Zależy to od tego, w jaką branżę celujemy, jak wygląda konkurencja i jakie są ich działania. Dostosujemy naszą pracę do branży, z którą będziemy się mierzyć. Kampania reklamowa mająca na celu promocję kosmetyczki z Łodzi to koszt 1500 zł netto, z kolei reklama dla producenta okien, który działa w obszarze 3 województw to koszt nawet 14 000 zł netto.

W jakim czasie będziemy mieć efekty działań?

Wszystko zależy od branży, budżetu i konkurencji. Warto wiedzieć, że przy kampanii Google Ads czy Facebook Ads ruch na stronie można zaobserwować zaraz po puszczeniu kampanii. Pozycjonowanie Elbląg jest bardziej skomplikowaną kwestią, jednak standardowo jesteśmy w stanie zdobyć pozycje 2-3 razy szybciej od konkurencji.
tworzenie stron internetowych

tworzenie stron internetowych

budowa sklepów internetowych

budowa sklepów internetowych

pozycjonowanie stron i sklepów

pozycjonowanie stron i sklepów

seo ux design

SEO & UX Design

google ads

Google Ads

hosting i wsparcie

wsparcie techniczne

sesje zdjęciowe

fotografia produktowa

materiały reklamowe

materiały reklamowe (projekty i druk)

social media

Social Media

content marketing

Content Marketing

identyfikacja wizualna

Identyfikacja wizualna

nowe realizacje

Przybywasz z nietypową misją? Napisz do nas

Czy jesteśmy
skuteczni? doświadczeni? niezawodni? efektywni?

Jesteśmy agencją marketingową ze Śląska, a Ty właśnie czytasz naszą ofertę, będąc w Elblągu – to najlepszy dowód na to, że nasze kampanie są trafne i skuteczne.

Agencja interaktywna do zadań specjalnych

Własny dział reklamy w cenie jednego pracownika na etacie? To całkiem możliwe! Obiecujemy indywidualne podejście do każdego zlecenia, bo wiemy, jak istotne jest dopasowanie działań marketingowych pod wybraną grupę odbiorców. Zapewnimy Ci szybsze dotarcie do potencjalnych Klientów z Elbląga poprzez odpowiednie przedstawienie Twojego biznesu w przestrzeni wirtualnej. Zaufaj naszemu doświadczeniu!

agencja interaktywna Elbląg

Kompleksowa obsługa

agencja interaktywna z Elbląga

Doradztwo doświadczonych pracowników

interaktywna agencja Elbląg

indywidualnA ofertA

Niezawodne strategie w naszej agencji kreatywnej

agencja Elbląg

Pozycjonowanie

Dzięki naszym usługom pozycjonowania Twoja strona zdobędzie widoczność. Wprowadzimy niezbędne zmiany, co przyciągnie więcej Klientów i zwiększy zainteresowanie Twoją usługą.

agencja interaktywna Elbląg

Intuicyjna strona internetowa i sklep www

Zaprojektujemy dla Ciebie przyjazny, przyciągający uwagę wygląd, który wyróżni Twoją firmę i zwróci uwagę Klientów. Nasze rozwiązania łączą estetykę z funkcjonalnością, zapewniając świetne wrażenia użytkownikom i zwiększając sprzedaż.

interaktywna agencja Elbląg

Kampania Google Ads

Zajmiemy się profesjonalną obsługą Twoich reklam Google Ads, zapewniając precyzyjne targetowanie i optymalizację kampanii. Dzięki naszej pracy poprawisz widoczność swojej marki w sieci i przyciągniesz nowych Klientów błyskawicznie.

kampania sem

Kampanie SEM

Dzięki naszym usługom Twoje kampanie będą skuteczniejsze, a Ty osiągniesz lepsze rezultaty i zwiększysz sprzedaż. Dopilnujemy wszystkiego – od analizy i strategii, przez wprowadzenie zmian, aż po raportowanie wyników.

agencja interaktywna Elbląg

Materiały reklamowe

Spójny wizerunek marki to klucz do sukcesu. Zajmiemy się tworzeniem profesjonalnych grafik, które wyróżnią Cię spośród konkurencji i przyciągną uwagę Klientów.

agencja Elbląg

Social Media

Postaw na naszą kompleksową obsługę i zobacz, jak Twoja marka rośnie w sieci. Prowadząc profile Twojej firmy w social mediach, pomożemy Ci stworzyć zaangażowaną społeczność i zwiększyć przychody.

agencja reklamowa Elbląg

M16 — zespół do zadań specjalnych

Nasza agencja kreatywna to zgrana grupa specjalistów, którzy od razu przyswajają wszystkie branżowe nowości i rozwiązania zarówno te dotyczące pozycjonowania, jak i trendami w mediach społecznościowych czy budowaniu wizerunku.

Prowadzimy kompleksowe usługi, więc możemy przejąć cały nadzór nad Twoją platformą internetową, a nawet poprowadzić Twoje social media czy zoptymalizować reklamy w Elblągu.

Siedziba naszej agencji znajduje się na Śląsku, ale od długich lat współpracujemy z firmami z całej Polski, jak i Europy. Twoja firma mieści się w Elblągu? To żaden kłopot — wszystkie szczegóły możemy omówić mailowo bądź rozmowy telefoniczne. Służymy pomocą, aby rozwinąć Twój biznes w internecie.

Kompleksowa obsługa marketingowa

Jesteśmy skuteczną agencją interaktywną, która oferuje kompleksowe usługi z zakresu marketingu internetowego. Opracujemy kampanie SEM dostosowane do rynku i potrzeb Klienta. Rozpoczniemy od sprawdzenia Twojej konkurencji, aby wiedzieć, ile musimy zrobić, aby znaleźć się w wynikach wyszukiwania Google przed nimi. To pozwoli nam dobrze zaplanować miesięczny budżet na promocję Twojej firmy. Po podpisaniu umowy na początku każdego miesiąca wysyłamy raporty z prowadzonej kampanii SEM, czyli najbardziej kompleksowej obsługi w naszej agencji. Wybierz naszą agencję, a Twoje słupki sprzedaży szybko polecą do góry!
Oprócz marketingu, Projektujemy portale www – stworzymy spójną kolorystycznie {domenę}, która zainteresuje potencjalnych Klientów. Możemy zaoferować Ci też prowadzenie stron firmowych na Facebooku i Instagramie, a na dodatek zadbamy o reklamę outdoor Twojej firmy. Wykonamy wszystkie ważne gadżety reklamowe od wizytówek po ulotki, plakaty i druki wielkoformatowe. Nawiąż z nami współpracę, a Twoja marka szybko stanie się rozpoznawalna.

Profesjonalne strony internetowe

Odpowiednio stworzona strona www to wizytówka każdego biznesu, dlatego projektowanie stron internetowych warto zlecić specjalistom. Stworzymy dla Ciebie spójną kolorystycznie stronę, a do tego innowacyjną i prostą w obsłudze. Przedstawimy Ci świetne technologie, którymi zachwycą się Twoi potencjalni Klienci.

Pamiętajmy, że mamy tylko parę chwil na przyciągnięcie uwagi naszego Klienta. Warto też skorzystać z pomocy copywritera, który zadba o odpowiednią treść na stronie (SEO copywriting).

Jesteśmy certyfikowanymi Partnerami Google

Dzięki dużemu zaangażowaniu w kampanie naszych Klientów i zdobyciu kilkudziesięciu certyfikatów, nasza agencja interaktywna ma status oficjalnego Partnera Google. To potwierdzenie zdobytego doświadczenia i wiedzy w optymalizowaniu reklam w Google dla firm. Zapytaj o szczegóły.

agencja reklamowa Elbląg

Pytania i odpowiedzi

Jasne, że tak! Jako agencja interaktywna zajmujemy się tworzeniem nowoczesnych sklepów online dopasowanych do urządzeń mobilnych i z systemem zarządzania treścią. Profesjonalne platformy www oraz sklepy internetowe muszą być dobrze wykonane oraz spełniać wymogi Google. Tylko tą metodą możesz trafić na czołowe pozycje w wyszukiwarce Google, dlatego też nasza agencja interaktywna Elbląg dba o każdy szczegół przy planowaniu strategii z naszymi Klientami.
Tworzenie stron www to tylko mały element tego, co możemy zrobić dla Twojego biznesu. Jesteś ciekawy, co jeszcze możemy Ci zaoferować? Zapytaj o szczegóły!

Jesteśmy agencją interaktywną, która oferuje kompleksową obsługę. Na początku współpracy tworzymy dedykowany team, który będzie czuwał nad wykonywaniem planów zgodnie z harmonogramem.

Jeżeli prowadzisz biznes, to Twoje przedsiębiorstwo musi się wyróżniać, dlatego spójna strona www to strzał w dziesiątkę, bo pomoże Ci działać na szerszą skalę. Budowaniu pozytywnego wizerunku służą różne działania — można pomyśleć też o stworzeniu swojego brand hero, który ułatwi Ci nawiązywanie prawdziwych relacji z Klientami.
Jako agencja interaktywna służymy pomocą i z chęcią przedstawimy Ci wszystko krok po kroku.

Agencja interaktywna do Twojej dyspozycji

Stworzyć „agencję interaktywną” jest łatwo — wystarczy zebrać kilka osób do pracy zdalnej i przekazywać zadania, jednak taka forma nigdy nie będzie tak skuteczna, jak zespół, który przebywa ze sobą 7 godzin każdego dnia. Jeżeli zależy Ci na stałym kontakcie i gwarancji, że Twój freelancer nagle nie zmieni swojego fachu, nie zachoruje lub zwyczajnie nie zniknie, pozostawiając Cię samego z problemami, to skontaktuj się z nami.

Skontaktuj się z nami