Agencja Marketingowa M16.pl

Sklepy internetowe Bartoszyce

Nawet jeżeli posiadasz najlepszy produkt na świecie, musisz wiedzieć jak przekonać do niego odbiorców. Sklep e-commerce gwarantuje Ci możliwość dotarcia do osób z dowolnego obszaru, właśnie wtedy, kiedy go szukają. Komfort robienia zakupów bez ruszania się z domu sprawia, że coraz więcej osób robi zakupy tylko przez Internet. Zadbaj o dobry początek. Stworzenie platformy sprzedażowej zleć doświadczonym osobom i ciesz się biznesem przynoszącym jeszcze większe przychody.

Zapraszamy do współpracy. Nasze biuro znajduje się na Śląsku, ale dzielące kilometry nie mają dla nas znaczenia. Mailowo i telefonicznie wykonaliśmy już bardzo dużo projektów sklepów dla Klientów z całego kraju, a nawet z Europy.

To najlepszy czas na pojawienie się Twojej firmy w sieci!

sklepy internetowe Bartoszyce

Sklepy internetowe
Bartoszyce

Jaki jest koszt?

Koszt sklepu online rozpoczyna się od 4 500 zł netto. W tej kwocie dostaniesz sklep z możliwością łatwej edycji. Płatność za zbudowanie sklepu standardowo rozbijamy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac nad projektem i druga po oddaniu gotowej witryny.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Po pierwsze potrzebne są podstawowe informacje dotyczące Twojego biznesu oraz logo, a jak nie masz, to możemy dla Ciebie takie wykonać. Konieczne są także: lista artykułów, galeria zdjęć i ceny oraz opis firmy, polityka prywatności i regulamin sklepu, które możemy przygotować za Ciebie.

Jaki jest czas realizacji?

Czas realizacji sklepu internetowego zależy w dużej mierze od stopnia jego rozbudowania. Przeważnie cały proces trwa średnio miesiąc, w przypadku gdy Klient dostarczy w terminie wszystkie potrzebne materiały.

Intuicyjne systemy sklepów online w Bartoszycach

logo wordpress

W przypadku sklepów oferujących maksymalnie 500 produktów sklepy budujemy na WooCommerce. Edycja za pośrednictwem tego rozwiązania jest bardzo intuicyjna. Sklep tego typu prosto można dostosować do wybranych funkcji, rodzaju płatności czy opcji wysyłki.

logo prestashop

Jeśli oferujesz więcej niż 500 produktów, to zalecamy wybór PrestaShop. To nowoczesny system, który umożliwia szybką edycję nawet w przypadku wielu kategorii produktowych.

sklepy internetowe Bartoszyce

Sklep www dostosowany do Twoich oczekiwań

Budowanie sklepu www to proces złożony. Oryginalny sklep internetowy wymaga kooperacji. Wykonanie projektu serwisu poprzedzone jest rozpoznaniem oczekiwań Klienta, zapoznaniem się z tematyką branży oraz zaproponowaniem optymalnego rozwiązania.
Po stworzeniu projektu oraz wprowadzeniu produktów czas na testowanie witryny sprzedażowej oraz ostateczne wdrożenie i publikacja. W cenie dodajemy na stronę 3 przykładowe produkty i przesyłamy instrukcję jak dodać pozostałe. Każdy etap realizacji omawiamy z Klientem. Wykonane przez nas sklepy online umożliwiają swobodne użytkowanie na komputerze lub laptopie, jak i na urządzeniach mobilnych.
sklepy internetowe Bartoszyce

Sklepy www — istotne informacje

W Bartoszycach Twoja konkurencja z pewnością inwestuje w jakość swoich sklepów www, a jeśli dalej tego nie zrobili, to tym bardziej jest to najwyższy czas, by ich wyprzedzić. Przedstaw się z najlepszej strony i rozpocznij współpracę z fachowcami w tej dziedzinie! Od lat projektujemy responsywne sklepy www opracowane pod kątem wyszukiwarki Google, dopasowane do wyobrażeń właściciela firmy i potrzeb konkretnej grupy docelowej. Nawiąż z nami współpracę i docieraj do nowych Klientów. Sprawdź, jakie to łatwe z dedykowanym portalem do sprzedaży!

Projektowanie sklepów online to nie wszystko

Rynek e-commerce jest bardzo wymagający, a duża konkurencja sprawia, że ciężko jest zachęcić Klienta do zakupu konkretnego produktu. Twój sklep www musi być dobrze zoptymalizowany oraz spełniać zasady Google. Pozycjonowanie wpływa na wysokość pozycji w Google. Jeśli Twój sklep e-commerce będzie wyżej niż pozostałe firmy, to na pewno przyciągniesz uwagę Klienta.

Google Ads

Interesują Cię natychmiastowe efekty? Zapoznaj się z ofertą prowadzenia kampanii Google Ads.

Sklep internetowy — na jakie korzyści możesz liczyć?

Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, a duża konkurencja sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany oraz spełniać wytyczne Google.

sklepy internetowe w Bartoszycach

dotarcie do większego grona odbiorców

Dzięki pojawieniu się w wyszukiwarce Google zwiększasz szansę na dotarcie do nowych odbiorców, co może generować większą sprzedaż. Dodatkowo optymalizacja strony pod kątem SEO pozwala na osiągnięcie lepszych pozycji w Google, co zwiększa widoczność Twojego sklepu www.

sklepy Bartoszyce

mechanizacja procesów

Zminimalizujesz czas przy obsłudze sklepu – automatyczne systemy mogą obsługiwać zamówienia, płatności, a także odpowiadać na wszelkie pytania. Mechanizacja procesów pozwala także na lepsze zarządzanie stanem magazynowym i analizowanie zachowań Klientów, co sprawia, żę możesz dopasowywać swoją ofertę do ich potrzeb.

sklepy www Bartoszyce

dostępność 24h na dobę

Klient nie musi dostosowywać się do godzin otwarcia sklepu i w każdym momencie może przeczytać więcej o produktach, które oferujesz. Dzięki dostępności przez całą dobę, Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w wolnej chwili może dowiedzieć się więcej o Twojej ofercie, co zwiększa wygodę zakupów.

promocja sklepów www Bartoszyce

komfort Klientów

Sklep internetowy umożliwia zakup bez wychodzenia z domu, a dzięki estetycznym i prostym w obsłudze interfejsom, zakupy w sklepie internetowym stają się komfortowe i ekspresowe. Na dodatek możliwość całodobowego dostępu do sklepu sprawia, że Klienci mogą robić zakupy w każdej chwili.

Praktyczne porady dla Klientów z Bartoszyc i okolic

  • dostawa: DPD, DHL, Poczta Polska, InPost,
  • metody płatności internetowych: PayU, Przelewy24, PayPal, Dotpay,
  • inne platformy, przykładowo Freshmail.


To jedynie przykładowe możliwe integracje. Jeśli interesują Cię inne, które będą sprawdzą się w Twoim sklepie online, to daj nam znać.

Stworzenie sklepu www to cena minimum 4 500 zł netto. W tej kwocie otrzymujesz responsywny sklep www, który oparty jest na prostym w edycji builderze, przez co możesz samodzielnie wprowadzić dowolne zmiany. U nas możesz liczyć nie tylko na nowoczesny design stron internetowych Bartoszyce, ale też zaprojektowanie sklepu zgodnie z UX/UI, co bezpośrednio wpływa na zwiększanie przychodów w sklepie.

Średni koszt pozycjonowania zaczyna się od 2000 zł netto, jednak dokładny budżet omawiany jest indywidualnie i zależy od zasięgu oraz sposobu działania konkretnego rynku. Przede wszystkim należy skupić się na wybraniu odpowiednich słów kluczowych, które oprócz haseł w połączeniu z lokalizacją jak „pozycjonowanie stron Bartoszyce” – zawierają ogólnotematyczne wyrażenia np.: „pozycjonowanie stron”. Dzięki temu możemy dotrzeć do nowych Klientów z całej Polski szukających wybranych usług i produktów. Zarówno strona, jak i sklep internetowy potrzebują szczegółowej analizy, by spełniały wytyczne Google i w późniejszym czasie dobrze się pozycjonowały.

Witryna, która działa prawidłowo na różnych urządzeniach – komputerach, tabletach i smartfonach – jest łatwa i komfortowa w przeglądaniu. Dzięki temu Klienci czerpią większą przyjemność z zakupów i chętniej wracają do sklepu.  Responsywność witryny ma również dobry wpływ na SEO. Wyszukiwarki internetowe lubią strony, które są responsywne, co skutkuje wyższymi pozycjami w wynikach wyszukiwania.

Dlaczego powinieneś mieć responsywny sklep internetowy? Odpowiedź jest prosta – w ekspresowym tempie liczba Twoich zamówień może się zwiększyć.

Tak, po zbudowaniu sklepu internetowego Klient dostaje dostępy do jego edycji. Dostęp ten jest kluczowy, aby Klient mógł samodzielnie zarządzać stroną, wprowadzać zmiany w produktach, zmieniać treści, sprawdzać liczbę zamówień oraz analizować dane sprzedażowe.

Tak, edycja wykonanych przez nas sklepów jest bardzo łatwa i intuicyjna. Tworzymy nasze sklepy z myślą o użytkownikach, którzy mogą nie posiadać zaawansowanej wiedzy technicznej, dlatego panel zarządzania jest łatwy w użytkowaniu. Dzięki temu Klient może szybko i bez problemu wprowadzać zmiany, co pozwala na bieżące dopasowywanie sklepu do swoich potrzeb i oczekiwań rynku.

Hosting dla sklepów internetowych Bartoszyce

Tworzymy łatwe w obsłudze sklepy z modułem zarządzania treścią – CMS. Dodatkowo tworzymy sklepy internetowe zgodne z wytycznymi RODO. Zintegrujemy panel zarządzania z kurierami albo hurtownią tak, aby wszystkie istotne informacje były w jednym miejscu.

Jeżeli jednak zdarzy się sytuacja, która będzie wymagać naszej ingerencji, to jesteśmy do Twojej dyspozycji. Rozliczamy się wtedy w zależności od poświęconego czasu pracy, ale oferujemy też możliwość wykupienia pakietu hostingowego. Dajemy słowo, że zdalnie rozwiążemy każdą usterkę.

Skontaktuj się z nami