⇒ Reklama Września ᐅ Cennik ᐅ Agencja Reklamowa ❤ M16.pl ⇐

Reklama w Wrześni i okolicy

Jesteśmy agencją marketingową - na samej kampaniach reklamowych znamy się jak mało kto.

 

W ofercie mamy bardzo szeroki wachlarz usług marketingowych.
Żeby wybrać skuteczne działania reklamowe potrzebujemy poznać Twój biznes i konkurencję. Jeśli masz już zaplanowane wszystko co chcesz zrobić, to super, ale i tak będziemy musieli sprawdzić czy ten wybór będzie najlepszy. Robimy to wszystko, by określony budżet został maksymalnie dobrze zagospodarowany.

W Wrześni, tak jak w każdym innym mieście jest lub prawdopodobnie pojawi się konkurent, więc musisz myśleć wcześniej i wdrażać pomysły zanim konkurencja wpadnie na pomysł, aby zacząć zainwestować w marketing. ;)

reklama Września

Klienci, zlecając nam reklamę, najczęściej korzystają z:

  • Pozycjonowania ,
  • Budowy nowej strony WWW lub sklepu,
  • Kampanii Google Ads (dawniej Google AdWords,
  • Kampanii SEM (kompleksowa obsługa marketingowa),
  • Wydruku banerów reklamowych, ulotek, kalendarzy i wizytówek,
  • Copywritingu,
  • Audytu SEO i UX swoich serwisów


Ile kosztuje reklama w Wrześni

(cennik reklamy Września)

Na pytanie trudno udzielić odpowiedzi, przede wszystkim dlatego, że to pytanie z serii "ile kosztuje fotel?", na które nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Wszystko zależy od tego, czego oczekujemy i w jakich miejscach chcemy się reklamować.

Przykładowo reklama dla dentysty w Wrześni, który działa tylko w okolicy Wrześni ,a jego zasięg to tylko Września oraz okolice - cena reklamy wyniesie od 45450 złotych / miesięcznie. Dla przykładowego stomatologa z Wrześni, możemy zaproponować pozycjonowanie lokalne, projekt i wydruk materiałów marketingowych, kampanię w Google Ads na rejon Września i okolice oraz w razie potrzeby publikację artykułu sponsorowanego na lokalnym portalu wraz z przygotowaniem profesjonalnego tekstu.

Duża firma np. z branży motoryzacyjnej, którego siedziba mieści się w Wrześni ma odmienną odmienną grupę klientów (działa globalnie, więc grupa odbiorców to cała Polska, a nawet Europa lub świat), w związku z czym budżet na ogólnopolską poprawę zamówień będzie o wiele większy - promocja globalna zaczyna się koszt minimum 6 4530 złotych / miesięcznie.

Propozycje cenowe to tylko przykład, który ma pomócpokazać jaka jest różnica w kwotach i obszarach działań marketingowych.

Wypełnij formularz naszej wyceny, a przygotujemy dla Ciebie indywidualną propozycję harmonogramu marketingowego z kilkoma wersjami budżetu.

Dlaczego M16.pl?

W końcu nie jesteście z Wrześni.

Miasto nas nie ogranicza

Nie jesteśmy z Wrześni, ale w dzisiejszych czasach to nie jest utrudnienie, wręcz odwrotnie! Biuro mieści się w Czechowicach, ale obsługujemy klientów z całego kraju, Europy i świata. Całe szczęście skończyły się czasy, kiedy reklamą zajmowały się firmy tylko z sąsiedztwa, a głównym źródłem pozyskania klientów była poczta pantoflowa oraz reklamy w gazeach. Obecnie każdy ma telefon komórkowy, e-mail, Facebooka, zatem kontakt nawet z najdalszymi kontrahentami to żaden problem.

Błyskawiczny kontakt

Wiemy jak ważny jest stały kontakt z klientami, w związku z tym dbamy, by najszybciej jak to możliwe odpowiadać na wszystkie pytania / maile / telefony. Z nami nie będziesz czekać dwóch tygodni czy miesiąca na odpowiedź, dostaniesz ją nawet w 24h! W godzinach pracy naszego biura staramy się udzielićodpowiedzi nawet w ciągu kilkunastu minut. Dzięki temu wszyscy nasi kontrahenci śpią spokojnie i wiedzą, że zawsze mogą na nas liczyć :)

Brylujemy!

Mamy 8 letnie doświadczenie w branży marketingowe, specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron i wszystkich powiązanych produktów Google. Nasz 7-mio osobowy zespół stale dopracowuje techniki marketingowe dodatkowo testując nowe rozwiązania - jeśli przejdą pozytywnie testy - trafiają od razu do naszych kontrahentów. Nie jesteśmy jednoosobową agencją, każdy ma swoje zadania i jest specjalistą w swojej dziedzinie. Jeśli potrzebujesz grafiką, zajmie się tym grafik, optymalizację strony - zlecenie trafi do SEOwca. Decydując się na współpracę z nami, otrzymujesz pełen zespół marketingowy do własnej dyspozycji.

Nie mamy handlowców

Nie zatrudniamy handlowców, bo nie oferujemy produktów masowych. Naszymi najlepszymi handlowcami jest nasza strona WWW (którą właśnie czytasz), pozycjonowanie (dzięki czemu tutaj jesteś), kampanie Ads i zadowoleni kontrahenci. Nasi kontrahenci cenią sobie to rozwiązanie, gdyż podczas spotkań, czy kontaktów mailowych / telefonicznych rozmawiają z osobą odpowiedzialną za konkretny element oferty, a nie specjalistą w sprzedaży. Ludzkie podejście z pominięciem handlowego bełkotu każdemu ułatwia pracę :)

Profesjonalne rozwiązania nie muszą być drogie


Skontaktuj się z Nami, by się o tym przekonać
izabella@m16.pl | 514 10 16 16

Powiązane strony:

 

 

 

 

Ostatnia aktualizacja 08