Agencja Marketingowa M16.pl

Agencja marketingowa Inowrocław

W świecie pełnym wyzwań warto mieć u boku zespół, który nie tylko będzie Cię rozumiał, ale będzie też wiedział jak przekuć Twoje cele w satysfakcjonujące efekty. Nasza Agencja marketingowa w Inowrocławiu to nie tylko specjaliści, ale prawdziwy wulkan pomysłów, gotowy wynieść Twój biznes na sam szczyt! Zajmujemy się szeroko pojętym marketingiem swoich Klientów.

Wszystko, co związane z reklamą i marketingiem internetowym znajdziesz u nas. Rozpoczynając od przygotowania logo i stworzenia strony www na kampanii reklamowej przez SEO i prowadzenia konta na mediach społecznościowych oraz na pomocy technicznej kończąc.

agencja reklamowa Inowrocław

Agencja marketingowa
Inowrocław

Na co możesz liczyć?

Jesteśmy w stanie pozycjonować stronę www, stworzyć kampanię Google Ads, prowadzić Social Media i kampanie Facebook Ads, zrobić zdjęcia, nakręcić filmiki, przygotować materiały reklamowe
i druki. A to, czego nie jesteśmy w stanie zrobić, wiemy komu zlecić, abyś był w 100% zadowolony!

Ile kosztują działania marketingowe?

Zależy to od tego, w jaką branżę celujemy, jak wygląda konkurencja i jakie wyglądają ich działania. Dostosujemy nasze działania do branży z którą będziemy się mierzyć. Kampania reklamowa mająca na celu promocję kosmetyczki z Łodzi to koszt 1500 zł netto, z kolei producent okien działający w obszarze 3 województw – 14 000 zł netto

Kiedy będziemy mieć efekty działań?

Wszystko zależy od branży, budżetu i konkurencji. Warto wiedzieć, że przy kampanii Google Ads czy Facebook Ads ruch na stronie można odnotować zaraz po rozpoczęciu kampanii. Pozycjonowanie Inowrocław jest bardziej skomplikowaną kwestią, ale standardowo jesteśmy w stanie zdobyć pozycje 2-3 razy szybciej niż konkurencja. Sprawimy, że Twoje Social Media odżyją i przyciągną potencjalnych Klientów. Wykonywane przez nas działania marketingowe mają doprowadzić do dwóch rzeczy – Twojego większego ruchu na stronie i nowych Klientów.

tworzenie stron internetowych

strony internetowe

budowa sklepów internetowych

sklepy internetowe

optymalizacja strony internetowej

pozycjonowanie stron i sklepów

seo ux design agencji reklamowej

SEO & UX Design

google ads

Google Ads

wsparcie na ich stronach internetowych

wsparcie techniczne

sesje zdjęciowe dla kampanii reklamowych

fotografia produktowa

materiały reklamowe do celów biznesowych

materiały reklamowe (projekty i druk)

social media

Social Media

content marketing na stronach internetowych

Content Marketing

projekty graficzne w mediach społecznościowych

Projektowanie graficzne

kompleksowe usługi i kampanie reklamowe

Niestandardowe kampanie marketingowe? Napisz do nas!

Czy jesteśmy
skuteczni? doświadczeni? niezawodni? efektywni?

Jesteśmy agencją marketingową ze Śląska, a Ty właśnie czytasz naszą ofertę, będąc w Inowrocławiu – to najlepszy dowód na to, że nasze kampanie reklamowe są trafne i skuteczne.

Agencja reklamowa Inowrocław

Jesteśmy 12-osobowym zespołem specjalizującym się w marketingu internetowym gotowym do podejmowania wyzwań. Chcesz mieć własny dział reklamowy w cenie jednego pracownika? Dokładnie tak to działa!

Zapewniamy naszym Klientom kompleksowe usługi i rozwiązania marketingowe. Do naszych zadań należą zarówno prace programistyczne, budowanie i pozycjonowanie stron/sklepów, kampanie Google Ads, obsługa kont na mediach społecznościowych, jak i copywriting, projekty graficzne, wydruki materiałów reklamowych i wiele, wiele więcej. Wspólnie stworzymy dla Twojej firmy strategię marketingową dopasowana do grupy docelowej. Tutaj wszystkie kampanie reklamowe są na wyciągnięcie ręki – nie ma dla nas rzeczy niemożliwych!

Z czego najbardziej są zadowoleni Klienci z Inowrocławia współpracując z nami?

dobra agencja marketingowa Inowrocław

kompleksowość działań reklamowych

kompleksowa agencja marketingowa

łatwy kontakt

agencja marketingu internetowego

skuteczność realizowanych działań

Agencja Interaktywna M16.PL - DLACZEGO MY?

Zasługujesz na coś więcej niż schematyczne podejście. Stawiamy na kreatywność, która wyróżni Cię na tle konkurencji, zainteresuje potencjalnych klientów i zostanie zapamiętana przez Klientów.

Dlaczego wybrać naszą Agencję Marketingową w Inowrocławiu?

Nieograniczona kreatywność

Wyzwania nam nie straszne – nasza kreatywność to paliwo napędowe, które pozwala nam tworzyć niezapomniane projekty. Wychodzimy poza utarte schematy, dostarczając skuteczną strategię marketingową, która pozwoli wybić się Twojej marce na sam szczyt. Nasze doświadczenie pozwala na tworzenie skutecznych kampanii.

1

Strategie z efektem “WOW”

Nie dostarczamy tylko strategii marketingowej. Dostarczamy kampanie reklamowe oraz widoczność i rozpoznawalność marki, którą Klienci z chęcią będą wybierać. 

2

Elastyczność i dostępność agencji marketingowej

Marketing jest dynamiczny, a nas wyróżnia elastyczne podejście. Szybko reagujemy na wszelkie zmiany, dostosowując strategie marketingowe do aktualnych potrzeb branży i wymagań Twojej firmy. Łączymy moc internetu z kreatywnością w świecie offline. Bez względu na to, czy jesteś z Inowrocławia, czy z drugiego końca Polski, nasza elastyczność umożliwia nam dopasowanie się do potrzeb Twoich i Twojej firmy. Zapewniamy pełen profesjonalizm.

3

Nasza agencja kreatywna to Twój klucz do sukcesu

Jesteśmy agencją marketingową, która przez ostatnie kilka lat ciężko pracowała, żeby stworzyć zespół, który będzie w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym Klientom. Otworzyć „agencję marketingową”, która robi strony internetowe nieprzynoszące żadnych korzyści jest prosto, podobnie jak zebrać parę osób do pracy zdalnej i rozdzielić im zadania. Jednak nie ma się co oszukiwać – taka forma pracy nigdy nie będzie efektywniejsza od zespołu, który przebywa ze sobą 7 godzin dziennie i jest w stanie zareagować wtedy, kiedy coś pilnego się pojawi.

Jeśli szukasz budżetowych rozwiązań, zgłoś się po kampanie reklamowe do freelancera lub „agencji marketingowej” bez adresu.

Jeśli natomiast zależy Ci na satysfakcjonujących efektach, szybkim kontakcie, gwarancji, że Twój freelancer nagle nie zmieni zawodu, nie ucieknie na Syberię, czy nie rozpłynie się w przestworzach, zostawiając Cię z problemami, to skontaktuj się z nami. Agencja interaktywna Inowrocław ma pomóc Ci odnieść sukces, wyprzedzanie konkurencji i dochody powiększające się z miesiąca na miesiąc, a my wiemy, jak tego dokonać.

kamapnie reklamowe w m16
pozycjonowanie sklepu internetowego

Twój Partner w biznesie

Nie wszystkie agencje marketingowe mogą się tym pochwalić. Nie tylko rozumiemy potęgę Google, ale także znamy jej sekrety. Jako Certyfikowany Partner Google mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby rozkręcić swoje reklamy online i dotrzeć do nowych Klientów. Optymalizujemy kampanie Google Ads Inowrocław i na cały kraj, aby Twoje reklamy trafiały do docelowej grupy odbiorców, zwiększając konwersje i zwrot z inwestycji. Do tego analizujemy dane za pomocą Google Analytics, aby dostarczyć Ci precyzyjne informacje o skuteczności każdej kampanii.

agencja reklamowa - social media

Agencja marketingowa Inowrocław

Nasz zespół to nie tylko specjaliści, to także osoby, z kreatywnymi pomysłami, które są gotowe wykraczać poza utarte szlaki i tworzyć strategie na wysokim poziomie rzucające wyzwanie rynkowym standardom. Od SEO przez pomoc w content marketingu po kreatywne kampanie online – mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby Twoja marka była obecna online i offline. Niezależnie od tego, czy budujesz markę od podstaw, czy chcesz zwiększyć rozpoznawalność już istniejącej, jesteśmy tu, żeby pomóc Ci dojść na szczyt. Skontaktuj się z naszą agencją już dzisiaj, a razem stworzymy strategię, która pozwoli Twojej marce zabłysnąć na tle konkurencji! Grupa składający się z ludzi chcących rozwijać Twój biznes i realizować strategie marketingowe będzie do Twojej dyspozycji! Pozyskiwanie nowych Klientów pozostaw nam!

Skontaktuj się z nami