Agencja Marketingowa M16.pl

Agencja marketingowa Chełmno

W świecie, w którym jest pełno wyzwań warto mieć u boku zespół, który nie tylko Cię zrozumie, ale będzie też umiał przekształcić Twoje cele w satysfakcjonujące efekty. Nasza Agencja marketingowa w Chełmnie to nie tylko grupa ekspertów, ale prawdziwy wulkan kreatywności, gotowy doprowadzić Twój biznes na wyższy poziom!

U nas znajdziesz wszystko to, co ma związek z reklamą i marketingiem internetowym. Zaczynając od przygotowania logo i stworzenia strony internetowej na kampaniach reklamowych oraz pomocy technicznej kończąc.

agencja marketingowa Chełmno

Agencja marketingowa
Chełmno

Na co możesz liczyć?

Możemy zająć się pozycjonowaniem, przygotować kampanię Google Ads, prowadzić Facebooka i kampanie płatne, prowadzić kanały Social Media, wykonywać zdjęcia, materiały video, przygotować materiały reklamowe
i druki. A to, czego nie robimy, wiemy komu zlecić, żeby było dobrze!

Jak prezentują się koszty?

Zależy to od tego, w jaką branżę celujemy, jak wygląda konkurencja i jakie wyglądają ich działania. Dostosujemy nasze działania do branży z którą będziemy się mierzyć. Kampania reklamowa mająca na celu promocję kosmetyczki z Łodzi to koszt 1500 zł netto, z kolei producent okien działający w obszarze 3 województw – 14 000 zł netto

Kiedy będziemy mieć efekty działań?

Wszystko zależy od branży, budżetu i konkurencji. Trzeba wziąć pod uwagę, że decydując się na kampanię Google Ads czy Facebook Ads ruch na stronie da się odczuć od razu po rozpoczęciu kampanii. Pozycjonowanie Chełmno to cięższy orzech do zgryzienia, ale standardowo jesteśmy w stanie zdobyć pozycje 2-3 razy szybciej od konkurencji.
tworzenie stron internetowych

tworzenie stron internetowych

budowa sklepów internetowych

budowa sklepów internetowych

pozycjonowanie

pozycjonowanie stron i sklepów

seo ux design

SEO & UX Design

google ads

Google Ads

hosting i wsparcie

wsparcie techniczne

sesje zdjęciowe

fotografia produktowa

materiały reklamowe

materiały reklamowe (projekty i druk)

social media

Social Media

content marketing

Content Marketing

projekty graficzne

Identyfikacja wizualna

nowe realizacje

Przybywasz z nietypową misją? Napisz do nas!

Czy jesteśmy
skuteczni? doświadczeni? niezawodni? efektywni?

Jesteśmy agencją marketingową ze Śląska, a Ty właśnie czytasz naszą ofertę, będąc w Chełmnie – to najlepszy dowód na to, że nasze kampanie są trafne i skuteczne.

Agencja reklamowa Chełmno

Jesteśmy 12-osobowym zespołem, który zawsze jest gotowy do podejmowania wyzwań. Chcesz mieć własny dział reklamowy w cenie jednego etatowego pracownika? Dokładnie tak to działa!

Dostarczamy naszym Klientom kompleksowych rozwiązań marketingowych. Na naszych barkach spoczywają zarówno prace programistyczne, budowanie i pozycjonowanie stron/sklepów, kampanie Google Ads, obsługa social mediów, jak i content marketing, projekty graficzne, druk i wiele, wiele innych. Tutaj każda reklama Chełmno jest na wyciągnięcie ręki – nie ma dla nas rzeczy niemożliwych!

Co najbardziej doceniają Klienci z Chełmna współpracując z nami?

agencja marketingowa Chełmno

kompleksowość działań reklamowych

agencja marketingowa z Chełmna

bezproblemowy kontakt

marketingowa agencja Chełmno

efektywność realizowanych działań

Agencja Marketingowa M16.PL - DLACZEGO MY?

Zasługujesz na coś więcej niż standardowe podejście. Stawiamy na kreatywność, która pozwoli Ci zabłysnąć na tle konkurencji, zainteresuje odbiorców i zostanie zapamiętana przez Klientów.

Dlaczego wybrać Agencję Marketingową M16.pl w Chełmnie?

Nieograniczona kreatywność

Nie boimy się wyzwań – nasza kreatywność działa niczym paliwo napędowe, które pozwala nam tworzyć zapadające w pamięć projekty. Wychodzimy poza utarte schematy, dostarczając skuteczne strategie, które wyniosą Twoją markę na sam szczyt.

1

Strategie z efektem “WOW”

Nie tylko tworzymy kampanie marketingowe, ale również pomagamy Twojej marce zdobyć widoczność i rozpoznawalność.

2

Elastyczność i dostępność

Marketing to ciągłe zmiany, a my jesteśmy elastyczni. Ekspresowo reagujemy na zmiany, dostosowując rozwiązania marketingowe do bieżących potrzeb rynku i wymagań Twojego biznesu. Łączymy moc internetu z kreatywnością w świecie offline. Bez względu na to, czy jesteś z Chełmna, czy z drugiego końca Polski, nasza elastyczność pozwala na dopasowanie się do potrzeb Twoich i Twojego biznesu.

3

Nasza agencja kreatywna to Twój klucz do sukcesu

Jesteśmy agencją marketingową, która przez ostatnie kilka lat ciężko pracowała, żeby stworzyć zespół, który będzie w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym Klientom. Otworzyć „agencję marketingową”, która robi strony www nieprzynoszące żadnych efektów jest prosto, podobnie jak zebrać grupkę osób do pracy zdalnej i rozdzielić im zadania. Jednak nie ma się co oszukiwać – taka forma pracy nigdy nie będzie skuteczniejsza od zespołu, który przebywa ze sobą 7 godzin dziennie i jest w stanie zareagować wtedy, kiedy będzie to potrzebne.

Jeśli jesteś przysłowiowym “Januszem” budżetowych rozwiązań, skorzystaj z pomocy freelancera lub „agencji marketingowych” bez adresu.

Jeśli natomiast zależy Ci na satysfakcjonujących efektach, bezproblemowym kontakcie, pewności, że Twój freelancer nagle nie zmieni profesji, nie ucieknie na Syberię, czy nie zapadnie się pod ziemię, pozostawiając Cię z problemami, to skontaktuj się z nami. Agencja interaktywna Chełmno ma zapewnić Ci sukces, zostawienie konkurencji w tyle i dochody powiększające się z miesiąca na miesiąc, a my wiemy, jak tego dokonać.

agencja marketingowa Chełmno
agencja marketingowa Chełmno

Twój Partner w biznesie

Nie tylko rozumiemy politykę Google, ale także znamy jej sekrety. Jako Certyfikowany Partner Google mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby rozkręcić swoje reklamy online i dotrzeć do nowych Klientów. Optymalizujemy kampanie Google Ads Chełmno i na cały kraj, aby Twoje ogłoszenia trafiały do odpowiedniej grupy docelowej, co przekłada się na większą liczbę konwersji i lepszy zwrot z inwestycji. Dzięki analizie danych za pomocą Google Analytics dostarczamy precyzyjne informacje o efektywności każdej kampani.

agencja marketingowa Chełmno

Agencja marketingowa Chełmno

Nasza agencja to nie tylko specjaliści, to także osoby, które mają kreatywne pomysły, są gotowe wykraczać poza utarte schematy i tworzyć strategie rzucające wyzwanie rynkowym standardom. Od SEO po kreatywne kampanie reklamowe – mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby Twoja marka była obecna online i offline. Bez względu na to, czy budujesz markę od podstaw, czy chcesz zwiększyć rozpoznawalność już istniejącej, jesteśmy tu, żeby pomóc Ci dojść na szczyt. Skontaktuj się z nami już dzisiaj, a razem stworzymy strategię, która pozwoli Twojej marce zabłysnąć na tle konkurencji!

Skontaktuj się z nami