Agencja Marketingowa M16.pl

Agencja marketingowa Grójec

W świecie, w którym jest pełno wyzwań warto mieć u boku zespół, który nie tylko Cię zrozumie, ale będzie też wiedział jak przekształcić Twoje cele w satysfakcjonujące efekty. Nasza Agencja marketingowa w Grójcu to nie tylko grupa ekspertów, ale prawdziwy wulkan kreatywności, gotowy doprowadzić Twój biznes na sam szczyt!

Wszystko, co związane z reklamą i marketingiem internetowym znajdziesz u nas. Rozpoczynając od przygotowania logo i stworzenia strony internetowej na kampaniach reklamowych oraz pomocy technicznej kończąc.

agencja marketingowa Grójec

Agencja marketingowa
Grójec

Co wchodzi w zakres naszych działań?

Możemy zająć się pozycjonowaniem, przygotować kampanię Google Ads, prowadzić Facebooka i kampanie płatne, obsługiwać kanały Social Media, zrobić zdjęcia, nakręcić filmiki, przygotować materiały reklamowe
i druki. A to, czego nie robimy, wiemy komu zlecić, abyś był w 100% zadowolony!

Jak prezentują się koszty?

Zależy to od tego, w jaką branżę celujemy, jak wygląda konkurencja i jakie wyglądają ich działania. Dostosujemy nasze działania do branży z którą będziemy się mierzyć. Kampania reklamowa mająca na celu promocję kosmetyczki z Łodzi to koszt 1500 zł netto, z kolei producent okien działający w obszarze 3 województw – 14 000 zł netto

W jakim czasie będziemy mieć efekty działań?

Jest to zależne od branży, budżetu i konkurencji. Trzeba wziąć pod uwagę, że przy kampanii Google Ads czy Facebook Ads ruch na stronie da się odczuć natychmiast po rozpoczęciu kampanii. Pozycjonowanie Grójec jest bardziej skomplikowaną kwestią, ale standardowo jesteśmy w stanie zdobyć pozycje 2-3 razy szybciej od konkurencji.
tworzenie stron internetowych

tworzenie stron internetowych

budowa sklepów internetowych

budowa sklepów internetowych

pozycjonowanie

pozycjonowanie stron i sklepów

seo ux design

SEO & UX Design

google ads

Google Ads

hosting i wsparcie

wsparcie techniczne

sesje zdjęciowe

fotografia produktowa

materiały reklamowe

materiały reklamowe (projekty i druk)

social media

Social Media

content marketing

Content Marketing

projekty graficzne

Identyfikacja wizualna

nowe realizacje

Przybywasz z nietypową misją? Napisz do nas!

Czy jesteśmy
skuteczni? doświadczeni? niezawodni? efektywni?

Jesteśmy agencją marketingową ze Śląska, a Ty właśnie czytasz naszą ofertę, będąc w Grójcu – to najlepszy dowód na to, że nasze kampanie są trafne i skuteczne.

Agencja reklamowa Grójec

Jesteśmy 12-osobowym zespołem, który zawsze jest gotowy do działania. Chcesz mieć własny dział reklamowy w cenie jednego pracownika? Tak to właśnie działa!

Dostarczamy naszym Klientom kompleksowych rozwiązań marketingowych. Do naszych zadań należą zarówno prace programistyczne, budowanie i pozycjonowanie stron/sklepów, kampanie Google Ads, obsługa social mediów, jak i copywriting, materiały reklamowe, druk i wiele, wiele innych. Tutaj każda reklama Grójec jest na wyciągnięcie ręki – nie ma dla nas rzeczy niemożliwych!

Z czego najbardziej są zadowoleni Klienci z Grójca współpracując z nami?

agencja marketingowa Grójec

kompleksowość działań reklamowych

agencja marketingowa z Grójca

łatwy kontakt

marketingowa agencja Grójec

efektywność realizowanych działań

Agencja Marketingowa M16.PL - DLACZEGO MY?

Twoja marka zasługuje na coś więcej niż schematyczne podejście. Stawiamy na kreatywność, która wyróżni Cię na tle konkurencji, zainteresuje odbiorców i zostanie zapamiętana przez Klientów.

Dlaczego wybrać Agencję Marketingową M16.pl w Grójcu?

Kreatywność bez granic

Jesteśmy gotowi na każde wyzwanie – nasza kreatywność działa niczym paliwo napędowe, które pozwala nam tworzyć zapadające w pamięć projekty. Wychodzimy poza utarte schematy, dostarczając skuteczne strategie, które pozwolą wybić się Twojej marce na sam szczyt.

1

Strategie z efektem “WOW”

Nie dostarczamy tylko kampanii marketingowej. Dostarczamy widoczność i rozpoznawalność marki, którą Klienci chętnie będą wybierać.

2

Elastyczność i dostępność

Marketing to ciągłe zmiany, a my jesteśmy elastyczni. Reagujemy błyskawicznie na wszelkie zmiany, aby nasze rozwiązania marketingowe zawsze odpowiadały aktualnym potrzebom rynku i Twojej firmy. Łączymy moc internetu z kreatywnością w świecie offline. Bez względu na to, czy jesteś z Grójca, czy z drugiego końca Polski, nasza elastyczność w podejściu do każdego Klienta pozwala na dopasowanie się do potrzeb Twoich i Twojego biznesu.

3

Nasza agencja kreatywna to Twój klucz do sukcesu

Jesteśmy agencją marketingową, która przez ostatnie kilka lat ciężko pracowała, żeby stworzyć zespół, który będzie zdołał sprostać najdziwniejszym wymaganiom naszych Klientów. Otworzyć „agencję marketingową”, która robi strony www nieprzynoszące żadnych korzyści jest łatwo, podobnie jak zebrać grupkę osób do pracy zdalnej i rozdzielić im zadania. Jednak nie ma się co oszukiwać – taka forma pracy nigdy nie będzie efektywniejsza od zespołu, który przebywa ze sobą 7 godzin dziennie i jest w stanie zareagować wtedy, kiedy coś pilnego się pojawi.

Jeśli jesteś przysłowiowym “Januszem” najtańszych usług, skorzystaj z pomocy freelancera lub „agencji marketingowych” bez adresu.

Jeśli natomiast zależy Ci na wynikach, bezproblemowym kontakcie, pewności, że freelancer nagle nie zmieni zawodu, nie ucieknie na Syberię, czy nie zapadnie się pod ziemię, pozostawiając Cię z problemami, to skontaktuj się z nami. Agencja interaktywna Grójec ma zapewnić Ci sukces, zdominowanie konkurencji i dochody powiększające się z miesiąca na miesiąc, a my wiemy, jak to zrobić.

agencja marketingowa Grójec
agencja marketingowa Grójec

Twój Partner w biznesie

Nie tylko rozumiemy politykę Google, ale także znamy jej sekrety. Jesteśmy Certyfikowanym Partnerem Google gotowym otworzyć przed Tobą nowe możliwości reklam online. Optymalizujemy kampanie Google Ads Grójec i na cały kraj, aby Twoje reklamy trafiały do właściwej grupy odbiorców, zwiększając konwersje i zwrot z inwestycji. Do tego analizujemy dane za pomocą Google Analytics, aby dostarczyć Ci precyzyjne informacje o skuteczności każdej kampanii.

agencja marketingowa Grójec

Agencja marketingowa Grójec

Jesteśmy nie tylko grupą ekspertów, ale także ludźmi pełnymi kreatywnych pomysłów. Wychodzimy poza utarte schematy i planujemy strategie, które postawią wyzwanie standardom rynkowym. Bez względu na to, czy potrzebujesz wsparcia w zakresie SEO czy stworzenia skutecznej kampanii reklamowej – mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby Twoja marka istniała zarówno online, jak i offline. Jesteśmy tu po to, aby Ci pomóc zdobywać szczyty! Skontaktuj się z nami już dziś i razem stworzymy strategię, o jakiej konkurencja może tylko pomarzyć!

Skontaktuj się z nami