⇒ Reklama Bydgoszcz ᐅ Cennik ᐅ Agencja Reklamowa ❤ M16.pl ⇐

Reklama w Bydgoszczy i okolicy

Jesteśmy agencją reklamową i na samej kampaniach reklamowych znamy się doskonale.

 

W naszej ofercie posiadamy ogromnie szeroki wachlarz działań reklamowych.
Aby wybrać skuteczne działania marketingowe musimy poznać Twój biznes i jego konkurencję. Jeśli masz już zaplanowane wszystko co chcesz zrobić, to świetnie, jednak i tak będziemy musieli sprawdzić zasadność tych wyborów. Zrobimy to wszystko, by podany budżet został idealnie zagospodarowany.

W Bydgoszczy, jak i w każdym innym mieście jest lub pojawi się konkurent, w związku z tym musisz myśleć wcześniej i wdrażać nowe pomysły zanim konkurenci wpadną w ogólne na pomysł, aby zacząć zainwestować w reklamę. ;)

reklama Bydgoszcz

Większość naszych klientów, wybierając reklamę, najczęściej korzystają z:

  • Pozycjonowania ,
  • Budowy nowej strony lub sklepu,
  • Kampanii Google Ads (dawniej Google AdWords,
  • Kampanii SEM (kompleksowa obsługa marketingowa),
  • Wydruku banerów, ulotek, kalendarzy i wizytówek,
  • Copywritingu,
  • Audytu SEO i UX swoich serwisów


Ile kosztuje reklama w Bydgoszczy

(cennik reklamy Bydgoszcz)

Na pytanie trudno udzielić odpowiedzi, ponieważ te pytanie z serii "ile kosztuje meblościanka?", gdzie niestety nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Wszystko zależy od tego, co potrzebujemy i w jakich miejscach mamy zamiar się promować.

Przykładowo reklama dla dentysty w Bydgoszczy, który działa lokalnie ,a jego zasięg to tylko Bydgoszcz i okolice - cena reklamy wyniesie od 980 złotych / miesięcznie. Dla naszego przykładowego dentysty z Bydgoszczy, możemy zaproponować pozycjonowanie strony lokalne, projekt i wydruk materiałów reklamowych, kampanię w Google Ads na rejon Bydgoszcz i okolice oraz w razie potrzeby publikację artykułu sponsorowanego na lokalnym portalu wraz z copywritingiem.

Duża firma np. z branży budowlanej, którego siedziba mieści się w Bydgoszczy ma zupełnie inną grupę klientów (działa globalnie, więc jego grupa odbiorców to cała Polska, a nawet Europa lub świat), w związku z czym kwota na globalną poprawę zamówień będzie dużo większy - promocja globalna zaczyna się koszt minimalny 4 9450 złotych / miesięcznie.

Propozycje cenowe to tylko przykład, który ma pomócpokazać jaka jest rozbieżność w kwotach i zakresach działań reklamowych.

Wypełnij formularz naszej wyceny, a przygotujemy dla Ciebie indywidualną propozycję harmonogramu marketingowego z kilkoma opcjami budżetu.

Dlaczego M16.pl?

W końcu nie jesteście z Bydgoszczy.

Miasto to nie ograniczenie

Nie jesteśmy z Bydgoszczy, ale obecnie to nie jest żadne ograniczenie, nawet przeciwnie! Biuro mieści się w Czechowicach, ale obsługujemy klientów z całego kraju, Europy i świata. Całe szczęście skończyły się czasy, kiedy marketingiem zajmowały się firmy reklamowe jedynie z sąsiedztwa, a źródłem kontrahentów była poczta pantoflowa i reklamy w gazecie. Teraz wszyscy mają komórkę, pocztę e-mail, Facebooka, więc kontakt nawet z najdalszymi klientami to na szczęście nie problem.

Szybki kontakt

Wiemy jak ważny jest stały kontakt z kontrahentami, dlatego dbamy o to, aby najszybciej jak to możliwe odpowiedzieć na wszystkie pytania / maile / telefony. Z nami nie będziesz czekać dwóch tygodni czy miesiąca na odpowiedź, dostaniesz ją nawet w 24h! W godzinach pracy biura udzielamy odpowiedzi nawet w ciągu kilku minut. Dzięki temu wszyscy nasi kontrahenci śpią spokojnie i wiedzą, że zawsze mogą na nas liczyć :)

Brylujemy!

Mamy 8 letnie doświadczenie w branży reklamowej, specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron internetowych i wszystkich powiązanych produktów Google. Nasz 7-mio osobowy zespół stale dopracowuje techniki marketingowe testując nowe rozwiązania - jeśli przejdą pozytywnie testy - trafiają od razu do naszych kontrahentów. Nie jesteśmy jednoosobową agencją, każdy ma swoje zadania i jest specjalistą w swojej dziedzinie. Jeśli potrzebujesz grafiką, zajmie się tym grafik, optymalizację strony - zlecenie trafi do SEOwca. Decydując się na współpracę z nami, otrzymujesz pełen zespół marketingowy do własnej dyspozycji.

Nie mamy handlowców

Nie zatrudniamy handlowców, bo nie oferujemy produktów masowych. Naszymi najlepszymi handlowcami jest nasza strona WWW (którą właśnie czytasz), pozycjonowanie (dzięki czemu tutaj jesteś), kampanie Ads i zadowoleni klienci. Nasi klienci doceniają te podejście, gdyż zawsze podczas spotkań, czy kontaktów mailowych / telefonicznych rozmawiają z osobą odpowiedzialną za konkretny element oferty, a nie specjalistą w sprzedaży. Ludzkie podejście z pominięciem handlowego bełkotu każdemu ułatwia pracę :)

Profesjonalne rozwiązania nie muszą być drogie


Skontaktuj się z Nami, by się o tym przekonać
izabella@m16.pl | 514 10 16 16

Powiązane strony:

 

 

 

 

Ostatnia aktualizacja 08