⇒ Reklama Tarnobrzeg ᐅ Cennik ᐅ Agencja Reklamowa ❤ M16.pl ⇐

Reklama w Tarnobrzegu i okolicy

Jesteśmy agencją reklamy i na kampaniach reklamowych znamy się doskonale.

 

W naszej ofercie mamy bardzo szeroki zakres działań reklamowych.
Żeby wybrać dla Ciebie skuteczne działania marketingowe musimy poznać Twoją firmę i konkurentów. Jeśli masz już w głowie wszystko co chcesz zrobić, to super, jednak i tak będziemy musieli sprawdzić czy ten wybór będzie najlepszy. Wszystko to zrobimy, by założony budżet został maksymalnie dobrze zaplanowany.

W Tarnobrzegu, tak jak w każdym innym mieście jest lub prawdopodobnie pojawi się konkurencja, więc musisz myśleć dużo wcześniej i wdrażać pomysły zanim konkurenci wpadną w ogólne na pomysł, aby zacząć się reklamować. ;)

reklama Tarnobrzeg

Większość naszych klientów, wybierając reklamę, zwykle wybierają z:

  • Pozycjonowania ,
  • Budowy nowej strony WWW lub sklepu internetowego,
  • Kampanii Google Ads,
  • Kampanii SEM (kompleksowa obsługa marketingowa),
  • Wydruku banerów reklamowych, ulotek, kalendarzy i wizytówek,
  • Copywritingu,
  • Audytu SEO i UX swoich serwisów


Ile kosztuje reklama w Tarnobrzegu

(cennik reklamy Tarnobrzeg)

Na pytanie bardzo ciężko odpowiedzieć, ponieważ to pytanie z serii "ile kosztuje odkurzacz?", na które nie ma jednej odpowiedzi. Wszystko zależy od tego, co potrzebujemy i gdzie planujemy się promować.

Przykładowo reklama dla dentysty w Tarnobrzegu, który działa lokalnie ,a jego obszar działania to jedynie Tarnobrzeg oraz okolice - koszt reklamy zacznie się od 970 zł / miesięcznie. Dla naszego przykładowego dentysty z Tarnobrzegu, możemy zaproponować pozycjonowanie strony lokalne, projekt i wydruk materiałów marketingowych, kampanię w Google Ads na rejon Tarnobrzeg i okolice oraz w razie potrzeby publikację artykułu sponsorowanego na lokalnym portalu wraz z copywritingiem.

Duża firma np. z branży produkcyjnego, którego biuro znajduje się w Tarnobrzegu ma już odmienną odmienną grupę klientów (działa globalnie, więc grupa klientów to cała Polska, a Europa lub świat), w związku z czym budżet na globalną poprawę widoczności będzie dużo wyższy - reklama globalna zaczyna się minimalny 4 860 złotych / miesięcznie.

Oczywiście propozycje cenowe to tylko przykład, który powinien pokazać jaka jest różnica w kwotach i zakresach kampanii marketingowych.

Wypełnij formularz naszej wyceny, a przygotujemy dla Ciebie indywidualną propozycję harmonogramu reklamowego z kilkoma wersjami budżetu.

Dlaczego M16.pl?

W końcu nie jesteście z Tarnobrzegu.

Miasto nas nie ogranicza

Nie jesteśmy z Tarnobrzegu, ale obecnie to nie jest ograniczenie, wręcz przeciwnie! Nasze biuro mieści się w Czechowicach, ale współpracujemy z klientami z całego kraju, Europy i świata. Całe szczęście skończyły się czasy, gdy marketingiem zajmowały się firmy tylko w okolicy, a źródłem pozyskania nowych kontrahentów była poczta pantoflowa i reklamy w gazeach. Obecnie każdy ma telefon komórkowy, pocztę email, Facebooka, zatem kontakt nawet z najdalszymi kontrahentami to żaden problem.

Błyskawiczny kontakt

Rozumiemy jak ważny jest stały kontakt z kontrahentami, w związku z tym dbamy, aby najszybciej jak się da odpowiadać na wszystkie pytania / maile / telefony. Z nami nie będziesz czekać dwóch tygodni czy miesiąca na odpowiedź, dostaniesz ją nawet w 24h! W godzinach pracy biura udzielamy odpowiedzi nawet w ciągu kilku minut. Dzięki temu nasi klienci śpią spokojnie i wiedzą, że zawsze mogą na nas liczyć :)

Brylujemy!

Mamy 8 letnie doświadczenie w branży marketingowe, specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron internetowych i wszystkich powiązanych produktów Google. Nasz siedmioosobowy zespół stale dopracowuje techniki reklamowe testując nowe rozwiązania - jeśli przejdą pozytywnie testy - trafiają od razu do naszych kontrahentów. Nie jesteśmy jednoosobową agencją, każdy ma swoje zadania i jest specjalistą w swojej dziedzinie. Jeśli potrzebujesz grafiką, zajmie się tym grafik, optymalizację strony - zlecenie trafi do SEOwca. Decydując się na współpracę z nami, otrzymujesz pełen zespół marketingowy do własnej dyspozycji.

Nie mamy handlowców

Nie zatrudniamy handlowców, bo nie oferujemy produktów masowych. Naszymi najlepszymi handlowcami jest nasza strona internetowa (którą właśnie czytasz), pozycjonowanie (dzięki czemu tutaj jesteś), kampanie Ads i zadowoleni klienci. Nasi klienci doceniają to podejście, gdyż zawsze podczas spotkań, czy kontaktów mailowych / telefonicznych rozmawiają z osobą odpowiedzialną za konkretny element oferty, a nie specjalistą w sprzedaży. Ludzkie podejście z pominięciem handlowego bełkotu każdemu ułatwia pracę :)

Profesjonalne rozwiązania nie muszą być drogie


Skontaktuj się z Nami, by się o tym przekonać
izabella@m16.pl | 514 10 16 16

Powiązane strony:

 

 

 

 

Ostatnia aktualizacja 08