⇒ Reklama Wrocław ᐅ Cennik ᐅ Agencja Reklamowa ❤ M16.pl ⇐

Reklama w Wrocławiu i okolicy

Jesteśmy agencją reklamową i na kampaniach reklamowych znamy się doskonale.

 

W ofercie posiadamy bardzo szeroki wachlarz usług marketingowych.
Żeby wybrać skuteczne działania reklamowe musimy poznać Twój biznes i jego konkurentów. Jeśli masz już zaplanowane wszystko co chcesz zrobić, to świetnie, ale i tak będziemy musieli sprawdzić czy ten wybór będzie najlepszy. Wszystko to robimy, by założony budżet został idealnie zagospodarowany.

W Wrocławiu, jak i w każdym innym mieście jest lub pojawi się konkurent, w związku z tym musisz myśleć szybciej i realizować nowe pomysły zanim konkurenci wpadną w ogólne na myśl, żeby rozpocząć działania marketingowe. ;)

reklama Wrocław

Nasi klienci, zlecając nam reklamę, najczęściej wybierają z:

  • Pozycjonowania w Google,
  • Budowy nowej strony lub sklepu,
  • Kampanii Google Ads (dawniej Google AdWords,
  • Kampanii SEM (kompleksowa obsługa marketingowa),
  • Wydruku banerów reklamowych, ulotek, kalendarzy i wizytówek,
  • Copywritingu,
  • Audytu SEO i UX swoich serwisów


Ile kosztuje reklama w Wrocławiu

(cennik reklamy Wrocław)

Na te pytanie wyjątkowo trudno udzielić odpowiedzi, bo to pytanie z serii "ile kosztuje meblościanka?", gdzie niestety nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Wszystko zależy od tego, co potrzebujemy i gdzie chcemy się reklamować.

Przykładowo reklama dla dentysty w Wrocławiu, który działa lokalnie ,a jego zasięg to tylko Wrocław oraz najbliższe okolice - koszt reklamy rozpocznie się od 680 zł / miesięcznie. Dla przykładowego dentysty z Wrocławia, możemy zaproponować pozycjonowanie lokalne, projekt i wydruk materiałów promocyjnych, kampanię w Google Ads na rejon Wrocław i okolice oraz w razie potrzeby publikację artykułu sponsorowanego na lokalnym portalu wraz z copywritingiem.

Duża firma np. z branży motoryzacyjnej, którego firma mieści się w Wrocławiu ma odmienną odmienną grupę docelową (działa globalnie, więc grupa klientów to cała Polska, a Europa lub świat), dlatego budżet na globalną poprawę zamówień będzie o wiele większy - reklama globalna zaczyna się koszt minimalny 4 730 złotych / miesięcznie.

Oczywiście propozycje cenowe to tylko przykład, który ma zobrazować jaka jest rozbieżność w kwotach i obszarach kampanii reklamowych.

Wypełnij formularz naszej wyceny, a przygotujemy dla Ciebie dedykowaną propozycję harmonogramu marketingowego z kilkoma opcjami budżetu.

Dlaczego M16.pl?

W końcu nie jesteście z Wrocławia.

Miasto to nie ograniczenie

Nie jesteśmy z Wrocławia, ale obecnie to nie jest żadne ograniczenie, nawet odwrotnie! Biuro mieści się w Czechowicach, ale współpracujemy z klientami z całego kraju, Europy i świata. Na szczęście skończyły się czasy, gdy promowaniem zajmowały się firmy jedynie z sąsiedztwa, a źródłem pozyskania klientów była poczta pantoflowa i reklamy w gazecie. Obecnie każdy ma komórkę, pocztę email, Facebooka, zatem kontakt nawet z najdalszymi kontrahentami to żaden problem.

Szybki kontakt

Wiemy jak ważny jest stały kontakt z kontrahentami, w związku z tym dbamy o to, by najszybciej jak się da odpowiedzieć na wszystkie pytania / maile / telefony. Z nami nie będziesz czekać tygodnia czy miesiąca na odpowiedź, dostaniesz ją nawet w 24h! W godzinach pracy biura staramy się udzielićodpowiedzi nawet w ciągu kilkunastu minut. Dzięki temu wszyscy nasi klienci śpią spokojnie i wiedzą, że zawsze mogą na nas liczyć :)

Brylujemy!

Mamy 8 letnie doświadczenie w branży marketingowe, specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron i wszystkich powiązanych produktów Google. Nasz siedmioosobowy zespół stale dopracowuje techniki marketingowe testując nowe pomysły - jeśli przejdą pozytywnie testy - trafiają od razu do naszych klientów. Nie jesteśmy jednoosobową agencją, każdy ma swoje zadania i jest specjalistą w swojej dziedzinie. Jeśli potrzebujesz grafiką, zajmie się tym grafik, optymalizację strony - zlecenie trafi do SEOwca. Decydując się na współpracę z nami, otrzymujesz pełen zespół marketingowy do własnej dyspozycji.

Nie mamy handlowców

Nie zatrudniamy handlowców, bo nie oferujemy produktów masowych. Naszymi najlepszymi handlowcami jest nasza strona WWW (którą właśnie czytasz), pozycjonowanie (dzięki czemu tutaj jesteś), kampanie Ads i zadowoleni klienci. Nasi kontrahenci cenią sobie te rozwiązanie, ponieważ w czasie spotkań, czy kontaktów mailowych / telefonicznych rozmawiają z osobą odpowiedzialną za konkretny element oferty, a nie specjalistą w sprzedaży. Ludzkie podejście z pominięciem handlowego bełkotu każdemu ułatwia pracę :)

Profesjonalne rozwiązania nie muszą być drogie


Skontaktuj się z Nami, by się o tym przekonać
izabella@m16.pl | 514 10 16 16

Powiązane strony:

 

 

 

 

Ostatnia aktualizacja 08