⇒ Reklama Zabrze ᐅ Cennik ᐅ Agencja Reklamowa ❤ M16.pl ⇐

Reklama w Zabrzu i okolicy

Jesteśmy agencją reklamową - na reklamie znamy się jak mało kto.

 

W naszej ofercie mamy ogromnie szeroki wachlarz działań reklamowych.
Aby wybrać dla Ciebie najlepsze działania reklamowe potrzebujemy poznać Twój biznes i jego konkurentów. Jeśli masz już zaplanowane praktycznie wszystko co od nas potrzebujesz, to super, jednak i tak będziemy musieli sprawdzić czy ten wybór będzie najlepszy. Robimy to wszystko, by założony budżet był idealnie zaplanowany.

W Zabrzu, tak jak w każdym innym mieście jest lub pojawi się konkurent, więc trzeba myśleć szybciej i realizować pomysły zanim konkurencja wpadnie w ogólne na myśl, by rozpocząć się promować. ;)

reklama Zabrze

Klienci, decydując się na reklamę, zwykle wybierają z:

  • Pozycjonowania ,
  • Budowy nowej strony lub sklepu internetowego,
  • Kampanii Google Ads (dawniej Google AdWords,
  • Kampanii SEM (kompleksowa obsługa marketingowa),
  • Wydruku banerów, ulotek, kalendarzy i wizytówek,
  • Copywritingu,
  • Audytu SEO i UX swoich serwisów


Ile kosztuje reklama w Zabrzu

(cennik reklamy Zabrze)

Na pytanie wyjątkowo trudno udzielić odpowiedzi, przede wszystkim dlatego, że to pytanie z serii "ile kosztuje odkurzacz?", gdzie niestety nie ma jednej odpowiedzi. Wszystko zależy od tego, co potrzebujemy i w jakich miejscach chcemy się promować.

Dla przykładu reklama dla dentysty w Zabrzu, który działa lokalnie i zasięg to tylko Zabrze oraz okolice - koszt promocji rozpocznie się od 380 zł / miesięcznie. Dla naszego przykładowego stomatologa z Zabrza, możemy zaproponować pozycjonowanie lokalne, projekt i wydruk materiałów reklamowych, kampanię w Google Ads na rejon Zabrze i okolice oraz w razie potrzeby artykuł sponsorowany na lokalnym portalu wraz z copywritingiem.

Duże przedsiębiorstwo np. z branży motoryzacyjnej, którego firma mieści się w Zabrzu ma zupełnie inną grupę odbiorców (działa globalnie, więc jego grupa klientów to cała Polska, a nawet Europa lub świat), dlatego kwota na globalną poprawę zasięgu będzie dużo większy - reklama globalna to koszt minimum 4 360 zł / miesięcznie.

Oczywiście propozycje cenowe to tylko przykład, który ma pomócpokazać jaka jest różnica w kwotach i obszarach działań marketingowych.

Wypełnij formularz naszej wyceny, a przygotujemy dla Ciebie dedykowaną propozycję harmonogramu reklamowego z paroma wersjami budżetu.

Dlaczego M16.pl?

W końcu nie jesteście z Zabrza.

Miasto to nie ograniczenie

Nie jesteśmy z Zabrza, ale obecnie to nie jest żadne utrudnienie, wręcz przeciwnie! Biuro mieści się w Czechowicach-Dziedzicach, ale współpracujemy z klientami z całego kraju, Europy i świata. Na szczęście skończyły się czasy, kiedy promowaniem zajmowały się agencje reklamowe jedynie z sąsiedztwa, a źródłem pozyskania kontrahentów była poczta pantoflowa i reklamy w gazeach. Obecnie wszyscy mają komórkę, email, Facebooka, więc kontakt nawet z najdalszymi klientami to nie problem.

Szybki kontakt

Rozumiemy jak istotny jest stały kontakt z klientami, dlatego dbamy o to, by najszybciej jak to możliwe odpowiedzieć na pytania / maile / telefony. Z nami nie będziesz czekać tygodnia czy miesiąca na odpowiedź, dostaniesz ją nawet w 24h! W godzinach pracy biura staramy się udzielićodpowiedzi nawet w ciągu kilkunastu minut. Dzięki temu wszyscy nasi klienci śpią spokojnie i wiedzą, że zawsze mogą na nas liczyć :)

Brylujemy!

Mamy 8 letnie doświadczenie w branży marketingowe, specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron internetowych i wszystkich powiązanych produktów Google. Nasz 7-mio osobowy zespół stale dopracowuje techniki marketingowe dodatkowo testując nowe rozwiązania - jeśli przejdą pozytywnie testy - trafiają od razu do naszych kontrahentów. Nie jesteśmy jednoosobową agencją, każdy ma swoje zadania i jest specjalistą w swojej dziedzinie. Jeśli potrzebujesz grafiką, zajmie się tym grafik, optymalizację strony - zlecenie trafi do SEOwca. Decydując się na współpracę z nami, otrzymujesz pełen zespół marketingowy do własnej dyspozycji.

Nie mamy handlowców

Nie zatrudniamy handlowców, bo nie oferujemy produktów masowych. Naszymi najlepszymi handlowcami jest nasza strona internetowa (którą właśnie czytasz), pozycjonowanie (dzięki czemu tutaj jesteś), kampanie Ads i zadowoleni klienci. Nasi klienci doceniają te podejście, gdyż zawsze podczas spotkań, czy kontaktów mailowych / telefonicznych rozmawiają z osobą odpowiedzialną za konkretny element oferty, a nie specjalistą w sprzedaży. Ludzkie podejście z pominięciem handlowego bełkotu każdemu ułatwia pracę :)

Profesjonalne rozwiązania nie muszą być drogie


Skontaktuj się z Nami, by się o tym przekonać
izabella@m16.pl | 514 10 16 16

Powiązane strony:

 

 

 

 

Ostatnia aktualizacja 03