⇒ Reklama Żyrardów ᐅ Cennik ᐅ Agencja Reklamowa ❤ M16.pl ⇐

Reklama w Żyrardowie i okolicy

Jesteśmy agencją reklamową - na reklamie znamy się doskonale.

 

W naszej ofercie mamy ogromnie szeroki wachlarz działań marketingowych.
Aby wybrać dla Ciebie najlepsze działania marketingowe musimy poznać Twoją firmę i konkurencję. Jeśli masz już zaplanowane praktycznie wszystko co od nas potrzebujesz, to świetnie, jednak i tak będziemy musieli sprawdzić zasadność tego wyboru. Wszystko to robimy, by założony budżet był idealnie zaplanowany.

W Żyrardowie, tak jak w każdym innym mieście jest lub pojawi się konkurent, dlatego musisz myśleć dużo wcześniej i wdrażać pomysły zanim konkurencja wpadnie w ogólne na pomysł, żeby zacząć się promować. ;)

reklama Żyrardów

Nasi klienci, decydując się na reklamę, zwykle korzystają z:

  • Pozycjonowania ,
  • Budowy nowej strony lub sklepu internetowego,
  • Reklamy Google Ads (dawniej Google AdWords,
  • Kampanii SEM (kompleksowa obsługa marketingowa),
  • Wydruku banerów, ulotek, kalendarzy i wizytówek,
  • Copywritingu,
  • Audytu SEO i UX swoich serwisów


Ile kosztuje reklama w Żyrardowie

(cennik reklamy Żyrardów)

Na pytanie trudno udzielić odpowiedzi, przede wszystkim dlatego, że to pytanie z serii "ile kosztuje telewizor?", na które niestety nie ma jednej odpowiedzi. Wszystko zależy od tego, co potrzebujemy i w jakich miejscach mamy zamiar się promować.

Dla przykładu reklama dla dentysty w Żyrardowie, który działa tylko w okolicy Żyrardowa i obszar działania to jedynie Żyrardów i najbliższe okolice - cena reklamy zacznie się od 680 złotych / miesięcznie. Dla przykładowego stomatologa z Żyrardowa, możemy zaproponować pozycjonowanie strony lokalne, projekt i wydruk materiałów promocyjnych, kampanię w Google Ads na rejon Żyrardów i okolice oraz w razie potrzeby artykuł sponsorowany na lokalnym portalu wraz z przygotowaniem profesjonalnego tekstu.

Duże przedsiębiorstwo np. z branży medycznej, którego siedziba jest w Żyrardowie ma już odmienną inną grupę docelową (działa globalnie, więc jego grupa klientów to cała Polska, a nawet Europa lub świat), w związku z czym kwota na ogólnopolską poprawę widoczności będzie o wiele wyższy - promocja globalna zaczyna się minimum 3 830 zł / miesięcznie.

Oczywiście propozycje cenowe to tylko przykład, który powinien zobrazować jaka jest różnica w kwotach i obszarach kampanii marketingowych.

Wypełnij formularz naszej wyceny, a przygotujemy dla Ciebie indywidualną propozycję harmonogramu marketingowego z paroma wersjami budżetu.

Dlaczego M16.pl?

W końcu nie jesteście z Żyrardowa.

Miasto nas nie ogranicza

Nie jesteśmy z Żyrardowa, ale w dzisiejszych czasach to nie jest ograniczenie, nawet odwrotnie! Nasze biuro mamy w Czechowicach, ale współpracujemy z klientami z całego kraju, Europy i świata. Całe szczęście skończyły się czasy, gdy promowaniem zajmowały się agencje jedynie z sąsiedztwa, a źródłem nowych klientów była poczta pantoflowa i reklamy w gazeach. Teraz wszyscy mają komórkę, pocztę email, Facebooka, zatem kontakt nawet z najdalszymi kontrahentami to żaden problem.

Szybki kontakt

Rozumiemy jak ważny jest stały kontakt z klientami, w związku z tym dbamy o to, aby najszybciej jak to możliwe odpowiedzieć na pytania / maile / telefony. Z nami nie będziesz czekać tygodnia czy miesiąca na odpowiedź, dostaniesz ją nawet w 24h! W godzinach pracy biura udzielamy odpowiedzi nawet w ciągu kilkunastu minut. Dzięki temu wszyscy nasi kontrahenci śpią spokojnie i wiedzą, że zawsze mogą na nas liczyć :)

Brylujemy!

Mamy 8 letnie doświadczenie w branży marketingowe, specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron i wszystkich powiązanych produktów Google. Nasz 7-mio osobowy zespół stale dopracowuje techniki marketingowe dodatkowo testując nowe rozwiązania - jeśli przejdą pozytywnie testy - trafiają od razu do naszych klientów. Nie jesteśmy jednoosobową agencją, każdy ma swoje zadania i jest specjalistą w swojej dziedzinie. Jeśli potrzebujesz grafiką, zajmie się tym grafik, optymalizację strony - zlecenie trafi do SEOwca. Decydując się na współpracę z nami, otrzymujesz pełen zespół marketingowy do własnej dyspozycji.

Nie mamy handlowców

Nie zatrudniamy handlowców, bo nie oferujemy produktów masowych. Naszymi najlepszymi handlowcami jest nasza strona WWW (którą właśnie czytasz), pozycjonowanie (dzięki czemu tutaj jesteś), kampanie Ads i zadowoleni klienci. Nasi klienci doceniają te podejście, gdyż zawsze w czasie spotkań, czy kontaktów mailowych / telefonicznych rozmawiają z osobą odpowiedzialną za konkretny element oferty, a nie specjalistą w sprzedaży. Ludzkie podejście z pominięciem handlowego bełkotu każdemu ułatwia pracę :)

Profesjonalne rozwiązania nie muszą być drogie


Skontaktuj się z Nami, by się o tym przekonać
izabella@m16.pl | 514 10 16 16

Powiązane strony:

 

 

 

 

Ostatnia aktualizacja 08