Agencja interaktywna Bydgoszcz

 
Tak! Nasza Agencja Interaktywna obsługuje Klientów na terenie Bydgoszczy i okolic.
Jako Agencja Marketingowa M16.pl dostarczamy naszym Klientom kompleksowych rozwiązań marketingowych. Na barki naszego zespołu możemy przyjąć zarówno prace programistyczne, pozycjonowanie stron, kampanie Google Ads jak i copywriting, grafikę, druk i wiele, wiele więcej. Co najbardziej doceniają Klienci z Bydgoszczy przy współpracy z nami? Przede wszystkim kompleksowość działań, szybki kontakt i wysoką skuteczność zlecanych zadań.
Jesteśmy ze Śląska, ale realizujemy kampanie interaktywne na terenie całej Polski i Unii Europejskiej.
Jesteś na naszej stronie, więc jak widać, nasz marketing działa. Najwyższa pora by zrobić to samo dla Twojej firmy.
Chcesz wypromować swoją firmę, lub zlecić kampanię zewnętrznej agencji? Skorzystaj z formularza kontaktowego obok.

Napisz do nas!

 
Jesteśmy gotowi do działania Własny dział reklamowy w cenie jednego pracownika etatowego? Z nami to takie proste!:)

DLACZEGO MY?

Nasza agencja interaktywna to ambitni młodzi ludzie, którzy wciąż chłoną wszystkie branżowe nowości i rozwiązania, które sprawdzają na sobie (w końcu my też potrzebujemy dobrego marketingu internetowego. A jeżeli to widzisz to wiesz już, że działa!) i dopiero kiedy mamy pewność, że są odpowiednie, wdrażamy je swoim Klientom.

Każdy z nas w firmie jest specjalistą w swojej dziedzinie dlatego pilnuje swojej części działań, ale to nie oznacza, że wspólnie całym teamem nie robimy burzy mózgów! Ależ nie, każdy nowy pomysł tworzymy wszyscy razem, rozpisujemy, organizujemy oraz raz w miesiącu analizujemy wyniki.

Kompleksowa obsługa reklamowa

Jako agencja reklamowa nie tylko stworzymy wielkobudżetowe kampanie dla dużych marek, ale i kampanię na Facebooku lub strony internetowe, kampanie Ads. Profesjonalnie wykonane strony internetowe witryna to wizytówka każdej marki, dlatego warto zlecić tworzenie stron internetowych w ręce naprawdę dobrego specjalisty. Zaprojektujemy spójną kolorystycznie stronę, która przyciągnie uwagę potencjalnych Klientów. Zadbamy również o reklamę zewnętrzną firmy. Tworzymy wszystkie potrzebne materiały reklamowe od banerów reklamowych po plakaty, które służą identyfikacji wizualnej. Posiadasz pojazd służbowy? Oklejanie samochodów to kolejny sposób, aby Twoja marka stała się rozpoznawalna.

Co możemy zrobić dla Twojej firmy
 
Nasza oferta posiada bardzo duży wybór działań, abyś mógł w jednym miejscu zlecić całą opiekę nad domeną. Na początek sprawdzimy Twoją konkurencję, aby wiedzieć ile musimy nadgonić, aby ich przegonić. To pozwoli nam dobrze oszacować miesięczny budżet na rozruch Twojej firmy.
 
Jak odnaleźć skuteczną agencję interaktywną w Bydgoszczy?

Na pewno warto podjęcie współpracy z agencją marketingową z drugiego końca Polski. Coraz częściej w naszych czasach kontakt meilowy lub telefoniczny może wystarczyć, a biorąc pod uwagę , że szukamy specjalistów w dziedzinie działań w Internecie, ten kanał kontaktowy może okazać się wystarczającym rozwiązaniem.

Dlaczego strona internetowa jest taka ważna
 

Profesjonalnie wykonana strona www to wizytówka każdej firmy i bardzo trudno wykonać ją bez odpowiednich kompetencji. Warto oddać to w ręce naprawdę dobrego designera, który stworzy spójną kolorystycznie platformę, do tego funkcjonalną i intuicyjną dla użytkowników

Pamiętajmy, że mamy tylko kilka sekund na przyciągnięcie uwagi naszego Klienta. Jeżeli nie otrzyma od razu tego, czego poszukuje to z pewnością kliknie przycisk "wróć i przejdzie do naszej konkurencji. Z tego powodu warto skorzystać z pomocy copywritera, który zadba o atrakcyjną treść na stronie (content marketing).

 

Coraz więcej można znaleźć w Internecie na temat agencji interaktywnych. Przedsiębiorcy, czyli potencjalni Klienci często nie wiedzą co tak naprawdę ma do zaproponowania taka agencja.Samo stwierdzenie Agencja Interaktywna jest dla wielu bardzo nie wnoszącym nic stwierdzeniem, które nic nie wyjaśnia i nie wiadomo czego się spodziewać. Agencje interaktywne to nic innego jak agencje marketingowe. Są to firmy, gdzie przedsiębiorca udaje się na samym początku swojej przygody z działalnością handlową, nie posiada identyfikacji wizualnej w Internecie lub nie ma pomysłu na reklamę

Chcesz dedykowaną ofertę na pozycjonowanie?

Napisz do nas lub zadzwoń do naszego biura: 514-10-16-16

Przeglądasz naszą stronę za pośrednictwem telefonu, kliknij w symbol słuchawki poniżej i nawiąż z nami szybki kontakt.

Interesują Cię jednak szybkie efekty?
Sprawdź naszą ofertę na prowadzenie kampanii Adwords
Jednak najskuteczniejszym sposobem, będzie zainwestowanie w Kampanie SEM.
Co to jest kampania Sem? Sprawdź i dowiedz się więcej o Kampania SEM

Najczęściej zadawane pytania przez
Klientów z Bydgoszczy i okolic

 

Czy projektujecie sklepy internetowe lub strony internetowe?

Tak! Jako agencja interaktywna tworzymy nowoczesne sklepy internetowe dopasowane do urządzeń mobilnych i z systemem zarządzania treścią. Rynek sklepów internetowych jest bardzo wymagający, duża konkurencja oraz ilość ofert sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę klienta. Twoja strona www i sklep internetowy muszą być dobrze zbudowane oraz spełniać wytyczne Google. Tylko w ten sposób możesz trafić na czołowe pozycje wyników wyszukiwania.

 

Jak wygląda raport z kampanii reklamowej?

Nasze prace przy budżecie 1000-3500 zł raportujemy przynajmniej raz w miesiącu. Pełny raport wysyłamy na początku kolejnego miesiąca z podsumowaniem, komentarzami oraz dalszym harmonogramem. Każdy nasz klient ma dostęp do własnego raportu generowanego "w locie" z elementów kampanii takich jak: Google Ads, Google Analytics, Pozycjonowanie, LinkBuilding.


 

Czy w ramach kampanii reklamowej otrzymam indywidualne wsparcie?

Każdy nasz klient objęty kompleksową obsługą otrzymuje coś więcej niż tylko indywidualne wsparcie. Dla każdej kampanii tworzymy zespół, który będzie zajmował się realizacją planów z harmonogramu oraz doradzał dalsze działania.


 

Co pomaga w tworzeniu identyfikacji wizualnej?

Jeżeli prowadzisz lokalny biznes, Twoja firma musi wyróżnić się wśród uliczek i innych salonów, a pomoże Ci w tym reklama zewnętrzna. Identyfikacji wizualnej służą różne gadżety reklamowe np. wizytówki, ulotki lub oklejanie samochodów. Coraz więcej osób wyszukuje w Google agencja interaktywna Bydgoszcz, nic dziwnego- każdy wie, że reklama jest dźwignią handlu. Aby pomóc Twojej identyfikacji wizualnej, ważna jest nie tylko reklama zewnętrzna. Również wewnątrz salonu musisz zadbać o właściwy dobór dekoracji np. litery przestrzenne. Co więcej, już nie musisz martwić się poszukiwaniem drukarni, zajmujemy się w całości projektem i wydrukiem. Nasi Klienci najczęściej wybierają druk cyfrowy i bardzo popularny druk wielkoformatowy. Oczywiście, nie zapomnij o stworzeniu strony internetowej, gdy Twój biznes rozwinie się lokalnie - możesz przejść do marketingu internetowego i działać na szerszą skalę.


 

Czy projektujecie strony internetowe?

Oczywiście! Obecnie strona internetowa to obowiązek każdego przedsiębiorcy. Wiele osób uważa, że firmowy fanpage w 100% wystarczy. Nie zapominajmy jednak, że wykluczamy wtedy osoby, które mogłyby być naszymi Klientami, ale nie używają kanałów Social Media. Szukając produktu lub usług w wyszukiwarce Google nie znajdą Twojej firmy, jeżeli nie posiadasz strony internetowej. Poza tym poprawia się identyfikacja wizualna (świadomość marki) na rynku branżowym. Natomiast Social Media świetnie nadają się do tworzenia public relations”- budowania relacji i lepszego poznawania Klientów.

9-cio osobowy zespół do Twojej dyspozycji

Przez ostatnie 4 lata ciężko pracowaliśmy, by stworzyć zespół, który będzie w stanie sprostać najdziwniejszym oczekiwaniom naszych klientów. Otworzyć "agencję reklamową" jest łatwo, zebrać kilka osób do pracy zdalnej i przekazywać zadania również, ale taka formacja nigdy nie będzie skuteczniejsza od zespołu, który przebywa ze sobą 7 godzin dziennie. Jeśli szukasz najtańszych usług SEO/SEM, skorzystaj z pomocy freelancera lub "agencji reklamowych" z siedzibą w bloku. Jeśli natomiast zależy Ci na dobrym kontakcie, gwarancji, że nagle freelancer nie zmieni zawodu, zachoruje, zniknie, ucieknie na Syberię pozostawiając Cię z problemami, to skontaktuj się z nami.
JESTEŚMY CERTYFIKOWANYMI PARTNERAMI GOOGLE.

Dzięki dużemu zaangażowaniu w kampanie naszych Klientów i zdobyciu
aż 28 certyfikatów nasza agencja marketingowa posiada status oficjalnego Partnera Google. To potwierdzenie doświadczenia i kompetencji w prowadzeniu reklamy Google Ads dla firm.

UCZESTNICZYLIŚMY W :
 

Zaufali
nam