Agencja interaktywna Toruń

 
Tak! Nasza Agencja Interaktywna obsługuje Klientów na terenie Torunia i okolic.
Dostarczamy kompleksowych rozwiązań marketingowych dla firm z sektora MŚP. Na barki naszego zespołu możemy przyjąć zarówno prace programistyczne, pozycjonowanie stron, kampanie Google Ads jak i copywriting, grafikę, druk i wiele, wiele więcej. Co najbardziej doceniają Klienci z Torunia przy współpracy z nami? Przede wszystkim kompleksowość działań, szybki kontakt i skuteczność zlecanych zadań.
Jesteśmy ze Śląska, ale realizujemy kampanie interaktywne na terenie całej Polski i Unii Europejskiej.
Chcesz wypromować swoją firmę, lub zlecić kampanię zewnętrznej agencji? Skorzystaj z formularza kontaktowego obok.

Napisz do nas!

 
Jesteśmy 9-cio osobowym zespołem gotowym do działania. Dostęp do kompletnego działu reklamowego w cenie jednego etatowego pracownika? Z nami tak to właśnie działa!:)

DLACZEGO MY?

Nasza agencja interaktywna to zgrana grupa specjalistów, którzy wciąż wyszukują wszystkie branżowe nowości i rozwiązania, które sprawdzają na sobie (w końcu my też potrzebujemy dobrego marketingu internetowego. A jeśli to widzisz to znaczy, że działa!) i w końcu kiedy mamy pewność, że są dobre, proponujemy je swoim Klientom.

Każdy z nas w firmie jest specjalistą w swojej dziedzinie dlatego pilnuje swojej działki, ale to nie oznacza, że wspólnie całym teamem nie robimy burzy mózgów! Właśnie nie!, każdy nowy pomysł tworzymy wszyscy razem, rozpisujemy, organizujemy oraz raz w miesiącu analizujemy wyniki.

Kompleksowa obsługa reklamowa

Jako agencja reklamowa tworzymy wielkobudżetowe kampanie dla dużych marek, ale i voucher lub strony internetowe, kampanie Ads. Profesjonalnie wykonane strony internetowe witryna to wizytówka każdej firmy, dlatego warto zlecić tworzenie stron internetowych w ręce naprawdę dobrego grafika. Wymyślimy spójną kolorystycznie domenę, która przyciągnie uwagę użytkowników. Zadbamy też o reklamę zewnętrzną Twojego lokalu. Wykonamy wszystkie potrzebne materiały reklamowe od wizytówek po ulotki, które służą identyfikacji wizualnej. Posiadasz pojazd służbowy? Oklejanie samochodów to kolejny sposób, aby Twoja firma stała się rozpoznawalna.

W czym możemy Ci pomóc
 
Nasza agencja posiada bardzo duży wybór działań, abyś mógł u nas zlecić całą opiekę nad domeną. Na starcie zbadamy Twoją nabliższą konkurencję, aby dowiedzieć się ile musimy nadrobić, aby ich przegonić. To pozwoli nam dobrze zagospodarować miesięczny budżet na promocje Twojej marki.
 
Jak znaleźć dobrą agencję interaktywną w Toruniu?

Na pewno warto współpraca z agencją marketingową z innego miasta. Coraz częściej w naszych czasach kontakt meilowy lub telefoniczny może zupełnie wystarczyć, a biorąc pod uwagę fakt, że szukamy specjalistów w dziedzinie działań w Sieci, ten sposób kontaktu może okazać się wygodnym rozwiązaniem.

Dlaczego strona internetowa jest taka ważna
 

Profesjonalnie wykonana strona www to wizytówka każdej firmy i bardzo trudno wykonać ją bez odpowiednich kompetencji. Warto oddać to w ręce naprawdę dobrego grafika, który zaprojektuje spójną kolorystycznie platformę, do tego funkcjonalną i intuicyjną dla użytkowników

Pamiętajmy, że mamy tylko kilka sekund na przyciągnięcie uwagi naszego Klienta. Jeżeli nie dostanie od razu tego, czego poszukuje to z całą pewnością kliknie przycisk "wróć i przejdzie do naszych konkurentów. Z tego powodu warto skorzystać z pomocy copywritera, który zadba o atrakcyjną treść na stronie (content marketing).

 

Często rozmów można odszukać w sieci na temat agencji interaktywnych. Internauci, czyli potencjalni Klienci często nie mają pojęcia co oferuje taka agencja.Samo wyrażenie Agencja Interaktywna jest dla wielu osób bardzo tajemniczym stwierdzeniem, które nic nie wnosi więc nie wiadomo o co dokładnie chodzi. Agencje interaktywne to nic innego jak agencje reklamowe. Są to firmy, gdzie przedsiębiorca udaje się kiedy firma nie zarabia, nie posiada identyfikacji wizualnej w Internecie lub nie ma pomysłu na reklamę

Chcesz dedykowaną ofertę na pozycjonowanie?

Napisz do nas lub zadzwoń do naszego biura: 514-10-16-16

Przeglądasz naszą stronę za pośrednictwem telefonu, kliknij w symbol słuchawki poniżej i nawiąż z nami szybki kontakt.

Interesują Cię jednak szybkie efekty?
Sprawdź naszą ofertę na prowadzenie kampanii Adwords
Jednak najskuteczniejszym sposobem, będzie zainwestowanie w Kampanie SEM.
Co to jest kampania Sem? Sprawdź i dowiedz się więcej o Kampania SEM

Najczęściej zadawane pytania przez
Klientów z Torunia i okolic

 

Czy projektujecie sklepy internetowe lub strony internetowe?

Tak! Jako agencja interaktywna tworzymy nowoczesne sklepy internetowe dopasowane do urządzeń mobilnych i z systemem zarządzania treścią. Rynek sklepów internetowych jest bardzo wymagający, duża konkurencja oraz ilość ofert sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę klienta. Twoja strona www i sklep internetowy muszą być dobrze zbudowane oraz spełniać wytyczne Google. Tylko w ten sposób możesz trafić na czołowe pozycje wyników wyszukiwania.

 

Jak wygląda raport z kampanii reklamowej?

Nasze prace przy budżecie 1000-3500 zł raportujemy przynajmniej raz w miesiącu. Pełny raport wysyłamy na początku kolejnego miesiąca z podsumowaniem, komentarzami oraz dalszym harmonogramem. Każdy nasz klient ma dostęp do własnego raportu generowanego "w locie" z elementów kampanii takich jak: Google Ads, Google Analytics, Pozycjonowanie, LinkBuilding.


 

Czy w ramach kampanii reklamowej otrzymam indywidualne wsparcie?

Każdy nasz klient objęty kompleksową obsługą otrzymuje coś więcej niż tylko indywidualne wsparcie. Dla każdej kampanii tworzymy zespół, który będzie zajmował się realizacją planów z harmonogramu oraz doradzał dalsze działania.


 

Co pomaga w tworzeniu identyfikacji wizualnej?

Jeżeli prowadzisz lokalny biznes, Twoja firma musi wyróżnić się wśród uliczek i innych salonów, a pomoże Ci w tym reklama zewnętrzna. Identyfikacji wizualnej służą różne gadżety reklamowe np. wizytówki, ulotki lub oklejanie samochodów. Coraz więcej osób wyszukuje w Google agencja interaktywna Toruń, nic dziwnego- każdy wie, że reklama jest dźwignią handlu. Aby pomóc Twojej identyfikacji wizualnej, ważna jest nie tylko reklama zewnętrzna. Również wewnątrz salonu musisz zadbać o właściwy dobór dekoracji np. litery przestrzenne. Co więcej, już nie musisz martwić się poszukiwaniem drukarni, zajmujemy się w całości projektem i wydrukiem. Nasi Klienci najczęściej wybierają druk cyfrowy i bardzo popularny druk wielkoformatowy. Oczywiście, nie zapomnij o stworzeniu strony internetowej, gdy Twój biznes rozwinie się lokalnie - możesz przejść do marketingu internetowego i działać na szerszą skalę.


 

Czy projektujecie strony internetowe?

Oczywiście! Obecnie strona internetowa to obowiązek każdego przedsiębiorcy. Wiele osób uważa, że firmowy fanpage w 100% wystarczy. Nie zapominajmy jednak, że wykluczamy wtedy osoby, które mogłyby być naszymi Klientami, ale nie używają kanałów Social Media. Szukając produktu lub usług w wyszukiwarce Google nie znajdą Twojej firmy, jeżeli nie posiadasz strony internetowej. Poza tym poprawia się identyfikacja wizualna (świadomość marki) na rynku branżowym. Natomiast Social Media świetnie nadają się do tworzenia public relations”- budowania relacji i lepszego poznawania Klientów.

9-cio osobowy zespół do Twojej dyspozycji

Przez ostatnie 4 lata ciężko pracowaliśmy, by stworzyć zespół, który będzie w stanie sprostać najdziwniejszym oczekiwaniom naszych klientów. Otworzyć "agencję reklamową" jest łatwo, zebrać kilka osób do pracy zdalnej i przekazywać zadania również, ale taka formacja nigdy nie będzie skuteczniejsza od zespołu, który przebywa ze sobą 7 godzin dziennie. Jeśli szukasz najtańszych usług SEO/SEM, skorzystaj z pomocy freelancera lub "agencji reklamowych" z siedzibą w bloku. Jeśli natomiast zależy Ci na dobrym kontakcie, gwarancji, że nagle freelancer nie zmieni zawodu, zachoruje, zniknie, ucieknie na Syberię pozostawiając Cię z problemami, to skontaktuj się z nami.
JESTEŚMY CERTYFIKOWANYMI PARTNERAMI GOOGLE.

Dzięki dużemu zaangażowaniu w kampanie naszych Klientów i zdobyciu
aż 28 certyfikatów nasza agencja marketingowa posiada status oficjalnego Partnera Google. To potwierdzenie doświadczenia i kompetencji w prowadzeniu reklamy Google Ads dla firm.

UCZESTNICZYLIŚMY W :
 

Zaufali
nam