⇒ Reklama Toruń ᐅ Cennik ᐅ Agencja Reklamowa ❤ M16.pl ⇐

Reklama w Toruniu i okolicy

Jesteśmy agencją reklamową i na samej kampaniach reklamowych znamy się doskonale.

 

W ofercie posiadamy bardzo szeroki wachlarz usług reklamowych.
Żeby wybrać najlepsze działania reklamowe potrzebujemy poznać Twoją firmę i jego konkurencję. Jeśli masz już w głowie wszystko co chcesz zrobić, to super, ale i tak będziemy musieli sprawdzić zasadność tych wyborów. Zrobimy to wszystko, by założony budżet został idealnie zagospodarowany.

W Toruniu, tak jak w każdym innym mieście jest lub pojawi się konkurent, dlatego musisz myśleć dużo szybciej i wdrażać pomysły zanim konkurencja wpadnie w ogólne na pomysł, żeby zainwestować w marketing. ;)

reklama Toruń

Większość naszych klientów, decydując się na reklamę, najczęściej wybierają z:

  • Pozycjonowania w Google,
  • Budowy nowej strony lub sklepu internetowego,
  • Reklamy Google Ads,
  • Kampanii SEM (kompleksowa obsługa marketingowa),
  • Wydruku banerów reklamowych, ulotek, kalendarzy i wizytówek,
  • Copywritingu,
  • Audytu SEO i UX swoich serwisów


Ile kosztuje reklama w Toruniu

(cennik reklamy Toruń)

Na pytanie ogromnie trudno udzielić odpowiedzi, bo to pytanie z serii "ile kosztuje meblościanka?", gdzie niestety nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Wszystko zależy od tego, czego oczekujemy i gdzie planujemy się reklamować.

Dla przykładu reklama dla dentysty w Toruniu, który działa tylko w okolicy Torunia i jego zasięg to tylko Toruń i najbliższe okolice - koszt reklamy wyniesie od 330 złotych / miesięcznie. Dla naszego przykładowego stomatologa z Torunia, możemy zaproponować pozycjonowanie strony lokalne, projekt i wydruk materiałów promocyjnych, kampanię w Google Ads na rejon Toruń i okolice oraz w razie potrzeby publikację artykułu sponsorowanego na lokalnym portalu wraz z copywritingiem.

Duża firma np. z branży budowlanej, którego firma znajduje się w Toruniu ma już odmienną inną grupę docelową (działa globalnie, więc jego grupa docelowa to cała Polska, a Europa lub świat), w związku z czym budżet na globalną poprawę zasięgu będzie dużo wyższy - promocja globalna to koszt minimalny 6 880 złotych / miesięcznie.

Propozycje cenowe to jedynie przykład, który powinien pomócpokazać jaka jest rozbieżność w kwotach i obszarach działań reklamowych.

Wypełnij formularz naszej wyceny, a przygotujemy dla Ciebie indywidualną propozycję harmonogramu reklamowego z paroma wersjami budżetu.

Dlaczego M16.pl?

W końcu nie jesteście z Torunia.

Miasto to nie ograniczenie

Nie jesteśmy z Torunia, ale w dzisiejszych czasach to nie jest ograniczenie, wręcz przeciwnie! Biuro mieści się w Czechowicach-Dziedzicach, ale obsługujemy klientów z całego kraju, Europy i świata. Całe szczęście skończyły się czasy, kiedy promowaniem zajmowały się firmy jedynie w najbliższej okolicy, a źródłem kontrahentów była poczta pantoflowa i reklamy w gazeach. Teraz każdy ma telefon komórkowy, email, Facebooka, zatem kontakt nawet z najdalszymi kontrahentami to nie problem.

Błyskawiczny kontakt

Rozumiemy jak ważny jest stały kontakt z klientami, dlatego dbamy o to, by najszybciej jak się da odpowiedzieć na wszystkie pytania / maile / telefony. Z nami nie będziesz czekać dwóch tygodni czy miesiąca na odpowiedź, dostaniesz ją nawet w 24h! W godzinach pracy biura udzielamy odpowiedzi nawet w ciągu kilkunastu minut. Dzięki temu nasi klienci śpią spokojnie i wiedzą, że zawsze mogą na nas liczyć :)

Brylujemy!

Mamy 8 letnie doświadczenie w branży marketingowe, specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron i wszystkich powiązanych produktów Google. Nasz 7-mio osobowy zespół stale dopracowuje techniki reklamowe dodatkowo testując nowe rozwiązania - jeśli przejdą pozytywnie testy - trafiają od razu do naszych kontrahentów. Nie jesteśmy jednoosobową agencją, każdy ma swoje zadania i jest specjalistą w swojej dziedzinie. Jeśli potrzebujesz grafiką, zajmie się tym grafik, optymalizację strony - zlecenie trafi do SEOwca. Decydując się na współpracę z nami, otrzymujesz pełen zespół marketingowy do własnej dyspozycji.

Nie mamy handlowców

Nie zatrudniamy handlowców, bo nie oferujemy produktów masowych. Naszymi najlepszymi handlowcami jest nasza strona WWW (którą właśnie czytasz), pozycjonowanie (dzięki czemu tutaj jesteś), kampanie Ads i zadowoleni klienci. Nasi kontrahenci doceniają to podejście, ponieważ zawsze w czasie spotkań, czy kontaktów mailowych / telefonicznych rozmawiają z osobą odpowiedzialną za konkretny element oferty, a nie specjalistą w sprzedaży. Ludzkie podejście z pominięciem handlowego bełkotu każdemu ułatwia pracę :)

Profesjonalne rozwiązania nie muszą być drogie


Skontaktuj się z Nami, by się o tym przekonać
izabella@m16.pl | 514 10 16 16

Powiązane strony:

 

 

 

 

Ostatnia aktualizacja 08