⇒ Reklama Toruń ᐅ Cennik ᐅ Agencja Reklamowa ❤ M16.pl ⇐

Reklama w Toruniu i okolicy

Jesteśmy agencją reklamową - na samej kampaniach reklamowych znamy się świetnie.

 

W naszej ofercie mamy ogromnie szeroki zakres działań reklamowych.
Żeby dobrać dla Ciebie najlepsze działania reklamowe musimy poznać Twój biznes i jego konkurencję. Jeśli masz już zaplanowane praktycznie wszystko co od nas chcesz, to super, ale i tak będziemy musieli sprawdzić zasadność tego wyboru. Robimy to wszystko, by podany budżet był maksymalnie dobrze zaplanowany.

W Toruniu, jak i w każdym innym mieście jest lub prawdopodobnie pojawi się konkurent, dlatego musisz myśleć szybciej i realizować nowe pomysły zanim konkurenci wpadną na pomysł, aby rozpocząć działania reklamowe.

Dobrze wykonana strona internetowa to podstawa reklamy firmy. Oferta może pokazywać przykładowe realizacje i projekty, które pokażą Twoją markę z najlepszej strony! Skuteczna reklama przyciągnie Klienta, ale to Ty musisz zadbać o szybki kontakt, aby go zatrzymać.
W przypadku gdy posiadamy firmę na miejscu, warto zdecydować się również na tradycyjne formy reklamy. Jako agencja reklamowa realizujemy kompleksowe usługi reklamowe np. oklejanie witryn, szyldy reklamowe, projekty graficzne, tablice reklamowe, oklejanie samochodów.

Aby Twoja siedziba wyróżniła się wśród uliczek, ciekawym rozwiązaniem jest reklama zewnętrzna. Nasi Klienci najczęściej kupują: banery reklamowe, kasetony reklamowe, reklamy świetlne, tablice reklamowe. Warto wiedzieć, że najskuteczniej uwagę naszego klienta przyciąganie reklama świetlna. Jest to jedna z najczęściej wybieranych form działań reklamowych. Sprawdzi się jako element dekoracji np. świecące litery przestrzenne.
reklama Toruń

Klienci, decydując się na reklamę, zwykle korzystają z:

  • Pozycjonowania ,
  • Budowy nowej strony lub sklepu internetowego,
  • Kampanii Google Ads,
  • Kampanii SEM (kompleksowa obsługa marketingowa),
  • Wydruku banerów reklamowych, ulotek, kalendarzy i wizytówek,
  • Copywritingu,
  • Audytu SEO i UX swoich serwisów


Ile kosztuje reklama w Toruniu

(cennik reklamy Toruń)

Na to pytanie bardzo trudno odpowiedzieć, bo to pytanie z serii "ile kosztuje telewizor?", gdzie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Wszystko zależy od tego, co potrzebujemy i gdzie mamy zamiar się promować.

Dla przykładu reklama dla dentysty w Toruniu, który działa tylko w okolicy Torunia ,a jego obszar działania to jedynie Toruń oraz najbliższe okolice - cena marketingu rozpocznie się od 760 zł / miesięcznie. Dla naszego przykładowego stomatologa z Torunia, możemy zaproponować pozycjonowanie lokalne, projekt i wydruk materiałów promocyjnych, kampanię w Google Ads na rejon Toruń i okolice oraz w razie potrzeby artykuł sponsorowany na lokalnym portalu wraz z copywritingiem. Reklama wizualna sprawi, że Klienci będą kojarzyć firmę z jej reklamą np. podświetlane litery na banerze reklamowym przy lokalnym przystanku autobusowym.

Duże przedsiębiorstwo np. z branży medycznej, którego biuro znajduje się w Toruniu ma zupełnie inną grupę docelową (działa globalnie, więc grupa odbiorców to cała Polska, a Europa lub świat), w związku z czym budżet na ogólnopolską poprawę zamówień będzie dużo większy - promocja globalna zaczyna się minimalny 5 890 złotych / miesięcznie.

Oczywiście propozycje cenowe to jedynie przykład, który ma pokazać jaka jest rozbieżność w kwotach i zakresach działań marketingowych. Coraz więcej osób wyszukuje agencje reklamowe Toruń, nic dziwnego- każdy wie, że reklama jest dźwignią handlu.

Wypełnij formularz naszej wyceny, a przygotujemy dla Ciebie indywidualną propozycję harmonogramu marketingowego z paroma wersjami budżetu.

Dlaczego M16.pl?

W końcu nie jesteście z Torunia.

Miasto to nie ograniczenie

Nie jesteśmy z Torunia, ale w dzisiejszych czasach to nie jest żadne ograniczenie, wręcz odwrotnie! Biuro mieści się w Czechowicach-Dziedzicach, ale obsługujemy klientów z całego kraju, Europy i świata. Na szczęście skończyły się czasy, kiedy marketingiem zajmowały się firmy reklamowe jedynie w najbliższej okolicy, a głównym źródłem pozyskania kontrahentów była poczta pantoflowa oraz reklamy w gazecie. Obecnie każdy ma komórkę, e-mail, Facebooka, więc kontakt nawet z najdalszymi klientami to żaden problem.

Szybki kontakt

Wiemy jak istotny jest stały kontakt z kontrahentami, w związku z tym dbamy o to, aby najszybciej jak się da odpowiedzieć na wszystkie pytania / maile / telefony. Z nami nie będziesz czekać dwóch tygodni czy miesiąca na odpowiedź, dostaniesz ją nawet w 24h! W godzinach pracy biura staramy się udzielićodpowiedzi nawet w ciągu kilku minut. Dzięki temu wszyscy nasi klienci śpią spokojnie i wiedzą, że zawsze mogą na nas liczyć :)

Brylujemy!

Mamy 8 letnie doświadczenie w branży reklamowej, specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron internetowych i wszystkich powiązanych produktów Google. Nasz siedmioosobowy zespół stale dopracowuje techniki marketingowe testując nowe pomysły - jeśli przejdą pozytywnie testy - trafiają od razu do naszych kontrahentów. Nie jesteśmy jednoosobową agencją, każdy ma swoje zadania i jest specjalistą w swojej dziedzinie. Jeśli potrzebujesz grafiką, zajmie się tym grafik, optymalizację strony - zlecenie trafi do SEOwca. Decydując się na współpracę z nami, otrzymujesz pełen zespół marketingowy do własnej dyspozycji.

Nie mamy handlowców

Nie zatrudniamy handlowców, bo nie oferujemy produktów masowych. Naszymi najlepszymi handlowcami jest nasza strona WWW (którą właśnie czytasz), pozycjonowanie (dzięki czemu tutaj jesteś), kampanie Ads i zadowoleni klienci. Nasi kontrahenci doceniają to rozwiązanie, ponieważ zawsze w czasie spotkań, czy kontaktów mailowych / telefonicznych rozmawiają z osobą odpowiedzialną za konkretny element oferty, a nie specjalistą w sprzedaży. Ludzkie podejście z pominięciem handlowego bełkotu każdemu ułatwia pracę :)

Profesjonalne rozwiązania nie muszą być drogie


Skontaktuj się z Nami, by się o tym przekonać
izabella@m16.pl | 514 10 16 16

Powiązane strony:

 

 

 

 

Ostatnia aktualizacja 08