Agencja Marketingowa M16.pl

Agencja marketingowa Białystok

W świecie, w którym jest pełno wyzwań warto mieć u boku zespół, który nie tylko Cię zrozumie, ale będzie też potrafił przekuć Twoje cele w satysfakcjonujące efekty. Nasza Agencja marketingowa w Białymstoku to nie tylko profesjonaliści, ale prawdziwy wulkan kreatywności, gotowy doprowadzić Twój biznes na sam szczyt!

U nas znajdziesz wszystko to, co związane z reklamą i marketingiem internetowym. Zaczynając od przygotowania logo i stworzenia strony internetowej na kampaniach reklamowych oraz pomocy technicznej kończąc.

agencja marketingowa Białystok

Agencja marketingowa
Białystok

Na co możesz liczyć?

Możemy zająć się pozycjonowaniem, przygotować kampanię Google Ads, obsługiwać Facebooka i kampanie płatne, obsługiwać kanały Social Media, wykonywać zdjęcia, materiały video, przygotować materiały reklamowe
i druki. A to, czego nie robimy, wiemy komu zlecić, żeby było dobrze!

Ile to będzie kosztować?

Zależy to od tego, w jaką branżę celujemy, jak wygląda konkurencja i jakie wyglądają ich działania. Dostosujemy nasze działania do branży z którą będziemy się mierzyć. Kampania reklamowa mająca na celu promocję kosmetyczki z Łodzi to koszt 1500 zł netto, z kolei producent okien działający w obszarze 3 województw – 14 000 zł netto

Kiedy będziemy mieć efekty działań?

Jest to zależne od branży, konkurencji i budżetu. Warto wiedzieć, że decydując się na kampanię Google Ads czy Facebook Ads ruch na stronie można odnotować od razu po starcie kampanii. Pozycjonowanie Białystok to cięższy orzech do zgryzienia, ale standardowo możemy zdobyć pozycje 2-3 razy szybciej od konkurencji.
tworzenie stron internetowych

tworzenie stron internetowych

budowa sklepów internetowych

budowa sklepów internetowych

pozycjonowanie

pozycjonowanie stron i sklepów

seo ux design

SEO & UX Design

google ads

Google Ads

hosting i wsparcie

wsparcie techniczne

sesje zdjęciowe

fotografia produktowa

materiały reklamowe

materiały reklamowe (projekty i druk)

social media

Social Media

content marketing

Content Marketing

projekty graficzne

Identyfikacja wizualna

nowe realizacje

Przybywasz z nietypową misją? Napisz do nas!

Czy jesteśmy
skuteczni? doświadczeni? niezawodni? efektywni?

Jesteśmy agencją marketingową ze Śląska, a Ty właśnie czytasz naszą ofertę, będąc w Białymstoku – to najlepszy dowód na to, że nasze kampanie są trafne i skuteczne.

Agencja reklamowa Białystok

Jesteśmy 12-osobowym zespołem, który zawsze jest gotów do działania. Chcesz mieć swój własny dział reklamowy w cenie jednego etatowego pracownika? Tak to właśnie działa!

Dostarczamy naszym Klientom kompleksowych rozwiązań marketingowych. Do naszych zadań należą zarówno prace programistyczne, budowanie i pozycjonowanie stron/sklepów, kampanie Google Ads, obsługa social mediów, jak i content marketing, materiały reklamowe, wydruki materiałów reklamowych i wiele, wiele innych. Tutaj każda reklama Białystok jest na wyciągnięcie ręki – nie ma dla nas rzeczy niemożliwych!

Z czego najbardziej są zadowoleni Klienci z Białegostoku podczas współpracy z nami?

agencja marketingowa Białystok

kompleksowe działania reklamowe

agencja marketingowa z Białegostoku

łatwy kontakt

marketingowa agencja Białystok

skuteczność realizowanych działań

Agencja Marketingowa M16.PL - DLACZEGO MY?

Twój biznes zasługuje na coś więcej niż sztampowe podejście. Stawiamy na kreatywność, która wyróżni Cię na tle konkurencji, przykuje uwagę odbiorców i zapadnie w pamięć Klientom.

Dlaczego wybrać Agencję Marketingową M16.pl w Białymstoku?

Nieposkromiona kreatywność

Wyzwania nam nie straszne – nasza kreatywność działa jak paliwo napędowe, które pozwala nam tworzyć niezapomniane projekty. Wychodzimy poza utarte schematy, dostarczając skuteczne strategie, które pozwolą wybić się Twojej marce na sam szczyt.

1

Strategie z efektem “WOW”

Nie dostarczamy tylko kampanii marketingowej. Dostarczamy widoczność i rozpoznawalność marki, którą Klienci z chęcią będą wybierać.

2

Elastyczność i dostępność

Świat marketingu jest dynamiczny, a nas wyróżnia elastyczne podejście. Ekspresowo reagujemy na zmiany, dostosowując działania marketingowe do aktualnych potrzeb rynku i wymagań Twojej firmy. Łączymy działania online z kreatywnością offline. Bez względu na to, czy jesteś w Białymstoku czy na drugim końcu Polski, nasza elastyczność w podejściu do każdego Klienta umożliwia nam dopasowanie się do potrzeb Twoich i Twojej firmy.

3

Nasza agencja kreatywna to Twój klucz do sukcesu

Jesteśmy agencją reklamową, która przez ostatnie kilka lat ciężko pracowała, żeby stworzyć zespół, który będzie w stanie sprostać najdziwniejszym wymaganiom naszych Klientów. Łatwo jest założyć „agencję marketingową”, która oferuje tworzenie stron internetowych nieprzynoszących żadnych efektów. Podobnie łatwo jest zebrać kilka osób do pracy zdalnej i delegować im zadania. Jednak nie ma się co oszukiwać – taka forma pracy nigdy nie będzie efektywniejsza od zespołu, który przebywa ze sobą 7 godzin dziennie i jest w stanie zareagować wtedy, kiedy coś pilnego się pojawi.

Jeśli jesteś przysłowiowym “Januszem” najtańszych usług, zgłoś się do freelancera lub „agencji marketingowych” z siedzibą w bloku.

Jeśli natomiast zależy Ci na satysfakcjonujących efektach, bezproblemowym kontakcie, gwarancji, że Twój freelancer nagle nie zmieni ścieżki kariery, nie ucieknie na Syberię, czy nie rozpłynie się w przestworzach, zostawiając Cię z problemami, to zgłoś się do nas. Agencja interaktywna Białystok ma pomóc Ci odnieść sukces, zdominowanie konkurencji i dochody powiększające się z miesiąca na miesiąc, a my wiemy, jak to zrobić.

agencja marketingowa Białystok
agencja marketingowa Białystok

Twój Partner w biznesie

Nie tylko poznaliśmy potęgę Google, ale także odkryliśmy jej sekrety. Jako Certyfikowany Partner Google mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby rozkręcić swoje reklamy online i dotrzeć do nowych Klientów. Optymalizujemy kampanie Google Ads Białystok i na cały kraj, aby Twoje ogłoszenia trafiały do odpowiedniej grupy docelowej, co przekłada się na większą liczbę konwersji i lepszy zwrot z inwestycji. Dzięki analizie danych za pomocą Google Analytics dostarczamy precyzyjne informacje o efektywności każdej kampani.

agencja marketingowa Białystok

Agencja marketingowa Białystok

Nasza agencja to nie tylko eksperci, to również osoby, z kreatywnymi pomysłami, które są gotowe wykraczać poza utarte szlaki i tworzyć strategie rzucające wyzwanie rynkowym standardom. Od SEO po kreatywne kampanie reklamowe – mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby Twój biznes był obecny online i offline. Bez względu na to, czy budujesz markę od podstaw, czy chcesz zwiększyć rozpoznawalność już istniejącej, jesteśmy tu, żeby pomóc Ci dojść na szczyt. Skontaktuj się z nami już dzisiaj, a razem stworzymy strategię, która pozwoli Twojej marce zabłysnąć na tle konkurencji!

Skontaktuj się z nami