Agencja Marketingowa M16.pl

Agencja marketingowa Bielsk Podlaski

W świecie pełnym wyzwań warto mieć u boku zespół, który nie tylko rozumie Twoje cele, ale też potrafi przekształcić je w zadowalające efekty. Nasza Agencja marketingowa w Bielsku Podlaskim to nie tylko grupa specjalistów, ale prawdziwy wulkan kreatywności, gotowy wynieść Twój biznes na wyższy poziom! Zajmujemy się szeroko pojętym marketingiem swoich Klientów.

Wszystko, co ma związek z reklamą i marketingiem internetowym znajdziesz u nas. Rozpoczynając od przygotowania logotypu i stworzenia strony www na kampanii marketingowej przez SEO i prowadzenia konta na mediach społecznościowych oraz na wsparciu technicznym kończąc.

agencja reklamowa Bielsk Podlaski

Agencja marketingowa
Bielsk Podlaski

Na co możesz liczyć?

Jesteśmy w stanie pozycjonować stronę www, przygotować kampanię Google Ads, prowadzić Social Media i kampanie płatne, wykonywać zdjęcia, nakręcić filmiki, przygotować materiały reklamowe
i druki. A to, czego nie jesteśmy w stanie zrobić, wiemy komu zlecić, żeby było dobrze!

Ile kosztują działania marketingowe?

Zależy to od tego, w jaką branżę celujemy, jak wygląda konkurencja i jakie wyglądają ich działania. Dostosujemy nasze działania do branży z którą będziemy się mierzyć. Kampania reklamowa mająca na celu promocję kosmetyczki z Łodzi to koszt 1500 zł netto, z kolei producent okien działający w obszarze 3 województw – 14 000 zł netto

Kiedy będziemy mieć efekty działań?

Wszystko zależy od branży, budżetu i konkurencji. Trzeba wziąć pod uwagę, że przy kampanii Google Ads lub Facebook Ads ruch na stronie można zaobserwować zaraz po starcie kampanii. Pozycjonowanie Bielsk Podlaski wymaga więcej czasu, jednak standardowo możemy wyjść na frazy 2-3 razy szybciej od konkurencji. Sprawimy, że Twoje Social Media odżyją i przyciągną potencjalnych Klientów. Nasze działania marketingowe mają doprowadzić do dwóch rzeczy – Twojego większego ruchu na stronie i nowych Klientów.

tworzenie stron internetowych

strony internetowe

budowa sklepów internetowych

sklepy internetowe

optymalizacja strony internetowej

pozycjonowanie stron i sklepów

seo ux design agencji reklamowej

SEO & UX Design

google ads

Google Ads

wsparcie na ich stronach internetowych

wsparcie techniczne

sesje zdjęciowe dla kampanii reklamowych

fotografia produktowa

materiały reklamowe do celów biznesowych

materiały reklamowe (projekty i druk)

social media

Social Media

content marketing na stronach internetowych

Content Marketing

projekty graficzne w mediach społecznościowych

Projektowanie graficzne

kompleksowe usługi i kampanie reklamowe

Niestandardowe kampanie marketingowe? Napisz do nas!

Czy jesteśmy
skuteczni? doświadczeni? niezawodni? efektywni?

Jesteśmy agencją marketingową ze Śląska, a Ty właśnie czytasz naszą ofertę, będąc w Bielsku Podlaskim – to najlepszy dowód na to, że nasze kampanie reklamowe są trafne i skuteczne.

Agencja reklamowa Bielsk Podlaski

Jesteśmy 12-osobowym zespołem specjalizującym się w marketingu internetowym, który zawsze jest gotowy do podejmowania wyzwań. Chcesz mieć własny dział reklamowy w cenie jednego pracownika? Tak to właśnie działa!

Dostarczamy naszym Klientom kompleksowe usługi i rozwiązania marketingowe. Do naszych zadań należą zarówno prace programistyczne, budowanie i pozycjonowanie stron/sklepów, kampanie Google Ads, obsługa kont na mediach społecznościowych, jak i copywriting, materiały reklamowe, wydruki materiałów reklamowych i wiele, wiele innych. Razem utworzymy dla Twojej firmy strategię marketingową dopasowana do grupy docelowej. Tutaj wszystkie kampanie reklamowe są na wyciągnięcie ręki – nie ma dla nas rzeczy niemożliwych!

Co najbardziej doceniają Klienci z Bielska Podlaskiego współpracując z nami?

dobra agencja marketingowa Bielsk Podlaski

kompleksowe działania reklamowe

kompleksowa agencja marketingowa

bezproblemowy kontakt

agencja marketingu internetowego

efektywność realizowanych działań

Agencja Interaktywna M16.PL - DLACZEGO MY?

Twój biznes zasługuje na coś lepszego niż schematyczne podejście. Stawiamy na kreatywność, która wyróżni Cię na tle konkurencji, zainteresuje potencjalnych klientów i zostanie zapamiętana przez Klientów.

Dlaczego warto wybrać M16.pl w Bielsku Podlaskim?

Nieposkromiona kreatywność

Wyzwania nam nie straszne – nasza kreatywność działa jak paliwo napędowe, które pozwala nam tworzyć zapadające w pamięć projekty. Wychodzimy poza utarte schematy, dostarczając skuteczną strategię marketingową, która wyniesie Twoją markę na sam szczyt. Nasze doświadczenie pozwala na tworzenie skutecznych kampanii.

1

Strategie z efektem “WOW”

Nie dostarczamy tylko strategii marketingowej. Dostarczamy kampanie reklamowe oraz widoczność i rozpoznawalność marki, którą Klienci chętnie będą wybierać. 

2

Elastyczność i dostępność agencji marketingowej

Marketing jest dynamiczny, a nas wyróżnia elastyczne podejście. Reagujemy błyskawicznie na wszelkie zmiany, aby nasze rozwiązania marketingowe zawsze odpowiadały aktualnym potrzebom rynku i Twojego biznesu. Łączymy moc internetu z kreatywnością w świecie offline. Bez względu na to, czy jesteś z Bielska Podlaskiego, czy z drugiego końca Polski, nasza elastyczność w podejściu do każdego Klienta umożliwia nam dostosowanie się do potrzeb Twoich i Twojego biznesu. Zapewniamy pełen profesjonalizm.

3

Nasza agencja kreatywna to Twój klucz do sukcesu

Jesteśmy agencją marketingową, która przez ostatnie kilka lat ciężko pracowała, żeby stworzyć zespół, który będzie w stanie sprostać najdziwniejszym oczekiwaniom naszych Klientów. Otworzyć „agencję marketingową”, która robi strony www nieprzynoszące żadnych efektów jest bardzo łatwo, podobnie jak zebrać grupkę osób do pracy zdalnej i rozdysponowywać im zadania. Jednak taka forma pracy nigdy nie będzie skuteczniejsza od zespołu, który przebywa ze sobą 7 godzin dziennie i jest w stanie zareagować wtedy, kiedy będzie to potrzebne.

Jeśli jesteś przysłowiowym “Januszem” budżetowych rozwiązań, zgłoś się po kampanie reklamowe do freelancera lub „agencji marketingowej” bez adresu.

Jeśli natomiast zależy Ci na wynikach, bezproblemowym kontakcie, pewności, że Twój freelancer nagle nie zmieni ścieżki kariery, nie ucieknie na Syberię, czy nie zapadnie się pod ziemię, pozostawiając Cię z problemami, to skontaktuj się z nami. Agencja interaktywna Bielsk Podlaski ma zapewnić Ci sukces, zdominowanie konkurencji i dochody rosnące z miesiąca na miesiąc, a my wiemy, jak jak to tego doprowadzić.

kamapnie reklamowe w m16
pozycjonowanie sklepu internetowego

Twój Partner w biznesie

Nie wszystkie agencje marketingowe mogą się tym pochwalić. Nie tylko rozumiemy potęgę Google, ale także znamy jej sekrety. Jesteśmy Certyfikowanym Partnerem Google gotowym otworzyć przed Tobą nowe horyzonty reklam online. Optymalizujemy kampanie Google Ads Bielsk Podlaski i na cały kraj, aby Twoje reklamy trafiały do docelowej grupy odbiorców, zwiększając konwersje i zwrot z inwestycji. Dzięki analizie danych za pomocą Google Analytics dostarczamy precyzyjne informacje o skuteczności każdej kampanii.

agencja reklamowa - social media

Agencja marketingowa Bielsk Podlaski

Nasza agencja to nie tylko eksperci, to także osoby, z kreatywnymi pomysłami, które są gotowe wykraczać poza utarte schematy i tworzyć strategie na wysokim poziomie rzucające wyzwanie rynkowym standardom. Od SEO przez pomoc w content marketingu po kreatywne kampanie online – mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby Twój biznes był obecny online i offline. Niezależnie od tego, czy budujesz markę od podstaw, czy chcesz zwiększyć rozpoznawalność już istniejącej, jesteśmy tu, żeby pomóc Ci dojść na szczyt. Skontaktuj się z naszą agencją już dzisiaj, a razem stworzymy strategię, która pozwoli Twojej marce świecić na tle konkurencji! Zespół składający się z ludzi chcących rozwijać Twój biznes i realizować strategie marketingowe będzie do Twojej dyspozycji! Pozyskiwanie nowych Klientów pozostaw nam!

Skontaktuj się z nami