Agencja Marketingowa M16.pl

Pozycjonowanie Bielsk Podlaski

Poszukujesz agencji, która zajmie się wypromowaniem Twojej strony lub Twojego sklepu online w sieci, a może inne firmy próbowały to zrobić i nie podołały temu zadaniu? W obu przypadkach masz szczęście, że jesteś na tej stronie!

pozycjonowanie Bielsk Podlaski

Pozycjonowanie
Bielsk Podlaski

Jaki budżet

Koszt kampanii zależy od tego, jaki jest Twój obszar działania (miasto/województwo/Polska/cały świat), a także od tego, jakie wcześniej działania podjęła konkurencja.

Jakie słowa kluczowe

Nie mamy limitu pozycjonowanych fraz. Każdą z fraz razem wybieramy na początku współpracy i dążymy do jednego – żeby nasze działania zaowocowały konwersjami.

Kiedy efekty?

Jest to zależne od tego, jak wygląda Twoja konkurencja. Standardowo jesteśmy w stanie zdobyć odpowiednie miejsca na frazy 2-3 razy sprawniej niż reszta stawki. Z wykorzystaniem naszych narzędzi weryfikujemy, co zrobili, żeby zdobyć pozycje.

Pozycjonowanie stron w Bielsku Podlaskim

Wśród naszych Klientów można znaleźć przedsiębiorstwa z zasięgiem ogólnopolskim, europejskim, a także i globalnym – zazwyczaj wszystkie działania i ustalenia przeprowadzane są przez e-mail, a także telefonicznie. Doceniamy wygodę i efektywność działań – tak, aby każdy był zadowolony.

Pozycjonowanie sklepów internetowych
 • tworzenie sklepów internetowych od zera
 • dokładna analiza fraz
 • budowa struktury sklepu
 • kompleksowa konfiguracja wszystkich funkcjonalności sklepów
 • nacisk na pozycjonowanie najważniejszych kategorii/produktów
1
Pozycjonowanie stron
 • analiza słów kluczowych
 • analiza konkurencji
 • sporządzenie harmonogramu działań
 • content marketing i linkbuilding
 • comiesięczne raporty wraz z efektywnością prac
2
Pozycjonowanie lokalne
 • ustalenie zasięgu działania Twojego biznesu
 • optymalizacja aktualnej strony skupiając się na frazach lokalnych
 • stworzenie wizytówki Google Moja Firma
 • optymalizacja aktualnej wizytówki Google Moja Firma
 • artykuły sponsorowane na lokalnych portalach
3

Postaw na naszą agencję i zyskaj szybkie efekty!

Pozycjonujemy przedsiębiorstwa z całej Europy i nie tylko, więc odległość nie będzie dla nas żadnym problemem.

Znalazłeś się na tej stronie, bo zapewne wpisałeś w wyszukiwarce Google słowa „pozycjonowanie Bielsk Podlaski”. Nie ukrywamy, że nie jesteśmy z Bielska Podlaskiego, jednak w przeważnie obsługujemy Klientów online. Jeśli w wynikach wyszukiwania jesteśmy przed konkurencją z Bielska Podlaskiego na frazy kluczowe związane z pozycjonowaniem stron, to też będziemy mogli pomóc Twojemu biznesowi.

W przypadku gdy konkurencja na najważniejsze słowa kluczowe jest wyżej od Twojej strony, to warto coś z tym zrobić. Napisz do nas, a przekonasz się, że to konkurencja będzie oglądać Twoje plecy! Teraz jest najwyższa pora, byś w końcu został bardziej zauważony przez Google – pozycjonowanie stron www Bielsk Podlaski to strzał w 10!

pozycjonowanie stron Bielsk Podlaski
pozycjonowanie stron Bielsk Podlaski

Fachowcy od SEO do Twoich usług!

Dołożyliśmy wszelkich starań, by zorganizować zespół, który będzie w stanie sprostać najdziwniejszym oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Otworzyć „agencję od reklamy” nie jest trudno, zatrudnić kilka osób pracujących zdalnie i przekazywać zadania również, ale tego typu formacja nigdy nie będzie skuteczniejsza od zespołu, który przebywa ze sobą 7 godzin dziennie. Zawsze stawiamy na indywidualne podejście do każdego zlecenia – tak działa nasza agencja interaktywna Bielsk Podlaski. Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron już ponad 10 lat.

Kampania SEM

Czym jest dokładnie kampania SEM? Dowiedz się więcej! 

pozycjonowanie stron internetowych Bielsk Podlaski
Jak pracujemy?

Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami w SEO i zawsze staramy się być o przynajmniej jeden krok przed innymi! Dzięki temu sprawdzające się rozwiązania jak najszybciej są stosowane na obsługiwanych przez nas stronach.

pozycjonowanie w Bielsku Podlaskim
Przejrzysta umowa

Nasze umowy zarówno na pozycjonowanie lokalne stron, jak i Kampanię SEM, najczęściej zawierane są na czas nieokreślony, uwzględniając dwumiesięczny okres wypowiedzenia. Wszystko czarno na białym, bez „promocji”, bez „dziwnych paragrafów”.

pozycjonowanie stron w Bielsku Podlaskim
Uwaga!

W trakcie współpracy z nami zachęcamy do czynnego zaangażowania w działania reklamowe. Elementami technicznymi zajmiemy się w na własną rękę, ale szczególnie na początku niezbędne są dla nas najważniejsze informacje o Twoim biznesie i konkurencyjnych firmach.

pozycjonowanie stron internetowych Bielsk Podlaski
Kto może skorzystać z naszych usług?
Nie mamy ograniczeń! Możemy pozycjonować każdego, kto tego potrzebuje – od lokalnej pralni, aż po wielkie sklepy internetowe. Firmy, które są wysoko w wynikach wyszukiwania, często korzystają z pozycjonowania.
pozycjonowanie Bielsk Podlaski

Co składa się na cenę pozycjonowania

Na cenę pozycjonowania strony składa się zakres działań takich jak: kupno linków, optymalizacja stron, a także monitoring widoczności pozycji w wynikach wyszukiwania.

pozycjonowanie Bielsk Podlaski
Robimy strony od A do Z

Jako agencja marketingowa zaprojektujemy Twoją stronę www! Tworzenie stron jest naszą specjalnością. Jeżeli potrzeba, poprawiamy witrynę tak, aby wycisnąć z pozycjonowania jak najwięcej.

Pozycjonowanie w Bielsku Podlaskim - postaw na marketing internetowy!

Zastanawiasz się, czy zdecydować się na reklamę swojego biznesu w sieci? Korzyści wynikające z pozycjonowania strony, są ogromne. Poprawiając widoczność Twojej strony, osiągniesz lepsze wyniki sprzedażowe, poprawisz świadomość Klientów, a także zadbasz o to, żeby być zawsze o krok przed konkurencją.

 • Zaufanie dla Twojej marki – wyszukiwarka stanowi podstawowe medium, z którego klienci czerpią wiedzę na temat produktów i usług. Strony, które znajdują się na górze wyników wyszukiwania, są często odwiedzane i kształtują jednocześnie świadomość użytkownika, jak i wpływają bezpośrednio na jego decyzje zakupowe. Wchodząc na wysokie pozycje w wyszukiwarce Google na kluczowe dla Ciebie frazy, zadbasz o autorytet swojej marki.
 • Wzrost sprzedaży – inwestując w pozycjonowanie strony internetowej, zwiększysz sprzedaż w biznesie. Niezależnie od tego, czy prowadzisz sklep internetowy, czy preferujesz inną formę sprzedaży, zadbamy o to by wielu potencjalnych Klientów trafiło na Twoją stronę. Prawidłowo zoptymalizowana witryna usprawni cały proces zakupowy i nakieruje Klienta do tego, na czym powinno zależeć Ci najbardziej – konwersjach.
 • Szansa także dla lokalnych biznesów – przedsiębiorcy prowadzący mniejsze firmy często nie wiedzą jak wypromować się na już dość nasyconym lokalnym rynku. Szczególnie, gdy trzeba konkurować nie tylko z pozostałymi lokalnymi przedsiębiorcami, ale w wielu przypadkach też i z globalnymi liderami. Efektywne pozycjonowanie strony internetowej zapewni skuteczne dotarcie do osób, które mają zamiar skorzystać z wybranych usług w konkretnej lokalizacji. Przez prawidłowy dobór fraz można stosunkowo niskim kosztem zdobyć bardzo wartościowy ruch dla Twojego biznesu.

Najczęściej zadawane pytania przez Klientów z Bielska Podlaskiego i okolic

Najważniejszą zaletą kampanii SEM jest perfekcyjne dostosowanie budżetu do aktualnych potrzeb reklamowych. Efekty pozycjonowania wymagają czasu, pojawiają się dopiero po kilku lub kilkunastu miesiącach i w tym przypadku niezwykle pomocny jest Google Ads i Facebook! Z pomocą kampanii SEM możemy bez czekania zdobyć Klientów i zająć się pozyskiwaniem zasięgu, dostosowując najlepsze rozwiązania dla danej sytuacji każdej firmy.

Pozycjonowanie stron to przede wszystkim poprawa widoczności strony/sklepu w wynikach wyszukiwania Google, tzn. tych, które są zaraz pod reklamami płatnymi Google Ads. Efektywne pozycjonowanie sklepów internetowych, podobnie jak i pozycjonowanie stron internetowych Bielsk Podlaski, jest powiązane z coraz większymi kosztami i poświęcaniem na to czasu, ale co najważniejsze trzeba to robić rozsądnie. Mamy swoje, wypracowane przez lata, standardy, które pozwalają osiągnąć sukces naszym Klientom. Najwyższy czas zająć się również Twoim biznesem, a kto zrobi to lepiej niż my?

Pozycjonowanie stron Bielsk Podlaski to nie wszystko! Z naszego doświadczenia jasno wynika, że tego typu połączenie jest wręcz perfekcyjne przy działaniach reklamowych w internecie. Na początku trafiamy do użytkowników z pomocą Google Ads, następnie, gdy strona zaczyna pojawiać się w SERPach, stopniowo możemy zmniejszać wydatki na kampanie Google Ads Bielsk Podlaski. Powoduje to, że potencjalni Klienci, którzy zostali pozyskani z pozycjonowania, otrzymują dodatkowy, efektywny przekaz reklamowy praktycznie w każdym miejscu internetu. Odnotowujemy wzrosty w ruchu – wszyscy są zadowoleni (nie licząc konkurencji).

Chcesz dowiedzieć się, jak wylicza się cenę za pozycjonowanie w Bielsku Podlaskim? Jest to zależne od kilku zmiennych – słowa kluczowe, to jak wygląda nasza konkurencja i to, jak szybko chcesz zobaczyć efekty pozycjonowania. Po pierwszej konsultacji i rozpoczęciu działań wybieramy więcej fraz, żeby dopasować te, które będą najbardziej efektywne oraz takie, które mają największe prawdopodobieństwo większych zysków dla Twojej firmy.

Pozycjonowanie lokalne sprawdza się najlepiej w przypadku Klientów, którzy skupiają się na konkretnym obszarze, przykładowo miasto, powiat, województwo. W takiej sytuacji wszystkie działania skupione są wyłącznie na wskazanym obszarze. Z tego powodu zachęcamy Klientów, aby zdecydowali się na lokalne pozycjonowanie stron. Mając firmę o zasięgu lokalnym np.: restaurację, naprawy samochodowe, stomatologię, salon fryzjerski możesz dotrzeć do wielu potencjalnych Klientów zainteresowanych skorzystaniem z usług Twojej firmy. Proces pozycjonowania, usługi pozycjonowania lokalnego także znakomicie sprawdzą w formie lokalnego SEO. Jednym z działań jest pokazanie się w SERPach dzięki dopasowaniu wartościowych contentu. Zajmiemy się również stworzeniem dla Twojej firmy też zoptymalizowane konto Google Moja Firma. Najważniejszym zadaniem jest poprawa widoczności strony internetowej pod kątem interesującej Cię grupy docelowej i poprawę wyniku pod kątem konwersji. Dopełnieniem działań pozycjonowania lokalnego są reklamy płatne Google Ads, z pomocą opcji dopasowania zasięgu pokazywania się stworzonych reklam regionalnie np. wykluczenie Bielska Podlaskiego i sprawniejszemu pojawieniu się w wyszukiwarce Google przed stronami konkurencji. Gdy wyświetlamy się na wybrane słowa kluczowe (np. dla agencji SEO słowo kluczowe to pozycjonowanie Bielsk Podlaski), z pewnością możemy liczyć na zwrot z kampanii.