Agencja Marketingowa M16.pl

Pozycjonowanie Zgierz

Szukasz agencji, która pomoże Ci wypromować stronę lub sklep internetowy w sieci, a może inne firmy próbowały to zrobić i nie sprostały temu zadaniu? W każdym z tych przypadków masz szczęście, że jesteś na tej stronie!

pozycjonowanie Zgierz

Pozycjonowanie
Zgierz

Jaki budżet

Koszt kampanii jest zależny od tego, jaki jest Twój obszar działania (miasto/województwo/Polska/cały świat) i od tego, jak bardzo są rozwinięte firmy konkurencyjne.

Jakie słowa kluczowe

Nie posiadamy limitu fraz do pozycjonowania. Każdą z fraz razem wybieramy na początku współpracy i dążymy do jednego – żeby nasze działania przyniosły Ci konwersje.

Jak długo trzeba czekać na efekt?

Wszystko zależy od tego, jak wygląda Twoja konkurencja. Najczęściej jesteśmy w stanie wyjść na frazy 2-3 razy sprawniej niż reszta stawki. Z wykorzystaniem naszych narzędzi weryfikujemy, co zrobili, żeby zdobyć pozycje.

Pozycjonowanie stron w Zgierzu

Wśród naszych Klientów można znaleźć przedsiębiorstwa o zasięgu ogólnopolskim, europejskim, jak również i globalnym – zazwyczaj wszystkie działania i ustalenia załatwiane są przez e-mail oraz telefonicznie. Cenimy wygodę i efektywność działań – tak, aby każdy był zadowolony.

Pozycjonowanie sklepów internetowych
 • projektowanie sklepów online od zera
 • dokładna analiza fraz
 • stworzenie struktury strony
 • kompleksowa konfiguracja wszystkich funkcjonalności sklepów
 • nacisk na pozycjonowanie najważniejszych kategorii/produktów
1
Pozycjonowanie stron
 • przygotowanie arkusza fraz
 • analiza konkurencji
 • sporządzenie harmonogramu prac
 • content marketing i linkbuilding
 • każdego miesiąca raporty wraz z efektami
2
Lokalne pozycjonowanie
 • ustalenie zasięgu działania Twojego biznesu
 • optymalizacja aktualnej strony z naciskiem na frazy lokalne
 • budowa wizytówki Google Moja Firma
 • optymalizacja aktualnej wizytówki Google Moja Firma
 • artykuły sponsorowane na lokalnych portalach
3

Wybierz naszą agencję i ciesz się szybkimi efektami!

Pozycjonujemy przedsiębiorstwa z całej Europy i nie tylko, więc odległość nie stanowi dla nas żadnego problemu.

Czytasz tę podstronę, bo pewnie wpisałeś w wyszukiwarce Google słowa „pozycjonowanie Zgierz”. Jak wiesz, nie jesteśmy z Zgierza, jednak w zazwyczaj obsługujemy Klientów online. Skoro w wynikach wyszukiwania wyprzedziliśmy konkurencję z Zgierza na frazy kluczowe dotyczące pozycjonowania stron, to też będziemy mogli pomóc Tobie.

Jeśli konkurencja na istotne słowa kluczowe jest wyżej od Twojej strony, to należy reagować. Napisz do nas, po to, by inni oglądali Twoje plecy! Teraz jest najwyższa pora, byś w końcu został bardziej doceniony przez wyszukiwarki – pozycjonowanie stron www Zgierz to idealne dla Ciebie rozwiązanie!

pozycjonowanie stron Zgierz
pozycjonowanie stron Zgierz

Fachowcy od SEO do Twoich usług!

Ciężko pracowaliśmy, by stworzyć zespół, który sprosta każdemu z oczekiwań nawet najbardziej wymagających Klientów. Otworzyć „agencję od reklamy” to nic trudnego, zatrudnić kilka osób do pracy zdalnej i przekazywać zadania także, jednak tego typu formacja nigdy nie będzie skuteczniejsza od zespołu, który ma ze sobą stały kontakt. Zawsze stawiamy na indywidualne podejście do każdego zlecenia – tak funkcjonuje nasza agencja interaktywna Zgierz. Zajmujemy się pozycjonowaniem stron już ponad 10 lat.

Kampania SEM

Czym jest dokładnie kampania SEM? Dowiedz się więcej! 

pozycjonowanie stron internetowych Zgierz
W jakim systemie pracujemy?

Jesteśmy na bieżąco z nowinkami w pozycjonowaniu i zawsze staramy się być o minimum jeden krok przed konkurencją! Dzięki temu działające rozwiązania szybko są stosowane na obsługiwanych przez nas stronach.

pozycjonowanie w Zgierzu
Przejrzysta umowa

Nasze umowy zarówno na pozycjonowanie lokalne stron, a także Kampanię SEM, w większości przypadków podpisywane są na czas nieokreślony, z dwumiesięcznym okresem wypowiedzenia. Wszystko czarno na białym, bez „promocji”, bez „dziwnych paragrafów”.

pozycjonowanie stron w Zgierzu
Uwaga!

Podczas współpracy z nami zachęcamy do pełnego zaangażowania w cały proces. Elementami technicznymi zajmiemy się w samodzielnie, jednak szczególnie na początku potrzebujemy najważniejszych informacji o Twoim biznesie i konkurencji.

pozycjonowanie stron internetowych Zgierz
Kto może skorzystać z naszych usług?
Nie mamy ograniczeń! Możemy pozycjonować każdego, kto tego potrzebuje – od lokalnej pralni, aż po wielkie sklepy internetowe. Firmy, które pojawiają się wysoko w wynikach wyszukiwania, praktycznie zawsze korzystają z usługi pozycjonowania stron internetowych.
pozycjonowanie Zgierz

Co składa się na cenę pozycjonowania

Na cenę pozycjonowania strony składa się zakres działań takich jak: kupno linków, optymalizacja stron oraz monitoring widoczności pozycji w wynikach wyszukiwania.

pozycjonowanie Zgierz
Robimy strony od A do Z

Jako agencja marketingowa zaprojektujemy Twoją stronę www! Tworzenie stron jest naszą specjalnością. Jeżeli potrzeba, poprawiamy stronę tak, aby pozycjonowanie stało się o wiele łatwiejszym zadaniem.

Pozycjonowanie w Zgierzu - postaw na marketing w sieci!

Zastanawiasz się, czy zdecydować się na reklamę swojej firmy w sieci? Korzyści, jakie przynosi pozycjonowanie strony, są ogromne. Poprawiając widoczność Twojej strony, zdecydowanie poprawisz sprzedaż, świadomość Klienta, a także zadbasz o to, żeby być zawsze o krok przed konkurencją.

 • Budowa zaufania dla Twojej marki – wyszukiwarka jest jednym z najważniejszych mediów, z którego klienci czerpią wiedzę na temat produktów i usług. Strony, które są na szczycie wyników wyszukiwania, są częściej odwiedzane i kształtują zarówno świadomość użytkownika, jak również wpływają bezpośrednio na jego decyzje zakupowe. Wchodząc na wysokie pozycje w wyszukiwarce Google na odpowiednio dobrane dla Ciebie frazy, zadbasz o autorytet swojej marki.
 • Wzrost sprzedaży – decydując się na pozycjonowanie strony internetowej, zwiększysz sprzedaż w biznesie. Niezależnie od tego, czy masz sklep internetowy, czy preferujesz inną formę sprzedaży, zadbamy o to by wielu potencjalnych Klientów znalazło Twoją stronę. Dobrze zoptymalizowana witryna ułatwi cały proces zakupowy i nakieruje Klienta do tego, na czym powinno zależeć Ci najbardziej – konwersjach.
 • Szansa także dla lokalnych biznesów – przedsiębiorcy prowadzący mniejsze firmy często zastanawiają się jak wypromować się na już dość nasyconym rynku lokalnym. W szczególności, gdy trzeba walczyć nie tylko z innymi lokalnymi przedsiębiorcami, ale w wielu przypadkach też i z globalnymi liderami. Skuteczne pozycjonowanie strony internetowej zagwarantuje skuteczne dotarcie do osób, które chcą skorzystać z wybranych usług w danym regionie. Przez odpowiedni dobór fraz można niskim kosztem zdobyć bardzo wartościowy ruch dla Twojego biznesu.

Najczęściej zadawane pytania przez Klientów z Zgierza i okolic

Przewagą kampanii SEM jest perfekcyjne dostosowanie budżetu do aktualnych potrzeb marketingowych firmy. Na efekty z pozycjonowania trzeba czekać, pojawiają się dopiero po kilku lub kilkunastu miesiącach i tu pojawia się Google Ads i Facebook! Wykorzystując kampanię SEM możemy od razu zdobyć Klientów i zająć się pozyskiwaniem zasięgu, dostosowując najlepsze rozwiązania dla danej sytuacji każdej firmy.

Pozycjonowanie strony to przede wszystkim zwiększenie widoczności strony/sklepu w naturalnych wynikach wyszukiwarki Google, tzn. tych, które pokazują się tuż pod płatnymi reklamami (Google Ads). Efektywne pozycjonowanie sklepów internetowych, tak samo, jak i pozycjonowanie stron internetowych Zgierz, wiąże się z coraz większymi kosztami i poświęcaniem na to czasu, ale przede wszystkim trzeba to robić rozsądnie. Za pomocą wypracowanych w ciągu ostatnich lat standardom, jesteśmy w stanie wyraźnie polepszyć pozycje Klientów, którzy nas wybrali, co powoduje wysokie sukcesy finansowe. Najwyższy czas zająć się również Twoim biznesem, a kto zrobi to lepiej niż agencja specjalizująca się w pozycjonowaniu stron?

Pozycjonowanie stron Zgierz najlepiej działa w parze z Google Ads! Z naszego doświadczenia jasno wynika, że tego typu połączenie jest wręcz idealne przy działaniach reklamowych online. Na początku trafiamy do użytkowników z pomocą Google Ads, następnie, gdy strona zaczyna pojawiać się w wynikach organicznych, powoli możemy zmniejszać wydatki na kampanie Google Ads Zgierz. Powoduje to, że potencjalni Klienci, którzy przeszli z pozycjonowania, dostają dodatkowy, mocny przekaz reklamowy praktycznie w każdym miejscu internetu. Odnotowujemy wzrosty w ruchu – wszyscy są zadowoleni (nie licząc konkurencji).

Chcesz dowiedzieć się, jak oblicza się cenę za usługę SEO w Zgierzu? Będzie to uzależnione od kilku zmiennych – słowa kluczowe, naszą konkurencję i to, jak szybko chcesz zobaczyć efekty pozycjonowania. Po pierwszej konsultacji i starcie działań dobieramy większą ilość słów kluczowych, po to, aby dopasować te, które będą najbardziej efektywne oraz takie, które mają największe prawdopodobieństwo szybszego zysku dla Ciebie.

Pozycjonowanie lokalne jest najlepszym rozwiązaniem dla Klientów, skupiających się na danym obszarze, np. miasto, powiat, województwo. W tym przypadku wszystkie działania są nakierowane na wskazany obszar. Z tego powodu namawiamy naszych Klientów, aby postawili na lokalne pozycjonowanie stron. Jeżeli masz firmę skupiającą się na działaniu lokalnym np.: pub, warsztat samochodowy, gabinet stomatologiczny, salon kosmetyczny możesz dotrzeć do wielu potencjalnych Klientów chcących skorzystać z usług Twojej firmy. Proces pozycjonowania, usługi pozycjonowania lokalnego także znakomicie sprawdzą w formie lokalnego SEO. Jednym z kluczowych działań jest pojawienie się w SERPach dzięki dopasowaniu odpowiednich contentu. Stworzymy dla Ciebie też odpowiednio przygotowane konto Google Moja Firma. Kluczowe jest zwiększenie widoczności strony internetowej dla najważniejszej dla Ciebie grupy docelowej i poprawę wyniku pod kątem konwersji. Dopełnieniem działań pozycjonowania lokalnego jest reklama płatna w Google Ads (poprzednio Google AdWords), z pomocą opcji dokładnego wyszczególnienia zasięgu wyświetlania reklam lokalnie np. wyłącznie Zgierza i sprawniejszemu pokazanie się w wynikach wyszukiwarki Google przed stronami konkurencji. Gdy pokazujemy się na odpowiednie słowa kluczowe (np. dla agencji marketingowej słowo kluczowe to pozycjonowanie Zgierz), z pewnością uzyskamy zwrot z kampanii.