Agencja Marketingowa M16.pl

Strony internetowe Łomża

Planujesz nawiązać współpracę z agencją z Łomży, która buduje strony internetowe? Już nie musisz, bo trafiłeś na M16.pl! Responsywna strona www to świetny sposób na zaistnienie w świecie wirtualnym, który może pomóc w pozyskaniu potencjalnych Klientów i faktycznie zwiększyć zyski.

strony internetowe Łomża

Strony internetowe
Łomża

Ile to kosztuje?

Cena strony internetowej jest uzależniona od stopnia rozbudowania i dodatkowych udogodnień. Bazowa kwota za witrynę www zaczyna się od 1900 zł netto w przypadku one-page. Strona do 8 podstron to koszt od 2800 zł netto.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Na początku współpracy wyślij nam dokładną ofertę firmy, liczbę podstron oraz przykładowe funkcjonalności, na jakich Ci zależy. Dodatkowo przydatne będą lista stron konkurencji i tych, które wpisują się w Twój gust.

Jaki jest czas realizacji?

Termin realizacji strony www zależy od jego rozbudowania. Zazwyczaj wszystko trwa około miesiąca, jeśli Klient prześle nam wszystkie materiały na czas. W przypadku tworzenia strony typu one-page możesz liczyć na krótszy czas realizacji.

Współpraca z M16

Przygotowany na większą ilość zleceń w swojej firmie? Zaufaj nam – nawiążmy współpracę w zakresie stworzenia strony internetowej i przekonaj się, że nasze działania przyniosą Ci korzyści w postaci potencjalnych Klientów z Łomży i okolic. Zapraszamy do współpracy — zaproponujemy Ci najbardziej opłacalne rozwiązania.

  • jasne zasady współpracy

  • doradztwo

  • wsparcie techniczne

  • dobry kontakt

Zapytaj o wycenę

Chcesz, aby Twoja strona www była wyjątkowa i przyciągała Klientów? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać darmową wycenę dostosowaną do Twoich wymagań. Przejdź do formularza i wypełnij go, a M16 zajmie się resztą!

Tworzymy strony www dla Klientów z Łomży

Projektowanie serwisów www Łomża to twórcza praca, a my posiadamy w tym zakresie wieloletnie doświadczenie poparte wieloma realizacjami. Każda strona www, którą uznajemy za gotową, jest elegancka i nowoczesna. Strony tworzymy w oparciu o szablon, który dowolnie modyfikujemy. Szablony mają nieograniczoną ilość modyfikacji z tego samego widoku. Możemy zaprojektować responsywną stronę internetową zarówno dla dentysty, jak i firmy z branży budowlanej — wszystko to kwestia odpowiedniej kolorystyki oraz dobrania grafik, a także stworzenia treści.

Projektowanie stron Łomża

Profesjonalna strona www powinna być zoptymalizowana pod kątem UX i UI, więc bardzo ważne jest nawiązanie współpracy z doświadczoną osobą, która przy projektowaniu serwisów internetowych będzie czerpał z nabytej wiedzy i twórczości oraz swojego doświadczenia. Dzięki temu zyskasz nowoczesną stronę internetową, która będzie prosta w zarządzaniu.

Współpraca

Tworzenie strony www i sklepów internetowych wymaga współpracy. Od początku do końca będziemy omawiać z Tobą wygląd strony www i ustalać wszelkie szczegóły. Szybki kontakt mailowy i telefoniczny jest konieczny, aby każdy z nas był usatysfakcjonowany. Odezwij się do nas, a omówimy dokładny zakres działań.

Kampania SEM i reklama

Nawet najpiękniejsza strona internetowa (albo sklep online) bez odpowiednich działań SEO nie pozwolą pokazać się potencjalnym Klientom. Wykonanie nowej strony bez późniejszej reklamy jest zwyczajnie nieopłacalne. W ofercie mamy także kompleksową obsługę marketingową — SEM. Zapoznaj się z naszą ofertę dotyczącą prowadzenia kampanii SEM.

Koszt stworzenia internetowego

Nie wiesz, ile kosztuje strona internetowa? Cena serwisu www jest uzależniona od stopnia jej rozbudowania i dodatkowych rozszerzeń. Bazowa kwota za stronę www to koszt już od 1900 zł netto (dotyczy one-page). Zapytaj nas o indywidualnie dostosowaną ofertę i otrzymaj unikatową, responsywną stronę z modułem do zarządzania treścią.

Dlaczego jest Ci potrzebna profesjonalna strona www?

Serwisy internetowe to najlepsze miejsce zdobycia uwagi potencjalnych Klientów. Responsywna strona internetowa jest kluczowa, zwłaszcza w obecnych czasach, kiedy większość ludzi do przeglądania Internetu używa smartfonów. Przekonaj się, że budujemy strony internetowe Łomża, które generują konwersje i znacząco zwiększają sprzedaż.

tworzenie stron internetowych Łomża

Oferta wykonania strony www dopasowana do indywidualnych preferencji

Chcesz zlecić nam wykonanie strony internetowej? Odezwij się do nas — możemy wykonać dla Twojej firmy projekt strony www. Tworzymy przyciągające uwagę strony internetowe, które będą dopasowane do Twoich potrzeb.

Jako agencja interaktywna Łomża tworzymy również nowoczesne sklepy internetowe Łomża dopasowane do urządzeń mobilnych i z możliwością edycji elementów tekstowych. Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, ogromna konkurencja i ilość ofert sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze przemyślany oraz spełniać zasady Google. Tylko tą metodą możesz znaleźć się na topowym miejscu w wyszukiwarce Google.

strony i sklepy internetowe Łomża

FAQ: Pytania i odpowiedzi

Zajmujemy się również rejestracją i lokowaniem domen na serwerze. Jeśli masz wybraną nazwę strony internetowej, to sprawdzimy jej dostępność, opłacimy na rok i ulokujemy na serwerze. Współpracując z nami, możesz liczyć na kompleksowość.

Nie. Nawiązujemy współprace z Klientami z różnych części kraju i świata.

WordPress to bardzo uniwersalny CMS, który jest opensourcem, co oznacza, że struktura kodu zwykle jest zachowana zgodnie z określonymi standardami, co następnie przyspiesza „podłączenie się” programisty do pracy. Strony oparte na WordPressie każdy może szybko zmieniać – nawet osoba, która nie specjalizuje się w programowaniu.
WordPressa używają największe instytucje w Polsce i na całym świecie, np.: Mercedes-Benz, Facebook newsroom, BBC America, MTV, TOP Gear, Fortune, Poczta Polska. Dołącz do tego grona już dziś!

Jeśli masz u nas wykupiony support (czyli hosting), to oferujemy pomoc w każdej kwestii, a poświęcony czas rozliczamy na podstawie opłaconej usługi supportowej. Jeżeli nie wykupiłeś supportu, to wszelkie prace wyceniane są zależnie od sytuacji.

Płatność za stronę zazwyczaj dzielimy na dwie części — pierwsza przed podjęciem prac związanych z projektem i druga po wykonaniu strony.

Projektowanie stron www a pozycjonowanie

Każda strona www, aby znaleźć się wysoko w wynikach wyszukiwania, wymaga usługi pozycjonowania lub pomocy reklam Google Ads. Rozwiązań na wypozycjonowanie strony www jest wiele, dlatego już na etapie projektowania strony internetowej ogromnie ważny jest wywiad konkurencyjny. Dzięki temu unikniemy możliwych problemów, które utrudniają pozycjonowanie. Jako agencja reklamowa tworzymy witryny, które są proste w obsłudze i dostosowane do urządzeń mobilnych, a nasze działania reklamowe skłonią użytkowników do kontaktu z Twoją firmą.

Pamiętaj, że profesjonalna i responsywna strona internetowa to pierwszy krok do rozwoju Twojej firmy! Wyróżnij się na tle konkurencji i zaskocz Klientów stroną świetnie dobraną do ich wymagań — intuicyjną i miłą dla oka. 

Skontaktuj się z nami