Agencja Marketingowa M16.pl

Pozycjonowanie Łomża

Szukasz agencji, która zajmie się wypromowaniem Twojej strony lub Twojego sklepu online w Internecie, a może inne firmy próbowały to zrobić i nie podołały temu zadaniu? W obu przypadkach masz szczęście, że trafiłeś na naszą stronę!

pozycjonowanie Łomża

Pozycjonowanie
Łomża

Jakie są koszty

Koszt kampanii zależy od tego, na jaki obszar będziemy pozycjonować (miasto/województwo/Polska/cały świat), a także od tego, do jakiego stopnia jest rozwinięta konkurencja.

Jakie słowa kluczowe

Nie posiadamy limitu pozycjonowanych fraz. Każdą z fraz wspólnie wybieramy na początku współpracy i mamy jeden cel – aby, to co robimy, przyniosło Ci zysk.

Kiedy efekty?

Jest to zależne od konkurencji i branży. Najczęściej jesteśmy w stanie wyjść na frazy 2-3 razy szybciej niż reszta stawki. Z wykorzystaniem naszych narzędzi sprawdzamy, co zrobili, żeby zdobyć pozycje.

Pozycjonowanie stron w Łomży

Wśród naszych Klientów znajdują się przedsiębiorstwa o zasięgu ogólnopolskim, europejskim, jak również i globalnym – z reguły każde z działań i wszystkie ustalenia przeprowadzane są przez e-mail, a także telefonicznie. Cenimy wygodę i szybkość działań – tak, aby każdy był zadowolony.

Pozycjonowanie sklepów internetowych
 • projektowanie sklepów online od zera
 • sporządzenie analizy słów kluczowych
 • budowa struktury strony
 • kompleksowa konfiguracja niezbędnych funkcjonalności sklepów
 • skupianie się na pozycjonowaniu najważniejszych kategorii/produktów
1
Pozycjonowanie stron
 • analiza słów kluczowych
 • analiza konkurencji
 • sporządzenie harmonogramu działań
 • content marketing i linkbuilding
 • każdego miesiąca raporty wraz z efektami
2
Pozycjonowanie lokalne
 • ustalenie zasięgu działania Twojej firmy
 • optymalizacja aktualnej strony z naciskiem na frazy lokalne
 • stworzenie wizytówki Google Moja Firma
 • optymalizacja obecnej wizytówki Google Moja Firma
 • publikacja artykułów na lokalnych portalach
3

Dlaczego jesteśmy najlepszym wyborem?

Pozycjonujemy przedsiębiorstwa z całej Europy i nie tylko, więc odległość nie będzie dla nas żadnym problemem.

Znalazłeś się na tej stronie, bo zapewne wpisałeś w wyszukiwarce Google słowa „pozycjonowanie Łomża”. Jak już pisaliśmy, nie jesteśmy z Łomży, jednak w zazwyczaj obsługujemy Klientów online. Skoro w wynikach wyszukiwania wyprzedziliśmy konkurencję z Łomży w kategorii słów kluczowych dotyczących pozycjonowanie stron, to też pomożemy Twojej firmie.

W przypadku gdy konkurencja na istotne słowa kluczowe jest wyżej od Twojej strony, to należy coś z tym zrobić. Napisz do nas, a zobaczysz, że to konkurencja będzie oglądać Twoje plecy! To jest najwyższy czas, byś wreszcie został bardziej zauważony przez Google – pozycjonowanie stron www Łomża to idealne dla Ciebie rozwiązanie!

pozycjonowanie stron Łomża
pozycjonowanie stron Łomża

Fachowcy od SEO do Twoich usług!

Ciężko pracowaliśmy, by skomponować zespół, który będzie w stanie sprostać najdziwniejszym oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Otworzyć „agencję SEO” jest łatwo, zebrać kilka osób pracujących zdalnie i przekazywać zadania również, jednak taki formacja nigdy nie będzie skuteczniejsza od zespołu, który ma ze sobą stały kontakt. Zawsze stawiamy na indywidualne podejście do każdego zadania – tak działa nasza agencja interaktywna Łomża. Zajmujemy się pozycjonowaniem stron już ponad 10 lat.

Kampania SEM

Czym jest dokładnie kampania SEM? Dowiedz się więcej! 

pozycjonowanie stron internetowych Łomża
Jak pracujemy?

Jesteśmy na bieżąco z nowinkami w pozycjonowaniu i zawsze staramy się być o przynajmniej jeden krok przed konkurencją! Dzięki temu działające rozwiązania szybko są wdrażane w życie na obsługiwanych przez nas stronach.

pozycjonowanie w Łomży
Umowa bez ukrytych zapisów

Nasze umowy zarówno na pozycjonowanie lokalne stron, a także Kampanię SEM, zazwyczaj zawierane są na czas nieokreślony, uwzględniając dwumiesięczny okres wypowiedzenia. Wszystko czarno na białym, bez „promocji”, bez „niezrozumiałych paragrafów”.

pozycjonowanie stron w Łomży
Ważne!

W trakcie współpracy z nami zachęcamy do pełnego zaangażowania w działania reklamowe. Elementami technicznymi zajmiemy się w na własną rękę, ale szczególnie na początku niezbędne są dla nas najważniejsze informacje o Twoim biznesie i konkurencyjnych firmach.

pozycjonowanie stron internetowych Łomża
Kto może skorzystać z naszych usług?
Jesteśmy otwarci na każdą współpracę! Możemy pozycjonować każdego, kto tego potrzebuje – od lokalnej pralni, aż po duże sklepy internetowe. Firmy, które pojawiają się wysoko w wynikach wyszukiwania, praktycznie zawsze korzystają z usługi pozycjonowania stron internetowych.
pozycjonowanie Łomża

Co wpływa na cenę pozycjonowania

Na cenę pozycjonowania strony składa się zakres działań takich jak: pozyskanie linków, optymalizacja stron oraz monitoring widoczności pozycji w wynikach wyszukiwania.

pozycjonowanie Łomża
Tworzymy strony od A do Z

Jako agencja marketingowa zaprojektujemy Twoją stronę internetową! Tworzenie stron jest naszą specjalnością. Jeżeli zaistnieje taka konieczność, poprawiamy stronę tak, aby pozycjonowanie stało się o wiele łatwiejszym zadaniem.

Pozycjonowanie w Łomży - postaw na marketing online!

Masz dylemat, czy zdecydować się na reklamę swojego biznesu w sieci? Korzyści wynikające z pozycjonowania strony, są ogromne. Poprawiając widoczność Twojej strony, osiągniesz lepsze wyniki sprzedażowe, poprawisz świadomość Klientów, a także zadbasz o to, żeby być zawsze o krok przed konkurencją.

 • Budowa zaufania dla Twojej marki – wyszukiwarka jest podstawowym, z którego klienci czerpią wiedzę o produktach i usługach. Strony, które są na szczycie wyników wyszukiwania, są często klikane i kształtują jednocześnie świadomość użytkownika, a także wpływają bezpośrednio na jego decyzje zakupowe. Zdobywając wysokie pozycje w wyszukiwarce Google na odpowiednio dobrane dla Ciebie frazy, zadbasz o autorytet swojej marki.
 • Wzrost sprzedaży – stawiając na pozycjonowanie strony internetowej, zwiększysz sprzedaż w biznesie. Niezależnie od tego, czy prowadzisz sklep online, czy masz inną formę sprzedaży, zadbamy o to by wielu potencjalnych Klientów trafiło na Twoją stronę. Prawidłowo zoptymalizowana witryna usprawni cały proces zakupowy i nakieruje Klienta do tego, na czym powinno zależeć Ci najbardziej – konwersjach.
 • Rozwój biznesów lokalnych – właściciele mniejszych firm często zastanawiają się jak wypromować się na już dość nasyconym rynku lokalnym. W szczególności, gdy trzeba konkurować nie tylko z innymi lokalnymi przedsiębiorcami, ale w wielu przypadkach też i z globalnymi liderami. Efektywne pozycjonowanie strony internetowej pozwoli na skuteczne dotarcie do osób, które mają zamiar skorzystać z wybranych usług w konkretnej lokalizacji. Przez odpowiedni dobór fraz można niskim kosztem zyskać bardzo wartościowy ruch dla Twojego biznesu.

Najczęściej zadawane pytania przez Klientów z Łomży i okolic

Najważniejszą zaletą kampanii SEM jest perfekcyjne dostosowanie budżetu do aktualnych potrzeb reklamowych. Na efekty z pozycjonowania trzeba czekać, pojawiają się dopiero po kilku lub kilkunastu miesiącach i tu pojawia się Google Ads i Facebook! Dzięki kampanii SEM możemy bez czekania zdobyć Klientów i zająć się pozyskiwaniem zasięgu, dostosowując idealne rozwiązania dla danej sytuacji każdej firmy.

Pozycjonowanie witryny to przede wszystkim zwiększenie widoczności strony/sklepu w wynikach wyszukiwania Google, tzn. tych, które pokazują się zaraz pod reklamami płatnymi Google Ads. Dobrze prowadzone pozycjonowanie sklepów internetowych, tak samo, jak i pozycjonowanie stron Łomża, jest powiązane z coraz większymi kosztami i przeznaczaniem na nie czasu, ale przede wszystkim trzeba to robić rozważnie. Za pomocą wypracowanych w ciągu ostatnich lat standardom, możemy zdecydowanie poprawić pozycje naszych Klientów, co powoduje wyraźne sukcesy finansowe. Pora zająć się również Twoim biznesem, a kto zrobi to lepiej niż my?

Pozycjonowanie stron Łomża to nie wszystko! Nasze doświadczenie pokazuje, że tego typu połączenie jest wręcz perfekcyjne przy działaniach reklamowych w internecie. Na początku trafiamy do użytkowników z pomocą Google Ads, z czasem, gdy strona zaczyna pojawiać się w wynikach organicznych, powoli możemy ograniczyć wydatki na kampanie Google Ads Łomża. Powoduje to, że potencjalni Klienci, którzy zostali pozyskani z pozycjonowania, dostają dodatkowy, zdecydowany przekaz reklamowy praktycznie w każdym miejscu internetu. Ruch na stronie wzrasta – wszyscy są zadowoleni (nie licząc konkurencji).

Chcesz dowiedzieć się, jak wylicza się cenę pozycjonowania w Łomży? Aby dokładnie to obliczyć, należy wziąć pod uwagę trzy czynniki – słowa kluczowe, to jak prezentuje się konkurencja oraz to, jak szybko chcesz zobaczyć efekty naszej pracy. Po pierwszej konsultacji i starcie działań dobieramy większą ilość słów kluczowych, po to, aby dobrać te, które staną się najefektywniejsze oraz takie, które posiadają największe prawdopodobieństwo większych zysków dla Twojego biznesu.

Pozycjonowanie lokalne jest najlepszym rozwiązaniem dla Klientów, skupiających się na konkretnym obszarze, przykładowo miasto, powiat, województwo. W tym przypadku wszystkie działania skupione są wyłącznie na wskazanym obszarze. Z tego powodu zachęcamy Klientów, aby zdecydowali się na lokalne pozycjonowanie stron. Jeżeli prowadzisz firmę skupiającą się na działaniach lokalnych np.: restaurację, warsztat samochodowy, gabinet stomatologiczny, salon kosmetyczny możesz dotrzeć do grupy potencjalnych Klientów chcących skorzystać z Twoich usług. Proces pozycjonowania, działania w ramach pozycjonowania lokalnego także znakomicie sprawdzą w formie lokalnego SEO. Jednym z najważniejszych działań jest pokazanie się w SERPach dzięki dopasowaniu odpowiednich contentu. Zajmiemy się również stworzeniem dla Twojej firmy również zoptymalizowane konto Google Moja Firma. Najważniejszym zadaniem jest poprawa widoczności strony internetowej pod kątem interesującej Cię grupy docelowej i zwiększenie liczby konwersji. Wsparciem kampanii pozycjonowania lokalnego będzie reklama płatna w Google Ads (dawniej Google AdWords), dzięki możliwości dokładnego wyszczególnienia zasięgu pokazywania się reklam lokalnie np. wykluczenie Łomży i szybszemu pojawieniu się w wyszukiwarce Google przed stronami konkurencji. Gdy wyświetlamy się na wcześniej dopasowane słowa kluczowe (np. w przypadku agencji marketingowej słowo kluczowe to pozycjonowanie Łomża), na pewno osiągniemy zyski z kampanii.