Agencja Marketingowa M16.pl

Pozycjonowanie Pruszcz Gdański

Potrzebujesz agencji, która pomoże Ci wypromować stronę lub sklep internetowy w Internecie, a może inne firmy próbowały to zrobić i nie sprostały temu zadaniu? W każdym z tych przypadków masz szczęście, że jesteś na tej stronie!

pozycjonowanie Pruszcz Gdański

Pozycjonowanie
Pruszcz Gdański

Jaki budżet

Koszt kampanii zależy od tego, na jaki obszar będziemy pozycjonować (miasto/województwo/Polska/cały świat) i od tego, jakie wcześniej działania podjęła konkurencja.

Jakie słowa kluczowe

Sprawdzamy wszystkie, które mogą być dla Ciebie wartościowe. Każdą z fraz wspólnie wybieramy na początku współpracy i dążymy do jednego – żeby nasze działania przyniosły Ci konwersje.

Kiedy efekty?

Jest to uzależnione od tego, jak wygląda Twoja konkurencja. Najczęściej jesteśmy w stanie wyjść na frazy 2-3 razy sprawniej niż reszta stawki. Z wykorzystaniem naszych narzędzi sprawdzamy, co zrobili, żeby zdobyć pozycje.

Pozycjonowanie stron w Pruszczu Gdańskim

Wśród naszych Klientów można znaleźć przedsiębiorstwa z zasięgiem ogólnopolskim, europejskim, jak również i globalnym – z reguły każde z działań i wszystkie ustalenia załatwiamy przez e-mail, a także telefonicznie. Cenimy wygodę i szybkość działań – tak, aby każdy był zadowolony.

Pozycjonowanie sklepów internetowych
 • tworzenie sklepów online od zera
 • sporządzenie analizy słów kluczowych
 • stworzenie struktury strony
 • pełna konfiguracja wszystkich funkcjonalności sklepów
 • nacisk na pozycjonowanie wybranych przez Ciebie kategorii/produktów
1
Pozycjonowanie stron
 • analiza słów kluczowych
 • analiza konkurencji
 • przygotowanie harmonogramu działań
 • copywriting i linkbuilding
 • comiesięczne raporty wraz z efektywnością prac
2
Pozycjonowanie lokalne
 • ustalenie zasięgu działania Twojej firmy
 • optymalizacja strony z naciskiem na frazy lokalne
 • stworzenie wizytówki Google Moja Firma
 • optymalizacja aktualnej wizytówki Google Moja Firma
 • publikacja artykułów na lokalnych portalach
3

Dlaczego warto wybrać naszą agencję?

Zajmujemy się pozycjonowaniem firm z całej Europy i nie tylko, dlatego też odległość nie stanowi dla nas żadnego problemu.

Znalazłeś się na tej stronie, bo pewnie wpisałeś w wyszukiwarce Google słowa „pozycjonowanie Pruszcz Gdański”. Jak już pisaliśmy, nie jesteśmy z Pruszcza Gdańskiego, jednak w przeważnie obsługujemy Klientów online. Jeśli w wynikach wyszukiwania wyprzedziliśmy konkurencję z Pruszcza Gdańskiego na słowa kluczowe związane z pozycjonowaniem stron, to też pomożemy Twojej firmie.

Jeżeli konkurencja na najważniejsze słowa kluczowe jest wyżej od Twojego serwisu, to należy reagować. Skontaktuj się z nami, a przekonasz się, że to konkurencja będzie oglądać Twoje plecy! To jest idealny czas, byś w końcu został bardziej doceniony przez Google – pozycjonowanie stron www Pruszcz Gdański to idealne dla Ciebie rozwiązanie!

pozycjonowanie stron Pruszcz Gdański
pozycjonowanie stron Pruszcz Gdański

Fachowcy od SEO do Twojej dyspozycji!

Ciężko pracowaliśmy, by zorganizować zespół, który sprosta każdemu z oczekiwań naszych Klientów. Otworzyć „agencję od reklamy” to nic trudnego, zatrudnić kilka osób do pracy zdalnej i przekazywać zadania także, jednak taki model nie będzie skuteczniejszy od zespołu, który przebywa ze sobą 7 godzin dziennie. Zawsze stawiamy na indywidualne podejście do każdego zlecenia – tak funkcjonuje nasza agencja interaktywna Pruszcz Gdański. Zajmujemy się pozycjonowaniem stron od ponad 10 lat.

Kampania SEM

Na czym polega dokładnie kampania SEM? Sprawdź więcej szczegółów 

pozycjonowanie stron internetowych Pruszcz Gdański
Na co możesz liczyć?

Jesteśmy na bieżąco z nowinkami w pozycjonowaniu i zawsze staramy się być o przynajmniej jeden krok przed innymi! Dzięki temu sprawdzające się techniki szybko są stosowane na obsługiwanych przez nas stronach.

pozycjonowanie w Pruszczu Gdańskim
Jasne warunki umowy

Nasze umowy zarówno na pozycjonowanie lokalne stron, jak i Kampanię SEM, zazwyczaj podpisywane są na czas nieokreślony, z dwumiesięcznym okresem wypowiedzenia. Wszystko czarno na białym, bez „promocji”, bez „niezrozumiałych paragrafów”.

pozycjonowanie stron w Pruszczu Gdańskim
Ważne!

W trakcie współpracy z nami zachęcamy do pełnego zaangażowania w cały proces. Sprawami technicznymi zajmiemy się w samodzielnie, ale szczególnie na początku niezbędne są dla nas najważniejsze informacje o Twoim biznesie i konkurencyjnych firmach.

pozycjonowanie stron internetowych Pruszcz Gdański
Kogo pozycjonujemy w Pruszczu Gdańskim?
Jesteśmy otwarci na każdą współpracę! Możemy pozycjonować każdego, kto tego potrzebuje – od lokalnej pralni, aż po potężne sklepy internetowe. Strony, które pojawiają się wysoko w wynikach wyszukiwania, często korzystają z usługi pozycjonowania stron internetowych.
pozycjonowanie Pruszcz Gdański

Co składa się na cenę pozycjonowania

Na cenę pozycjonowania strony składa się zakres działań takich jak: pozyskanie linków, optymalizacja stron, a także monitoring widoczności pozycji w wynikach wyszukiwania.

pozycjonowanie Pruszcz Gdański
Robimy strony od A do Z

Jako agencja marketingowa stworzymy projekt Twojej przyszłej strony internetowej! Tworzenie stron jest naszą specjalnością. Jeżeli potrzeba, poprawiamy stronę tak, aby wycisnąć z pozycjonowania jak najwięcej.

Pozycjonowanie w Pruszczu Gdańskim - postaw na marketing online!

Zastanawiasz się, czy skorzystać z pomocy marketingu internetowego? Korzyści, jakie przynosi pozycjonowanie strony, są ogromne. Poprawiając widoczność Twojej strony, osiągniesz lepsze wyniki sprzedażowe, poprawisz świadomość Klientów, a także zadbasz o to, żeby konkurencja zawsze była za Tobą.

 • Zaufanie dla Twojej marki – wyszukiwarka jest jednym z najważniejszych mediów, z którego użytkownicy czerpią wiedzę na temat produktów i usług. Witryny, które są na górze wyników wyszukiwania, są często klikane i kształtują jednocześnie świadomość użytkownika, a także wpływają bezpośrednio na jego decyzje zakupowe. Zdobywając wysokie pozycje w wyszukiwarce Google na odpowiednio dobrane dla Ciebie frazy, zadbasz o autorytet swojej marki.
 • Wzrost sprzedaży – inwestując w pozycjonowanie strony internetowej, zwiększysz sprzedaż w biznesie. Niezależnie od tego, czy masz sklep internetowy, czy preferujesz inną formę sprzedaży, zadbamy o to by wielu potencjalnych Klientów trafiło na Twoją stronę. Dobrze zoptymalizowana witryna ułatwi cały proces zakupowy i nakieruje Klienta do tego, na czym powinno zależeć Ci najbardziej – konwersjach.
 • Szansa także dla lokalnych biznesów – właściciele mniejszych firm często nie wiedzą jak przebić się na już dość nasyconym rynku lokalnym. W szczególności, gdy trzeba walczyć nie tylko z pozostałymi lokalnymi przedsiębiorcami, ale nie raz i z globalnymi liderami. Dobrze prowadzone pozycjonowanie strony internetowej zagwarantuje skuteczne dotarcie do osób, które chcą skorzystać z danych usług w konkretnej lokalizacji. Przez prawidłowy dobór fraz można niskim kosztem zyskać bardzo wartościowy ruch dla Twojego biznesu.

FAQ

Dzięki kampanii SEM możemy idealnie zagospodarować budżet, jaki zakładamy. Efekty pozycjonowania wymagają czasu, mogą pojawić się dopiero po kilku lub kilkunastu miesiącach i w tym przypadku niezwykle pomocny jest Google Ads i Facebook! Z pomocą kampanii SEM możemy natychmiast pozyskiwać Klientów i zająć się zdobywaniem zasięgu, dostosowując idealne rozwiązania dla danej sytuacji każdej firmy.

Pozycjonowanie strony to przede wszystkim zwiększenie widoczności strony/sklepu w naturalnych wynikach wyszukiwarki Google, tzn. tych, które są zaraz pod reklamami płatnymi Google Ads. Dobrze prowadzone pozycjonowanie sklepów internetowych, tak samo, jak i pozycjonowanie stron Pruszcz Gdański, jest związane z rosnącymi kosztami i większym nakładem czasu, ale co najważniejsze należy to robić rozsądnie. Posiadamy swoje, wypracowane przez lata, standardy, które pozwalają osiągnąć sukces naszym Klientom. Pora zająć się także Twoim biznesem, a kto zrobi to lepiej niż my?

Pozycjonowanie stron Pruszcz Gdański to nie wszystko! Nasze doświadczenie pokazuje, że takie połączenie jest wręcz idealne przy działaniach reklamowych online. W pierwszej kolejności trafiamy do użytkowników z pomocą Google Ads, z czasem, gdy strona zaczyna pojawiać się w naturalnych wynikach wyszukiwania, powoli możemy zmniejszać wydatki na kampanie Google Ads Pruszcz Gdański. Dzięki temu potencjalni Klienci, którzy przeszli z pozycjonowania, otrzymują dodatkowy, zdecydowany przekaz reklamowy praktycznie w każdym miejscu internetu. Odnotowujemy wzrosty w ruchu – wszyscy są zadowoleni (oczywiście oprócz konkurencji).

Chcesz zapoznać się z tym, jak wylicza się cenę za pozycjonowanie w Pruszczu Gdańskim? Do tego, by to sprawdzić, musimy wziąć pod uwagę 3 czynniki – słowa kluczowe, strony od konkurencji oraz to, jak szybko chcesz zobaczyć efekty naszej pracy. Po pierwszej konsultacji i starcie działań wybieramy więcej słów kluczowych, po to, aby dopasować te, które staną się najefektywniejsze i takie, które mają największy potencjał szybszego zysku dla Twojej firmy.

Pozycjonowanie lokalne sprawdza się najlepiej w przypadku Klientów, skupiających się na konkretnym obszarze, np. miasto, powiat, województwo. W tym przypadku wszystkie działania skupione są wyłącznie na wskazanym obszarze. Dlatego też namawiamy naszych Klientów, aby postawili na lokalne pozycjonowanie stron. Jeżeli prowadzisz firmę skupiającą się na działaniach lokalnych np.: restaurację, warsztat samochodowy, gabinet stomatologiczny, salon fryzjerski możesz dotrzeć do wielu potencjalnych Klientów chcących skorzystać z Twoich usług. Proces pozycjonowania, działania w ramach pozycjonowania lokalnego także świetnie sprawdzą w formie lokalnego SEO. Jednym z najważniejszych działań jest pokazanie się w SERPach przez dopasowanie wartościowych contentu. Założymy dla Ciebie również odpowiednio przygotowane konto Google Moja Firma. Kluczowe jest zwiększenie widoczności strony internetowej pod kątem interesującej Cię grupy docelowej i zwiększenie liczby konwersji. Wsparciem kampanii pozycjonowania lokalnego będzie reklama płatna w Google Ads (dawniej Google AdWords), z pomocą opcji dokładnego wyszczególnienia zasięgu pokazywania się stworzonych reklam regionalnie np. wykluczenie Pruszcza Gdańskiego i szybszemu pokazanie się w wynikach wyszukiwarki Google nad konkurencją. Gdy pokazujemy się na wybrane słowa kluczowe (np. dla agencji marketingowej słowo kluczowe to pozycjonowanie Pruszcz Gdański), z pewnością zdobędziemy zwrot z kampanii.