Agencja Marketingowa M16.pl

Pozycjonowanie Mielec

Poszukujesz agencji, która zajmie się promocją Twojej strony lub Twojego sklepu online w sieci, a może inne firmy próbowały to zrobić i nie sprostały temu zadaniu? W każdym z tych przypadków masz szczęście, że jesteś na naszej stronie!

pozycjonowanie Mielec

Pozycjonowanie
Mielec

Jaki budżet

Budżet zależy od tego, jaki jest Twój obszar działania (miasto/województwo/Polska/cały świat) oraz od tego, jakie wcześniej działania podjęła konkurencja.

Jakie słowa kluczowe

Nie posiadamy limitu fraz do pozycjonowania. Każdą z fraz razem wybieramy na początku współpracy i mamy jeden cel – aby, to co robimy, przyniosło Ci zysk.

Kiedy efekt?

Wszystko zależy od tego, jak wygląda Twoja konkurencja. Najczęściej jesteśmy w stanie zdobyć odpowiednie miejsca na frazy 2-3 razy sprawniej niż reszta stawki. Z wykorzystaniem naszych narzędzi sprawdzamy, jakie działania wdrażali, żeby zdobyć pozycje.

Pozycjonowanie stron w Mielcu

Wśród naszych Klientów można znaleźć firmy o zasięgu ogólnopolskim, europejskim, jak również i globalnym – zazwyczaj wszystkie działania i ustalenia załatwiamy przez e-mail oraz telefonicznie. Stawiamy na wygodę i efektywność działań – tak, aby każda ze stron była zadowolona.

Pozycjonowanie sklepów internetowych
 • projektowanie sklepów internetowych od zera
 • dokładna analiza fraz
 • stworzenie struktury sklepu
 • kompleksowa konfiguracja wszystkich funkcjonalności sklepów
 • skupianie się na pozycjonowaniu najważniejszych kategorii/produktów
1
Pozycjonowanie stron
 • stworzenie arkusza fraz
 • analiza konkurencji
 • przygotowanie harmonogramu prac
 • content marketing i linkbuilding
 • każdego miesiąca raporty wraz z efektywnością prac
2
Lokalne pozycjonowanie
 • ustalenie zasięgu działania Twojego biznesu
 • optymalizacja aktualnej strony z naciskiem na frazy lokalne
 • budowa wizytówki Google Moja Firma
 • optymalizacja aktualnej wizytówki Google Moja Firma
 • artykuły sponsorowane na lokalnych portalach
3

Wybierz naszą agencję i ciesz się szybkimi efektami!

Zajmujemy się pozycjonowaniem firm z całej Europy i nie tylko, więc odległość nie będzie dla nas żadnym problemem.

Trafiłeś na tę podstronę, bo pewnie wpisałeś w wyszukiwarce Google frazę „pozycjonowanie Mielec”. Jak wiesz, nie jesteśmy z Mielca, jednak w przeważnie obsługujemy Klientów online. Jeśli w wynikach wyszukiwania wyprzedziliśmy konkurencję z Mielca na frazy kluczowe powiązane z pozycjonowaniem stron, to też będziemy mogli pomóc Tobie.

Jeśli konkurencja na istotne słowa kluczowe jest wyżej od Twojej strony, to warto coś z tym zrobić. Skontaktuj się z nami, po to, by inni oglądali Twoje plecy! To jest odpowiedni czas, byś wreszcie został bardziej doceniony przez Google – pozycjonowanie stron www Mielec to idealne dla Ciebie rozwiązanie!

pozycjonowanie stron Mielec
pozycjonowanie stron Mielec

Fachowcy od SEO do Twojej dyspozycji!

Ciężko pracowaliśmy, by zorganizować zespół, który będzie w stanie sprostać najdziwniejszym oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Otworzyć „agencję od reklamy” jest łatwo, zebrać kilka osób pracujących zdalnie i przekazywać zadania również, ale tego typu model nie będzie skuteczniejszy od zespołu, który ma ze sobą stały kontakt. Naszym celem jest indywidualne podejście do każdego zlecenia – tak funkcjonuje nasza agencja interaktywna Mielec. Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron od ponad 10 lat.

Kampania SEM

Czym jest dokładnie kampania SEM? Dowiedz się więcej! 

pozycjonowanie stron internetowych Mielec
W jakim systemie pracujemy?

Śledzimy najnowsze trendy w SEO i zawsze staramy się być o co najmniej jeden krok przed innymi! Dzięki temu działające rozwiązania szybko są stosowane na obsługiwanych przez nas stronach.

pozycjonowanie w Mielcu
Umowa bez ukrytych zapisów

Nasze umowy zarówno na pozycjonowanie lokalne stron, jak i Kampanię SEM, w większości przypadków zawierane są na czas nieokreślony, uwzględniając dwumiesięczny okres wypowiedzenia. Wszystko czarno na białym, bez „promocji”, bez „dziwnych paragrafów”.

pozycjonowanie stron w Mielcu
Uwaga!

Podczas pracy z naszą agencją zachęcamy do pełnego zaangażowania w cały proces. Elementami technicznymi zajmiemy się w na własną rękę, jednak szczególnie na początku potrzebujemy najważniejszych informacji o Twojej firmie i konkurencji.

pozycjonowanie stron internetowych Mielec
Kogo pozycjonujemy w Mielcu?
Jesteśmy otwarci na każdą współpracę! Możemy pozycjonować wszystkich – od lokalnej pralni, aż po potężne sklepy internetowe. Strony, które są wysoko w wynikach wyszukiwania, często korzystają z usługi pozycjonowania stron internetowych.
pozycjonowanie Mielec

Co wpływa na cenę pozycjonowania

Na cenę pozycjonowania strony składa się zakres działań takich jak: zakup linków, optymalizacja stron, a także monitoring widoczności pozycji w wynikach wyszukiwania.

pozycjonowanie Mielec
Tworzenie stron www i wiele więcej!

Jako agencja marketingowa zaprojektujemy Twoją stronę internetową! Tworzenie stron jest naszą specjalnością. Jeżeli zaistnieje taka konieczność, poprawiamy witrynę tak, aby wycisnąć z pozycjonowania jak najwięcej.

Pozycjonowanie w Mielcu - postaw na marketing w sieci!

Zastanawiasz się, czy zdecydować się na reklamę swojej firmy w sieci? Korzyści, jakie przynosi pozycjonowanie strony, są ogromne. Poprawiając widoczność Twojej strony, osiągniesz lepsze wyniki sprzedażowe, poprawisz świadomość Klientów, a także zadbasz o to, żeby być zawsze o krok przed konkurencją.

 • Budowa zaufania dla Twojej marki – wyszukiwarka stanowi podstawowe medium, z którego klienci czerpią wiedzę na temat produktów i usług. Strony, które znajdują się na górze wyników wyszukiwania, są często odwiedzane i kształtują jednocześnie świadomość użytkownika, jak i wpływają bezpośrednio na jego decyzje zakupowe. Zyskując wysokie pozycje w wyszukiwarce Google na najważniejsze dla Ciebie frazy, zadbasz o autorytet swojej marki.
 • Wzrost sprzedaży – inwestując w pozycjonowanie strony internetowej, zwiększysz sprzedaż w swojej firmie. Niezależnie od tego, czy prowadzisz sklep internetowy, czy masz inną formę sprzedaży, zadbamy o to by wielu potencjalnych Klientów znalazło Twoją stronę. Dobrze zoptymalizowana witryna usprawni cały proces zakupowy i poprowadzi Klienta do tego, na czym zależy nam najbardziej – konwersji.
 • Rozwój biznesów lokalnych – właściciele mniejszych firm często zastanawiają się jak przebić się na już dość nasyconym rynku lokalnym. W szczególności, gdy trzeba walczyć nie tylko z pozostałymi lokalnymi przedsiębiorcami, ale w wielu przypadkach też i z globalnymi liderami. Dobrze prowadzone pozycjonowanie strony internetowej zapewni skuteczne dotarcie do osób, które chcą skorzystać z danych usług w danym regionie. Dzięki skutecznemu doborowi fraz można stosunkowo niskim kosztem zyskać bardzo wartościowy ruch dla Twojego biznesu.

FAQ

W SEM możemy perfekcyjnie zagospodarować budżet, jaki zakładamy. Efekty pozycjonowania często wymagają czasu, pojawiają się dopiero po kilku lub kilkunastu miesiącach i w tym przypadku niezwykle pomocny jest Google Ads i Facebook! Dzięki kampanii SEM możemy natychmiast pozyskiwać Klientów i zająć się pozyskiwaniem zasięgu, dostosowując najlepsze rozwiązania dla danej sytuacji każdej firmy.

Pozycjonowanie witryny to w głównej mierze poprawa widoczności strony/sklepu w naturalnych wynikach wyszukiwarki Google, tzn. tych, które wyświetlają się tuż pod reklamami płatnymi Google Ads. Skuteczne pozycjonowanie sklepów internetowych, podobnie jak i pozycjonowanie stron internetowych Mielec, wiąże się z coraz większymi kosztami i przeznaczaniem na nie czasu, ale przede wszystkim trzeba to robić z głową. Dzięki wypracowanym w ciągu ostatnich lat standardom, jesteśmy w stanie wyraźnie polepszyć wyniki Klientów, którzy się na nas zdecydowali, za czym idą wysokie sukcesy finansowe. Pora zająć się także Twoim biznesem, a kto zrobi to lepiej niż agencja , której specjalność to pozycjonowanie stron?

Pozycjonowanie stron Mielec to nie wszystko! Nasze doświadczenie pokazuje, że takie połączenie jest wręcz perfekcyjne przy działaniach reklamowych online. W pierwszej kolejności trafiamy do użytkowników z wykorzystaniem Google Ads, z czasem, gdy strona zaczyna być widoczna w SERPach, powoli możemy ograniczyć wydatki na kampanie Google Ads Mielec. Dzięki temu potencjalni Klienci, którzy przeszli z pozycjonowania, dostają dodatkowy, zdecydowany przekaz reklamowy praktycznie w każdym miejscu internetu. Ruch się zwiększa – wszyscy są zadowoleni (nie licząc konkurencji).

Chcesz zapoznać się z tym, jak oblicza się cenę za usługę SEO w Mielcu? Jest to uzależnione od kilku zmiennych – słowa kluczowe, naszą konkurencję i to, jak szybko chcesz zobaczyć efekty naszej pracy. Po pierwszym kontakcie i rozpoczęciu działań wybieramy więcej słów kluczowych, po to, aby dopasować te, które będą najbardziej efektywne i takie, które posiadają największe prawdopodobieństwo szybszego zysku dla Ciebie.

Pozycjonowanie lokalne jest najlepszym rozwiązaniem dla Klientów, skupiających się na danym obszarze, np. miasto, powiat, województwo. W tym przypadku wszystkie działania skupione są wyłącznie na wskazanym obszarze. Dlatego też zachęcamy Klientów, aby postawili na lokalne pozycjonowanie stron. Jeżeli prowadzisz firmę skupiającą się na działaniach lokalnych np.: pub, warsztat samochodowy, gabinet stomatologiczny, salon kosmetyczny możesz dotrzeć do wielu potencjalnych Klientów chcących skorzystać z usług Twojej firmy. Proces pozycjonowania, działania w ramach pozycjonowania lokalnego także świetnie sprawdzą w formie lokalnego SEO. Jednym z działań jest pokazanie się w SERPach dzięki dopasowaniu dobrej jakości contentu. Stworzymy dla Ciebie również zoptymalizowane konto Google Moja Firma. Kluczowe jest zwiększenie widoczności strony internetowej dla najważniejszej dla Ciebie grupy docelowej i poprawę liczby konwersji. Wsparciem kampanii pozycjonowania lokalnego są reklamy płatne Google Ads, z pomocą opcji dokładnego wyszczególnienia zasięgu pokazywania się stworzonych reklam regionalnie np. wykluczenie Mielca i szybszemu pokazanie się w wyszukiwarce Google nad stronami konkurencji. Gdy wyświetlamy się na najważniejsze słowa kluczowe (np. w przypadku agencji marketingowej słowo kluczowe to pozycjonowanie Mielec), na pewno zdobędziemy zwrot z kampanii.