Agencja Marketingowa M16.pl

Pozycjonowanie Gdańsk

Szukasz agencji, która pomoże Ci wypromować stronę lub sklep internetowy w Internecie, a może inne firmy próbowały to zrobić i nie podołały temu zadaniu? W obu przypadkach masz szczęście, że trafiłeś na naszą stronę!

pozycjonowanie Gdańsk

Pozycjonowanie
Gdańsk

Jaki budżet

Budżet zależy od tego, jaki jest Twój obszar działania (miasto/województwo/Polska/cały świat) i od tego, jak bardzo jest rozwinięta konkurencja.

Jakie frazy

Nie posiadamy limitu pozycjonowanych fraz. Każdą z fraz wspólnie wybieramy na początku współpracy i mamy jeden cel – żeby nasze działania przyniosły Ci konwersje.

Kiedy efekt?

Jest to zależne od tego, jak wygląda Twoja konkurencja. Najczęściej jesteśmy w stanie wyjść na frazy 2-3 razy szybciej niż reszta stawki. Z wykorzystaniem naszych narzędzi weryfikujemy, co zrobili, żeby zdobyć pozycje.

Pozycjonowanie stron w Gdańsku

Wśród naszych Klientów można znaleźć firmy o zasięgu ogólnopolskim, europejskim, jak również i globalnym – z reguły każde z działań i wszystkie ustalenia przeprowadzane są przez e-mail, a także telefonicznie. Stawiamy na wygodę i efektywność działań – tak, aby każdy był zadowolony.

Pozycjonowanie sklepów internetowych
 • tworzenie sklepów online od zera
 • sporządzenie analizy słów kluczowych
 • budowa struktury strony
 • pełna konfiguracja niezbędnych funkcjonalności sklepów
 • nacisk na pozycjonowanie wybranych przez Ciebie kategorii/produktów
1
Pozycjonowanie stron
 • stworzenie arkusza fraz
 • analiza konkurencji
 • przygotowanie harmonogramu prac
 • copywriting i linkbuilding
 • comiesięczne raporty wraz z efektywnością prac
2
Lokalne pozycjonowanie
 • ustalenie zasięgu działania Twojej firmy
 • optymalizacja strony skupiając się na frazach lokalnych
 • stworzenie wizytówki Google Moja Firma
 • optymalizacja aktualnej wizytówki Google Moja Firma
 • publikacja artykułów na lokalnych portalach
3

Dlaczego warto wybrać naszą agencję?

Zajmujemy się pozycjonowaniem firm z całej Europy i nie tylko, dlatego też odległość nie stanowi dla nas żadnego problemu.

Czytasz tę podstronę, bo zapewne wpisałeś w wyszukiwarce Google frazę „pozycjonowanie Gdańsk”. Nie ukrywamy, że nie jesteśmy z Gdańska, jednak w przeważnie obsługujemy Klientów online. Jeśli w wynikach wyszukiwania wyprzedziliśmy konkurencję z Gdańska na słowa kluczowe związane z pozycjonowaniem stron, to też pomożemy Twojemu biznesowi.

Jeśli konkurencja na najważniejsze słowa kluczowe jest wyżej od Twojego serwisu, to warto coś z tym zrobić. Skontaktuj się z nami, a zobaczysz, że to inni będą oglądać Twoje plecy! Teraz jest najwyższa pora, byś wreszcie został bardziej zauważony przez Google – pozycjonowanie stron www Gdańsk to idealne dla Ciebie rozwiązanie!

pozycjonowanie stron Gdańsk
pozycjonowanie stron Gdańsk

Fachowcy od SEO do Twojej dyspozycji!

Dołożyliśmy wszelkich starań, by stworzyć zespół, który będzie w stanie sprostać najdziwniejszym oczekiwaniom naszych Klientów. Otworzyć „agencję od reklamy” to nic trudnego, zatrudnić kilka osób do pracy zdalnej i przekazywać zadania także, jednak tego typu formacja nigdy nie będzie skuteczniejsza od zespołu, który ma ze sobą stały kontakt. Naszym celem jest indywidualne podejście do każdego zlecenia – tak działa nasza agencja interaktywna Gdańsk. Zajmujemy się pozycjonowaniem stron już ponad 10 lat.

Kampania SEM

Czym jest dokładnie kampania SEM? Dowiedz się więcej! 

pozycjonowanie stron internetowych Gdańsk
Jak pracujemy?

Śledzimy najnowsze trendy w SEO i zawsze staramy się być o minimum jeden krok przed konkurencją! Dzięki temu sprawdzające się rozwiązania jak najszybciej są wdrażane w życie na obsługiwanych przez nas stronach.

pozycjonowanie w Gdańsku
Tu nic Cię nie zaskoczy

Nasze umowy zarówno na pozycjonowanie lokalne stron, a także Kampanię SEM, zazwyczaj podpisywane są na czas nieokreślony, z dwumiesięcznym okresem wypowiedzenia. Bez dodatkowych kosztów, bez „promocji”, bez „dziwnych paragrafów”.

pozycjonowanie stron w Gdańsku
Ważne!

W trakcie pracy z naszą agencją zachęcamy do czynnego zaangażowania w cały proces. Elementami technicznymi zajmiemy się w sami, jednak szczególnie na początku potrzebujemy najważniejszych informacji o Twoim biznesie i konkurencyjnych firmach.

pozycjonowanie stron internetowych Gdańsk
Kto powinien skorzystać z naszych usług?
Nie mamy ograniczeń! Możemy pozycjonować każdego, kto tego potrzebuje – od lokalnej pralni, aż po potężne sklepy internetowe. Firmy, które są wysoko w wynikach wyszukiwania, często korzystają z usługi pozycjonowania stron internetowych.
pozycjonowanie Gdańsk

Co składa się na cenę pozycjonowania

Na cenę pozycjonowania strony składa się zakres działań takich jak: pozyskanie linków, optymalizacja stron, a także monitoring widoczności pozycji w wynikach wyszukiwania.

pozycjonowanie Gdańsk
Projektowanie stron www i nie tylko!

Jako agencja marketingowa wykonamy projekt Twojej strony internetowej! Tworzenie stron jest naszą specjalnością. Jeżeli potrzeba, poprawiamy stronę tak, aby pozycjonowanie stało się o wiele łatwiejszym zadaniem.

Pozycjonowanie w Gdańsku - postaw na marketing w sieci!

Nie wiesz, czy skorzystać ze wsparcia marketingu internetowego? Korzyści wynikające z pozycjonowania strony, są ogromne. Zwiększając widoczność Twojej strony, zdecydowanie poprawisz sprzedaż, świadomość Klienta oraz zadbasz o to, żeby konkurencja zawsze była za Tobą.

 • Budowa zaufania dla Twojej marki – wyszukiwarka stanowi podstawowe medium, z którego klienci czerpią wiedzę o produktach i usługach. Witryny, które znajdują się na górze wyników wyszukiwania, są częściej odwiedzane i kształtują jednocześnie świadomość użytkownika, jak również wpływają bezpośrednio na jego decyzje zakupowe. Wchodząc na wysokie pozycje w wyszukiwarce Google na odpowiednio dobrane dla Ciebie frazy, zadbasz o autorytet swojej marki.
 • Wzrost sprzedaży – inwestując w pozycjonowanie strony internetowej, zdecydowanie poprawisz wyniki sprzedażowe w biznesie. Niezależnie od tego, czy prowadzisz sklep online, czy preferujesz inną formę sprzedaży, zadbamy o to by wielu potencjalnych Klientów trafiło na Twoją stronę. Dobrze zoptymalizowana witryna usprawni cały proces zakupowy i nakieruje Klienta do tego, na czym powinno zależeć Ci najbardziej – konwersjach.
 • Szansa także dla lokalnych biznesów – przedsiębiorcy prowadzący mniejsze firmy często nie wiedzą jak przebić się na już dość nasyconym rynku lokalnym. W szczególności, gdy trzeba walczyć nie tylko z innymi lokalnymi przedsiębiorcami, ale w wielu przypadkach też i z globalnymi liderami. Efektywne pozycjonowanie strony internetowej pozwoli na skuteczne dotarcie do osób, które mają zamiar skorzystać z danych usług w konkretnej lokalizacji. Dzięki odpowiedniemu doborowi fraz można stosunkowo niskim kosztem zyskać bardzo wartościowy ruch dla Twojego biznesu.

FAQ

Najważniejszą zaletą kampanii SEM jest perfekcyjne dostosowanie budżetu do aktualnych potrzeb marketingowych firmy. Na efekty z pozycjonowania trzeba czekać, mogą pojawić się dopiero po kilku lub kilkunastu miesiącach i tu pojawia się Google Ads i Facebook! Dzięki kampanii SEM możemy natychmiast zdobyć Klientów i zająć się zdobywaniem zasięgu, dostosowując najlepsze rozwiązania dla danej sytuacji każdej firmy.

Pozycjonowanie strony to przede wszystkim zwiększenie widoczności strony/sklepu w naturalnych wynikach wyszukiwarki Google, czyli tych, które znajdują się tuż pod reklamami płatnymi Google Ads. Efektywne pozycjonowanie sklepów internetowych, tak samo, jak i pozycjonowanie stron internetowych Gdańsk, jest powiązane z coraz większymi kosztami i poświęcaniem na to czasu, ale co najważniejsze trzeba to robić rozsądnie. Dzięki wypracowanym przez lata standardom, możemy zdecydowanie polepszyć pozycje naszych Klientów, co powoduje wysokie sukcesy finansowe. Najwyższy czas zająć się również Twoim biznesem, a kto zrobi to lepiej niż my?

Pozycjonowanie stron Gdańsk to nie wszystko! Z naszego doświadczenia jasno wynika, że tego typu połączenie jest wręcz idealne przy działaniach reklamowych w internecie. W pierwszej kolejności kierujemy się do użytkowników z pomocą Google Ads, następnie, gdy strona zaczyna pojawiać się w SERPach, powoli możemy zmniejszać wydatki na kampanie Google Ads Gdańsk. Powoduje to, że potencjalni Klienci, którzy zostali pozyskani z pozycjonowania, otrzymują dodatkowy, mocny przekaz reklamowy praktycznie w każdym miejscu internetu. Ruch się zwiększa – każdy jest zadowolony (oczywiście oprócz konkurencji).

Chcesz zapoznać się z tym, jak oblicza się cenę pozycjonowania w Gdańsku? Do tego, by to obliczyć, trzeba wziąć pod uwagę trzy czynniki – frazy kluczowe, to jak wygląda nasza konkurencja oraz to, jak szybko chcesz ujrzeć efekty naszej pracy. Po pierwszym kontakcie i rozpoczęciu działań wybieramy więcej fraz, po to, aby dopasować te, które staną się najefektywniejsze i takie, które mają największe prawdopodobieństwo większych zysków dla Ciebie.

Pozycjonowanie lokalne sprawdza się najlepiej w przypadku Klientów, skupiających się na danym obszarze, np. miasto, powiat, województwo. W tym przypadku wszystkie działania skupione są wyłącznie na wskazanym obszarze. Z tego powodu zachęcamy Klientów, aby postawili na lokalne pozycjonowanie stron. Jeżeli masz firmę skupiającą się na działaniu lokalnym np.: restaurację, naprawy samochodowe, stomatologię, salon kosmetyczny możesz dotrzeć do wielu potencjalnych Klientów chcących skorzystać z usług Twojej firmy. Proces pozycjonowania, usługi pozycjonowania lokalnego także świetnie sprawdzą w formie lokalnego SEO. Jednym z najważniejszych działań jest pokazanie się w organicznych wynikach wyszukiwania przez dopasowanie dobrej jakości contentu. Stworzymy dla Twojej firmy też odpowiednio przygotowane konto Google Moja Firma. Najważniejsze jest zwiększenie widoczności strony internetowej pod kątem interesującej Cię grupy docelowej i zwiększenie liczby konwersji. Wsparciem działań pozycjonowania lokalnego są reklamy płatne Google Ads, z pomocą opcji dokładnego wyszczególnienia zasięgu wyświetlania stworzonych reklam regionalnie np. wyłącznie Gdańska i sprawniejszemu pojawieniu się w wynikach wyszukiwarki Google nad stronami konkurencji. Gdy pokazujemy się na wybrane słowa kluczowe (np. dla agencji marketingowej słowo kluczowe to pozycjonowanie Gdańsk), z pewnością osiągniemy zyski z kampanii.