Agencja interaktywna Gdańsk

 
Tak! Nasza Agencja Interaktywna obsługuje Klientów na terenie Gdańska i okolic.
Dostarczamy kompleksowych rozwiązań marketingowych dla firm z sektora MŚP.
Siedziba naszej agencji znajduje się na Śląsku, ale od 10-ciu lat realizujemy kampanie zarówno na terenie Gdańska oraz całej Europy.
Jesteś na naszej stronie, więc jak widać, nasz marketing działa. Najwyższa pora by zrobić to samo dla Twojej firmy.
Chcesz wypromować swoją firmę, lub zlecić kampanię zewnętrznej agencji? Skorzystaj z formularza kontaktowego obok.

Napisz do nas!

 
Nasz zespół jest zwarty i gotowy do działania! Własny dział reklamowy w cenie jednego pracownika etatowego? Tak to właśnie działa!:)

DLACZEGO MY?

Nasza agencja interaktywna to ambitni młodzi ludzie, którzy wciąż chłoną wszystkie branżowe nowości i rozwiązania, które sprawdzają na sobie (w końcu my też potrzebujemy dobrego marketingu internetowego. A jeśli to widzisz to znaczy, że działa!) i w końcu kiedy mamy pewność, że są skuteczne, wdrażamy je swoim Klientom.

Każdy z nas w firmie jest specjalistą w swojej dziedzinie dlatego pilnuje swojej części zadań, ale to nie oznacza, że wspólnie całym teamem nie robimy burzy mózgów! Ależ nie, każdą nową kampanię tworzymy wszyscy razem, rozpisujemy, organizujemy oraz raz w miesiącu analizujemy wyniki.

Kompleksowa obsługa reklamowa

Jako agencja reklamowa tworzymy wielkobudżetowe kampanie dla dużych marek, ale i logo lub strony internetowe, pozycjonowanie. Fachowo wykonane strony internetowe witryna to wizytówka każdej marki, dlatego warto powierzyć tworzenie stron internetowych w ręce naprawdę dobrego specjalisty. Zaprojektujemy spójną kolorystycznie domenę, która przyciągnie uwagę użytkowników. Zadbamy również o reklamę zewnętrzną firmy. Zaprojektujemy wszystkie przydatne materiały reklamowe od kasetonów reklamowych po plakaty, które służą identyfikacji wizualnej. Masz pojazd służbowy? Oklejanie samochodów to kolejny sposób, aby Twoja firma stała się rozpoznawalna.

W czym możemy Ci pomóc
 
Nasza agencja posiada bardzo szeroki zakres usług, abyś mógł u nas zlecić całą opiekę nad domeną. Na starcie zbadamy Twoją największą konkurencję, aby dowiedzieć się ile musimy nadrobić, aby ich przegonić. To pozwoli nam dobrze określić miesięczny budżet na promocje Twojej marki.
 
Jak znaleźć dobrą agencję interaktywną w Gdańsku?

Na pewno warto współpraca z agencją marketingową z drugiego końca Polski. W naszych czasach kontakt meilowy lub telefoniczny może wystarczyć, a biorąc pod uwagę fakt, że szukamy specjalistów w dziedzinie działań w Internecie, ten rodzaj kontaktu może okazać się najlepszym rozwiązaniem.

Dlaczego warto zainwestować we własną stronę internetową?
 

Profesjonalnie wykonana strona www to wizytówka każdej firmy i bardzo trudno wykonać ją bez odpowiednich umiejętności. Warto oddać to w ręce naprawdę dobrego designera, który zaprojektuje spójną kolorystycznie platformę, do tego funkcjonalną i intuicyjną dla użytkownika.

Pamiętajmy, że mamy tylko kilka sekund na przyciągnięcie uwagi naszego Klienta. Jeżeli nie dostanie od razu tego, czego szuka to z pewnością kliknie przycisk "wróć i przejdzie do naszych konkurentów. Z tego powodu warto skorzystać z pomocy copywritera, który zadba o atrakcyjną treść na stronie (content marketing).

 

Coraz więcej opinii można odszukać w Internecie w sprawie agencji interaktywnych. Internauci, czyli potencjalni Klienci często nie wiedzą co tak naprawdę ma do zaproponowania taka agencja.Samo stwierdzenie Agencja Interaktywna jest dla wielu osób bardzo nie wnoszącym nic stwierdzeniem, które nic nie wnosi więc nie wiadomo o co dokładnie chodzi. Agencje interaktywne to innymi słowami agencje reklamowe. Są to miejsca, gdzie przedsiębiorca udaje się kiedy spadają pozycję w Google, nie posiada identyfikacji wizualnej w Internecie lub nie ma pomysłu na reklamę

Chcesz dedykowaną ofertę na pozycjonowanie?

Napisz do nas lub zadzwoń do naszego biura: 514-10-16-16

Przeglądasz naszą stronę za pośrednictwem telefonu, kliknij w symbol słuchawki poniżej i nawiąż z nami szybki kontakt.

Interesują Cię jednak szybkie efekty?
Sprawdź naszą ofertę na prowadzenie kampanii Adwords
Jednak najskuteczniejszym sposobem, będzie zainwestowanie w Kampanie SEM.
Co to jest kampania Sem? Sprawdź i dowiedz się więcej o Kampania SEM

Najczęściej zadawane pytania przez
Klientów z Gdańska i okolic

 

Czy projektujecie sklepy internetowe lub strony internetowe?

Tak! Jako agencja interaktywna tworzymy nowoczesne sklepy internetowe dopasowane do urządzeń mobilnych i z systemem zarządzania treścią. Rynek sklepów internetowych jest bardzo wymagający, duża konkurencja oraz ilość ofert sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę klienta. Twoja strona www i sklep internetowy muszą być dobrze zbudowane oraz spełniać wytyczne Google. Tylko w ten sposób możesz trafić na czołowe pozycje wyników wyszukiwania.

 

Czym różni się M16.pl od agencji interaktywnych z Gdańska?

Jak widać pojawiliśmy się w wynikach wyszukania na tę frazę, więc jesteśmy dobrzy w pozycjonowaniu :) To od zawsze był filar naszej pracy, a czytany tekst jest dowodem na skuteczność naszych działań. Jeśli jesteśmy w stanie wyprzedzić agencje reklamowe z Gdańsk na ich główną frazę, to podobnie możemy zrobić z Twoją stroną.


 

Czy w ramach kampanii reklamowej otrzymam indywidualne wsparcie?

Każdy nasz klient objęty kompleksową obsługą otrzymuje coś więcej niż tylko indywidualne wsparcie. Dla każdej kampanii tworzymy zespół, który będzie zajmował się realizacją planów z harmonogramu oraz doradzał dalsze działania.


 

Co pomaga w tworzeniu identyfikacji wizualnej?

Jeżeli prowadzisz lokalny biznes, Twoja firma musi wyróżnić się wśród uliczek i innych salonów, a pomoże Ci w tym reklama zewnętrzna. Identyfikacji wizualnej służą różne gadżety reklamowe np. wizytówki, ulotki lub oklejanie samochodów. Coraz więcej osób wyszukuje w Google agencja interaktywna Gdańsk, nic dziwnego- każdy wie, że reklama jest dźwignią handlu. Aby pomóc Twojej identyfikacji wizualnej, ważna jest nie tylko reklama zewnętrzna. Również wewnątrz salonu musisz zadbać o właściwy dobór dekoracji np. litery przestrzenne. Co więcej, już nie musisz martwić się poszukiwaniem drukarni, zajmujemy się w całości projektem i wydrukiem. Nasi Klienci najczęściej wybierają druk cyfrowy i bardzo popularny druk wielkoformatowy. Oczywiście, nie zapomnij o stworzeniu strony internetowej, gdy Twój biznes rozwinie się lokalnie - możesz przejść do marketingu internetowego i działać na szerszą skalę.


 

Czy projektujecie strony internetowe?

Oczywiście! Obecnie strona internetowa to obowiązek każdego przedsiębiorcy. Wiele osób uważa, że firmowy fanpage w 100% wystarczy. Nie zapominajmy jednak, że wykluczamy wtedy osoby, które mogłyby być naszymi Klientami, ale nie używają kanałów Social Media. Szukając produktu lub usług w wyszukiwarce Google nie znajdą Twojej firmy, jeżeli nie posiadasz strony internetowej. Poza tym poprawia się identyfikacja wizualna (świadomość marki) na rynku branżowym. Natomiast Social Media świetnie nadają się do tworzenia public relations”- budowania relacji i lepszego poznawania Klientów.

9-cio osobowy zespół do Twojej dyspozycji

Przez ostatnie 4 lata ciężko pracowaliśmy, by stworzyć zespół, który będzie w stanie sprostać najdziwniejszym oczekiwaniom naszych klientów. Otworzyć "agencję reklamową" jest łatwo, zebrać kilka osób do pracy zdalnej i przekazywać zadania również, ale taka formacja nigdy nie będzie skuteczniejsza od zespołu, który przebywa ze sobą 7 godzin dziennie. Jeśli szukasz najtańszych usług SEO/SEM, skorzystaj z pomocy freelancera lub "agencji reklamowych" z siedzibą w bloku. Jeśli natomiast zależy Ci na dobrym kontakcie, gwarancji, że nagle freelancer nie zmieni zawodu, zachoruje, zniknie, ucieknie na Syberię pozostawiając Cię z problemami, to skontaktuj się z nami.
JESTEŚMY CERTYFIKOWANYMI PARTNERAMI GOOGLE.

Dzięki dużemu zaangażowaniu w kampanie naszych Klientów i zdobyciu
aż 28 certyfikatów nasza agencja marketingowa posiada status oficjalnego Partnera Google. To potwierdzenie doświadczenia i kompetencji w prowadzeniu reklamy Google Ads dla firm.

UCZESTNICZYLIŚMY W :
 

Zaufali
nam