⇒ Reklama Gdańsk ᐅ Cennik ᐅ Agencja Reklamowa ❤ M16.pl ⇐

Reklama w Gdańsku i okolicy

Jesteśmy agencją reklamową i na samej reklamie znamy się doskonale.

 

W ofercie posiadamy bardzo szeroki wachlarz usług reklamowych.
Żeby wybrać dla Ciebie skuteczne działania reklamowe potrzebujemy poznać Twoją firmę i jego konkurentów. Jeśli masz już zaplanowane praktycznie wszystko co chcesz zrobić, to super, jednak i tak będziemy musieli sprawdzić zasadność tego wyboru. Wszystko to zrobimy, by określony budżet został odpowiednio zagospodarowany.

W Gdańsku, jak i w każdym innym mieście jest lub pojawi się konkurent, dlatego musisz myśleć dużo wcześniej i realizować pomysły zanim konkurenci wpadną w ogólne na myśl, żeby rozpocząć się reklamować.

Dobrze wykonana strona internetowa to podstawa reklamy firmy. Oferta może pokazywać przykładowe realizacje i projekty, które pokażą Twoją markę z najlepszej strony! Skuteczna reklama przyciągnie Klienta, ale to Ty musisz zadbać o szybki kontakt, aby go zatrzymać.
W przypadku gdy posiadamy firmę na miejscu, warto zdecydować się również na tradycyjne formy reklamy. Jako agencja reklamowa realizujemy kompleksowe usługi reklamowe np. oklejanie witryn, szyldy reklamowe, projekty graficzne, tablice reklamowe, oklejanie samochodów.

Aby Twoja siedziba wyróżniła się wśród uliczek, ciekawym rozwiązaniem jest reklama zewnętrzna. Nasi Klienci najczęściej kupują: banery reklamowe, kasetony reklamowe, reklamy świetlne, tablice reklamowe. Warto wiedzieć, że najskuteczniej uwagę naszego klienta przyciąganie reklama świetlna. Jest to jedna z najczęściej wybieranych form działań reklamowych. Sprawdzi się jako element dekoracji np. świecące litery przestrzenne.
reklama Gdańsk

Większość naszych klientów, zlecając nam reklamę, zwykle wybierają z:

  • Pozycjonowania strony ,
  • Budowy nowej strony WWW lub sklepu,
  • Reklamy Google Ads,
  • Kampanii SEM (kompleksowa obsługa marketingowa),
  • Wydruku banerów, ulotek, kalendarzy i wizytówek,
  • Copywritingu,
  • Audytu SEO i UX swoich serwisów


Ile kosztuje reklama w Gdańsku

(cennik reklamy Gdańsk)

Na te pytanie bardzo trudno odpowiedzieć, bo te pytanie z serii "ile kosztuje telewizor?", na które niestety nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Wszystko zależy od tego, co potrzebujemy i gdzie chcemy się promować.

Przykładowo reklama dla dentysty w Gdańsku, który działa tylko w okolicy Gdańska i obszar działania to jedynie Gdańsk oraz najbliższe okolice - cena promocji zacznie się od 630 zł / miesięcznie. Dla przykładowego dentysty z Gdańska, możemy zaproponować pozycjonowanie strony lokalne, projekt i wydruk materiałów promocyjnych, kampanię w Google Ads na rejon Gdańsk i okolice oraz w razie potrzeby publikację artykułu sponsorowanego na lokalnym portalu wraz z copywritingiem. Reklama wizualna sprawi, że Klienci będą kojarzyć firmę z jej reklamą np. podświetlane litery na banerze reklamowym przy lokalnym przystanku autobusowym.

Duże przedsiębiorstwo np. z branży budowlanej, którego firma jest w Gdańsku ma odmienną inną grupę klientów (działa globalnie, więc grupa docelowa to cała Polska, a Europa lub świat), w związku z czym budżet na ogólnopolską poprawę zamówień będzie o wiele wyższy - reklama globalna to koszt minimum 4 370 złotych / miesięcznie.

Propozycje cenowe to jedynie przykład, który ma pokazać jaka jest różnica w kwotach i zakresach działań reklamowych. Coraz więcej osób wyszukuje agencje reklamowe Gdańsk, nic dziwnego- każdy wie, że reklama jest dźwignią handlu.

Wypełnij formularz naszej wyceny, a przygotujemy dla Ciebie indywidualną propozycję harmonogramu reklamowego z paroma opcjami budżetu.

Dlaczego M16.pl?

W końcu nie jesteście z Gdańska.

Miasto nas nie ogranicza

Nie jesteśmy z Gdańska, ale w dzisiejszych czasach to nie jest żadne utrudnienie, wręcz odwrotnie! Biuro mieści się w Czechowicach, ale obsługujemy klientów z całego kraju, Europy i świata. Całe szczęście skończyły się czasy, kiedy reklamą zajmowały się agencje reklamowe jedynie z sąsiedztwa, a źródłem zdobycia klientów była poczta pantoflowa oraz reklamy w gazeach. Teraz wszyscy mają telefon komórkowy, email, Facebooka, zatem kontakt nawet z najdalszymi kontrahentami to żaden problem.

Błyskawiczny kontakt

Rozumiemy jak istotny jest stały kontakt z kontrahentami, w związku z tym dbamy, aby najszybciej jak to możliwe odpowiadać na pytania / maile / telefony. Z nami nie będziesz czekać dwóch tygodni czy miesiąca na odpowiedź, dostaniesz ją nawet w 24h! W godzinach pracy biura udzielamy odpowiedzi nawet w ciągu kilku minut. Dzięki temu wszyscy nasi kontrahenci śpią spokojnie i wiedzą, że zawsze mogą na nas liczyć :)

Brylujemy!

Mamy 8 letnie doświadczenie w branży reklamowej, specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron internetowych i wszystkich powiązanych produktów Google. Nasz siedmioosobowy zespół stale dopracowuje techniki marketingowe dodatkowo testując nowe pomysły - jeśli przejdą pozytywnie testy - trafiają od razu do naszych klientów. Nie jesteśmy jednoosobową agencją, każdy ma swoje zadania i jest specjalistą w swojej dziedzinie. Jeśli potrzebujesz grafiką, zajmie się tym grafik, optymalizację strony - zlecenie trafi do SEOwca. Decydując się na współpracę z nami, otrzymujesz pełen zespół marketingowy do własnej dyspozycji.

Nie mamy handlowców

Nie zatrudniamy handlowców, bo nie oferujemy produktów masowych. Naszymi najlepszymi handlowcami jest nasza strona WWW (którą właśnie czytasz), pozycjonowanie (dzięki czemu tutaj jesteś), kampanie Ads i zadowoleni kontrahenci. Nasi klienci doceniają to rozwiązanie, ponieważ w czasie spotkań, czy kontaktów mailowych / telefonicznych rozmawiają z osobą odpowiedzialną za konkretny element oferty, a nie specjalistą w sprzedaży. Ludzkie podejście z pominięciem handlowego bełkotu każdemu ułatwia pracę :)

Profesjonalne rozwiązania nie muszą być drogie


Skontaktuj się z Nami, by się o tym przekonać
izabella@m16.pl | 514 10 16 16

Powiązane strony:

 

 

 

 

Ostatnia aktualizacja 08