⇒ Reklama Gdańsk ᐅ Cennik ᐅ Agencja Reklamowa ❤ M16.pl ⇐

Reklama w Gdańsku i okolicy

Jesteśmy agencją reklamową - na samej reklamie znamy się jak mało kto.

 

W ofercie posiadamy ogromnie szeroki wachlarz działań marketingowych.
Aby dobrać dla Ciebie najlepsze działania marketingowe potrzebujemy poznać Twój biznes i konkurencję. Jeśli masz już w głowie wszystko co chcesz zrobić, to super, jednak i tak będziemy musieli sprawdzić czy ten wybór będzie najtrafniejszy. Wszystko to robimy, by założony budżet był idealnie zaplanowany.

W Gdańsku, jak i w każdym innym mieście jest lub pojawi się konkurencja, w związku z tym musisz myśleć szybciej i realizować pomysły zanim konkurenci wpadną na pomysł, aby zainwestować w reklamę. ;)

reklama Gdańsk

Klienci, zlecając nam reklamę, zwykle wybierają z:

  • Pozycjonowania strony ,
  • Budowy nowej strony WWW lub sklepu internetowego,
  • Reklamy Google Ads,
  • Kampanii SEM (kompleksowa obsługa marketingowa),
  • Wydruku banerów, ulotek, kalendarzy i wizytówek,
  • Copywritingu,
  • Audytu SEO i UX swoich serwisów


Ile kosztuje reklama w Gdańsku

(cennik reklamy Gdańsk)

Na pytanie bardzo trudno odpowiedzieć, ponieważ te pytanie z serii "ile kosztuje meblościanka?", gdzie niestety nie ma jednej odpowiedzi. Wszystko zależy od tego, co potrzebujemy i gdzie mamy zamiar się promować.

Przykładowo reklama dla dentysty w Gdańsku, który działa lokalnie ,a obszar działania to jedynie Gdańsk oraz najbliższe okolice - koszt reklamy rozpocznie się od 4580 zł / miesięcznie. Dla przykładowego stomatologa z Gdańska, możemy zaproponować pozycjonowanie strony lokalne, projekt i wydruk materiałów marketingowych, kampanię w Google Ads na rejon Gdańsk i okolice oraz w razie potrzeby artykuł sponsorowany na lokalnym portalu wraz z przygotowaniem tekstu.

Duże przedsiębiorstwo np. z branży produkcyjnego, którego biuro jest w Gdańsku ma już zupełnie inną grupę klientów (działa globalnie, więc jego grupa docelowa to cała Polska, a Europa lub świat), dlatego kwota na ogólnopolską poprawę zasięgu będzie dużo większy - promocja globalna zaczyna się minimum 3 830 zł / miesięcznie.

Oczywiście propozycje cenowe to tylko przykład, który ma pomócpokazać jaka jest różnica w kwotach i zakresach kampanii marketingowych.

Wypełnij formularz naszej wyceny, a przygotujemy dla Ciebie dedykowaną propozycję harmonogramu reklamowego z paroma wersjami budżetu.

Dlaczego M16.pl?

W końcu nie jesteście z Gdańska.

Miasto to nie ograniczenie

Nie jesteśmy z Gdańska, ale obecnie to nie jest ograniczenie, wręcz odwrotnie! Biuro mamy w Czechowicach-Dziedzicach, ale obsługujemy klientów z całego kraju, Europy i świata. Na szczęście skończyły się czasy, kiedy marketingiem zajmowały się firmy marketingowe tylko w najbliższej okolicy, a głównym źródłem zdobycia nowych kontrahentów była poczta pantoflowa i reklamy w gazeach. Obecnie wszyscy mają komórkę, e-mail, Facebooka, więc kontakt nawet z najdalszymi kontrahentami to żaden problem.

Błyskawiczny kontakt

Wiemy jak istotny jest stały kontakt z kontrahentami, dlatego dbamy, aby najszybciej jak się da odpowiadać na wszystkie pytania / maile / telefony. Z nami nie będziesz czekać dwóch tygodni czy miesiąca na odpowiedź, dostaniesz ją nawet w 24h! W godzinach pracy biura udzielamy odpowiedzi nawet w ciągu kilku minut. Dzięki temu nasi kontrahenci śpią spokojnie i wiedzą, że zawsze mogą na nas liczyć :)

Brylujemy!

Mamy 8 letnie doświadczenie w branży reklamowej, specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron i wszystkich powiązanych produktów Google. Nasz 7-mio osobowy zespół stale dopracowuje techniki reklamowe testując nowe rozwiązania - jeśli przejdą pozytywnie testy - trafiają od razu do naszych kontrahentów. Nie jesteśmy jednoosobową agencją, każdy ma swoje zadania i jest specjalistą w swojej dziedzinie. Jeśli potrzebujesz grafiką, zajmie się tym grafik, optymalizację strony - zlecenie trafi do SEOwca. Decydując się na współpracę z nami, otrzymujesz pełen zespół marketingowy do własnej dyspozycji.

Nie mamy handlowców

Nie zatrudniamy handlowców, bo nie oferujemy produktów masowych. Naszymi najlepszymi handlowcami jest nasza strona internetowa (którą właśnie czytasz), pozycjonowanie (dzięki czemu tutaj jesteś), kampanie Ads i zadowoleni kontrahenci. Nasi kontrahenci cenią sobie to podejście, gdyż zawsze w czasie spotkań, czy kontaktów mailowych / telefonicznych rozmawiają z osobą odpowiedzialną za konkretny element oferty, a nie specjalistą w sprzedaży. Ludzkie podejście z pominięciem handlowego bełkotu każdemu ułatwia pracę :)

Profesjonalne rozwiązania nie muszą być drogie


Skontaktuj się z Nami, by się o tym przekonać
izabella@m16.pl | 514 10 16 16

Powiązane strony:

 

 

 

 

Ostatnia aktualizacja 08