Agencja Marketingowa M16.pl

Pozycjonowanie Bochnia

Szukasz agencji, która pomoże Ci wypromować stronę lub sklep internetowy w Internecie, a może inne firmy próbowały to zrobić i nie sprostały temu zadaniu? W każdym z tych przypadków masz szczęście, że jesteś na tej stronie!

pozycjonowanie Bochnia

Pozycjonowanie
Bochnia

Jaki budżet

Koszt kampanii zależy od tego, na jaki obszar będziemy pozycjonować (miasto/województwo/Polska/cały świat), a także od tego, do jakiego stopnia jest rozwinięta konkurencja.

Jakie frazy

Sprawdzamy wszystkie, które są dla Ciebie wartościowe. Każdą z fraz wspólnie wybieramy na początku współpracy i mamy jeden cel – żeby nasze działania zaowocowały konwersjami.

Jak długo trzeba czekać na efekty?

Jest to zależne od tego, jak wygląda Twoja konkurencja. Najczęściej jesteśmy w stanie wyjść na frazy 2-3 razy sprawniej niż reszta stawki. Z pomocą naszych narzędzi sprawdzamy, co zrobili, żeby zdobyć pozycje.

Pozycjonowanie stron w Bochni

Wśród naszych Klientów znajdują się przedsiębiorstwa o zasięgu ogólnopolskim, europejskim, jak również i globalnym – z reguły każde z działań i wszystkie ustalenia przeprowadzane są drogą mailową oraz telefonicznie. Doceniamy wygodę i efektywność działań – tak, aby każdy był zadowolony.

Pozycjonowanie sklepów internetowych
 • tworzenie sklepów online od zera
 • dokładna analiza fraz
 • stworzenie struktury strony
 • kompleksowa konfiguracja niezbędnych funkcjonalności sklepów
 • skupianie się na pozycjonowaniu wybranych przez Ciebie kategorii/produktów
1
Pozycjonowanie stron
 • przygotowanie arkusza fraz
 • analiza konkurencji
 • sporządzenie harmonogramu prac
 • copywriting i linkbuilding
 • każdego miesiąca raporty wraz z efektywnością prac
2
Lokalne pozycjonowanie
 • ustalenie zasięgu działania Twojej firmy
 • optymalizacja strony skupiając się na frazach lokalnych
 • budowa wizytówki Google Moja Firma
 • optymalizacja aktualnej wizytówki Google Moja Firma
 • artykuły sponsorowane na lokalnych portalach
3

Postaw na naszą agencję i zyskaj szybkie efekty!

Pozycjonujemy przedsiębiorstwa z całej Europy i nie tylko, więc odległość nie będzie dla nas żadnym problemem.

Znalazłeś się na tej stronie, bo zapewne wpisałeś w wyszukiwarce Google słowa „pozycjonowanie Bochnia”. Nie ukrywamy, że nie jesteśmy z Bochni, jednak w zazwyczaj obsługujemy Klientów online. Jeżeli w wynikach wyszukiwania wyprzedziliśmy konkurencję z Bochni na słowa kluczowe dotyczące pozycjonowania stron, to też pomożemy Twojemu biznesowi.

Jeśli konkurencja na istotne słowa kluczowe jest wyżej od Twojej strony, to warto coś z tym zrobić. Skontaktuj się z nami, po to, by konkurencja oglądała Twoje plecy! To jest odpowiedni czas, byś w końcu został bardziej doceniony przez Google – pozycjonowanie stron www Bochnia to strzał w 10!

pozycjonowanie stron Bochnia
pozycjonowanie stron Bochnia

Specjaliści od pozycjonowania do Twojej dyspozycji!

Ciężko pracowaliśmy, by stworzyć zespół, który sprosta każdemu z oczekiwań nawet najbardziej wymagających Klientów. Otworzyć „agencję od reklamy” jest łatwo, zatrudnić kilka osób pracujących zdalnie i przekazywać zadania również, jednak taki formacja nigdy nie będzie skuteczniejsza od zespołu, który ma ze sobą stały kontakt. Zawsze stawiamy na indywidualne podejście do każdego zadania – tak funkcjonuje nasza agencja interaktywna Bochnia. Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron od ponad 10 lat.

Kampania SEM

Czym jest dokładnie kampania SEM? Dowiedz się więcej! 

pozycjonowanie stron internetowych Bochnia
Jak pracujemy?

Śledzimy wszelkie nowości w pozycjonowaniu i zawsze staramy się być o co najmniej jeden krok przed innymi! Dzięki temu sprawdzające się rozwiązania szybko są wdrażane w życie na obsługiwanych przez nas stronach.

pozycjonowanie w Bochni
Tu nic Cię nie zaskoczy

Nasze umowy zarówno na pozycjonowanie lokalne stron, a także Kampanię SEM, w większości przypadków zawierane są na czas nieokreślony, z dwumiesięcznym okresem wypowiedzenia. Wszystko czarno na białym, bez „promocji”, bez „dziwnych paragrafów”.

pozycjonowanie stron w Bochni
Ważne!

W trakcie pracy z naszą agencją zachęcamy do pełnego zaangażowania w cały proces. Elementami technicznymi zajmiemy się w sami, ale szczególnie na początku potrzebujemy najważniejszych informacji o Twoim biznesie i konkurencyjnych firmach.

pozycjonowanie stron internetowych Bochnia
Kogo pozycjonujemy w Bochni?
Nie mamy ograniczeń! Możemy pozycjonować wszystkich – od lokalnej pralni, aż po potężne sklepy internetowe. Strony, które pojawiają się wysoko w wynikach wyszukiwania, praktycznie zawsze korzystają z usługi pozycjonowania stron internetowych.
pozycjonowanie Bochnia

Co wpływa na cenę pozycjonowania

Na cenę pozycjonowania strony składa się zakres działań takich jak: pozyskanie linków, optymalizacja stron oraz monitoring widoczności pozycji w wynikach wyszukiwania.

pozycjonowanie Bochnia
Robimy strony od A do Z

Jako agencja marketingowa wykonamy projekt Twojej strony internetowej! Tworzenie stron to nasza specjalność. Jeżeli potrzeba, poprawiamy stronę tak, aby wycisnąć z pozycjonowania jak najwięcej.

Pozycjonowanie w Bochni - postaw na marketing online!

Nie wiesz, czy zdecydować się na reklamę swojej firmy w sieci? Korzyści, jakie przynosi pozycjonowanie strony, są ogromne. Zwiększając widoczność Twojej strony, zdecydowanie poprawisz sprzedaż, świadomość Klienta oraz zadbasz o to, żeby być zawsze o krok przed konkurencją.

 • Zaufanie dla Twojej marki – wyszukiwarka jest podstawowym, z którego klienci czerpią wiedzę o produktach i usługach. Strony, które znajdują się na szczycie wyników wyszukiwania, są częściej klikane i kształtują jednocześnie świadomość użytkownika, jak i wpływają bezpośrednio na jego decyzje zakupowe. Wchodząc na wysokie pozycje w wyszukiwarce Google na odpowiednio dobrane dla Ciebie frazy, zadbasz o autorytet swojej marki.
 • Wzrost sprzedaży – decydując się na pozycjonowanie strony internetowej, zwiększysz sprzedaż w biznesie. Nie ważne, czy prowadzisz sklep internetowy, czy masz inną formę sprzedaży, zadbamy o to by wielu potencjalnych Klientów znalazło Twoją stronę. Prawidłowo zoptymalizowana witryna ułatwi cały proces zakupowy i poprowadzi Klienta do tego, na czym zależy nam najbardziej – konwersji.
 • Rozwój biznesów lokalnych – właściciele mniejszych firm często nie wiedzą jak przebić się na już dość nasyconym rynku lokalnym. W szczególności, gdy trzeba konkurować nie tylko z innymi lokalnymi przedsiębiorcami, ale nie raz i z globalnymi liderami. Dobrze prowadzone pozycjonowanie strony internetowej pozwoli na skuteczne dotarcie do osób, które mają zamiar skorzystać z wybranych usług w konkretnej lokalizacji. Dzięki skutecznemu doborowi fraz można niskim kosztem zyskać bardzo wartościowy ruch dla Twojego biznesu.

Najczęściej zadawane pytania przez Klientów z Bochni i okolic

Najważniejszą zaletą kampanii SEM jest idealne dostosowanie budżetu do potrzeb promocyjnych. Efekty pozycjonowania często wymagają czasu, mogą pojawić się dopiero po kilku lub kilkunastu miesiącach i w tym przypadku niezwykle pomocny jest Google Ads i Facebook! Dzięki kampanii SEM możemy od razu pozyskiwać Klientów i zająć się pozyskiwaniem zasięgu, dostosowując idealne rozwiązania dla danej sytuacji każdej firmy.

Pozycjonowanie strony to w głównej mierze zwiększenie widoczności strony/sklepu w naturalnych wynikach wyszukiwarki Google, tzn. tych, które znajdują się zaraz pod reklamami płatnymi Google Ads. Skuteczne pozycjonowanie sklepów internetowych, tak samo, jak i pozycjonowanie stron internetowych Bochnia, jest powiązane z coraz większymi kosztami i poświęcaniem na to czasu, ale co najważniejsze trzeba to robić rozważnie. Dzięki wypracowanym w ciągu ostatnich lat standardom, możemy wyraźnie poprawić pozycje naszych Klientów, co powoduje zdecydowane sukcesy finansowe. Pora zająć się także Twoim biznesem, a kto zrobi to lepiej niż agencja specjalizująca się w pozycjonowaniu stron?

Pozycjonowanie stron Bochnia najlepiej działa w parze z Google Ads! Z naszego doświadczenia jasno wynika, że takie połączenie jest wręcz idealne przy działaniach reklamowych w internecie. W pierwszej kolejności docieramy do użytkowników z wykorzystaniem Google Ads, z czasem, gdy strona zaczyna pojawiać się w wynikach organicznych, stopniowo możemy ograniczyć wydatki na kampanie Google Ads Bochnia. Dzięki temu potencjalni Klienci, którzy zostali pozyskani z pozycjonowania, otrzymują dodatkowy, efektywny przekaz reklamowy praktycznie w każdym miejscu internetu. Odnotowujemy wzrosty w ruchu – każdy jest zadowolony (oczywiście oprócz konkurencji).

Chcesz dowiedzieć się, jak oblicza się cenę pozycjonowania w Bochni? Do tego, by to zweryfikować, musimy wziąć pod uwagę trzy czynniki – frazy kluczowe, strony konkurencyjne oraz to, jak szybko chcesz ujrzeć efekty naszej pracy. Po pierwszej konsultacji i starcie działań dobieramy większą ilość słów kluczowych, po to, aby dopasować te, które będą najbardziej efektywne oraz takie, które mają największy potencjał szybszego zysku dla Twojego biznesu.

Pozycjonowanie lokalne jest najlepszym rozwiązaniem dla Klientów, którzy skupiają się na konkretnym obszarze, np. miasto, powiat, województwo. W takiej sytuacji wszystkie działania są nakierowane na wskazany obszar. Z tego powodu zachęcamy Klientów, aby postawili na lokalne pozycjonowanie stron. Jeżeli prowadzisz firmę skupiającą się na działaniu lokalnym np.: restaurację, naprawy samochodowe, stomatologię, salon fryzjerski możesz dotrzeć do wielu potencjalnych Klientów chcących skorzystać z Twoich usług. Proces pozycjonowania, usługi pozycjonowania lokalnego także świetnie sprawdzą się jako lokalne SEO. Jednym z działań jest pokazanie się w SERPach dzięki dopasowaniu dobrej jakości treści. Założymy dla Ciebie też odpowiednio przygotowane konto Google Moja Firma. Najważniejsze jest poprawa widoczności strony internetowej dla najważniejszej dla Ciebie grupy docelowej i zwiększenie wyniku pod kątem konwersji. Dopełnieniem działań pozycjonowania lokalnego są reklamy płatne Google Ads, z pomocą opcji określenia zasięgu wyświetlania reklam lokalnie np. wyłącznie Bochni i szybszemu pokazanie się w wyszukiwarce Google nad konkurencją. Gdy pokazujemy się na wcześniej dopasowane słowa kluczowe (np. w przypadku agencji SEO słowo kluczowe to pozycjonowanie Bochnia), na pewno osiągniemy zyski z kampanii.