Agencja Marketingowa M16.pl

Strony internetowe Włocławek

Szukasz agencji z Włocławka, która zajmuje się budową stron www? Już nie musisz, bo masz nas! Innowacyjna strona www to najlepsza wizytówka firmy w świecie wirtualnym, która może pomóc w pozyskaniu potencjalnych Klientów i faktycznie zwiększyć sprzedaż.

strony internetowe Włocławek

Strony internetowe
Włocławek

Ile to kosztuje?

Cena strony internetowej jest uzależniona od stopnia rozbudowania i dodatkowych udogodnień. Bazowa kwota za witrynę www zaczyna się od 1900 zł netto w przypadku one-page. Strona do 8 podstron to koszt od 2800 zł netto.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Na start przygotuj nam dokładną ofertę firmy, liczbę podstron oraz przykładowe funkcjonalności, na jakich Ci zależy. Dodatkowo przydatne będą lista stron firm konkurencyjnych oraz tych, które wpisują się w Twój gust.

Jaki jest czas realizacji?

Termin realizacji strony www zależy od jego rozbudowania. Zwykle wszystko trwa około miesiąca, pod warunkiem, że Klient prześle nam wszystkie materiały w umówionym terminie. W przypadku budowania strony typu one-page możesz oczekiwać krótszego czasu realizacji.

Współpraca z M16

Przygotowany na wzrost zarobków swojej firmy? Zaufaj nam – nawiążmy współpracę w zakresie stworzenia strony internetowej i przekonaj się, że nasze działania przyniosą Ci korzyści w postaci nowych Klientów z Włocławka i okolic. Zadzwoń do nas — przedstawimy Ci najbardziej opłacalne rozwiązania.

  • jasne wytyczne dotyczące warunków współpracy

  • pomoc w stworzeniu skutecznego planu kampanii

  • obsługa techniczna

  • stały kontakt

Zapytaj o ofertę

Chcesz, aby Twoja strona internetowa była wyjątkowa i przyciągała Klientów? Skontaktuj się z nami, aby otrzymać darmową wycenę dopasowaną do Twoich oczekiwań. Przejdź do formularza i wypełnij go, a my zajmiemy się resztą!

Tworzymy strony internetowe dla Klientów z Włocławka

Tworzenie stron internetowych Włocławek to kreatywna praca, a my posiadamy w tym zakresie wieloletnie doświadczenie poparte różnymi realizacjami. Każda strona internetowa, którą uznajemy za gotową, jest oryginalna i przejrzysta. Opieramy się o szablon strony, który dowolnie edytujemy. Schematy mają nieskończoną ilość modyfikacji z jednego widoku. Możemy zaprojektować responsywną stronę www zarówno dla kosmetyczki, jak i przedszkola dziecięcego — wszystko to kwestia odpowiedniej kolorystyki i dobrania zdjęć, a także napisania contentu.

Projektowanie stron Włocławek

Dobrze zaprojektowana strona www powinna być zoptymalizowana pod kątem UX i UI, dlatego istotne jest nawiązanie współpracy z doświadczoną osobą, która przy tworzeniu stron www będzie czerpał z nabytej wiedzy i kreatywności oraz swojego doświadczenia. Dzięki temu otrzymasz nowoczesną stronę www, która będzie łatwa w obsłudze.

Współpraca

Budowanie strony www i sklepów internetowych wymaga współpracy. Na każdym etapie będziemy omawiać z Tobą wygląd strony internetowej i ustalać wszelkie szczegółowe informacje. Szybki kontakt przez wiadomości mailowe i rozmowy telefoniczne jest niezbędny, aby każdy z nas był zadowolony. Skontaktuj się z nami, a omówimy dokładny zakres działań.

Kampania SEM i reklama

Nawet najlepsza strona www (lub sklep online) bez odpowiednich działań SEO nie pozwolą pokazać się potencjalnym Klientom. Wykonanie nowej strony bez późniejszych działań specjalistów ds. SEO jest po prostu nieopłacalne. Oferujemy także kompleksową obsługę marketingową — SEM. Sprawdź naszą ofertę dotyczącą prowadzenia kampanii SEM.

Koszt zbudowania strony www

Nie wiesz, ile kosztuje strona internetowa? Cena serwisu www jest uzależniona od stopnia jej rozbudowania i dodatkowych rozszerzeń. Bazowa kwota za stronę www to koszt już od 1900 zł netto (dotyczy one-page). Zapytaj nas o indywidualnie dostosowaną ofertę i otrzymaj unikatową, responsywną stronę z modułem do zarządzania treścią.

Czemu jest Ci potrzebna nowoczesna strona www?

Strony internetowe to najlepsze miejsce zdobycia zainteresowania potencjalnych Klientów. Responsywna strona www jest kluczowa, zwłaszcza w dzisiejszym świecie, kiedy większość ludzi do przeglądania Internetu używa smartfonów. Przekonaj się, że budujemy skuteczne strony internetowe Włocławek, które znacząco zwiększają sprzedaż.

tworzenie stron internetowych Włocławek

Indywidualny projekt Twojej wymarzonej strony www

Chcesz zlecić nam stworzenie strony internetowej? Zapytaj o szczegóły — możemy wykonać dla Twojej firmy projekt strony www. Wykonujemy responsywne strony internetowe, które będą dostosowane do Twoich potrzeb.

Jako agencja reklamowa Włocławek tworzymy też nowoczesne sklepy internetowe Włocławek dopasowane do urządzeń mobilnych i z systemem zarządzania treścią. Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, duża konkurencja oraz ilość ofert sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze przemyślany oraz spełniać wytyczne Google. Tylko tą metodą możesz trafić na czołowe pozycje w wyszukiwarce Google.

strony i sklepy internetowe Włocławek

FAQ: Najczęściej zadawane pytania

Rejestracja domeny internetowej i hosting też wpisuje się w zakres naszych działań. Jeśli masz wybraną nazwę strony www, to sprawdzimy jej dostępność, opłacimy na rok i ulokujemy na serwerze. Współpracując z nami, możesz liczyć na kompleksowość.

Nie. Obsługujemy Klientów z różnych części kraju i świata.

WordPress to bardzo uniwersalny CMS, który jest opensourcem, co oznacza, że struktura kodu zwykle jest zachowana zgodnie z określonymi standardami, co później przyspiesza „podłączenie się” specjalisty do pracy. Strony oparte na WordPressie każdy może szybko zmieniać – nawet osoba, która nie specjalizuje się w programowaniu.
Z WordPressa korzystają największe instytucje w kraju oraz na całym świecie, np.: Mercedes-Benz, Facebook newsroom, BBC America, MTV, TOP Gear, Fortune, Poczta Polska. Dołącz do tego grona już teraz!

Jeśli wykupiłeś u nas wsparcie techniczne (czyli hosting), to służymy pomocą w każdej kwestii, a poświęcony czas rozliczamy na podstawie wybranej usługi supportowej. Jeżeli nie masz wykupionego supportu, to wszelkie prace wyceniane są zależnie od sytuacji.

Płatność za wykonanie strony z reguły dzielimy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac związanych z projektem i druga po oddaniu gotowej strony.

Projektowanie stron internetowych a działania SEO

Każda strona internetowa, aby znaleźć się wysoko w wyszukiwarce Google, potrzebuje usługi pozycjonowania lub wsparcia ze strony kampanii Google Ads. Opcji na wypromowanie strony www jest bardzo dużo, dlatego już na etapie projektowania strony internetowej ogromnie ważna jest analiza konkurencji. Przez to unikniemy możliwych problemów, które hamują pozycjonowanie. Jako agencja SEO/SEM projektujemy serwisy, które są intuicyjne w obsłudze i dostosowane do wszystkich sprzętów, a nasze działania reklamowe skłonią odwiedzających do kontaktu z Tobą.

Pamiętaj, że profesjonalna i responsywna witryna www to pierwszy krok do rozwoju Twojej firmy! Wyprzedź konkurencję i zaskocz Klientów stroną świetnie dobraną do ich potrzeb — przejrzystą i funkcjonalną. 

Skontaktuj się z nami