Agencja Marketingowa M16.pl

Sklepy internetowe Krzeszowice

Nawet jeśli masz najlepszy produkt na świecie, musisz wiedzieć jak go sprzedać. Sklep online umożliwia dotarcie do osób z każdej lokalizacji, właśnie wtedy, kiedy go szukają. Komfort składania zamówień bez ruszania się z domu sprawia, że coraz więcej osób dokonuje transakcji tylko przez Internet. Zadbaj o dobry start. Stworzenie sklepu internetowego zleć doświadczonym osobom i ciesz się biznesem przynoszącym jeszcze większe przychody.

Zachęcamy do współpracy. Jesteśmy ze Śląska, ale odległość nie ma dla nas znaczenia. Mailowo i telefonicznie zrealizowaliśmy już wiele projektów stron dla firm z całego kraju, a nawet z Europy.

To najlepszy czas na nową wizytówkę Twojej firmy w sieci!

sklepy internetowe Krzeszowice

Sklepy internetowe
Krzeszowice

Jaki jest koszt?

Koszt sklepu online rozpoczyna się od 4 500 zł netto. W tej kwocie dostaniesz sklep z możliwością łatwej edycji. Płatność za zbudowanie sklepu standardowo rozbijamy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac nad projektem i druga po oddaniu gotowej witryny.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Przede wszystkim wymagane są podstawowe informacje dotyczące Twojego biznesu oraz logo, a jak nie masz, to możemy dla Ciebie takie zaprojektować. Istotne są także: lista produktów, galeria zdjęć i ceny oraz sekcja “o nas”, polityka prywatności i regulamin sklepu, które możemy zrobić za Ciebie.

Jaki jest czas realizacji?

Czas realizacji sklepu online zależny jest od stopnia jego rozbudowania. Przeważnie cały proces trwa około miesiąca, w przypadku gdy Klient dostarczy w terminie wszystkie potrzebne materiały.

Responsywne systemy sklepów online w Krzeszowicach

logo wordpress

W przypadku firm oferujących maksymalnie 500 produktów sklepy tworzymy z pomocą wtyczki WooCommerce. Integracja z pomocą tego rozwiązania jest bardzo intuicyjna. Witrynę sprzedażową tego typu bez problemu można dostosować do konkretnych funkcji, sposobu płatności lub też form dostawy.

logo prestashop

Jeśli oferujesz więcej niż 500 produktów, to zalecamy najlepsze rozwiązanie, jakim jest PrestaShop. To nowoczesny moduł, który pozwala na prostą obsługę nawet w przypadku różnych serii produktów.

sklepy internetowe Krzeszowice

Sklep www dopasowany do Twoich oczekiwań

Budowanie sklepu www to skomplikowany proces. Idealnie dopasowany sklep internetowy wymaga współpracy naszych pracowników z osobą odpowiedzialną za pracę na sklepie. Stworzenie layoutu witryny poprzedzone jest rozpoznaniem potrzeb Klienta, zapoznaniem się ze specyfiką branży oraz dopasowaniem odpowiedniego rozwiązania.
Po stworzeniu wstępnej wizualizacji oraz wprowadzeniu produktów następuje testowanie platformy do sprzedaży oraz końcowe wdrożenie i publikacja. Standardowo dodajemy na portal 3 przykładowe produkty i przesyłamy instrukcję jak dodać pozostałe. Każdy moment wprowadzania jakichkolwiek zmian omawiamy z Klientem. Stworzone przez naszą agencję sklepy e-commerce umożliwiają swobodne użytkowanie na komputerze czy laptopie, a także na urządzeniach mobilnych.
sklepy internetowe Krzeszowice

Sklepy www — ważne informacje

W Krzeszowicach Twoja konkurencja z pewnością przeznacza środki na jakość swoich sklepów www, a jeśli jeszcze tego nie zrobili, to tym bardziej jest to najwyższa pora, by znaleźć się tuż przed nimi w wynikach organicznych. Zaprezentuj się z najlepszej strony i nawiąż współpracę z specjalistami! Od lat tworzymy responsywne sklepy internetowe zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarki Google, dopasowane do oczekiwań Klienta i potrzeb określonej grupy docelowej. Nawiąż z nami współpracę i docieraj do jeszcze większej liczby zadowolonych Klientów. Sprawdź, jakie to banalnie proste z nowoczesnym sklepem internetowym!

Budowa sklepów online to nie wszystko

Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, a duża konkurencja sprawia, że ciężko jest zachęcić Klienta do skorzystania z naszego sklepu. Twój sklep www musi być dobrze zbudowany oraz spełniać wytyczne Google. Pozycjonowanie wpływa na wysokość pozycji w Google. Jeżeli Twój sklep internetowy będzie wyżej niż pozostałe firmy, to na pewno przyciągniesz uwagę Klienta.

Google Ads

Interesują Cię natychmiastowe efekty? Zapoznaj się z ofertą prowadzenia kampanii Google Ads.

Sklep online — co zyskasz?

Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, a duża konkurencja sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany oraz spełniać wytyczne Google.

sklepy internetowe w Krzeszowicach

dotarcie do większego grona Klientów

Dzięki pojawieniu się w przeglądarce Google zwiększasz szansę na dotarcie do nowych odbiorców, co może generować większą sprzedaż. Dodatkowo optymalizacja strony pod kątem SEO pozwala na osiągnięcie wyższych pozycji w Google, co zwiększa zasięg Twojego sklepu internetowego.

sklepy Krzeszowice

mechanizacja procesów

Zaoszczędzisz czas potrzebny na zarządzanie sklepem – dodatkowe funkcjonalności mogą obsługiwać zamówienia, płatności, a nawet odpowiadać na wiadomości. Mechanizacja procesów pozwala także na skuteczniejsze zarządzanie stanem magazynowym i analizowanie zachowań Klientów, co sprawia, żę możesz dopasowywać swoją ofertę do ich oczekiwań.

sklepy www Krzeszowice

dostępność 24h/7

Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w dowolnej chwili może przeczytać więcej o produktach z Twojej oferty. Dzięki dostępności 24h/7, Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w każdej chwili może przeczytać więcej o Twojej ofercie, co zwiększa wygodę zakupów.

promocja sklepów www Krzeszowice

wygoda Klientów

Sklep online pozwala na zakupy bez wychodzenia z domu, a dzięki estetycznym i intuicyjnym w obsłudze interfejsom, zakupy w sklepie www stają się komfortowe i szybkie. Na dodatek możliwość całodobowego dostępu do oferty sprawia, że Klienci mogą robić zakupy w każdej chwili.

Praktyczne porady dla Klientów z Krzeszowic i okolic

  • formy dostawy: DPD, DHL, Poczta Polska, InPost,
  • rodzaje płatności internetowych: PayU, Przelewy24, PayPal, Dotpay,
  • inne platformy, na przykład Freshmail.


To jedynie niektóre z możliwych integracji. Jeśli chcesz podpiąć inne, które będą przydatne w Twoim sklepie internetowym, to skontaktuj się z nami.

Stworzenie sklepu www to cena minimum 4 500 zł netto. W tej cenie otrzymujesz responsywny sklep www, który oparty jest na prostym w obsłudze builderze, przez co możesz samodzielnie wprowadzić dowolne zmiany. U nas możesz liczyć nie tylko na nowoczesny widok stron internetowych Krzeszowice, ale również zaprojektowanie sklepu zgodnie z UX/UI, co bezpośrednio wpływa na sprzedaż sklepu.

Średni koszt pozycjonowania zaczyna się od 2000 zł netto, ale dokładny budżet ustalany jest indywidualnie w zależności od zasięgu i sposobu działania konkretnej branży. Przede wszystkim trzeba skupić się na wybraniu odpowiednich fraz kluczowych, które oprócz haseł w połączeniu z lokalizacją jak „pozycjonowanie stron Krzeszowice” – zawierają ogólnotematyczne wyrażenia np.: „pozycjonowanie stron”. To sprawia, że możemy dotrzeć do nowych Klientów z całego kraju szukających konkretnych usług i produktów. Zarówno strona, jak i sklep internetowy wymagają dokładnej analizy, by spełniały wytyczne Google i w późniejszym czasie wyświetlały się wysoko w wynikach wyszukiwania.

Witryna, która działa prawidłowo na różnych urządzeniach – komputerach, tabletach i telefonach – jest intuicyjna i wygodna w użytkowaniu. Dzięki temu Klienci czerpią większą przyjemność z zakupów i chętniej wracają do sklepu.  Responsywność strony ma też dobry wpływ na pozycjonowanie w Google. Wyszukiwarki internetowe lubią strony, które są responsywne, co skutkuje lepszymi pozycjami w wynikach wyszukiwania.

Dlaczego sklep internetowy powinien być responsywny? Odpowiedź jest banalnie prosta – w ekspresowym tempie liczba Twoich zamówień może się zwiększyć.

Tak, po zbudowaniu sklepu internetowego Klient dostaje dane dostępowe do jego edycji. Dostęp ten jest bardzo ważny, aby Klient mógł sam zarządzać stroną, dokonywać zmian w produktach, aktualizować treści, monitorować zamówienia i analizować dane sprzedażowe.

Tak, edycja wykonanych przez nas sklepów jest bardzo łatwa i intuicyjna. Tworzymy nasze sklepy z myślą o użytkownikach, którzy mogą nie posiadać fachowej wiedzy technicznej, stąd interfejs administracyjny jest łatwy w użytkowaniu. Dzięki temu Klient może szybko i komfortowo wprowadzać zmiany, co pozwala na bieżące dostosowywanie sklepu do swoich preferencji i oczekiwań rynku.

Hosting dla sklepów internetowych Krzeszowice

Tworzymy proste w edycji sklepy z modułem zarządzania treścią – CMS. Na dodatek budujemy sklepy online zgodne z wytycznymi RODO. Zintegrujemy panel zarządzania z dostawcami lub hurtownią tak, aby wszystkie ważne informacje były proste do sprawdzenia.

Jeżeli jednak zdarzy się sytuacja, która będzie wymagać naszej pomocy, to jesteśmy do Twojej dyspozycji. Rozliczamy się wtedy na podstawie poświęconego czasu pracy, ale możemy zaproponować także możliwość wykupienia pakietu hostingowego. Zapewniamy, że zdalnie możemy rozwiązać każdą usterkę.

Skontaktuj się z nami