Agencja Marketingowa M16.pl

Sklepy internetowe Bukowno

Nawet jeśli posiadasz najlepszy produkt na świecie, musisz wiedzieć jak go sprzedać. Sklep online gwarantuje Ci możliwość dotarcia do Klientów z każdej lokalizacji, właśnie wtedy, kiedy go szukają. Wygoda robienia zakupów bez wychodzenia z domu sprawia, że coraz więcej osób robi zakupy tylko przez Internet. Zadbaj o dobry początek. Stworzenie platformy sprzedażowej zostaw nam i ciesz się biznesem przynoszącym jeszcze większe przychody.

Z przyjemnością nawiążemy z Tobą współpracę. Nasze biuro znajduje się na Śląsku, ale dzielące kilometry nie mają dla nas znaczenia. Mailowo i telefonicznie wykonaliśmy już bardzo dużo projektów platform dla firm z całej Polski, a także z Europy.

Pora na nową wizytówkę Twojej firmy w przestrzeni internetowej!

sklepy internetowe Bukowno

Sklepy internetowe
Bukowno

Jaki jest koszt?

Koszt sklepu online rozpoczyna się od 4 500 zł netto. W tej kwocie dostaniesz sklep z możliwością łatwej edycji. Płatność za zbudowanie sklepu standardowo rozbijamy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac nad projektem i druga po oddaniu gotowej witryny.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Przede wszystkim potrzebne są podstawowe informacje o Twojej firmie oraz logo, a jak nie masz, to możemy dla Ciebie takie wykonać. Konieczne są również: lista produktów, zdjęcia i ceny oraz sekcja “o nas”, polityka prywatności i regulamin sklepu, które możemy zrobić za Ciebie.

Jaki jest czas realizacji?

Czas realizacji sklepu online zależy w dużej mierze od rodzaju serwisu, dodatkowych funkcji oraz liczby produktów. Standardowo cały proces trwa średnio miesiąc, w przypadku gdy Klient przekaże nam na czas wszystkie potrzebne materiały.

Intuicyjne systemy sklepów online w Bukownie

logo wordpress

W przypadku firm oferujących do 500 produktów sklepy budujemy z pomocą wtyczki WooCommerce. Edycja za pośrednictwem tego rozwiązania jest bardzo prosta. Sklep tego typu bez problemu można dopasować do wybranych funkcji, metod płatności czy opcji dostawy.

logo prestashop

Jeśli Twoja oferta zawiera więcej niż 500 produktów, to zalecamy najlepsze rozwiązanie, jakim jest PrestaShop. To nowoczesny system, który umożliwia łatwą obsługę nawet w przypadku wielu kategorii produktowych.

sklepy internetowe Bukowno

Sklep www dopasowany do Twoich wymagań

Projektowanie sklepu online to skomplikowany proces. Oryginalny sklep www wymaga kooperacji. Wykonanie projektu portalu poprzedzone jest rozpoznaniem oczekiwań Klienta, zapoznaniem się ze specyfiką branży czy też zaproponowaniem optymalnego rozwiązania.
Po stworzeniu layoutu oraz wprowadzeniu produktów następuje testowanie sklepu www oraz końcowe wdrożenie i publikacja. Standardowo dodajemy na portal 3 przykładowe produkty i przekazujemy instrukcję jak dodać kolejne. Każdy etap realizacji omawiamy z Klientem. Stworzone przez naszą agencję sklepy e-commerce umożliwiają swobodne korzystanie na komputerze czy laptopie, jak i na urządzeniach mobilnych.
sklepy internetowe Bukowno

Sklepy www — najważniejsze informacje

W Bukownie konkurencyjna firma z pewnością inwestuje w jakość odnowienie lub budowanie witryn online, a jeżeli jeszcze tego nie zrobili, to tym bardziej jest to najwyższy czas, by ich wyprzedzić. Pokaż się z najlepszej strony i nawiąż współpracę z fachowcami w tej dziedzinie! Od lat projektujemy profesjonalne sklepy internetowe zoptymalizowane pod kątem UX, dostosowane do oczekiwań właściciela firmy i potrzeb określonej grupy odbiorców. Nawiąż z nami współpracę i docieraj do jeszcze większej liczby zadowolonych odbiorców. Sprawdź, jakie to łatwe z responsywnym portalem do sprzedaży!

Budowa sklepów internetowych to nie wszystko

Handel w internecie nieustannie rośnie, a duża konkurencja sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zoptymalizowany oraz spełniać wytyczne Google. Pozycjonowanie wpływa na wysokość pozycji w Google. Jeśli Twój sklep internetowy będzie wyżej niż pozostałe firmy, to na pewno zyskasz uwagę Klienta.

Google Ads

Interesują Cię błyskawiczne efekty? Zapoznaj się z ofertą prowadzenia kampanii Google Ads.

Sklep internetowy — co zyskasz?

Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, a duża konkurencja sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany oraz spełniać wytyczne Google.

sklepy internetowe w Bukownie

dotarcie do nowego grona Klientów

Dzięki pojawieniu się w przeglądarce Google zwiększasz szansę na dotarcie do nowych odbiorców, co może prowadzić do wyższej sprzedaży. Dodatkowo optymalizacja strony pod kątem SEO pozwala na osiągnięcie lepszych pozycji w wynikach wyszukiwania, co zwiększa widoczność Twojego sklepu www.

sklepy Bukowno

mechanizacja procesów

Zaoszczędzisz czas przy obsłudze sklepu – dodatkowe funkcjonalności mogą obsługiwać zamówienia, płatności, a nawet odpowiadać na wszelkie pytania. Mechanizacja procesów pozwala także na skuteczniejsze zarządzanie stanem magazynowym i analizowanie zachowań Klientów, co sprawia, żę możesz dopasowywać swoją ofertę do ich potrzeb.

sklepy www Bukowno

dostępność 24h/7

Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w dowolnej chwili może przeczytać więcej o Twoich produktach. Dzięki dostępności 24h/7, Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w każdej chwili może dowiedzieć się więcej o produktach z Twojej oferty, co zwiększa komfort zakupów.

promocja sklepów www Bukowno

komfort konsumentów

Sklep internetowy umożliwia zakup bez wychodzenia z domu, a dzięki estetycznym i intuicyjnym w obsłudze interfejsom, zakupy w sklepie www stają się komfortowe i szybkie. Na dodatek możliwość całodobowego dostępu do sklepu sprawia, że Klienci mogą składać zamówienia w każdej chwili.

Praktyczne porady dla Klientów z Bukowna i okolic

  • formy dostawy: DPD, DHL, Poczta Polska, InPost,
  • rodzaje płatności internetowych: PayU, Przelewy24, PayPal, Dotpay,
  • platformy zewnętrzne, przykładowo Freshmail.


To tylko niektóre z możliwych integracji. Jeżeli interesują Cię inne, które będą sprawdzą się w Twoim sklepie www, to skontaktuj się z nami.

Stworzenie sklepu www to cena minimum 4 500 zł netto. W tej kwocie otrzymujesz responsywny sklep www, który oparty jest na prostym w edycji builderze, przez co możesz w każdej chwili z łatwością wprowadzić dowolne poprawki, na przykład w treści. U nas możesz liczyć nie tylko na nowoczesny design stron internetowych Bukowno, ale też zaprojektowanie sklepu zgodnie z UX/UI, co bezpośrednio wpływa na sprzedaż sklepu.

Minimalna kwota za pozycjonowanie to 2000 zł netto, natomiast dokładny budżet omawiany jest indywidualnie w zależności od zasięgu oraz sposobu działania konkretnej branży. Po pierwsze należy skupić się na doborze odpowiednich fraz kluczowych, które oprócz haseł w połączeniu z lokalizacją jak „pozycjonowanie stron Bukowno” – zawierają ogólnotematyczne wyrażenia np.: „pozycjonowanie stron”. To sprawia, że możemy dotrzeć do potencjalnych Klientów z całej Polski szukających konkretnych usług i produktów. Zarówno strona, jak i sklep online wymagają szczegółowej analizy, by spełniały wytyczne Google i w przyszłości wyświetlały się wysoko w wyszukiwarce Google.

Witryna, która działa prawidłowo na różnych urządzeniach mobilnych – komputerach, tabletach i smartfonach – jest łatwa i komfortowa w przeglądaniu. Dzięki temu użytkownicy czerpią większą przyjemność z zakupów i z wielką chęcią wracają do sklepu.  Responsywność strony ma także pozytywny wpływ na pozycjonowanie w Google. Wyszukiwarki internetowe preferują strony, które są responsywne, co skutkuje wyższymi pozycjami w Google.

Czemu powinieneś mieć responsywny sklep internetowy? Odpowiedź jest prosta – w błyskawicznym tempie liczba Twoich zamówień może się zwiększyć.

Tak, po wykonaniu sklepu internetowego Klient dostaje dane dostępowe do jego edycji. Dostęp ten jest kluczowy, aby Klient mógł sam zarządzać stroną, dokonywać zmian w produktach, zmieniać treści, sprawdzać liczbę zamówień i analizować dane sprzedażowe.

Tak, edycja wykonanych przez nas sklepów jest bardzo prosta i intuicyjna. Tworzymy nasze witryny z myślą o użytkownikach, którzy mogą nie posiadać zaawansowanej wiedzy technicznej, stąd panel zarządzania jest łatwy w użytkowaniu. Dzięki temu Klient może szybko i bez problemu aktualizować wybrane treści, co pozwala na bieżące dostosowywanie sklepu do swoich potrzeb i oczekiwań rynku.

Wsparcie techniczne dla sklepów online Bukowno

Budujemy proste w obsłudze witryny z panelem zarządzania treścią – CMS. Dodatkowo budujemy sklepy internetowe zgodne z wytycznymi RODO. Zintegrujemy panel zarządzania z kurierami albo hurtownią tak, aby wszystkie ważne informacje były w jednym miejscu.

Jeśli jednak zdarzy się sytuacja, która będzie wymagać naszej ingerencji, to jesteśmy w gotowości, żeby Ci pomóc. W takim przypadku rozliczamy się w zależności od poświęconego czasu pracy, natomiast możemy zaproponować również możliwość wykupienia pakietu hostingowego. Zapewniamy, że zdalnie możemy rozwiązać każdy problem.

Skontaktuj się z nami