Agencja Marketingowa M16.pl

Pozycjonowanie Pszów

Szukasz agencji, która zajmie się wypromowaniem Twojej strony lub Twojego sklepu internetowego w Internecie, a może inne firmy próbowały to zrobić i nie podołały temu zadaniu? W obu przypadkach masz szczęście, że jesteś na naszej stronie!

pozycjonowanie Pszów

Pozycjonowanie
Pszów

Jakie są koszty

Budżet zależy od tego, na jaki obszar będziemy pozycjonować (miasto/województwo/Polska/cały świat), a także od tego, do jakiego stopnia są rozwinięte firmy konkurencyjne.

Jakie frazy

Sprawdzamy wszystkie, które są dla Ciebie wartościowe. Każdą z fraz wspólnie wybieramy na początku współpracy i mamy jeden cel – żeby nasze działania zaowocowały konwersjami.

Kiedy efekt?

Jest to zależne od tego, jak wygląda Twoja konkurencja. Standardowo jesteśmy w stanie zdobyć odpowiednie miejsca na frazy 2-3 razy szybciej niż reszta stawki. Z wykorzystaniem naszych narzędzi weryfikujemy, jakie działania wdrażali, żeby zdobyć pozycje.

Pozycjonowanie stron w Pszowie

Wśród naszych Klientów można znaleźć firmy z zasięgiem ogólnopolskim, europejskim, jak również i globalnym – z reguły każde z działań i wszystkie ustalenia załatwiane są drogą mailową, a także telefonicznie. Doceniamy wygodę i efektywność działań – tak, aby każda ze stron była zadowolona.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

 • projektowanie sklepów online od podstaw
 • dokładna analiza fraz
 • stworzenie struktury sklepu
 • kompleksowa konfiguracja niezbędnych funkcjonalności sklepów
 • skupianie się na pozycjonowaniu najważniejszych kategorii/produktów
1

Pozycjonowanie stron

 • stworzenie arkusza fraz
 • analiza konkurencji
 • sporządzenie harmonogramu prac
 • content marketing i linkbuilding
 • comiesięczne raporty wraz z efektywnością prac
2

Lokalne pozycjonowanie

 • ustalenie zasięgu działania Twojego biznesu
 • optymalizacja aktualnej strony skupiając się na frazach lokalnych
 • stworzenie wizytówki Google Moja Firma
 • optymalizacja aktualnej wizytówki Google Moja Firma
 • artykuły sponsorowane na lokalnych portalach
3

Wybierz naszą agencję i zyskaj szybkie efekty!

Nasza specjalność to pozycjonowanie firm z całej Europy i nie tylko, dlatego też odległość nie stanowi dla nas żadnego problemu.

Czytasz tę podstronę, bo zapewne wpisałeś w wyszukiwarce Google frazę „pozycjonowanie Pszów”. Jak już pisaliśmy, nie jesteśmy z Pszowa, jednak w większości przypadków obsługujemy Klientów online. Jeżeli w wynikach wyszukiwania jesteśmy przed konkurencją z Pszowa na frazy kluczowe związane z pozycjonowaniem stron, to też pomożemy także Twojemu biznesowi.

Gdy konkurencja na ważne słowa kluczowe jest wyżej od Twojego serwisu, to należy coś z tym zrobić. Skontaktuj się z nami, po to, by konkurencja oglądała Twoje plecy! To jest najwyższy czas, byś w końcu został bardziej zauważony przez Google – pozycjonowanie stron www Pszów to idealne dla Ciebie rozwiązanie!

pozycjonowanie stron internetowych Pszów
pozycjonowanie stron Pszów

Fachowcy od SEO do Twojej dyspozycji!

Dołożyliśmy wszelkich starań, by zorganizować zespół, który sprosta każdemu z oczekiwań naszych Klientów. Otworzyć „agencję SEO” jest łatwo, zatrudnić kilka osób pracujących zdalnie i przekazywać zadania także, jednak tego typu formacja nigdy nie będzie skuteczniejsza od zespołu, który przebywa ze sobą 7 godzin dziennie. Naszym celem jest indywidualne podejście do każdego Klienta – tak działa nasza agencja interaktywna Pszów. Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron od ponad 10 lat.

Kampania SEM

Czym jest dokładnie kampania SEM? Dowiedz się więcej! 

pozycjonowanie stron Pszów
Jak pracujemy?

Śledzimy najnowsze trendy w SEO i zawsze staramy się być o minimum jeden krok przed konkurencją! Dzięki temu działające rozwiązania szybko są stosowane na obsługiwanych przez nas stronach.

pozycjonowanie stron w Pszowie
Klarowna umowa

Nasze umowy zarówno na pozycjonowanie lokalne stron, jak i Kampanię SEM, najczęściej podpisywane są na czas nieokreślony, z dwumiesięcznym okresem wypowiedzenia. Bez dodatkowych kosztów, bez „promocji”, bez „niezrozumiałych paragrafów”.

pozycjonowanie Pszów
Uwaga!
Podczas pracy z naszą agencją zachęcamy do czynnego zaangażowania w cały proces. Sprawami technicznymi zajmiemy się w samodzielnie, jednak szczególnie na początku potrzebujemy najważniejszych informacji o Twojej firmie i konkurencji.
pozycjonowanie Pszów

Kogo pozycjonujemy w Pszowie?

Jesteśmy otwarci na każdą współpracę! Możemy pozycjonować wszystkich – od palarni kawy, aż po wielkie sklepy internetowe. Firmy, które pojawiają się wysoko w wynikach wyszukiwania, praktycznie zawsze korzystają z pozycjonowania.
pozycjonowanie stron internetowych Pszów

Co wpływa na cenę pozycjonowania

W zakres ceny pozycjonowania wchodzą takie aspekty jak: zakup linków, optymalizacja stron, a także monitoring widoczności pozycji w wynikach wyszukiwania.

pozycjonowanie Pszów
Tworzymy strony od A do Z

Jako agencja marketingowa wykonamy projekt Twojej strony internetowej! Tworzenie stron jest naszą specjalnością. Jeżeli potrzeba, poprawiamy stronę tak, aby wycisnąć z pozycjonowania jak najwięcej.

Pozycjonowanie stron w Pszowie- postaw na marketing w sieci!

Zastanawiasz się, czy zdecydować się na promocję swojego biznesu w sieci? Korzyści, jakie przynosi pozycjonowanie strony, są ogromne. Zwiększając widoczność Twojej strony, osiągniesz lepsze wyniki sprzedażowe, poprawisz świadomość Klientów, a także zadbasz o to, żeby być zawsze o krok przed konkurencją.

 • Zaufanie dla Twojej marki – wyszukiwarka stanowi podstawowe medium, z którego użytkownicy czerpią wiedzę na temat produktów i usług. Strony, które są na szczycie wyników wyszukiwania, są często klikane i kształtują jednocześnie świadomość użytkownika, jak również wpływają bezpośrednio na jego decyzje zakupowe. Wchodząc na wysokie pozycje w wyszukiwarce Google na odpowiednio dobrane dla Ciebie frazy, zadbasz o autorytet swojej marki.
 • Wzrost sprzedaży – stawiając na pozycjonowanie strony internetowej, zdecydowanie poprawisz wyniki sprzedażowe w swojej firmie. Niezależnie od tego, czy prowadzisz sklep internetowy, czy masz inną formę sprzedaży, zadbamy o to, by wielu potencjalnych Klientów trafiło na Twoją stronę. Dobrze zoptymalizowana witryna usprawni cały proces zakupowy i poprowadzi Klienta do tego, na czym zależy nam najbardziej – konwersji.
 • Szansa także dla lokalnych biznesów – właściciele mniejszych firm często nie wiedzą jak wypromować się na już dość nasyconym rynku lokalnym. W sytuacjach, gdy trzeba konkurować nie tylko z pozostałymi lokalnymi przedsiębiorcami, ale w wielu przypadkach też i z globalnymi liderami. Dobrze prowadzone pozycjonowanie strony internetowej zapewni skuteczne dotarcie do osób, które mają zamiar skorzystać z wybranych usług w danym regionie. Przez odpowiedni dobór fraz można niskim kosztem zyskać bardzo wartościowy ruch dla Twojego biznesu.

FAQ

W SEM możemy perfekcyjnie zagospodarować budżet, jaki zakładamy. Efekty pozycjonowania często wymagają czasu, mogą pojawić się dopiero po kilku lub kilkunastu miesiącach i tu pojawia się Google Ads i Facebook! Wykorzystując kampanię SEM możemy od razu zdobyć Klientów i zająć się pozyskiwaniem zasięgu, dostosowując idealne rozwiązania dla danej sytuacji każdej firmy.

Pozycjonowanie strony to w głównej mierze zwiększenie widoczności strony/sklepu w naturalnych wynikach wyszukiwarki Google, tzn. tych, które wyświetlają się bezpośrednio pod płatnymi reklamami (Google Ads). Efektywne pozycjonowanie sklepów internetowych, tak samo, jak i pozycjonowanie stron Pszów, wiąże się z rosnącymi kosztami i większym nakładem czasu, ale przede wszystkim trzeba to robić z głową. Posiadamy swoje, wypracowane przez lata, standardy, które pomagają poprawić wyniki finansowe naszych Klientów. Najwyższy czas zająć się także Twoim biznesem, a kto zrobi to lepiej niż my?

Pozycjonowanie stron Pszów to nie wszystko! Nasze doświadczenie pokazuje, że tego typu połączenie jest wręcz perfekcyjne przy działaniach reklamowych online. Początkowo trafiamy do użytkowników z pomocą Google Ads, następnie, gdy strona zaczyna być widoczna w SERPach, powoli możemy zmniejszać wydatki na kampanie Google Ads Pszów. Powoduje to, że potencjalni Klienci, którzy przeszli z pozycjonowania, otrzymują dodatkowy, mocny przekaz reklamowy praktycznie w każdym miejscu internetu. Odnotowujemy wzrosty w ruchu – wszyscy są zadowoleni (oczywiście oprócz konkurencji).

Chcesz dowiedzieć się, jak wylicza się cenę pozycjonowania w Pszowie? Będzie to uzależnione od kilku zmiennych – frazy kluczowe, strony od konkurencji oraz to, jak szybko chcesz zobaczyć efekty naszej pracy. Po pierwszej konsultacji i starcie działań dobieramy większą ilość słów kluczowych, po to, aby dobrać te, które staną się najbardziej efektywne oraz takie, które mają największy potencjał większych zysków dla Twojego biznesu. 

Pozycjonowanie lokalne jest najlepszym rozwiązaniem dla Klientów, skupiających się na danym obszarze, np. miasto, powiat, województwo. W tym przypadku wszystkie działania skupione są wyłącznie na wskazanym obszarze. Dlatego też namawiamy naszych Klientów, aby zdecydowali się na lokalne pozycjonowanie stron. Prowadząc firmę o zasięgu lokalnym np.: restaurację, warsztat samochodowy, gabinet stomatologiczny, salon kosmetyczny możesz dotrzeć do wielu potencjalnych Klientów zainteresowanych skorzystaniem z usług Twojej firmy. Proces pozycjonowania, działania w ramach pozycjonowania lokalnego także świetnie sprawdzą się jako lokalne SEO. Jednym z kluczowych działań jest pojawienie się w organicznych wynikach wyszukiwania przez dopasowanie odpowiednich contentu. Założymy dla Twojej firmy również zoptymalizowane konto Google Moja Firma. Najważniejszym zadaniem jest poprawa widoczności strony internetowej pod kątem interesującej Cię grupy docelowej i zwiększenie liczby konwersji. Wsparciem działań pozycjonowania lokalnego są reklamy płatne Google Ads, z pomocą opcji dokładnego wyszczególnienia zasięgu pokazywania się stworzonych reklam lokalnie np. wyłącznie Pszowa i sprawniejszemu pokazanie się w wyszukiwarce Google przed stronami konkurencji. Gdy pokazujemy się na wcześniej dopasowane słowa kluczowe (np. w przypadku agencji marketingowej słowo kluczowe to pozycjonowanie Pszów), z pewnością osiągniemy zyski z kampanii.