Agencja Marketingowa M16.pl

Agencja interaktywna Imielin

Oferujemy działania SEO. Możemy wykonać zarówno prace programistyczne, pozycjonowanie stron, prowadzenie reklam Google Ads, jak i copywriting, prowadzenie SM, wydruki i wiele, wiele więcej.

Za co Klienci z Imielina najbardziej nas chwalą? Za kompleksowość, szybki kontakt i efektywność.

agencja interaktywna Imielin

Agencja interaktywna
Imielin

Na co możesz liczyć?

Możemy pozycjonować stronę, przygotować kampanię Google Ads, obsługiwać Facebooka i kampanie płatne, obsługiwać kanały Social Media, wykonywać zdjęcia, materiały video, przygotować druki. A to, czego nie jesteśmy w stanie zrobić, wiemy komu zlecić, żeby było dobrze!

Jakie są koszty?

Zależy to od tego, w jaką branżę celujemy, jak wygląda konkurencja i jakie są ich działania. Dostosujemy naszą pracę do branży, z którą będziemy się mierzyć. Kampania reklamowa mająca na celu promocję kosmetyczki z Łodzi to koszt 1500 zł netto, z kolei reklama dla producenta okien, który działa w obszarze 3 województw to koszt nawet 14 000 zł netto.

W jakim czasie można spodziewać się efektów?

Wszystko zależy od branży, konkurencji i budżetu. Warto wiedzieć, że przy kampanii Google Ads lub Facebook Ads ruch na stronie da się odczuć zaraz po puszczeniu kampanii. Pozycjonowanie Imielin jest bardziej skomplikowaną kwestią, jednak standardowo jesteśmy w stanie zdobyć pozycje 2-3 razy szybciej od konkurencji.

tworzenie stron internetowych

tworzenie stron internetowych

budowa sklepów internetowych

budowa sklepów internetowych

pozycjonowanie stron i sklepów

pozycjonowanie stron i sklepów

seo ux design

SEO & UX Design

google ads

Google Ads

hosting i wsparcie

wsparcie techniczne

sesje zdjęciowe

fotografia produktowa

materiały reklamowe

materiały reklamowe (projekty i druk)

social media

Social Media

content marketing

Content Marketing

identyfikacja wizualna

Identyfikacja wizualna

nowe realizacje

Przybywasz z nietypową misją? Napisz do nas

Agencja interaktywna, która zmieni Twój biznes

Własny dział reklamy w cenie jednego pracownika etatowego? Z nami to możliwe! Zapewniamy indywidualne podejście do każdego projektu, bo wiemy, jak istotne jest dopasowanie działań SEO/SEM pod wybraną grupę odbiorców. Zapewnimy Ci ekspresowe dotarcie do nowych osób zainteresowanych Twoim produktem poprzez rozwój Twojego biznesu w przestrzeni internetowej. Zaufaj naszemu doświadczeniu!

agencja interaktywna Imielin

Kompleksowa obsługa

agencja interaktywna Imielin

Doradztwo specjalistów

interaktywna agencja Imielin

indywidualne podejście

Skuteczne strategie w naszej agencji kreatywnej

agencja reklamowa Imielin

Pozycjonowanie

Dzięki naszym usługom pozycjonowania Twoja strona zdobędzie widoczność. Wprowadzimy niezbędne zmiany, co przyciągnie więcej Klientów i zwiększy zainteresowanie Twoją usługą.

agencja reklamowa Imielin

Funkcjonalna strona www i sklep internetowy

Stworzymy dla Ciebie oryginalny, przyciągający uwagę motyw, który wyróżni Twoją firmę i przyciągnie Klientów. Nasze rozwiązania łączą estetykę z funkcjonalnością, gwarantując doskonałe wrażenia użytkownikom i zwiększając sprzedaż.

google ads

Kampania Google Ads

Zajmiemy się profesjonalną obsługą Twoich reklam Google Ads, zapewniając precyzyjne targetowanie i optymalizację kampanii. Dzięki naszej pracy poprawisz widoczność swojej marki w sieci i przyciągniesz nowych Klientów w mgnieniu oka.

kampania sem

Kampanie SEM

Dzięki naszym usługom Twoje kampanie będą skuteczniejsze, a Ty osiągniesz lepsze rezultaty i zwiększysz sprzedaż. Zajmiemy się wszystkim – od analizy i strategii, przez optymalizację reklam, aż po raportowanie wyników.

identyfikacja wizualna

Grafiki

Spójny wizerunek marki to klucz do sukcesu. Stworzymy dla Ciebie profesjonalne grafiki, które wyróżnią Twoją firmę i przyciągną uwagę innych osób.

social media

Social Media

Postaw na naszą profesjonalną obsługę i przekonaj się, jak rośnie rozpoznawalność Twojej marki. Prowadząc profile Twojej firmy w social mediach, pomożemy Ci stworzyć zaangażowaną społeczność i zwiększyć sprzedaż.

agencja reklamowa Imielin

M16 — zespół gwarantujący sukces

Nasza agencja kreatywna to zgrana grupa specjalistów, którzy chłoną wszystkie branżowe nowości i rozwiązania zarówno związane z SEO, jak i trendami w mediach społecznościowych czy budowaniu wizerunku.

Prowadzimy kompleksowe usługi, stąd możemy przejąć całą pieczę nad Twoją stroną internetową, a nawet poprowadzić Twoje social media czy zaplanować reklamy w Imielinie.

Nasza agencja kreatywna jest na Śląsku. Jeśli Twoja firma jest z okolic, to zapraszamy Cię na spotkanie do naszego biura w Czechowicach-Dziedzicach. Ustalimy Twoje potrzeby i zaplanujemy wstępny plan możliwych prac. Zapraszamy – zrobimy Ci pyszną kawę i omówimy skuteczną strategię marketingową dla Twojej firmy! Zespół specjalistów jest do Twojej dyspozycji.

Profesjonalne doradztwo marketingowe

Jesteśmy skuteczną agencją reklamową, która świadczy kompleksowe usługi z zakresu e-marketingu. Zaplanujemy kampanie reklamowe dopasowane do rynku i potrzeb Klienta. Na początek sprawdzimy Twoją główną konkurencję, aby wiedzieć, ile musimy zrobić, aby znaleźć się w wynikach wyszukiwania Google przed nimi. To pozwoli nam dobrze zaplanować przewidywany budżet na promocję Twojego biznesu. Po podpisaniu umowy na początku każdego miesiąca przesyłamy raporty z prowadzonej kampanii SEM, czyli najbardziej kompleksowej obsługi w naszej agencji. Zaufaj nam, a Twoje słupki sprzedaży szybko polecą do góry!
Oprócz marketingu, Projektujemy strony internetowe – stworzymy spójną kolorystycznie domenę, która zainteresuje potencjalnych Klientów|przyciągnie wzrok użytkowników}. Możemy zaoferować Ci też obsługę kont firmowych w mediach społecznościowych, a dodatkowo zadbamy o reklamę outdoorową Twojej firmy. Zaprojektujemy i wydrukujemy wszystkie potrzebne materiały reklamowe od wizytówek po ulotki, notatniki oraz druki wielkoformatowe. Nawiąż z nami współpracę, a Twoja marka w mgnieniu oka stanie się rozpoznawalna.

Intuicyjne strony www

Profesjonalnie wykonana strona www to wizytówka każdej firmy, więc projektowanie stron www warto zlecić specjalistom. Stworzymy dla Ciebie spójną wizualnie stronę, a na dodatek innowacyjną i prostą w obsłudze. Przedstawimy Ci najlepsze rozwiązania, którymi zachwycą się Twoi potencjalni Klienci.

Pamiętajmy, że mamy tylko parę chwil na zwrócenie uwagi użytkownika. Warto więc skorzystać z pomocy copywritera, który zadba o atrakcyjną treść na stronie (SEO copywriting).

Mamy status Partnera Google

Dzięki dużemu zaangażowaniu w kampanie naszych Klientów i zdobyciu kilkudziesięciu certyfikatów, nasza agencja kreatywna ma status certyfikowanego Partnera Google. To potwierdzenie doświadczenia i wiedzy w prowadzeniu reklamy w Google dla firm. Zapytaj o szczegóły.

agencja reklamowa z Imielina

Pytania i odpowiedzi

Jasne, że tak! Jako agencja kreatywna świadczymy usługi tworzenia innowacyjnych sklepów internetowych dopasowanych do urządzeń mobilnych i z systemem zarządzania treścią. Profesjonalne portale internetowe i sklepy internetowe muszą być dobrze zbudowane oraz spełniać wymogi Google. Tylko tą metodą możesz znaleźć się na początku w wyszukiwarce Google, stąd też nasza agencja kreatywna Imielin dba o każdy szczegół przy planowaniu działań z naszymi Klientami.
Wykonywanie stron internetowych to tylko część tego, czym zajmujemy się na co dzień. Jesteś ciekawy, co jeszcze możemy Ci zaoferować? Skontaktuj się z nami!

Jesteśmy agencją kreatywną, która oferuje kompleksową obsługę. Na początku współpracy tworzymy dedykowany zespół, który będzie zajmował się realizacją punktów zgodnie z harmonogramem.

Jeżeli masz własny biznes, to Twoja marka musi się wyróżniać, dlatego spójna strona internetowa to strzał w dziesiątkę, bo pomoże Ci dotrzeć do nowych Klientów. Kreowaniu pozytywnego wizerunku służą różne działania — warto pomyśleć o stworzeniu swojego brand hero, który ułatwi Ci nawiązywanie prawdziwych relacji z Klientami.
Jako agencja kreatywna służymy pomocą i z chęcią wytłumaczymy Ci wszystko krok po kroku.

Agencja interaktywna do Twojej dyspozycji

Stworzyć „agencję kreatywną” jest łatwo — trzeba tylko zebrać kilka osób do pracy zdalnej i przekazywać zadania, jednak taka formacja nigdy nie będzie tak skuteczna, jak zespół, który przebywa ze sobą 7 godzin każdego dnia. Jeśli zależy Ci na dobrym kontakcie oraz gwarancji, że Twój freelancer nagle nie zmieni swojego fachu, nie zachoruje albo zwyczajnie nie zniknie, pozostawiając Cię samego z problemami, to skontaktuj się z nami.

Skontaktuj się z nami