Agencja interaktywna Imielin

 
Agencja Marketingowa M16.pl - dostarczamy kompleksowe rozwiązania marketingowe dla Klientów z Imielina i terenu całego Śląska.
Nasz 9-cio osobowy zespół w połączeniu z 10-cio letnim doświadczeniem reklamowym to rozwiązanie szyte na miarę potrzeb firm z sektora MŚP.

Koniec z głuchym telefonem i szukaniem zleceniobiorców dla każdej gałęzi reklamy. W naszej agencji interaktywnej znajdziesz wszystko co potrzeba, a szybkość kontaktu i dostarczane efekty to tylko kilka aspektów wymienianych przez naszych Klientów z Imielina, jako jedne z najważniejszych zalet.
Chcesz zobaczyć efekty na własnej stronie lub sklepie internetowym lub w całym przedsiębiorstwie? Skontaktuj się z nami!

Napisz do nas!

 
Nasz zespół jest zwarty i gotowy do działania! Dostęp do kompletnego działu reklamowego w cenie jednego etatowego pracownika? Tak to właśnie działa!:)

DLACZEGO MY?

Nasza agencja interaktywna to zgrana grupa specjalistów, którzy wciąż chłoną wszystkie branżowe nowości i rozwiązania i sprawdzają na sobie (w końcu my też potrzebujemy dobrej reklamy. A jeżeli to czytasz to znaczy, że działa!) i w końcu kiedy mamy pewność, że są odpowiednie, proponujemy je swoim Klientom.

Kompleksowa obsługa reklamowa

Jako agencja reklamowa tworzymy wielkobudżetowe kampanie dla dużych marek, ale i baner lub kampanie Ads. Dobrze wykonana witryna to wizytówka każdej firmy, dlatego warto powierzyć tworzenie stron internetowych w ręce naprawdę dobrego designera. Zaprojektujemy spójną kolorystycznie stronę, która przyciągnie uwagę użytkowników. Zadbamy również o reklamę zewnętrzną siedziby Twojej firmy. Wykonamy wszystkie przydatne materiały reklamowe od wizytówek po ulotki. Masz pojazd służbowy? Oklejanie samochodów to kolejny sposób, aby Twoja firma stała się rozpoznawalna.

Co możemy zrobić dla Twojej firmy
 
Nasza oferta ma bardzo duży wybór działań, abyś mógł w jednym miejscu zlecić wszystko. Na starcie zbadamy Twoją największą konkurencję, aby dowiedzieć się ile musimy nadgonić, aby ich przegonić. To pozwoli nam dobrze zagospodarować miesięczny budżet na kampanie reklamowe dla Twojej marki.
 
Jak znaleźć skuteczną agencję interaktywną w Imielinie?

Na pewno warto poświecić kilka chwil na zbadanie ich podejścia oraz sprawdzenie wykonanych zleceń. Czy odpowiada nam ich styl, podejście i oczywiście możliwości. Najlepiej porównać sobie kilka agencji interaktywnych i może okazać się, że najrozsądniejszym krokiem będzie podjęcie współpracy z agencją marketingową z drugiego końca Polski. Coraz częściej w naszych czasach kontakt on-line lub telefoniczny może wystarczyć, a biorąc pod uwagę , że szukamy specjalistów w dziedzinie działań w Sieci, ten sposób kontaktu może okazać się najwygodniejszym rozwiązaniem.
Każdy u nas w firmie jest specjalistą w swojej dziedzinie dlatego pilnuje swojej działki, ale to nie oznacza, że razem nie robimy burzy mózgów! Wręcz przeciwnie, każdy nowy pomysł tworzymy wspólnie, planujemy, organizujemy i co cztery tygodnie analizujemy wyniki.

Dlaczego strona internetowa jest taka ważna
 

Profesjonalnie wykonana strona www to wizytówka każdej firmy i trudno wykonać ją bez odpowiednich kompetencji. Warto zlecić to w ręce naprawdę dobrego grafika, który stworzy spójną kolorystycznie platformę, do tego funkcjonalną i intuicyjną dla użytkowników

Pamiętajmy, że mamy tylko kilka sekund na przyciągnięcie uwagi naszego Klienta. Jeżeli nie dostanie od razu tego, czego poszukuje to z pewnością kliknie przycisk "wróć i przejdzie do konkurencji. Z tego powodu warto skorzystać z pomocy copywritera, który zadba o atrakcyjną treść na stronie (content marketing).

 

Wiele opinii można znaleźć w Internecie na temat agencji interaktywnych. Przedsiębiorcy, czyli potencjalni Klienci często nie mają pojęcia co oferuje taka agencja.

Samo powiedzenie Agencja Interaktywna jest dla wielu bardzo tajemniczym stwierdzeniem, które nic nie wyjaśnia więc nie wiadomo o co dokładnie chodzi. Agencje interaktywne to nic innego jak agencje reklamowe. Są to brandy, gdzie przedsiębiorca udaje się kiedy firma nie przynosi zysków.

Chcesz dedykowaną ofertę na pozycjonowanie?

Napisz do nas lub zadzwoń do naszego biura: 514-10-16-16

Przeglądasz naszą stronę za pośrednictwem telefonu, kliknij w symbol słuchawki poniżej i nawiąż z nami szybki kontakt.

Interesują Cię jednak szybkie efekty?
Sprawdź naszą ofertę na prowadzenie kampanii Adwords
Jednak najskuteczniejszym sposobem, będzie zainwestowanie w Kampanie SEM.
Co to jest kampania Sem? Sprawdź i dowiedz się więcej o Kampania SEM

Najczęściej zadawane pytania przez
Klientów z Imielina i okolic

 

Czy zajmujecie się tworzeniem stron internetowych?

Oczywiście! Obecnie strona internetowa to obowiązek każdego przedsiębiorcy. Wiele osób uważa, że firmowy fanpage w 100% wystarczy. Nie zapominajmy jednak, że wykluczamy wtedy osoby, które mogłyby być naszymi Klientami, ale nie używają kanałów Social Media. Szukając produktu lub usług w wyszukiwarce Google nie znajdą Twojej firmy, jeżeli nie posiadasz strony internetowej. Natomiast Social Media świetnie nadają się do tworzenia “public relations”- budowania relacji i lepszego poznawania Klientów.

 

Jak wygląda raport z kampanii reklamowej?

Nasze prace przy budżecie 1000-3500 zł raportujemy przynajmniej raz w miesiącu. Pełny raport wysyłamy na początku kolejnego miesiąca z podsumowaniem, komentarzami oraz dalszym harmonogramem. Każdy nasz klient ma dostęp do własnego raportu generowanego "w locie" z elementów kampanii takich jak: Google Ads, Google Analytics, Pozycjonowanie, LinkBuilding.


 

Czy w ramach kampanii reklamowej otrzymam indywidualne wsparcie?

Każdy nasz klient objęty kompleksową obsługą otrzymuje coś więcej niż tylko indywidualne wsparcie. Dla każdej kampanii tworzymy zespół, który będzie zajmował się realizacją planów z harmonogramu oraz doradzał dalsze działania.


 

Dlaczego zdecydować się na agencję marketingową z Czechowic?

Jak to dlaczego?
Czytasz tę podstronę, więc dotarliśmy do Ciebie mimo, że w Imielinie jest konkurencja.
Czechowice to małe miasto, a jednak stworzyliśmy dość spory, doświadczony i przede wszystkim zgrany zespół.
Specjalnie dla naszego klienta lecieliśmy samolotem na godzinne spotkanie, by omówić dalsze plany, czy spotkałeś się z większym zaangażowaniem?

 

Czy projektujecie sklepy internetowe?

Tak! Jako agencja interaktywna tworzymy nowoczesne sklepy internetowe, dopasowane do urządzeń mobilnych i z panelem zarządzania treścią. Rynek sklepów internetowych jest bardzo wymagający, duża konkurencja oraz ilość ofert sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany oraz spełniać wytyczne Google. Tylko w ten sposób możesz trafić na czołowe pozycje wyników wyszukiwania.

9-cio osobowy zespół do Twojej dyspozycji

Przez ostatnie 4 lata ciężko pracowaliśmy, by stworzyć zespół, który będzie w stanie sprostać najdziwniejszym oczekiwaniom naszych klientów. Otworzyć "agencję interaktywną" jest łatwo, zebrać kilka osób do pracy zdalnej i przekazywać zadania również, ale taka formacja nigdy nie będzie skuteczniejsza od zespołu, który przebywa ze sobą 7 godzin dziennie. Jeśli szukasz najtańszych usług, skorzystaj z pomocy freelancera lub "agencji interaktywnych" z siedzibą w bloku. Jeśli natomiast zależy Ci na dobrym kontakcie, gwarancji, że nagle freelancer nie zmieni zawodu, zachoruje, zniknie, ucieknie na Syberię pozostawiając Cię z problemami, to skontaktuj się z nami.
JESTEŚMY CERTYFIKOWANYMI PARTNERAMI GOOGLE.

Dzięki dużemu zaangażowaniu w kampanie naszych Klientów i zdobyciu
aż 28 certyfikatów nasza agencja marketingowa posiada status oficjalnego Partnera Google. To potwierdzenie doświadczenia i kompetencji w prowadzeniu reklamy Google Ads dla firm.

UCZESTNICZYLIŚMY W :
 

Zaufali
nam