Agencja Marketingowa M16.pl

Strony internetowe Nowe Miasto Lubawskie

Chcesz rozpocząć współpracę z firmą z Nowego Miasta Lubawskiego, która zajmuje się tworzeniem serwisów www? Już nie musisz, bo trafiłeś na nas! Innowacyjna strona internetowa to najlepsza wizytówka firmy w świecie wirtualnym, która może pomóc w pozyskaniu potencjalnych Klientów i realnie zwiększyć dochody.

strony internetowe Nowe Miasto Lubawskie

Strony internetowe
Nowe Miasto Lubawskie

Ile to kosztuje?

Cena strony internetowej jest uzależniona od stopnia rozbudowania i dodatkowych udogodnień. Bazowa kwota za witrynę www zaczyna się od 1900 zł netto w przypadku one-page. Strona do 8 podstron to koszt od 2800 zł netto.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Na start wyślij nam szczegółową ofertę firmy, liczbę podstron oraz przykładowe funkcjonalności, na jakich Ci zależy. Na dodatek przydatne będą lista stron konkurencji oraz tych, które wpisują się w Twój gust.

Jaki jest czas realizacji?

Czas realizacji strony www zależny jest od jego rozbudowania. Zazwyczaj wszystko trwa około miesiąca, jeśli Klient dostarczy wszystkie materiały na czas. W przypadku tworzenia witryny typu one-page możesz liczyć na krótszy czas realizacji.

Współpraca z M16

Jesteś gotowy na większą ilość zleceń w swojej firmie? Zaufaj nam – nawiążmy współpracę w zakresie stworzenia strony internetowej i przekonaj się, że nasze działania przyniosą Ci korzyści w postaci nowych Klientów z Nowego Miasta Lubawskiego i okolic. Zadzwoń do nas — przedstawimy Twój biznes z najlepszej strony.

  • jasno określone wytyczne dotyczące zasad współpracy

  • pomoc w stworzeniu skutecznego planu kampanii

  • usługa supportu

  • stały kontakt

Zapytaj o wycenę

Chcesz, aby Twoja strona internetowa była oryginalna i przyciągała Klientów? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać wstępną wycenę dostosowaną do Twoich oczekiwań. Przejdź do formularza i wypełnij go, a my zajmiemy się resztą!

Tworzymy strony internetowe dla Klientów z Nowego Miasta Lubawskiego

Tworzenie stron internetowych Nowe Miasto Lubawskie to kreatywna praca, a my mamy wieloletnie doświadczenie poparte wieloma realizacjami. Każda strona internetowa, którą oddajemy naszym Klientom, jest oryginalna i nowoczesna. Opieramy się o szablon strony, który dowolnie modyfikujemy. Schematy mają nieograniczoną ilość możliwych zmian z jednego wyglądu. Możemy zaprojektować przyciągającą uwagę stronę www zarówno dla psychologa, jak i przedszkola dziecięcego — wszystko to kwestia odpowiedniej kolorystyki i dobrania zdjęć, a także napisania tekstu.

Projektowanie stron Nowe Miasto Lubawskie

Dobrze przemyślana strona www powinna być zoptymalizowana pod kątem UX i UI, dlatego bardzo ważne jest zdecydowanie się na doświadczonego web designera, który przy tworzeniu serwisów internetowych będzie czerpał z nabytej wiedzy i twórczości oraz swojego doświadczenia. Dzięki temu zyskasz nowoczesną stronę internetową, która będzie prosta w zarządzaniu.

Współpraca

Budowanie strony www i sklepów internetowych wymaga współpracy. Na każdym etapie będziemy omawiać z Tobą widok strony internetowej i ustalać wszelkie szczegółowe kwestie. Stały kontakt mailowy i telefoniczny jest konieczny, aby każdy z nas był zadowolony. Odezwij się do nas, a ustalimy dokładny zakres działań.

Kampania SEM i reklama

Nawet najpiękniejsza strona www (lub sklep internetowy) bez odpowiedniego pozycjonowania nie pozwolą pokazać się potencjalnym Klientom. Zainwestowanie w stronę bez późniejszych działań specjalistów ds. SEO jest zwyczajnie nieopłacalne. Oferujemy także kompleksową obsługę marketingową — SEM. Sprawdź naszą ofertę pozycjonowania.

Cena za wykonanie strony www

Nie wiesz, ile kosztuje strona internetowa? Cena serwisu www jest uzależniona od stopnia jej rozbudowania i dodatkowych rozszerzeń. Bazowa kwota za stronę www to koszt już od 1900 zł netto (dotyczy one-page). Zapytaj nas o indywidualnie dostosowaną ofertę i otrzymaj unikatową, responsywną stronę z modułem do zarządzania treścią.

Czemu jest Ci potrzebna profesjonalna strona www?

Serwisy internetowe to istotne miejsce zdobycia uwagi potencjalnych Klientów. Responsywna strona internetowa jest bardzo ważna, zwłaszcza w dzisiejszym świecie, kiedy większość ludzi do scrollowania używa smartfonów. Przekonaj się, że budujemy strony internetowe Nowe Miasto Lubawskie, które generują konwersje i znacząco wpływają na dochody.

tworzenie stron internetowych Nowe Miasto Lubawskie

Indywidualny projekt Twojej wymarzonej strony www

Chcesz zlecić nam wykonanie strony internetowej? Zapytaj o szczegóły — możemy wykonać dla Twojej firmy projekt strony www. Tworzymy przyciągające uwagę strony www, które będą dostosowane do Twoich oczekiwań.

Jako agencja reklamowa Nowe Miasto Lubawskie tworzymy także nowoczesne sklepy internetowe Nowe Miasto Lubawskie dopasowane do urządzeń mobilnych i z możliwością edycji elementów tekstowych. Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, duża konkurencja oraz ilość ofert sprawia, że ciężko jest zatrzymać na dłużej uwagę Klienta. Twój sklep online musi być dobrze przemyślany i spełniać wytyczne Google. Tylko w ten sposób możesz znaleźć się na topowym miejscu w wyszukiwarce Google.

strony i sklepy internetowe Nowe Miasto Lubawskie

FAQ: Pytania i odpowiedzi

Zajmujemy się również rejestracją i lokowaniem domen na serwerze. Jeżeli masz wybraną nazwę strony internetowej, to sprawdzimy jej dostępność, opłacimy na rok i ulokujemy na serwerze. Nawiązując z nami współpracę, możesz liczyć na kompleksowość.

Nie. Nawiązujemy współprace z Klientami z różnych części kraju i świata.

WordPress to uniwersalne oprogramowanie, co oznacza, że struktura kodu zwykle jest zachowana zgodnie z określonymi standardami, co później ułatwia „podłączenie się” specjalisty do pracy. Strony oparte na WordPressie każdy może szybko modyfikować – nawet osoba, która nie specjalizuje się w programowaniu.
WordPressa używają największe instytucje w kraju i na całym świecie, np.: Mercedes-Benz, Facebook newsroom, BBC America, MTV, TOP Gear, Fortune, Poczta Polska. Dołącz do tego grona już dziś!

Jeśli masz u nas wykupioną pomoc techniczną (czyli hosting), to służymy pomocą w każdej kwestii, a poświęcony czas rozliczamy na podstawie wybranej oferty supportowej. Jeżeli nie wykupiłeś supportu, to wszelkie prace rozliczane są według roboczogodzin.

Płatność za stronę zazwyczaj rozbijamy na dwie części — pierwsza przed podjęciem prac związanych z projektem i druga po oddaniu gotowej strony.

Projektowanie stron internetowych a pozycjonowanie

Każda strona internetowa, aby znaleźć się wysoko w wynikach wyszukiwania, potrzebuje usługi pozycjonowania albo pomocy reklam Google Ads. Metod na pokazanie strony szerszej grupie potencjalnych Klientów jest sporo, więc już na początku omawiania pierwszych elementów strony ogromnie istotny jest wywiad konkurencyjny. Dzięki temu unikniemy możliwych problemów, które hamują pozycjonowanie. Jako agencja SEO/SEM projektujemy witryny, które są łatwe w obsłudze i dostosowane do urządzeń mobilnych, a nasze działania reklamowe zachęcą użytkowników do kontaktu z Twoją firmą.

Pamiętaj, że profesjonalna i funkcjonalna strona internetowa to pierwszy krok do rozwoju Twojej firmy! Wyróżnij się na tle konkurencji i zaskocz Klientów stroną doskonale dobraną do ich oczekiwań — intuicyjną i miłą dla oka. 

Skontaktuj się z nami