Agencja Marketingowa M16.pl

Strony internetowe Kwidzyn

Szukasz agencji z Kwidzyna, która tworzy strony internetowe? Już nie musisz, bo trafiłeś na M16.pl! Dobrze zoptymalizowana strona www to świetny sposób na zaistnienie w internecie, który może pomóc w dotarciu do nowych Klientów i realnie zwiększyć zyski.

strony internetowe Kwidzyn

Strony internetowe
Kwidzyn

Ile to kosztuje?

Cena strony internetowej jest uzależniona od stopnia rozbudowania i dodatkowych udogodnień. Bazowa kwota za witrynę www zaczyna się od 1900 zł netto w przypadku one-page. Strona do 8 podstron to koszt od 2800 zł netto.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Na start przygotuj nam dokładną ofertę firmy, liczbę podstron oraz przykładowe funkcjonalności, na jakich Ci zależy. Na dodatek przydatne będą lista stron firm konkurencyjnych oraz tych, które wpisują się w Twój gust.

Jaki jest czas realizacji?

Czas realizacji strony www zależy od jego rozbudowania. Zazwyczaj wszystko trwa około miesiąca, jeśli Klient dostarczy wszystkie materiały na czas. W przypadku budowania strony typu one-page możesz oczekiwać krótszego czasu realizacji.

Współpraca z M16

Przygotowany na wzrost zarobków swojej firmy? Zaufaj nam – nawiążmy współpracę w zakresie stworzenia strony internetowej i przekonaj się, że nasze działania przyniosą Ci korzyści w postaci nowych zamówień z Kwidzyna i okolic. Zapytaj o wycenę — przedstawimy Twoją firmę z najlepszej strony.

  • jasno określone wytyczne dotyczące zasad współpracy

  • pomoc w stworzeniu skutecznego planu kampanii

  • obsługa techniczna

  • stały kontakt

Zapytaj o wycenę

Chcesz, aby Twoja strona www była wyjątkowa i przyciągała Klientów? Skontaktuj się z nami, aby otrzymać darmową wycenę dostosowaną do Twoich wymagań. Wypełnij formularz, a M16 zajmie się resztą!

Tworzymy strony internetowe dla firm z Kwidzyna

Tworzenie stron www Kwidzyn to nieszablonowa praca, a my mamy wieloletnie doświadczenie poparte wieloma realizacjami. Każda strona www, którą oddajemy naszym Klientom, jest innowacyjna i funkcjonalna. Opieramy się o szablon strony, który dowolnie edytujemy. Motywy mają nieskończoną ilość modyfikacji z jednego wyglądu. Możemy stworzyć profesjonalną stronę internetową zarówno dla kosmetyczki, jak i firmy z branży cateringów dietetycznych — wszystko to kwestia odpowiedniej kolorystyki oraz dobrania zdjęć, a także stworzenia tekstu.

Projektowanie stron Kwidzyn

Dobrze zaprojektowana strona www powinna być zoptymalizowana pod kątem UX i UI, dlatego istotne jest wybranie doświadczonego web designera, który przy projektowaniu stron internetowych będzie korzystał ze swojej wiedzy i umiejętności twórczych oraz swojego doświadczenia. Dzięki temu zyskasz nowoczesną stronę internetową, która będzie łatwa w zarządzaniu.

Współpraca

Budowanie strony internetowej i sklepów online wymaga współpracy. Od początku do końca będziemy konsultować z Tobą widok strony internetowej i ustalać wszelkie szczegółowe informacje. Szybki kontakt przez wiadomości mailowe i rozmowy telefoniczne jest niezbędny, aby każdy z nas był usatysfakcjonowany. Odezwij się do nas, a ustalimy dokładny zakres usług.

Pozycjonowanie stron www i reklama

Nawet najpiękniejsza strona www (lub sklep internetowy) bez odpowiedniego pozycjonowania nie pozwolą pokazać się potencjalnym Klientom. Zainwestowanie w stronę bez późniejszej reklamy jest po prostu nieopłacalne. Oferujemy również kompleksową obsługę marketingową — SEM. Zapoznaj się z naszą ofertę pozycjonowania.

Koszt wykonania internetowego

Nie wiesz, ile kosztuje strona internetowa? Cena serwisu www jest uzależniona od stopnia jej rozbudowania i dodatkowych rozszerzeń. Bazowa kwota za stronę www to koszt już od 1900 zł netto (dotyczy one-page). Zapytaj nas o indywidualnie dostosowaną ofertę i otrzymaj unikatową, responsywną stronę z modułem do zarządzania treścią.

Czemu potrzebujesz funkcjonalnej strony internetowej?

Strony www to najważniejsze miejsce zdobycia zainteresowania potencjalnych Klientów. Responsywna strona www jest bardzo ważna, zwłaszcza w aktualnych czasach, kiedy większość ludzi do przeglądania Internetu używa telefonów. Zaufaj nam, bo budujemy skuteczne strony internetowe Kwidzyn, które znacząco zwiększają dochody.

tworzenie stron internetowych Kwidzyn

Oferta wykonania strony www dopasowana do indywidualnych preferencji

Chcesz mieć funkcjonalną stronę www? Skontaktuj się z nami — możemy wykonać dla Twojej firmy projekt strony internetowej. Tworzymy responsywne strony internetowe, które będą dopasowane do Twoich oczekiwań.

Jako agencja marketingowa Kwidzyn tworzymy również innowacyjne sklepy internetowe Kwidzyn dostosowane do urządzeń mobilnych i z systemem zarządzania treścią. Rynek sklepów internetowych jest bardzo wymagający, duża konkurencja oraz ilość ofert sprawia, że ciężko jest zatrzymać na dłużej uwagę Klienta. Twój sklep online musi być dobrze zbudowany i spełniać wytyczne Google. Tylko tą metodą możesz znaleźć się na topowym miejscu w wyszukiwarce Google.

strony i sklepy internetowe Kwidzyn

FAQ: Najczęściej zadawane pytania

Zajmujemy się również rejestracją i lokowaniem domen na serwerze. Jeżeli masz wybraną nazwę domeny, to sprawdzimy jej dostępność, opłacimy na rok i umieścimy na serwerze. Współpracując z nami, możesz liczyć na kompleksowość.

Nie. Nawiązujemy współprace z Klientami z różnych części kraju i świata.

WordPress to bardzo uniwersalny CMS, który jest opensourcem, co oznacza, że struktura kodu zwykle jest zachowana zgodnie z określonymi standardami, co kolejno ułatwia „podłączenie się” informatyka do pracy. Strony oparte na WordPressie każdy może łatwo zmieniać – nawet osoba, która nie zna się na programowaniu.
WordPressa używają największe przedsiębiorstwa w kraju oraz na całym świecie, np.: Mercedes-Benz, Facebook newsroom, BBC America, MTV, TOP Gear, Fortune, Poczta Polska. Dołącz do tego grona już dziś!

Jeśli wykupiłeś u nas wsparcie techniczne (czyli hosting), to służymy pomocą w każdej kwestii, a poświęcony czas rozliczamy na podstawie wybranej usługi supportowej. Jeżeli nie masz wykupionego supportu, to wszelkie prace wyceniane są zależnie od sytuacji.

Płatność za wykonanie strony zazwyczaj rozbijamy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac związanych z projektem i druga po oddaniu gotowej strony.

Projektowanie stron internetowych a pozycjonowanie

Każda strona internetowa, aby znaleźć się wysoko w wynikach wyszukiwania, potrzebuje usługi pozycjonowania albo pomocy reklam Google Ads. Metod na wypromowanie strony www jest bardzo dużo, dlatego już na etapie projektowania strony internetowej ogromnie istotna jest analiza konkurencji. Przez to unikniemy częstych błędów, które hamują skuteczność pozycjonowania. Jako agencja interaktywna projektujemy witryny, które są intuicyjne w obsłudze i dostosowane do urządzeń mobilnych, a nasze działania reklamowe zachęcą potencjalnych Klientów do kontaktu z Tobą.

Nie zapominaj o tym, że nowoczesna i responsywna strona internetowa to pierwszy krok do sukcesu w Twoim biznesie! Wyróżnij się na tle konkurencji i zaskocz Klientów stroną świetnie dobraną do ich potrzeb — przejrzystą i miłą dla oka. 

Skontaktuj się z nami