Agencja Marketingowa M16.pl

Sklepy internetowe Kwidzyn

Nawet jeśli posiadasz najlepszy produkt na świecie, musisz wiedzieć jak go sprzedać. Sklep internetowy gwarantuje Ci możliwość dotarcia do osób z każdej lokalizacji, właśnie wtedy, kiedy go potrzebują. Komfort robienia zakupów bez ruszania się z domu sprawia, że coraz więcej osób dokonuje zakupów tylko przez Internet. Zadbaj o dobry start. Stworzenie platformy do sprzedaży zleć doświadczonym osobom i ciesz się rozwijającym się biznesem.

Z przyjemnością nawiążemy z Tobą współpracę. Jesteśmy ze Śląska, ale dzielące kilometry nie mają dla nas znaczenia. Mailowo i telefonicznie zrobiliśmy już wiele projektów sklepów dla firm z całego kraju, a nawet z Europy.

Pora na pojawienie się Twojego biznesu w przestrzeni internetowej!

sklepy internetowe Kwidzyn

Sklepy internetowe
Kwidzyn

Jaki jest koszt?

Koszt sklepu online rozpoczyna się od 4 500 zł netto. W tej kwocie dostaniesz sklep z możliwością łatwej edycji. Płatność za zbudowanie sklepu standardowo rozbijamy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac nad projektem i druga po oddaniu gotowej witryny.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Po pierwsze wymagane są podstawowe informacje o Twojej firmie oraz logo, a jak nie masz, to możemy dla Ciebie takie stworzyć. Konieczne są także: lista artykułów, galeria zdjęć i ceny oraz sekcja “o nas”, polityka prywatności i regulamin sklepu, które możemy zrobić za Ciebie.

Jaki jest czas realizacji?

Termin realizacji sklepu online zależy w dużej mierze od stopnia jego rozbudowania. Zwykle cały proces trwa średnio miesiąc, pod warunkiem, że Klient dostarczy w terminie wszystkie potrzebne materiały.

Responsywne systemy sklepów online w Kwidzynie

logo wordpress

W przypadku firm oferujących do 500 produktów sklepy budujemy z pomocą wtyczki WooCommerce. Integracja z pomocą tego rozwiązania jest bardzo prosta. Witrynę do sprzedaży tego typu bez problemu można dopasować do konkretnych funkcji, sposobu płatności czy opcji dostawy.

logo prestashop

Jeśli oferujesz więcej niż 500 produktów, to zalecamy najlepsze rozwiązanie, jakim jest PrestaShop. To intuicyjny moduł, który umożliwia szybką obsługę nawet w przypadku różnych serii produktowych.

sklepy internetowe Kwidzyn

Sklep internetowy dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb

Projektowanie sklepu www to skomplikowany proces. Nowoczesny sklep online wymaga współpracy naszej agencji z osobą odpowiedzialną za pracę na sklepie. Stworzenie layoutu witryny poprzedzone jest rozpoznaniem oczekiwań Klienta, zapoznaniem się z tematyką branży czy też wybraniem optymalnego rozwiązania.
Po stworzeniu wstępnego widoku i dodaniu produktów czas na testowanie sklepu internetowego oraz ostateczne wdrożenie i publikacja. Standardowo dodajemy na stronę 3 przykładowe produkty i przesyłamy instrukcję jak opublikować pozostałe. Każdy etap realizacji konsultujemy z Klientem. Zbudowane przez naszą agencję sklepy internetowe pozwalają na swobodne korzystanie na komputerze czy laptopie, jak i na urządzeniach mobilnych.
sklepy internetowe Kwidzyn

Sklepy internetowe — co musisz wiedzieć

W Kwidzynie Twoja konkurencja z pewnością przeznacza środki na jakość odnowienie albo tworzenie sklepów online, a jeśli dalej tego nie zrobili, to tym bardziej jest to najwyższa pora, by znaleźć się tuż przed nimi w wyszukiwarce Google. Przedstaw się z najlepszej strony i nawiąż współpracę z fachowcami w tej dziedzinie! Od lat projektujemy responsywne sklepy online opracowane pod kątem wyszukiwarki Google, dostosowane do wymagań Klienta i potrzeb konkretnej grupy odbiorców. Nawiąż z nami współpracę i docieraj do jeszcze większej liczby zadowolonych Klientów. Sprawdź, jakie to banalnie proste z nowoczesnym portalem sprzedażowym!

Tworzenie sklepów internetowych to nie wszystko

Rynek sklepów online nieustannie rośnie, a duża konkurencja sprawia, że ciężko jest zwrócić uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zoptymalizowany oraz spełniać wytyczne Google. Pozycjonowanie wpływa na wysokość pozycji w wyszukiwarce. Jeśli Twój sklep www będzie wyżej niż pozostałe firmy, to z pewnością zyskasz uwagę Klienta.

Google Ads

Interesują Cię natychmiastowe efekty? Zobacz naszą ofertę prowadzenia kampanii Google Ads.

Sklep online — co zyskasz?

Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, a duża konkurencja sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany oraz spełniać wytyczne Google.

sklepy internetowe w Kwidzynie

dotarcie do szerszego grona Klientów

Dzięki pojawieniu się w wyszukiwarce Google zwiększasz możliwość na dotarcie do nowych potencjalnych Klientów, co może prowadzić do większej sprzedaży. Dodatkowo optymalizacja strony pod kątem SEO pozwala na osiągnięcie lepszych pozycji w wynikach wyszukiwania, co zwiększa widoczność Twojego sklepu internetowego.

sklepy Kwidzyn

automatyzacja procesów

Zminimalizujesz czas potrzebny na zarządzanie sklepem – automatyczne systemy mogą obsługiwać zamówienia, płatności, a nawet odpowiadać na wszelkie pytania. Mechanizacja procesów pozwala też na lepsze zarządzanie stanem magazynowym i analizowanie zachowań Klientów, co prowadzi do lepszego dostosowania oferty do ich potrzeb.

sklepy www Kwidzyn

dostępność 24h/7

Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w każdej chwili może dowiedzieć się więcej o produktach, które oferujesz. Dzięki dostępności 24h/7, Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w wolnej chwili może przeczytać więcej o Twojej ofercie, co zwiększa komfort zakupów.

promocja sklepów www Kwidzyn

wygoda Klientów

Sklep internetowy umożliwia zakup bez wychodzenia z domu, a dzięki przejrzystym i intuicyjnym w obsłudze interfejsom, zakupy w sklepie www stają się przyjemne i szybkie. Na dodatek możliwość całodobowego dostępu do oferty sprawia, że Klienci mogą robić zakupy w każdej chwili.

Najczęściej zadawane pytania przez Klientów z Kwidzyna i okolic

  • dostawa: DPD, DHL, Poczta Polska, InPost,
  • metody płatności internetowych: PayU, Przelewy24, PayPal, Dotpay,
  • inne platformy, na przykład Freshmail.


To tylko niektóre z możliwych integracji. Jeżeli interesują Cię inne, które będą sprawdzą się w Twoim sklepie www, to daj nam znać.

Samo stworzenie sklepu www to cena minimum 4 500 zł netto. W tej cenie możesz oczekiwać responsywnego serwisu sprzedażowego, który oparty jest na prostym w obsłudze builderze, przez co możesz samodzielnie wprowadzić potrzebne poprawki, na przykład w treści. U nas możesz liczyć nie tylko na nowoczesny widok stron internetowych Kwidzyn, ale również zaprojektowanie sklepu zgodnie z UX/UI, co bezpośrednio wpływa na sprzedaż sklepu.

Średni koszt pozycjonowania zaczyna się od 2000 zł netto, jednak szczegółowy budżet ustalany jest indywidualnie i zależy od zasięgu oraz specyfiki konkretnego rynku. Po pierwsze trzeba skupić się na doborze odpowiednich fraz kluczowych, które oprócz haseł w połączeniu z lokalizacją jak „pozycjonowanie stron Kwidzyn” – zawierają ogólnotematyczne wyrażenia np.: „pozycjonowanie stron”. To sprawia, że możemy dotrzeć do potencjalnych Klientów z całego kraju szukających konkretnych usług i produktów. Zarówno strona, jak i sklep e-commerce potrzebują szczegółowej analizy, by spełniały wytyczne Google i w kolejnych miesiącach wyświetlały się wysoko w wynikach wyszukiwania.

Witryna, która działa dobrze na różnych urządzeniach – komputerach, tabletach i smartfonach – jest intuicyjna i komfortowa w użytkowaniu. Dzięki temu użytkownicy są bardziej zadowoleni z zakupów i chętniej wracają do sklepu.  Responsywność strony ma także pozytywny wpływ na SEO. Wyszukiwarki internetowe lubią strony, które są responsywne, co skutkuje lepszymi pozycjami w Google.

Czemu powinieneś mieć responsywny sklep internetowy? Odpowiedź jest prosta – szybko liczba Twoich zamówień może się zwiększyć.

Tak, po zbudowaniu witryny internetowej Klient dostaje dostępy do jego edycji. Dostęp ten jest kluczowy, aby Klient mógł sam zarządzać stroną, wprowadzać zmiany w produktach, zmieniać treści, sprawdzać liczbę zamówień i analizować dane sprzedażowe.

Tak, edycja wykonanych przez nas sklepów jest bardzo łatwa i intuicyjna. Tworzymy nasze sklepy z myślą o użytkownikach, którzy mogą nie posiadać zaawansowanej wiedzy technicznej, stąd panel zarządzania jest łatwy w użytkowaniu. Dzięki temu Klient może szybko i komfortowo aktualizować wybrane treści, co pozwala na bieżące dostosowywanie sklepu do swoich potrzeb i oczekiwań rynku.

Hosting dla sklepów online Kwidzyn

Tworzymy intuicyjne witryny z modułem zarządzania treścią – CMS. Dodatkowo budujemy sklepy www zgodne z zasadami RODO. Zintegrujemy platformę zarządzania z dostawcami albo hurtownią tak, aby wszystkie potrzebne dane były w jednym miejscu.

Jeżeli jednak zdarzy się sytuacja, która będzie wymagać naszej ingerencji, to jesteśmy do Twojej dyspozycji. W takim przypadku rozliczamy się w zależności od poświęconego czasu pracy, natomiast możemy zaproponować też możliwość wykupienia pakietu hostingowego. Dajemy słowo, że zdalnie rozwiążemy każdą usterkę.

Skontaktuj się z nami