Agencja Marketingowa M16.pl

Strony internetowe Tczew

Planujesz rozpocząć współpracę z agencją z Tczewa, która zajmuje się tworzeniem stron internetowych? Już nie musisz, bo trafiłeś na nas! Profesjonalna strona internetowa to świetny sposób na zaistnienie w świecie wirtualnym, który może pomóc w pozyskaniu potencjalnych Klientów i faktycznie zwiększyć dochody.

strony internetowe Tczew

Strony internetowe
Tczew

Ile to kosztuje?

Cena strony internetowej jest uzależniona od stopnia rozbudowania i dodatkowych udogodnień. Bazowa kwota za witrynę www zaczyna się od 1900 zł netto w przypadku one-page. Strona do 8 podstron to koszt od 2800 zł netto.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Na początku współpracy prześlij nam szczegółową ofertę firmy, liczbę podstron oraz przykładowe funkcjonalności, na jakich Ci zależy. Na dodatek przydatne będą lista stron konkurencji oraz tych, które wpisują się w Twój gust.

Jaki jest czas realizacji?

Termin realizacji strony internetowej zależny jest od jego rozbudowania. Zazwyczaj wszystko trwa około miesiąca, jeśli Klient dostarczy wszystkie materiały w umówionym terminie. W przypadku budowania strony typu one-page możesz oczekiwać krótszego czasu realizacji.

Współpraca z M16

Jesteś gotowy na większą ilość zleceń w swojej firmie? Zaufaj nam – nawiążmy współpracę w zakresie stworzenia strony internetowej i przekonaj się, że nasze działania przyniosą Ci korzyści w postaci nowych zamówień z Tczewa i okolic. Skontaktuj się z nami — przedstawimy Twój biznes z najlepszej strony.

  • jasne wytyczne dotyczące zasad współpracy

  • doradztwo

  • usługa supportu

  • dobry kontakt

Zapytaj o wycenę

Chcesz, aby Twoja strona www była wyjątkowa i przyciągała Klientów? Skontaktuj się z nami, aby otrzymać wstępną wycenę dostosowaną do Twoich oczekiwań. Wypełnij formularz, a M16 zajmie się resztą!

Tworzymy strony www dla firm z Tczewa

Tworzenie stron www Tczew to nieszablonowa praca, a my posiadamy w tej dziedzinie wieloletnie doświadczenie poparte wieloma realizacjami. Każda strona internetowa, którą oddajemy naszym Klientom, jest innowacyjna i przejrzysta. Strony tworzymy w oparciu o szablon, który dowolnie edytujemy. Schematy mają nieskończoną ilość modyfikacji z tego samego wyglądu. Możemy stworzyć intuicyjną stronę www zarówno dla dentysty, jak i firmy z branży cateringów dietetycznych — wszystko to kwestia wybranej kolorystyki i dobrania zdjęć, a także stworzenia contentu.

Projektowanie stron Tczew

Dobrze zaprojektowana strona www powinna być zoptymalizowana pod kątem UX i UI, więc bardzo ważne jest wybranie doświadczonego web designera, który przy projektowaniu serwisów www będzie czerpał ze swojej wiedzy i twórczości oraz swojego doświadczenia. Dzięki temu otrzymasz innowacyjną stronę internetową, która będzie prosta w obsłudze.

Współpraca

Budowanie strony internetowej i sklepów internetowych wymaga współpracy. Od początku do końca będziemy konsultować z Tobą widok strony www i ustalać wszelkie szczegółowe kwestie. Stały kontakt mailowy i telefoniczny jest konieczny, aby każdy z nas był zadowolony. Odezwij się do nas, a omówimy dokładny zakres usług.

Pozycjonowanie stron internetowych i reklama

Nawet najpiękniejsza strona www (albo sklep online) bez odpowiedniego pozycjonowania nie pozwolą pokazać się potencjalnym Klientom. Zbudowanie nowej strony bez późniejszych działań specjalistów ds. SEO jest zwyczajnie nieopłacalne. W ofercie mamy również kompleksową obsługę marketingową — SEM. Sprawdź naszą ofertę pozycjonowania.

Cena za wykonanie strony www

Nie wiesz, ile kosztuje strona internetowa? Cena serwisu www jest uzależniona od stopnia jej rozbudowania i dodatkowych rozszerzeń. Bazowa kwota za stronę www to koszt już od 1900 zł netto (dotyczy one-page). Zapytaj nas o indywidualnie dostosowaną ofertę i otrzymaj unikatową, responsywną stronę z modułem do zarządzania treścią.

Dlaczego jest Ci potrzebna nowoczesna strona www?

Serwisy www to najważniejsze miejsce pozyskania Klientów. Responsywna strona internetowa jest bardzo ważna, zwłaszcza w dzisiejszym świecie, kiedy większość ludzi do przeglądania Internetu używa telefonów. Przekonaj się, że projektujemy strony internetowe Tczew, które generują konwersje i znacząco zwiększają sprzedaż.

tworzenie stron internetowych Tczew

Oferta wykonania strony internetowej dopasowana do indywidualnych preferencji

Chcesz mieć innowacyjną stronę www? Odezwij się do nas — możemy wykonać dla Twojej firmy projekt strony www. Wykonujemy przyciągające uwagę strony www, które będą dostosowane do Twoich potrzeb.

Jako agencja marketingowa Tczew tworzymy również nowoczesne sklepy internetowe Tczew dopasowane do urządzeń mobilnych i z możliwością edycji elementów tekstowych. Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, ogromna konkurencja oraz ilość ofert sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep online musi być dobrze przemyślany i spełniać zasady Google. Tylko tą metodą możesz trafić na czołowe pozycje w wyszukiwarce Google.

strony i sklepy internetowe Tczew

FAQ: Pytania i odpowiedzi

Uruchomienie domeny oraz hosting także wpisuje się w zakres naszych usług. Jeśli masz wybraną nazwę domeny, to sprawdzimy jej dostępność, opłacimy na rok i ulokujemy na serwerze. Nawiązując z nami współpracę, możesz liczyć na kompleksowość.

Nie. Nawiązujemy współprace z Klientami z różnych części kraju i świata.

WordPress to bardzo uniwersalny CMS, który jest opensourcem, co oznacza, że struktura kodu zwykle jest zachowana zgodnie z określonymi standardami, co następnie przyspiesza „podłączenie się” specjalisty do pracy. Strony oparte na WordPressie każdy może szybko modyfikować – nawet osoba, która nie specjalizuje się w programowaniu.
Z WordPressa korzystają największe firmy w kraju oraz na całym świecie, np.: Mercedes-Benz, Facebook newsroom, BBC America, MTV, TOP Gear, Fortune, Poczta Polska. Dołącz do tego grona już dziś!

Jeśli masz u nas wykupiony support (czyli hosting), to oferujemy pomoc w razie jakiegokolwiek problemu, a poświęcony czas rozliczamy na podstawie opłaconej oferty supportowej. Jeżeli nie wykupiłeś supportu, to wszystkie dodatkowe prace rozliczane są według roboczogodzin.

Płatność za stronę zazwyczaj rozbijamy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac nad projektem i druga po opublikowaniu strony.

Projektowanie stron internetowych a SEO

Każda strona www, aby znaleźć się wysoko w wynikach wyszukiwania, wymaga usługi pozycjonowania albo pomocy reklam Google Ads. Metod na wypromowanie strony www jest bardzo dużo, więc już na początku omawiania pierwszych elementów strony bardzo istotny jest wywiad konkurencyjny. Dzięki temu unikniemy możliwych błędów, które utrudniają pozycjonowanie. Jako agencja reklamowa tworzymy serwisy, które są intuicyjne w obsłudze i dopasowane do wszystkich sprzętów, a nasze działania reklamowe angażują użytkowników do kontaktu z Twoją firmą.

Pamiętaj, że profesjonalna i funkcjonalna strona www to pierwszy krok do sukcesu w Twoim biznesie! Wyprzedź konkurencję i zaskocz Klientów witryną doskonale dopasowaną do ich potrzeb — przejrzystą i miłą dla oka. 

Skontaktuj się z nami