Agencja Marketingowa M16.pl

Sklepy internetowe Rogalin

Nawet jeżeli masz najlepszy produkt na świecie, musisz wiedzieć jak go sprzedać. Sklep e-commerce umożliwia dotarcie do osób z każdego obszaru, właśnie wtedy, kiedy go potrzebują. Komfort robienia zakupów bez wychodzenia z domu sprawia, że coraz więcej osób robi zakupy tylko w sieci. Zadbaj o dobry start. Stworzenie sklepu internetowego zleć doświadczonym osobom i ciesz się biznesem przynoszącym jeszcze większe przychody.

Z przyjemnością nawiążemy z Tobą współpracę. Nasze biuro znajduje się na Śląsku, ale dzielące kilometry nie mają dla nas znaczenia. Mailowo i telefonicznie wykonaliśmy już bardzo dużo projektów serwisów dla Przedsiębiorców z całej Polski, a nawet z Europy.

Pora na pojawienie się Twojego biznesu w przestrzeni internetowej!

sklepy internetowe Rogalin

Sklepy internetowe
Rogalin

Jaki jest koszt?

Koszt sklepu online rozpoczyna się od 4 500 zł netto. W tej kwocie dostaniesz sklep z możliwością łatwej edycji. Płatność za zbudowanie sklepu standardowo rozbijamy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac nad projektem i druga po oddaniu gotowej witryny.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Po pierwsze wymagane są podstawowe informacje o Twojej firmie oraz logo, a jak nie masz, to możemy dla Ciebie takie stworzyć. Konieczne są również: lista produktów, zdjęcia i ceny oraz sekcja “o nas”, polityka prywatności i regulamin sklepu, które możemy wykonać za Ciebie.

Jaki jest czas realizacji?

Termin realizacji sklepu internetowego zależny jest od rodzaju serwisu, dodatkowych funkcji oraz liczby produktów. Raczej cały proces trwa około miesiąca, w przypadku gdy Klient przekaże nam na czas wszystkie potrzebne materiały.

Responsywne systemy sklepów online w Rogalinie

logo wordpress

W przypadku sklepów oferujących maksymalnie 500 produktów sklepy tworzymy z pomocą wtyczki WooCommerce. Konfiguracja z pomocą tego systemu jest bardzo prosta. Sklep tego typu bez problemu można dopasować do wybranych funkcji, metod płatności lub też opcji dostawy.

logo prestashop

Jeśli Twoja oferta zawiera więcej niż 500 produktów, to zalecamy wybór PrestaShop. To intuicyjny system, który umożliwia szybką edycję nawet w przypadku różnych kategorii produktów.

sklepy internetowe Rogalin

Sklep www dopasowany do Twoich wymagań

Budowanie sklepu www to proces złożony. Oryginalny sklep www wymaga współpracy naszych pracowników z osobą odpowiedzialną za pracę na sklepie. Stworzenie layoutu serwisu poprzedzone jest rozpoznaniem oczekiwań Klienta, zapoznaniem się ze specyfiką branży oraz dopasowaniem odpowiedniego rozwiązania.
Po stworzeniu projektu i dodaniu produktów czas na testowanie platformy do sprzedaży oraz końcowe wdrożenie i publikacja. W cenie dodajemy na stronę 3 przykładowe produkty i przekazujemy instrukcję jak opublikować kolejne. Każdy etap realizacji omawiamy z Klientem. Stworzone przez naszą agencję sklepy online pozwalają na swobodne użytkowanie na komputerze lub laptopie, a także na urządzeniach mobilnych.
sklepy internetowe Rogalin

Sklepy www — co musisz wiedzieć

W Rogalinie konkurencyjna firma pewnie przeznacza środki na jakość odnowienie albo budowanie serwisów www, a jeżeli jeszcze tego nie zrobili, to tym bardziej jest to najwyższy czas, by znaleźć się tuż przed nimi w wynikach organicznych. Pokaż się z najlepszej strony i nawiąż współpracę z specjalistami! Od lat projektujemy responsywne sklepy online zoptymalizowane pod kątem UX, dopasowane do wymagań właściciela firmy i potrzeb wybranej grupy odbiorców. Nawiąż z nami współpracę i docieraj do jeszcze większej liczby zadowolonych odbiorców. Sprawdź, jakie to banalnie proste z dedykowanym sklepem online!

Tworzenie sklepów online to nie wszystko

Handel online nieustannie rośnie, a duża ilość konkurencyjnych firm sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany oraz spełniać zasady Google. Pozycjonowanie wpływa na wysokość pozycji w wyszukiwarce. Jeśli Twój sklep internetowy będzie wyżej niż pozostałe firmy, to na pewno przyciągniesz uwagę Klienta.

Google Ads

Interesują Cię ekspresowe efekty? Zapoznaj się z ofertą prowadzenia kampanii Google Ads.

Sklep internetowy — na jakie korzyści możesz liczyć?

Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, a duża konkurencja sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany oraz spełniać wytyczne Google.

sklepy internetowe w Rogalinie

dotarcie do szerszego grona Klientów

Dzięki pojawieniu się w wyszukiwarce Google zwiększasz możliwość na dotarcie do nowych potencjalnych Klientów, co może generować większą sprzedaż. Na dodatek optymalizacja strony pod kątem SEO pozwala na osiągnięcie wyższych pozycji w Google, co zwiększa widoczność Twojego sklepu internetowego.

sklepy Rogalin

mechanizacja procesów

Zminimalizujesz czas potrzebny na zarządzanie sklepem – automatyczne systemy mogą obsługiwać zamówienia, płatności, a nawet odpowiadać na wiadomości. Mechanizacja procesów pozwala także na lepsze zarządzanie stanem magazynowym i analizowanie zachowań Klientów, co prowadzi do lepszego dostosowania oferty do ich potrzeb.

sklepy www Rogalin

dostępność 24h/7

Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w każdej chwili może przeczytać więcej o produktach, które oferujesz. Dzięki dostępności 24h/7, Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w każdej chwili może przeczytać więcej o Twojej ofercie, co zwiększa komfort zakupów.

promocja sklepów www Rogalin

wygoda konsumentów

Sklep online pozwala na zakupy bez wychodzenia z domu, a dzięki estetycznym i prostym w obsłudze interfejsom, zakupy w sklepie internetowym stają się komfortowe i szybkie. Na dodatek możliwość całodobowego dostępu do oferty sprawia, że Klienci mogą robić zakupy w najbardziej dogodnym dla siebie czasie.

Najczęściej zadawane pytania przez Klientów z Rogalina i okolic

  • dostawcy: DPD, DHL, Poczta Polska, InPost,
  • rodzaje płatności online: PayU, Przelewy24, PayPal, Dotpay,
  • platformy zewnętrzne, przykładowo Freshmail.


To tylko niektóre z możliwych integracji. Jeżeli interesują Cię inne, które będą przydatne w Twoim sklepie www, to daj nam znać.

Stworzenie sklepu internetowego to koszt co najmniej 4 500 zł netto. W tej cenie otrzymujesz responsywny sklep www, który oparty jest na intuicyjnym w obsłudze builderze, przez co możesz samodzielnie wprowadzić potrzebne poprawki, na przykład w treści. U nas możesz liczyć nie tylko na nowoczesny wygląd stron internetowych Rogalin, ale również zaprojektowanie sklepu zgodnie z UX/UI, co bezpośrednio wpływa na sprzedaż sklepu.

Średni koszt pozycjonowania zaczyna się od 2000 zł netto, natomiast szczegółowy budżet ustalany jest indywidualnie w zależności od zasięgu i specyfiki konkretnego rynku. Przede wszystkim trzeba skupić się na doborze odpowiednich fraz kluczowych, które oprócz haseł w połączeniu z lokalizacją jak „pozycjonowanie stron Rogalin” – zawierają ogólnotematyczne wyrażenia np.: „pozycjonowanie stron”. Dzięki temu możemy pozyskać potencjalnych Klientów z całego kraju szukających konkretnych usług i produktów. Zarówno strona, jak i sklep internetowy wymagają dokładnej analizy, by spełniały wytyczne Google i w kolejnych miesiącach dobrze się pozycjonowały.

Strona, która działa prawidłowo na różnych urządzeniach – komputerach, tabletach i telefonach – jest łatwa i wygodna w użytkowaniu. Dzięki temu Klienci czerpią większą przyjemność z zakupów i chętniej wracają do sklepu.  Responsywność strony ma także dobry wpływ na SEO. Wyszukiwarki internetowe preferują strony, które są responsywne, co skutkuje wyższymi pozycjami w Google.

Czemu powinieneś mieć responsywny sklep internetowy? Odpowiedź jest prosta – w ekspresowym tempie liczba Twoich zleceń może się zwiększyć.

Tak, po zbudowaniu witryny internetowej Klient otrzymuje dostępy do jego edycji. Dostęp ten jest bardzo ważny, aby Klient mógł sam zarządzać stroną, dokonywać zmian w produktach, zmieniać content, monitorować zamówienia i analizować dane sprzedażowe.

Tak, edycja wykonanych przez nas sklepów jest bardzo łatwa i intuicyjna. Budujemy nasze sklepy z myślą o użytkownikach, którzy mogą nie mieć fachowej wiedzy technicznej, stąd interfejs administracyjny jest łatwy w użytkowaniu. Dzięki temu Klient może szybko i komfortowo wprowadzać zmiany, co pozwala na bieżące dopasowywanie sklepu do swoich preferencji i oczekiwań rynku.

Hosting dla sklepów internetowych Rogalin

Budujemy intuicyjne sklepy z modułem zarządzania treścią – CMS. Dodatkowo budujemy sklepy internetowe zgodne z zasadami RODO. Zintegrujemy platformę zarządzania z kurierami albo hurtownią tak, aby wszystkie ważne informacje były w jednym miejscu.

Jeżeli jednak zdarzy się sytuacja, która będzie wymagać naszej pomocy, to jesteśmy do Twojej dyspozycji. Rozliczamy się wtedy w zależności od poświęconego czasu pracy, natomiast możemy zaproponować także możliwość wykupienia stałego hostingu. Dajemy słowo, że zdalnie możemy rozwiązać każdą usterkę.

Skontaktuj się z nami