Agencja Marketingowa M16.pl

Sklepy internetowe Biecz

Nawet jeżeli posiadasz najlepszy produkt świata, musisz wiedzieć jak przekonać do niego odbiorców. Sklep e-commerce gwarantuje Ci możliwość dotarcia do osób z dowolnego obszaru, właśnie wtedy, kiedy go potrzebują. Komfort składania zamówień bez wychodzenia z domu sprawia, że coraz więcej osób robi zakupy tylko w internecie. Zadbaj o dobry początek. Stworzenie platformy sprzedażowej zostaw nam i ciesz się biznesem przynoszącym jeszcze większe przychody.

Z przyjemnością nawiążemy z Tobą współpracę. Jesteśmy ze Śląska, ale dzielące kilometry nie mają dla nas znaczenia. Mailowo i telefonicznie wykonaliśmy już wiele projektów serwisów dla Przedsiębiorców z całej Polski, a nawet z Europy.

To najlepszy czas na pojawienie się Twojej firmy w przestrzeni internetowej!

sklepy internetowe Biecz

Sklepy internetowe
Biecz

Jaki jest koszt?

Koszt sklepu online rozpoczyna się od 4 500 zł netto. W tej kwocie dostaniesz sklep z możliwością łatwej edycji. Płatność za zbudowanie sklepu standardowo rozbijamy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac nad projektem i druga po oddaniu gotowej witryny.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Przede wszystkim wymagane są podstawowe informacje o Twojej firmie oraz logo, a jak nie masz, to możemy dla Ciebie takie wykonać. Konieczne są także: lista produktów, galeria zdjęć i ceny oraz sekcja “o nas”, polityka prywatności i regulamin sklepu, które możemy wykonać za Ciebie.

Jaki jest czas realizacji?

Termin realizacji sklepu internetowego zależny jest od rodzaju serwisu, dodatkowych funkcji i liczby artykułów. Raczej cały proces trwa około miesiąca, pod warunkiem, że Klient dostarczy w terminie wszystkie potrzebne materiały.

Sprawdzone systemy sklepów online w Bieczu

logo wordpress

W przypadku firm oferujących maksymalnie 500 produktów sklepy tworzymy z pomocą wtyczki WooCommerce. Edycja za pośrednictwem tego systemu jest bardzo intuicyjna. Sklep tego typu bez problemu można dopasować do konkretnych funkcji, sposobu płatności lub też opcji wysyłki.

logo prestashop

Jeśli Twoja oferta zawiera więcej niż 500 produktów, to sugerujemy wybór PrestaShop. To intuicyjny moduł, który umożliwia szybką obsługę nawet w przypadku wielu kategorii produktowych.

sklepy internetowe Biecz

Sklep internetowy dopasowany do Twoich oczekiwań

Projektowanie sklepu www to proces złożony. Oryginalny sklep www wymaga kooperacji. Stworzenie layoutu portalu poprzedzone jest rozpoznaniem oczekiwań Klienta, zapoznaniem się ze specyfiką branży czy też wybraniem optymalnego rozwiązania.
Po stworzeniu wstępnego widoku i wprowadzeniu produktów następuje testowanie platformy do sprzedaży oraz ostateczne wdrożenie i publikacja. Standardowo dodajemy na stronę 3 przykładowe produkty i przekazujemy instrukcję jak dodać kolejne. Każdy etap realizacji omawiamy z Klientem. Wykonane przez naszą agencję sklepy internetowe pozwalają na swobodne korzystanie na komputerze czy laptopie, a także na urządzeniach mobilnych.
sklepy internetowe Biecz

Sklepy www — ważne informacje

W Bieczu Twoja konkurencja pewnie inwestuje w jakość odświeżenie lub budowanie serwisów online, a jeśli nadal tego nie zrobili, to tym bardziej jest to najwyższy czas, by ich wyprzedzić. Pokaż się z najlepszej strony i nawiąż współpracę z fachowcami w tej dziedzinie! Od lat projektujemy profesjonalne sklepy internetowe zoptymalizowane pod kątem UX, dopasowane do oczekiwań właściciela firmy i potrzeb konkretnej grupy odbiorców. Rozpocznij z nami współpracę i docieraj do nowych odbiorców. Sprawdź, jakie to łatwe z responsywnym sklepem e-commerce!

Tworzenie sklepów online to nie wszystko

Handel online jest bardzo wymagający, a duża ilość konkurencyjnych firm sprawia, że ciężko jest zachęcić Klienta do zakupu konkretnego produktu. Twój sklep online musi być dobrze zbudowany oraz spełniać zasady Google. Działania SEO wpływają na wysokość pozycji w wyszukiwarce. Jeśli Twój sklep online będzie wyżej niż pozostałe firmy, to z pewnością przyciągniesz uwagę Klienta.

Google Ads

Nie chcesz czekać i oczekujesz natychmiastowych efektów? Zapoznaj się z ofertą prowadzenia kampanii Google Ads.

Sklep internetowy — na jakie korzyści możesz liczyć?

Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, a duża konkurencja sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany oraz spełniać wytyczne Google.

sklepy internetowe w Bieczu

dotarcie do nowego grona Klientów

Dzięki pojawieniu się w przeglądarce Google zwiększasz możliwość na dotarcie do nowych odbiorców, co może prowadzić do wyższej sprzedaży. Na dodatek optymalizacja strony pod kątem SEO pozwala na osiągnięcie lepszych pozycji w wynikach wyszukiwania, co poprawia zasięg Twojego sklepu www.

sklepy Biecz

mechanizacja procesów

Zminimalizujesz czas przy obsłudze sklepu – automatyczne systemy mogą obsługiwać zamówienia, płatności, a także odpowiadać na wszelkie pytania. Mechanizacja procesów pozwala także na skuteczniejsze zarządzanie stanem magazynowym i analizowanie zachowań Klientów, co prowadzi do lepszego dostosowania oferty do ich potrzeb.

sklepy www Biecz

dostępność 24h na dobę

Klient nie musi dostosowywać się do godzin otwarcia sklepu i w każdym momencie może dowiedzieć się więcej o produktach z Twojej oferty. Dzięki dostępności przez całą dobę, Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w każdej chwili może dowiedzieć się więcej o Twojej ofercie, co zwiększa wygodę zakupów.

promocja sklepów www Biecz

komfort Klientów

Sklep online umożliwia zakup bez wychodzenia z domu, a dzięki estetycznym i intuicyjnym w obsłudze interfejsom, zakupy w sklepie www stają się komfortowe i ekspresowe. Dodatkowo możliwość całodobowego dostępu do oferty sprawia, że Klienci mogą robić zakupy w najbardziej dogodnym dla siebie czasie.

Najczęściej zadawane pytania przez Klientów z Biecza i okolic

  • formy dostawy: DPD, DHL, Poczta Polska, InPost,
  • rodzaje płatności internetowych: PayU, Przelewy24, PayPal, Dotpay,
  • inne platformy, na przykład Freshmail.


To tylko niektóre z możliwych integracji. Jeżeli chcesz podpiąć inne, które będą sprawdzą się w Twoim sklepie online, to skontaktuj się z nami.

Stworzenie sklepu www to cena co najmniej 4 500 zł netto. W tej cenie możesz oczekiwać responsywnego serwisu sprzedażowego, który oparty jest na intuicyjnym w edycji builderze, przez co możesz w każdej chwili z łatwością wprowadzić dowolne zmiany. U nas możesz liczyć nie tylko na nowoczesny widok stron internetowych Biecz, ale również zaprojektowanie sklepu zgodnie z UX/UI, co bezpośrednio wpływa na zwiększanie przychodów w sklepie.

Minimalna kwota za pozycjonowanie to 2000 zł netto, lecz dokładny budżet ustalany jest indywidualnie w zależności od obszaru działania i sposobu działania konkretnego rynku. Przede wszystkim trzeba skupić się na doborze odpowiednich fraz kluczowych, które oprócz haseł w połączeniu z lokalizacją jak „pozycjonowanie stron Biecz” – zawierają ogólnotematyczne wyrażenia np.: „pozycjonowanie stron”. To sprawia, że możemy pozyskać potencjalnych Klientów z całej Polski szukających konkretnych usług i produktów. Zarówno strona, jak i sklep internetowy wymagają szczegółowej analizy, by spełniały wytyczne Google i w kolejnych miesiącach wyświetlały się wysoko w wyszukiwarce Google.

Strona, która działa prawidłowo na różnych urządzeniach – komputerach, tabletach i smartfonach – jest intuicyjna i wygodna w przeglądaniu. Dzięki temu Klienci są bardziej zadowoleni z zakupów i chętniej wracają do sklepu.  Responsywność witryny ma też dobry wpływ na pozycjonowanie w Google. Wyszukiwarki internetowe lubią strony, które są responsywne, co skutkuje lepszymi pozycjami w Google.

Czemu sklep internetowy powinien być responsywny? Odpowiedź jest banalnie prosta – szybko liczba Twoich zleceń może się zwiększyć.

Tak, po stworzeniu witryny sprzedażowej Klient otrzymuje dostępy do jego edycji. Dostęp ten jest kluczowy, aby Klient mógł sam zarządzać stroną, dokonywać zmian w produktach, aktualizować content, sprawdzać liczbę zamówień oraz analizować dane sprzedażowe.

Tak, edycja wykonanych przez nas sklepów jest bardzo prosta i intuicyjna. Budujemy nasze witryny z myślą o użytkownikach, którzy mogą nie posiadać zaawansowanej wiedzy technicznej, dlatego interfejs administracyjny jest łatwy w użytkowaniu. Dzięki temu Klient może szybko i bez problemu dokonywać zmian, co pozwala na bieżące dostosowywanie sklepu do swoich preferencji i oczekiwań rynku.

Hosting dla sklepów internetowych Biecz

Tworzymy proste w edycji sklepy z modułem zarządzania treścią – CMS. Na dodatek budujemy sklepy online zgodne z zasadami RODO. Zintegrujemy panel zarządzania z dostawcami albo hurtownią tak, aby wszystkie istotne informacje były proste do znalezienia.

Jeśli jednak nastąpi sytuacja, która będzie wymagać naszej pomocy, to jesteśmy do Twojej dyspozycji. Rozliczamy się wtedy na podstawie poświęconego czasu pracy, natomiast oferujemy także możliwość wykupienia pakietu hostingowego. Dajemy słowo, że zdalnie możemy rozwiązać każdą usterkę.

Skontaktuj się z nami