Agencja Marketingowa M16.pl

Sklepy internetowe Ciężkowice

Nawet jeśli posiadasz najlepszy produkt świata, musisz wiedzieć jak go sprzedać. Sklep online umożliwia dotarcie do osób z każdej lokalizacji, właśnie wtedy, kiedy go szukają. Komfort robienia zakupów bez ruszania się z domu sprawia, że coraz więcej osób dokonuje transakcji tylko przez Internet. Zadbaj o dobry start. Stworzenie platformy sprzedażowej zostaw nam i ciesz się biznesem przynoszącym jeszcze większe przychody.

Zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy ze Śląska, ale dzielące kilometry nie mają dla nas znaczenia. Mailowo i telefonicznie zrealizowaliśmy już wiele projektów sklepów dla Przedsiębiorców z całego kraju, a nawet z Europy.

Pora na nową wizytówkę Twojego biznesu w sieci!

sklepy internetowe Ciężkowice

Sklepy internetowe
Ciężkowice

Jaki jest koszt?

Koszt sklepu online rozpoczyna się od 4 500 zł netto. W tej kwocie dostaniesz sklep z możliwością łatwej edycji. Płatność za zbudowanie sklepu standardowo rozbijamy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac nad projektem i druga po oddaniu gotowej witryny.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Przede wszystkim potrzebne są podstawowe informacje dotyczące Twojego biznesu oraz logo, a jak nie masz, to możemy dla Ciebie takie zaprojektować. Istotne są także: lista artykułów, zdjęcia i ceny oraz sekcja “o nas”, polityka prywatności i regulamin sklepu, które możemy zrobić za Ciebie.

Jaki jest czas realizacji?

Czas realizacji sklepu internetowego zależny jest od stopnia jego rozbudowania. Standardowo cały proces trwa średnio miesiąc, w przypadku gdy Klient dostarczy w terminie wszystkie potrzebne materiały.

Sprawdzone systemy sklepów online w Ciężkowicach

logo wordpress

W przypadku sklepów mających w swojej ofercie do 500 produktów sklepy budujemy z pomocą wtyczki WooCommerce. Edycja z pomocą tego systemu jest bardzo prosta. Sklep tego typu bez problemu można dostosować do wybranych funkcji, rodzaju płatności czy opcji wysyłki.

logo prestashop

Jeżeli w sprzedaży masz więcej niż 500 produktów, to zalecamy sprawdzone rozwiązanie, jakim jest PrestaShop. To intuicyjny system, który umożliwia łatwą edycję nawet w przypadku różnych serii produktów.

sklepy internetowe Ciężkowice

Sklep www dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb

Projektowanie sklepu www to proces złożony. Idealnie dopasowany sklep internetowy wymaga kooperacji. Stworzenie projektu serwisu poprzedzone jest rozpoznaniem potrzeb Klienta, zapoznaniem się ze specyfiką branży czy też zaproponowaniem optymalnego rozwiązania.
Po stworzeniu layoutu oraz wprowadzeniu produktów czas na testowanie serwisu do sprzedaży oraz końcowe wdrożenie i publikacja. Standardowo dodajemy na stronę 3 przykładowe produkty i przekazujemy instrukcję jak dodać kolejne. Każdy etap realizacji konsultujemy z Klientem. Wykonane przez nas sklepy e-commerce umożliwiają swobodne użytkowanie na komputerze czy laptopie, jak i na urządzeniach mobilnych.
sklepy internetowe Ciężkowice

Sklepy www — co musisz wiedzieć

W Ciężkowicach konkurencyjna firma pewnie inwestuje w jakość odnowienie lub tworzenie sklepów online, a jeśli nadal tego nie zrobili, to tym bardziej jest to najwyższy czas, by ich wyprzedzić. Zaprezentuj się z najlepszej strony i nawiąż współpracę z specjalistami! Od lat tworzymy responsywne sklepy www zoptymalizowane pod kątem UX, dostosowane do wymagań Klienta i potrzeb konkretnej grupy odbiorców. Nawiąż z nami współpracę i docieraj do jeszcze większej liczby zadowolonych Klientów. Zobacz, jakie to banalnie proste z responsywnym sklepem internetowym!

Budowa sklepów internetowych to nie wszystko

Rynek e-commerce nieustannie rośnie, a duża konkurencja sprawia, że ciężko jest zachęcić Klienta do zakupu konkretnego produktu. Twój sklep www musi być dobrze zbudowany i spełniać zasady Google. Działania SEO wpływają na wysokość pozycji w wyszukiwarce. Jeśli Twój sklep www będzie wyżej niż reszta konkurencyjnych wyników wyszukiwania, to na pewno zyskasz uwagę Klienta.

Google Ads

Nie chcesz czekać i oczekujesz błyskawicznych efektów? Sprawdź naszą ofertę prowadzenia reklam Google Ads.

Sklep online — na jakie korzyści możesz liczyć?

Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, a duża konkurencja sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany oraz spełniać wytyczne Google.

sklepy internetowe w Ciężkowicach

dotarcie do nowego grona Klientów

Dzięki obecności Twojego sklepu w wyszukiwarce Google zwiększasz możliwość na dotarcie do nowych odbiorców, co może generować większą sprzedaż. Na dodatek optymalizacja strony pod kątem SEO pozwala na osiągnięcie wyższych pozycji w wynikach wyszukiwania, co zwiększa zasięg Twojego sklepu www.

sklepy Ciężkowice

mechanizacja procesów

Zaoszczędzisz czas przy obsłudze sklepu – automatyczne systemy mogą obsługiwać zamówienia, płatności, a także odpowiadać na wiadomości. Mechanizacja procesów pozwala też na skuteczniejsze zarządzanie produktami i analizowanie zachowań Klientów, co sprawia, żę możesz dopasowywać swoją ofertę do ich oczekiwań.

sklepy www Ciężkowice

dostępność 24h na dobę

Klient nie musi dostosowywać się do godzin otwarcia sklepu i w dowolnej chwili może przeczytać więcej o produktach z Twojej oferty. Dzięki dostępności 24h/7, Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w każdej chwili może dowiedzieć się więcej o produktach z Twojej oferty, co zwiększa komfort zakupów.

promocja sklepów www Ciężkowice

komfort Klientów

Sklep internetowy pozwala na zakupy bez wychodzenia z domu, a dzięki przejrzystym i prostym w obsłudze interfejsom, zakupy w sklepie www stają się przyjemne i ekspresowe. Dodatkowo możliwość całodobowego dostępu do sklepu sprawia, że Klienci mogą robić zakupy w najbardziej dogodnym dla siebie czasie.

Najczęściej zadawane pytania przez Klientów z Ciężkowic i okolic

  • dostawcy: DPD, DHL, Poczta Polska, InPost,
  • metody płatności online: PayU, Przelewy24, PayPal, Dotpay,
  • platformy zewnętrzne, przykładowo Freshmail.


To tylko niektóre z możliwych integracji. Jeżeli interesują Cię inne, które będą sprawdzą się w Twoim sklepie online, to skontaktuj się z nami.

Stworzenie sklepu www to cena minimum 4 500 zł netto. W tej kwocie otrzymujesz responsywny sklep www, który oparty jest na intuicyjnym w obsłudze builderze, przez co możesz samodzielnie wprowadzić małe poprawki, na przykład w treści. U nas możesz liczyć nie tylko na nowoczesny design stron internetowych Ciężkowice, ale również zaprojektowanie sklepu zgodnie z UX/UI, co bezpośrednio wpływa na sprzedaż sklepu.

Średni koszt pozycjonowania zaczyna się od 2000 zł netto, lecz szczegółowy budżet omawiany jest indywidualnie i zależy od obszaru działania i specyfiki konkretnej branży. Po pierwsze należy skupić się na wybraniu odpowiednich fraz kluczowych, które oprócz haseł w połączeniu z lokalizacją jak „pozycjonowanie stron Ciężkowice” – zawierają ogólnotematyczne wyrażenia np.: „pozycjonowanie stron”. To sprawia, że możemy pozyskać potencjalnych Klientów z całej Polski szukających wybranych usług i produktów. Zarówno strona, jak i sklep e-commerce potrzebują dokładnej analizy, by spełniały wytyczne Google i w przyszłości dobrze się pozycjonowały.

Strona, która działa dobrze na różnych urządzeniach – komputerach, tabletach i smartfonach – jest intuicyjna i komfortowa w przeglądaniu. Dzięki temu Klienci czerpią większą przyjemność z zakupów i chętniej wracają do sklepu.  Responsywność witryny ma także dobry wpływ na SEO. Wyszukiwarki internetowe lubią strony, które są responsywne, co skutkuje wyższymi pozycjami w Google.

Dlaczego sklep internetowy powinien być responsywny? Odpowiedź jest banalnie prosta – szybko liczba Twoich zamówień może się zwiększyć.

Tak, po stworzeniu witryny internetowej Klient otrzymuje dane dostępowe do jego edycji. Dostęp ten jest bardzo ważny, aby Klient mógł samodzielnie zarządzać stroną, dokonywać zmian w produktach, zmieniać treści, sprawdzać liczbę zamówień i analizować dane sprzedażowe.

Tak, edycja wykonanych przez nas sklepów jest bardzo łatwa i intuicyjna. Tworzymy nasze witryny z myślą o użytkownikach, którzy mogą nie mieć fachowej wiedzy technicznej, dlatego interfejs administracyjny jest łatwy w użytkowaniu. Dzięki temu Klient może szybko i bez problemu dokonywać zmian, co pozwala na bieżące dostosowywanie sklepu do swoich preferencji i oczekiwań rynku.

Hosting dla sklepów online Ciężkowice

Budujemy intuicyjne sklepy z modułem zarządzania treścią – CMS. Dodatkowo projektujemy sklepy online zgodne z wytycznymi RODO. Zintegrujemy platformę zarządzania z kurierami lub hurtownią tak, aby wszystkie istotne dane były proste do sprawdzenia.

Jeżeli jednak zdarzy się sytuacja, która będzie wymagać naszej pomocy, to jesteśmy w gotowości, żeby Ci pomóc. W takim przypadku rozliczamy się w zależności od poświęconego czasu pracy, natomiast możemy zaproponować też możliwość wykupienia pakietu hostingowego. Dajemy słowo, że zdalnie możemy rozwiązać każdą usterkę.

Skontaktuj się z nami