Agencja Marketingowa M16.pl

Sklepy internetowe Oława

Nawet jeżeli masz najlepszy produkt świata, musisz wiedzieć jak przekonać do niego Klientów. Sklep e-commerce umożliwia dotarcie do Klientów z każdego obszaru, właśnie wtedy, kiedy go szukają. Wygoda robienia zakupów bez ruszania się z domu sprawia, że coraz więcej osób robi zakupy tylko w internecie. Zadbaj o dobry początek. Stworzenie platformy sprzedażowej zleć specjalistom i ciesz się rozwijającym się biznesem.

Z przyjemnością nawiążemy z Tobą współpracę. Nasze biuro znajduje się na Śląsku, ale dzielące kilometry nie mają dla nas znaczenia. Mailowo i telefonicznie zrobiliśmy już wiele projektów serwisów dla Przedsiębiorców z całego kraju, a nawet z Europy.

Pora na pojawienie się Twojego biznesu w sieci!

sklepy internetowe Oława

Sklepy internetowe
Oława

Jaki jest koszt?

Koszt sklepu online rozpoczyna się od 4 500 zł netto. W tej kwocie dostaniesz sklep z możliwością łatwej edycji. Płatność za zbudowanie sklepu standardowo rozbijamy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac nad projektem i druga po oddaniu gotowej witryny.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Przede wszystkim wymagane są podstawowe informacje dotyczące Twojego biznesu oraz logo, a jak nie masz, to możemy dla Ciebie takie wykonać. Istotne są także: lista artykułów, zdjęcia i ceny oraz sekcja “o nas”, polityka prywatności i regulamin sklepu, które możemy przygotować za Ciebie.

Jaki jest czas realizacji?

Termin realizacji sklepu internetowego zależny jest od stopnia jego rozbudowania. Raczej cały proces trwa średnio miesiąc, w przypadku gdy Klient przekaże nam na czas wszystkie potrzebne materiały.

Sprawdzone systemy sklepów online w Oławie

logo wordpress

W przypadku firm oferujących do 500 produktów sklepy budujemy z pomocą wtyczki WooCommerce. Edycja z pomocą tego systemu jest bardzo intuicyjna. Sklep tego typu bez problemu można dostosować do konkretnych funkcji, sposobu płatności lub też form dostawy.

logo prestashop

Jeśli oferujesz więcej niż 500 produktów, to zalecamy sprawdzone rozwiązanie, jakim jest PrestaShop. To nowoczesny system, który pozwala na szybką edycję nawet w przypadku różnych kategorii produktowych.

sklepy internetowe Oława

Sklep www dopasowany do Twoich wymagań

Budowanie sklepu online to proces złożony. Nowoczesny sklep www wymaga współpracy naszej agencji z osobą odpowiedzialną za pracę na sklepie. Stworzenie projektu serwisu poprzedzone jest rozpoznaniem potrzeb Klienta, zapoznaniem się z tematyką branży oraz zaproponowaniem optymalnego rozwiązania.
Po stworzeniu wstępnego wyglądu oraz dodaniu produktów następuje testowanie sklepu www oraz ostateczne wdrożenie i publikacja. W cenie dodajemy na portal 3 przykładowe produkty i przesyłamy instrukcję jak dodać kolejne. Każdy etap realizacji konsultujemy z Klientem. Wykonane przez naszą agencję sklepy internetowe pozwalają na swobodne korzystanie na komputerze lub laptopie, jak i na urządzeniach mobilnych.
sklepy internetowe Oława

Sklepy internetowe — co musisz wiedzieć

W Oławie konkurencyjna firma pewnie inwestuje w jakość odnowienie lub tworzenie sklepów online, a jeśli dalej tego nie zrobili, to tym bardziej jest to najwyższa pora, by znaleźć się tuż przed nimi w wynikach wyszukiwania Google. Pokaż się z najlepszej strony i rozpocznij współpracę z specjalistami! Od lat projektujemy responsywne sklepy internetowe zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarki Google, dopasowane do wymagań właściciela firmy i potrzeb określonej grupy docelowej. Nawiąż z nami współpracę i docieraj do jeszcze większej liczby zadowolonych odbiorców. Zobacz, jakie to proste z innowacyjnym portalem sprzedażowym!

Budowa sklepów online to nie wszystko

Rynek sklepów online nieustannie rośnie, a duża konkurencja sprawia, że ciężko jest zachęcić Klienta do zakupu konkretnego produktu. Twój sklep internetowy musi być dobrze zoptymalizowany i spełniać wymogi Google. Pozycjonowanie wpływa na wysokość pozycji w Google. Jeżeli Twój sklep online będzie wyżej niż reszta konkurencyjnych wyników wyszukiwania, to z pewnością zyskasz uwagę Klienta.

Google Ads

Nie chcesz czekać i oczekujesz natychmiastowych efektów? Zobacz naszą ofertę prowadzenia reklam Google Ads.

Sklep internetowy — na jakie korzyści możesz liczyć?

Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, a duża konkurencja sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany oraz spełniać wytyczne Google.

sklepy internetowe w Oławie

dotarcie do szerszego grona Klientów

Dzięki pojawieniu się w wyszukiwarce Google zwiększasz szansę na dotarcie do nowych potencjalnych Klientów, co może prowadzić do większej sprzedaży. Na dodatek optymalizacja strony pod kątem SEO pozwala na osiągnięcie wyższych pozycji w Google, co poprawia zasięg Twojego sklepu internetowego.

sklepy Oława

usprawnienie procesów

Zaoszczędzisz czas przy obsłudze sklepu – dodatkowe funkcjonalności mogą obsługiwać zamówienia, płatności, a nawet odpowiadać na wiadomości. Mechanizacja procesów pozwala także na skuteczniejsze zarządzanie produktami i analizowanie zachowań Klientów, co sprawia, żę możesz dopasowywać swoją ofertę do ich oczekiwań.

sklepy www Oława

dostępność 24h/7

Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w każdym momencie może przeczytać więcej o produktach z Twojej oferty. Dzięki dostępności 24h/7, Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w wolnej chwili może dowiedzieć się więcej o Twojej ofercie, co zwiększa komfort zakupów.

promocja sklepów www Oława

komfort konsumentów

Sklep internetowy umożliwia zakup bez wychodzenia z domu, a dzięki przejrzystym i prostym w obsłudze interfejsom, zakupy w sklepie internetowym stają się komfortowe i szybkie. Dodatkowo możliwość całodobowego dostępu do oferty sprawia, że Klienci mogą robić zakupy w najbardziej dogodnym dla siebie czasie.

Najczęściej zadawane pytania przez Klientów z Oławy i okolic

  • formy dostawy: DPD, DHL, Poczta Polska, InPost,
  • metody płatności online: PayU, Przelewy24, PayPal, Dotpay,
  • platformy zewnętrzne, na przykład Freshmail.


To jedynie przykładowe możliwe integracje. Jeżeli chcesz podpiąć inne, które będą przydatne w Twoim sklepie internetowym, to skontaktuj się z nami.

Stworzenie sklepu www to koszt minimum 4 500 zł netto. W tej cenie możesz oczekiwać responsywnego serwisu sprzedażowego, który oparty jest na intuicyjnym w obsłudze builderze, przez co możesz w każdej chwili z łatwością wprowadzić małe zmiany. U nas możesz liczyć nie tylko na nowoczesny design stron internetowych Oława, ale również zaprojektowanie sklepu zgodnie z UX/UI, co bezpośrednio wpływa na sprzedaż sklepu.

Średni koszt pozycjonowania zaczyna się od 2000 zł netto, jednak dokładny budżet ustalany jest indywidualnie w zależności od zasięgu i sposobu działania konkretnej branży. Po pierwsze należy skupić się na doborze odpowiednich fraz kluczowych, które oprócz haseł w połączeniu z lokalizacją jak „pozycjonowanie stron Oława” – zawierają ogólnotematyczne wyrażenia np.: „pozycjonowanie stron”. Dzięki temu możemy pozyskać nowych Klientów z całego kraju szukających wybranych usług i produktów. Zarówno strona, jak i sklep e-commerce wymagają dokładnej analizy, by spełniały wytyczne Google i w kolejnych miesiącach dobrze się pozycjonowały.

Strona, która działa dobrze na różnych urządzeniach mobilnych – komputerach, tabletach i smartfonach – jest intuicyjna i wygodna w obsłudze. Dzięki temu użytkownicy są bardziej zadowoleni z zakupów i z wielką chęcią wracają do sklepu.  Responsywność strony ma też dobry wpływ na SEO. Wyszukiwarki internetowe preferują strony, które są responsywne, co skutkuje wyższymi pozycjami w wynikach wyszukiwania.

Czemu powinieneś mieć responsywny sklep internetowy? Odpowiedź jest banalnie prosta – w błyskawicznym tempie liczba Twoich zamówień może się zwiększyć.

Tak, po zbudowaniu sklepu internetowego Klient dostaje dane dostępowe do jego edycji. Dostęp ten jest bardzo ważny, aby Klient mógł we własnym zakresie zarządzać stroną, dokonywać zmian w produktach, aktualizować content, monitorować zamówienia i analizować dane sprzedażowe.

Tak, edycja wykonanych przez nas sklepów jest bardzo prosta i intuicyjna. Budujemy nasze witryny z myślą o użytkownikach, którzy mogą nie posiadać fachowej wiedzy technicznej, dlatego panel zarządzania jest łatwy w użytkowaniu. Dzięki temu Klient może szybko i bez problemu wprowadzać zmiany, co pozwala na bieżące dostosowywanie sklepu do swoich preferencji i oczekiwań rynku.

Wsparcie techniczne dla sklepów internetowych Oława

Tworzymy proste w edycji witryny z modułem zarządzania treścią – CMS. Dodatkowo tworzymy sklepy internetowe zgodne z zasadami RODO. Zintegrujemy platformę zarządzania z dostawcami albo hurtownią tak, aby wszystkie istotne informacje były proste do znalezienia.

Jeśli jednak zdarzy się sytuacja, która będzie wymagać naszej pomocy, to jesteśmy do Twojej dyspozycji. Rozliczamy się wtedy na podstawie poświęconego czasu pracy, ale możemy zaproponować też możliwość wykupienia stałego hostingu. Zapewniamy, że zdalnie możemy rozwiązać każdy problem.

Skontaktuj się z nami