Agencja Marketingowa M16.pl

Sklepy internetowe Nowa ruda

Nawet jeśli posiadasz najlepszy produkt na świecie, musisz wiedzieć jak przekonać do niego Klientów. Sklep internetowy gwarantuje Ci możliwość dotarcia do osób z dowolnego obszaru, właśnie wtedy, kiedy go potrzebują. Wygoda składania zamówień bez wychodzenia z domu sprawia, że coraz więcej osób robi zakupy tylko w sieci. Zadbaj o dobry start. Stworzenie sklepu online zostaw nam i ciesz się biznesem przynoszącym jeszcze większe przychody.

Zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy ze Śląska, ale odległość nie ma dla nas znaczenia. Mailowo i telefonicznie zrobiliśmy już bardzo dużo projektów platform dla Przedsiębiorców z całego kraju, a także z Europy.

Pora na nową wizytówkę Twojej firmy w sieci!

sklepy internetowe Nowa ruda

Sklepy internetowe
Nowa ruda

Jaki jest koszt?

Koszt sklepu online rozpoczyna się od 4 500 zł netto. W tej kwocie dostaniesz sklep z możliwością łatwej edycji. Płatność za zbudowanie sklepu standardowo rozbijamy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac nad projektem i druga po oddaniu gotowej witryny.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Przede wszystkim potrzebne są podstawowe informacje o Twojej firmie oraz logo, a jak nie masz, to możemy dla Ciebie takie zaprojektować. Istotne są także: lista artykułów, galeria zdjęć i ceny oraz sekcja “o nas”, polityka prywatności i regulamin sklepu, które możemy przygotować za Ciebie.

Jaki jest czas realizacji?

Czas realizacji sklepu internetowego zależy w dużej mierze od rodzaju serwisu, dodatkowych funkcji oraz liczby artykułów. Przeważnie cały proces trwa około miesiąca, w przypadku gdy Klient dostarczy w terminie wszystkie potrzebne materiały.

Responsywne systemy sklepów online w Nowej Rudzie

logo wordpress

W przypadku sklepów mających w swojej ofercie maksymalnie 500 produktów sklepy tworzymy na WooCommerce. Edycja z pomocą tego rozwiązania jest bardzo intuicyjna. Witrynę do sprzedaży tego typu bez problemu można dostosować do wybranych funkcji, metod płatności czy opcji dostawy.

logo prestashop

Jeżeli w sprzedaży masz więcej niż 500 produktów, to zalecamy wybór PrestaShop. To nowoczesny moduł, który umożliwia prostą obsługę nawet w przypadku różnych serii produktowych.

sklepy internetowe Nowa ruda

Sklep www dostosowany do Twoich oczekiwań

Projektowanie sklepu online to proces złożony. Oryginalny sklep www wymaga kooperacji. Stworzenie projektu sklepu poprzedzone jest rozpoznaniem potrzeb Klienta, zapoznaniem się z tematyką branży czy też wybraniem optymalnego rozwiązania.
Po stworzeniu wstępnego wyglądu oraz dodaniu produktów następuje testowanie witryny sprzedażowej oraz ostateczne wdrożenie i publikacja. W cenie dodajemy na stronę 3 przykładowe produkty i przesyłamy instrukcję jak dodać kolejne. Każdy etap realizacji konsultujemy z Klientem. Stworzone przez naszą agencję sklepy online pozwalają na swobodne korzystanie na komputerze lub laptopie, a także na urządzeniach mobilnych.
sklepy internetowe Nowa ruda

Sklepy internetowe — istotne informacje

W Nowej Rudzie Twoja konkurencja pewnie inwestuje w jakość swoich sklepów www, a jeśli dalej tego nie zrobili, to tym bardziej jest to najwyższy czas, by znaleźć się tuż przed nimi w wyszukiwarce Google. Pokaż się z najlepszej strony i nawiąż współpracę z specjalistami! Od lat projektujemy profesjonalne sklepy www zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarki Google, dopasowane do oczekiwań właściciela firmy i potrzeb określonej grupy odbiorców. Nawiąż z nami współpracę i docieraj do jeszcze większej liczby zadowolonych odbiorców. Zobacz, jakie to banalnie proste z dedykowanym serwisem sprzedażowym!

Projektowanie sklepów internetowych to nie wszystko

Handel online jest bardzo wymagający, a duża konkurencja sprawia, że ciężko jest zwrócić uwagę Klienta. Twój sklep online musi być dobrze zoptymalizowany oraz spełniać wytyczne Google. Działania SEO wpływają na wysokość pozycji w wyszukiwarce. Jeśli Twój sklep online będzie wyżej niż pozostałe firmy, to na pewno zyskasz uwagę Klienta.

Google Ads

Interesują Cię natychmiastowe efekty? Zapoznaj się z ofertą prowadzenia kampanii Google Ads.

Sklep online — co zyskasz?

Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, a duża konkurencja sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany oraz spełniać wytyczne Google.

sklepy internetowe w Nowej Rudzie

dotarcie do nowego grona Klientów

Dzięki obecności Twojego sklepu w przeglądarce Google zwiększasz szansę na dotarcie do nowych odbiorców, co może generować większą sprzedaż. Dodatkowo optymalizacja strony pod kątem SEO pozwala na osiągnięcie lepszych pozycji w Google, co poprawia widoczność Twojego sklepu internetowego.

sklepy Nowa ruda

automatyzacja procesów

Zaoszczędzisz czas potrzebny na zarządzanie sklepem – dodatkowe funkcjonalności mogą obsługiwać zamówienia, płatności, a także odpowiadać na wiadomości. Mechanizacja procesów pozwala też na lepsze zarządzanie stanem magazynowym i analizowanie zachowań Klientów, co sprawia, żę możesz dopasowywać swoją ofertę do ich potrzeb.

sklepy www Nowa ruda

dostępność 24h na dobę

Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w każdej chwili może dowiedzieć się więcej o produktach, które oferujesz. Dzięki dostępności 24h/7, Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w dowolnej chwili może dowiedzieć się więcej o produktach z Twojej oferty, co zwiększa komfort zakupów.

promocja sklepów www Nowa ruda

wygoda konsumentów

Sklep online pozwala na zakupy bez wychodzenia z domu, a dzięki przejrzystym i prostym w obsłudze interfejsom, zakupy w sklepie www stają się komfortowe i szybkie. Na dodatek możliwość całodobowego dostępu do sklepu sprawia, że Klienci mogą składać zamówienia w najbardziej dogodnym dla siebie czasie.

Praktyczne porady dla Klientów z Nowej Rudy i okolic

  • dostawa: DPD, DHL, Poczta Polska, InPost,
  • rodzaje płatności internetowych: PayU, Przelewy24, PayPal, Dotpay,
  • platformy zewnętrzne, na przykład Freshmail.


To tylko niektóre z możliwych integracji. Jeżeli interesują Cię inne, które będą sprawdzą się w Twoim sklepie online, to daj nam znać.

Stworzenie sklepu online to cena co najmniej 4 500 zł netto. W tej cenie otrzymujesz responsywny sklep www, który oparty jest na intuicyjnym w obsłudze builderze, przez co możesz samodzielnie wprowadzić potrzebne poprawki, na przykład w treści. U nas możesz liczyć nie tylko na nowoczesny widok stron internetowych Nowa ruda, ale również zaprojektowanie sklepu zgodnie z UX/UI, co bezpośrednio wpływa na sprzedaż sklepu.

Minimalna kwota za pozycjonowanie to 2000 zł netto, jednak szczegółowy budżet ustalany jest indywidualnie w zależności od obszaru działania i sposobu działania konkretnego rynku. Przede wszystkim należy skupić się na wybraniu odpowiednich słów kluczowych, które oprócz haseł w połączeniu z lokalizacją jak „pozycjonowanie stron Nowa ruda” – zawierają ogólnotematyczne wyrażenia np.: „pozycjonowanie stron”. To sprawia, że możemy pozyskać nowych Klientów z całego kraju szukających wybranych usług i produktów. Zarówno strona, jak i sklep e-commerce wymagają szczegółowej analizy, by spełniały wytyczne Google i w przyszłości dobrze się pozycjonowały.

Strona, która działa dobrze na różnych urządzeniach mobilnych – komputerach, tabletach i smartfonach – jest łatwa i komfortowa w użytkowaniu. Dzięki temu Klienci są bardziej zadowoleni z zakupów i z wielką chęcią wracają do sklepu.  Responsywność strony ma także pozytywny wpływ na pozycjonowanie w wynikach wyszukiwania. Wyszukiwarki internetowe lubią strony, które są responsywne, co skutkuje wyższymi pozycjami w wynikach wyszukiwania.

Dlaczego powinieneś mieć responsywny sklep internetowy? Odpowiedź jest banalnie prosta – w ekspresowym tempie liczba Twoich zamówień może się zwiększyć.

Tak, po stworzeniu witryny internetowej Klient otrzymuje dane dostępowe do jego edycji. Dostęp ten jest kluczowy, aby Klient mógł we własnym zakresie zarządzać stroną, wprowadzać zmiany w produktach, zmieniać treści, sprawdzać liczbę zamówień i analizować dane sprzedażowe.

Tak, edycja wykonanych przez nas sklepów jest bardzo prosta i intuicyjna. Budujemy nasze sklepy z myślą o użytkownikach, którzy mogą nie posiadać fachowej wiedzy technicznej, dlatego panel zarządzania jest łatwy w użytkowaniu. Dzięki temu Klient może szybko i bez problemu aktualizować wybrane treści, co pozwala na bieżące dopasowywanie sklepu do swoich potrzeb i oczekiwań rynku.

Wsparcie techniczne dla sklepów online Nowa ruda

Tworzymy łatwe w edycji sklepy z panelem zarządzania treścią – CMS. Dodatkowo projektujemy sklepy online zgodne z zasadami RODO. Zintegrujemy platformę zarządzania z dostawcami albo hurtownią tak, aby wszystkie ważne dane były proste do znalezienia.

Jeżeli jednak nastąpi sytuacja, która będzie wymagać naszej pomocy, to jesteśmy do Twojej dyspozycji. Rozliczamy się wtedy na podstawie poświęconego czasu pracy, ale możemy zaproponować także możliwość wykupienia stałego hostingu. Dajemy słowo, że zdalnie możemy rozwiązać każdą usterkę.

Skontaktuj się z nami