Agencja Marketingowa M16.pl

Sklepy internetowe Zawiercie

Nawet jeśli posiadasz najlepszy produkt świata, musisz wiedzieć jak przekonać do niego Klientów. Sklep e-commerce umożliwia dotarcie do osób z każdego obszaru, właśnie wtedy, kiedy go potrzebują. Komfort składania zamówień bez wychodzenia z domu sprawia, że coraz więcej osób robi zakupy tylko w internecie. Zadbaj o dobry start. Stworzenie platformy do sprzedaży zleć specjalistom i ciesz się rozwijającym się biznesem.

Z przyjemnością nawiążemy z Tobą współpracę. Już wiele lat świadczymy wsparcie w zakresie marketingu dla przedsiębiorstw z Zawiercia. Jesteśmy ze Śląska, więc serdecznie zachęcamy do umówienia terminu spotkania.

Pora na nową wizytówkę Twojej firmy w sieci!

sklepy internetowe Zawiercie

Sklepy internetowe
Zawiercie

Jaki jest koszt?

Koszt sklepu online rozpoczyna się od 4 500 zł netto. W tej kwocie dostaniesz sklep z możliwością łatwej edycji. Płatność za zbudowanie sklepu standardowo rozbijamy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac nad projektem i druga po oddaniu gotowej witryny.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Przede wszystkim wymagane są podstawowe informacje o Twojej firmie oraz logo, a jak nie masz, to możemy dla Ciebie takie wykonać. Istotne są także: lista produktów, zdjęcia i ceny oraz sekcja “o nas”, polityka prywatności i regulamin sklepu, które możemy wykonać za Ciebie.

Jaki jest czas realizacji?

Termin realizacji sklepu internetowego zależy w dużej mierze od stopnia jego rozbudowania. Raczej cały proces trwa około miesiąca, pod warunkiem, że Klient dostarczy w terminie wszystkie potrzebne materiały.

Intuicyjne systemy sklepów internetowych w Zawierciu

logo wordpress

W przypadku sklepów oferujących maksymalnie 500 produktów sklepy budujemy z pomocą wtyczki WooCommerce. Konfiguracja z pomocą tego systemu jest bardzo intuicyjna. Witrynę sprzedażową tego typu prosto można dostosować do konkretnych funkcji, sposobu płatności czy form wysyłki.

logo prestashop

Jeżeli w sprzedaży masz więcej niż 500 produktów, to sugerujemy wybór PrestaShop. To intuicyjny system, który umożliwia łatwą obsługę nawet w przypadku wielu serii produktowych.

sklepy internetowe Zawiercie

Sklep online dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb

Projektowanie sklepu internetowego to proces złożony. Oryginalny sklep online wymaga kooperacji. Stworzenie projektu portalu poprzedzone jest rozpoznaniem oczekiwań Klienta, zapoznaniem się z tematyką branży oraz wybraniem najlepszego rozwiązania.
Po stworzeniu layoutu oraz wprowadzeniu produktów czas na testowanie sklepu internetowego oraz ostateczne wdrożenie i publikacja. W cenie dodajemy na stronę 3 przykładowe produkty i przesyłamy instrukcję jak opublikować kolejne. Każdy etap realizacji omawiamy z Klientem. Zbudowane przez nas sklepy www pozwalają na swobodne użytkowanie na komputerze lub laptopie, a także na urządzeniach mobilnych.
sklepy internetowe Zawiercie

Sklepy www — najważniejsze informacje

W Zawierciu konkurencyjna firma pewnie przeznacza środki na jakość swoich sklepów www, a jeżeli nadal tego nie zrobili, to tym bardziej jest to najwyższy czas, by ich wyprzedzić. Zaprezentuj się z najlepszej strony i nawiąż współpracę z fachowcami w tej dziedzinie! Od lat tworzymy profesjonalne sklepy internetowe opracowane pod kątem wyszukiwarki Google, dopasowane do wyobrażeń Klienta i potrzeb konkretnej grupy docelowej. Rozpocznij z nami współpracę i docieraj do jeszcze większej liczby zadowolonych odbiorców. Sprawdź, jakie to banalnie proste z nowoczesnym sklepem online!

Tworzenie sklepów internetowych to nie wszystko

Rynek e-commerce jest bardzo wymagający, a duża ilość konkurencyjnych firm sprawia, że ciężko jest zwrócić uwagę Klienta. Twój sklep online musi być dobrze zbudowany i spełniać wytyczne Google. Działania SEO wpływają na wysokość pozycji w wyszukiwarce. Jeżeli Twój sklep internetowy będzie wyżej niż reszta konkurencyjnych wyników wyszukiwania, to na pewno zyskasz uwagę Klienta.

Google Ads

Nie chcesz czekać i oczekujesz ekspresowych efektów? Zobacz naszą ofertę prowadzenia reklam Google Ads.

Sklep online — co zyskasz?

Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, a duża konkurencja sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany oraz spełniać wytyczne Google.

sklepy internetowe Zawiercie

dotarcie do większego grona Klientów

Dzięki obecności Twojego sklepu w przeglądarce Google zwiększasz szansę na dotarcie do nowych potencjalnych Klientów, co może prowadzić do wyższej sprzedaży. Na dodatek optymalizacja strony pod kątem SEO pozwala na osiągnięcie wyższych pozycji w Google, co poprawia widoczność Twojego sklepu internetowego.

sklepy internetowe Zawiercie

automatyzacja procesów

Zaoszczędzisz czas przy obsłudze sklepu – dodatkowe funkcjonalności mogą obsługiwać zamówienia, płatności, a także odpowiadać na wiadomości. Mechanizacja procesów pozwala również na lepsze zarządzanie produktami i analizowanie zachowań Klientów, co sprawia, żę możesz dopasowywać swoją ofertę do ich oczekiwań.

sklepy internetowe Zawiercie

dostępność 24h/7

Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w każdej chwili może przeczytać więcej o produktach z Twojej oferty. Dzięki dostępności przez całą dobę, Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w każdej chwili może przeczytać więcej o Twojej ofercie, co zwiększa wygodę zakupów.

sklepy internetowe Zawiercie

wygoda konsumentów

Sklep online pozwala na zakupy bez wychodzenia z domu, a dzięki estetycznym i prostym w obsłudze interfejsom, zakupy w sklepie internetowym stają się komfortowe i szybkie. Dodatkowo możliwość całodobowego dostępu do sklepu sprawia, że Klienci mogą robić zakupy w każdej chwili.

Najczęściej zadawane pytania przez Klientów z Zawiercia i okolic

  • formy dostawy: DPD, DHL, Poczta Polska, InPost,
  • metody płatności online: PayU, Przelewy24, PayPal, Dotpay,
  • inne platformy, przykładowo Freshmail.

To tylko przykładowe możliwe integracje. Jeżeli chcesz podpiąć inne, które będą przydatne w Twoim sklepie internetowym, to skontaktuj się z nami.

Samo stworzenie sklepu www to koszt minimum 4 500 zł netto. W tej kwocie otrzymujesz responsywny sklep www, który oparty jest na prostym w edycji builderze, przez co możesz w każdej chwili z łatwością wprowadzić dowolne zmiany. U nas możesz liczyć nie tylko na nowoczesny design stron internetowych Zawiercie, ale również zaprojektowanie sklepu zgodnie z UX/UI, co bezpośrednio wpływa na zwiększanie przychodów w sklepie.

Minimalna kwota za pozycjonowanie to 2000 zł netto, jednak szczegółowy budżet omawiany jest indywidualnie w zależności od zasięgu i sposobu działania konkretnej branży. Przede wszystkim trzeba skupić się na doborze odpowiednich fraz kluczowych, które oprócz haseł w połączeniu z lokalizacją jak „pozycjonowanie stron Zawiercie” – zawierają ogólnotematyczne wyrażenia np.: „pozycjonowanie stron”. Dzięki temu możemy pozyskać nowych Klientów z całego kraju szukających wybranych usług i produktów. Zarówno strona, jak i sklep e-commerce potrzebują szczegółowej analizy, by spełniały wytyczne Google i w kolejnych miesiącach dobrze się pozycjonowały. 

Witryna, która działa prawidłowo na różnych urządzeniach – komputerach, tabletach i smartfonach – jest łatwa i komfortowa w użytkowaniu. Dzięki temu użytkownicy czerpią większą przyjemność z zakupów i z wielką chęcią wracają do sklepu.  Responsywność witryny ma też dobry wpływ na SEO. Wyszukiwarki internetowe lubią strony, które są responsywne, co skutkuje wyższymi pozycjami w Google.

Czemu sklep internetowy powinien być responsywny? Odpowiedź jest banalnie prosta – w ekspresowym tempie liczba Twoich zleceń może się zwiększyć.

Tak, po zbudowaniu sklepu internetowego Klient otrzymuje dostępy do jego edycji. Dostęp ten jest kluczowy, aby Klient mógł samodzielnie zarządzać stroną, wprowadzać zmiany w produktach, zmieniać content, sprawdzać liczbę zamówień i analizować dane sprzedażowe.

Tak, edycja wykonanych przez nas sklepów jest bardzo łatwa i intuicyjna. Budujemy nasze witryny z myślą o użytkownikach, którzy mogą nie mieć zaawansowanej wiedzy technicznej, dlatego panel zarządzania jest łatwy w użytkowaniu. Dzięki temu Klient może szybko i bez problemu wprowadzać zmiany, co pozwala na bieżące dostosowywanie sklepu do swoich preferencji i oczekiwań rynku.

Hosting dla sklepów online Zawiercie

Tworzymy intuicyjne sklepy z modułem zarządzania treścią – CMS. Na dodatek projektujemy sklepy internetowe zgodne z wytycznymi RODO. Zintegrujemy panel zarządzania z dostawcami lub hurtownią tak, aby wszystkie potrzebne informacje były w jednym miejscu.

Jeśli jednak zdarzy się sytuacja, która będzie wymagać naszej pomocy, to jesteśmy w gotowości, żeby Ci pomóc. Rozliczamy się wtedy w zależności od poświęconego czasu pracy, natomiast oferujemy też możliwość wykupienia stałego hostingu. Zapewniamy, że zdalnie możemy rozwiązać każdą usterkę.

Skontaktuj się z nami