Agencja Marketingowa M16.pl

Pozycjonowanie Oborniki Wielkopolskie

Potrzebujesz agencji, która pomoże Ci wypromować stronę lub sklep internetowy w sieci, a może inne firmy próbowały to zrobić i nie sprostały temu zadaniu? W każdym z tych przypadków masz szczęście, że jesteś na tej stronie!

pozycjonowanie Oborniki Wielkopolskie

Pozycjonowanie
Oborniki Wielkopolskie

Jakie są koszty

Koszt kampanii jest zależny od tego, jaki jest Twój obszar działania (miasto/województwo/Polska/cały świat) i od tego, jakie wcześniej działania podjęła konkurencja.

Jakie słowa kluczowe

Sprawdzamy wszystkie, które mogą być dla Ciebie wartościowe. Każdą z fraz wspólnie wybieramy na początku współpracy i mamy jeden cel – żeby nasze działania zaowocowały konwersjami.

Kiedy efekty?

Jest to zależne od tego, jak wygląda Twoja konkurencja. Najczęściej jesteśmy w stanie wyjść na frazy 2-3 razy sprawniej niż reszta stawki. Z wykorzystaniem naszych narzędzi weryfikujemy, co zrobili, żeby zdobyć pozycje.

Pozycjonowanie stron w Obornikach Wielkopolskich

Wśród naszych Klientów znajdują się firmy o zasięgu ogólnopolskim, europejskim, a także i globalnym – zazwyczaj wszystkie działania i ustalenia załatwiane są przez e-mail, a także telefonicznie. Cenimy wygodę i szybkość działań – tak, aby każdy był zadowolony.

Pozycjonowanie sklepów internetowych
 • projektowanie sklepów internetowych od zera
 • dokładna analiza fraz
 • stworzenie struktury strony
 • kompleksowa konfiguracja niezbędnych funkcjonalności sklepów
 • nacisk na pozycjonowanie wybranych przez Ciebie kategorii/produktów
1
Pozycjonowanie stron
 • przygotowanie arkusza fraz
 • analiza konkurencji
 • przygotowanie harmonogramu prac
 • content marketing i linkbuilding
 • każdego miesiąca raporty wraz z efektywnością prac
2
Pozycjonowanie lokalne
 • ustalenie zasięgu działania Twojej firmy
 • optymalizacja strony skupiając się na frazach lokalnych
 • budowa wizytówki Google Moja Firma
 • optymalizacja obecnej wizytówki Google Moja Firma
 • artykuły sponsorowane na lokalnych portalach
3

Zdecyduj się na naszą agencję i zyskaj szybkie efekty!

Pozycjonujemy przedsiębiorstwa z całej Europy i nie tylko, więc odległość nie będzie dla nas żadnym problemem.

Znalazłeś się na tej stronie, bo zapewne wpisałeś w wyszukiwarce Google frazę „pozycjonowanie Oborniki Wielkopolskie”. Jak wiesz, nie jesteśmy z Obornik Wielkopolskich, jednak w zazwyczaj obsługujemy Klientów online. Jeżeli w wynikach wyszukiwania jesteśmy przed konkurencją z Obornik Wielkopolskich w kategorii fraz kluczowych związanych z pozycjonowaniem stron, to też będziemy mogli pomóc Twojemu biznesowi.

W przypadku gdy konkurencja na ważne słowa kluczowe jest wyżej od Twojego serwisu, to warto coś z tym zrobić. Skontaktuj się z nami, po to, by inni oglądali Twoje plecy! To jest odpowiedni czas, byś w końcu został bardziej zauważony przez Google – pozycjonowanie stron www Oborniki Wielkopolskie to strzał w 10!

pozycjonowanie stron Oborniki Wielkopolskie
pozycjonowanie stron Oborniki Wielkopolskie

Specjaliści od pozycjonowania do Twojej dyspozycji!

Ciężko pracowaliśmy, by skomponować zespół, który będzie w stanie sprostać najdziwniejszym oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Otworzyć „agencję od reklamy” nie jest trudno, zatrudnić kilka osób pracujących zdalnie i przekazywać zadania także, jednak tego typu model nie będzie skuteczniejszy od zespołu, który ma ze sobą stały kontakt. Naszym celem jest indywidualne podejście do każdego zlecenia – tak funkcjonuje nasza agencja interaktywna Oborniki Wielkopolskie. Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron już ponad 10 lat.

Kampania SEM

Na czym polega dokładnie kampania SEM? Dowiedz się więcej! 

pozycjonowanie stron internetowych Oborniki Wielkopolskie
W jakim systemie pracujemy?

Śledzimy najnowsze trendy w SEO i zawsze staramy się być o minimum jeden krok przed innymi! Dzięki temu działające rozwiązania jak najszybciej są stosowane na obsługiwanych przez nas stronach.

pozycjonowanie w Obornikach Wielkopolskich
Tu nic Cię nie zaskoczy

Nasze umowy zarówno na pozycjonowanie lokalne stron, jak i Kampanię SEM, w większości przypadków zawierane są na czas nieokreślony, uwzględniając dwumiesięczny okres wypowiedzenia. Wszystko czarno na białym, bez „promocji”, bez „dziwnych paragrafów”.

pozycjonowanie stron w Obornikach Wielkopolskich
Uwaga!

W trakcie współpracy z nami zachęcamy do czynnego zaangażowania w cały proces. Elementami technicznymi zajmiemy się w samodzielnie, ale szczególnie na początku niezbędne są dla nas najważniejsze informacje o Twoim biznesie i konkurencyjnych firmach.

pozycjonowanie stron internetowych Oborniki Wielkopolskie
Kogo pozycjonujemy w Obornikach Wielkopolskich?
Jesteśmy otwarci na każdą współpracę! Możemy pozycjonować wszystkich – od palarni kawy, aż po potężne sklepy internetowe. Strony, które są wysoko w wynikach wyszukiwania, często korzystają z pozycjonowania.
pozycjonowanie Oborniki Wielkopolskie

Co składa się na cenę pozycjonowania

W zakres kosztów pozycjonowania wchodzą takie działania jak: zakup linków, optymalizacja stron, a także monitoring widoczności pozycji w wynikach wyszukiwania.

pozycjonowanie Oborniki Wielkopolskie
Projektowanie stron www i wiele więcej!

Jako agencja marketingowa wykonamy projekt Twojej przyszłej strony internetowej! Tworzenie stron jest naszą specjalnością. Jeżeli zaistnieje taka konieczność, poprawiamy witrynę tak, aby pozycjonowanie stało się o wiele łatwiejszym zadaniem.

Pozycjonowanie w Obornikach Wielkopolskich - postaw na marketing w sieci!

Masz dylemat, czy zdecydować się na reklamę swojej firmy w sieci? Korzyści wynikające z pozycjonowania strony, są ogromne. Poprawiając widoczność Twojej strony, zdecydowanie poprawisz sprzedaż, świadomość Klienta, a także zadbasz o to, żeby konkurencja zawsze oglądała Twoje plecy.

 • Budowa zaufania dla Twojej marki – wyszukiwarka stanowi podstawowe medium, z którego klienci czerpią wiedzę o produktach i usługach. Witryny, które są na górze wyników wyszukiwania, są często klikane i kształtują zarówno świadomość użytkownika, a także wpływają bezpośrednio na jego decyzje zakupowe. Zyskując wysokie pozycje w wyszukiwarce Google na kluczowe dla Ciebie frazy, zadbasz o autorytet swojej marki.
 • Wzrost sprzedaży – stawiając na pozycjonowanie strony internetowej, zwiększysz sprzedaż w swojej firmie. Nie ważne, czy prowadzisz sklep online, czy preferujesz inną formę sprzedaży, zadbamy o to by wielu potencjalnych Klientów znalazło Twoją stronę. Dobrze zoptymalizowana witryna usprawni cały proces zakupowy i poprowadzi Klienta do tego, na czym powinno zależeć Ci najbardziej – konwersjach.
 • Rozwój biznesów lokalnych – przedsiębiorcy prowadzący mniejsze firmy często nie wiedzą jak przebić się na już dość nasyconym rynku lokalnym. W sytuacjach, gdy trzeba walczyć nie tylko z pozostałymi lokalnymi przedsiębiorcami, ale nie raz i z globalnymi liderami. Dobrze prowadzone pozycjonowanie strony internetowej pozwoli na skuteczne dotarcie do osób, które mają zamiar skorzystać z danych usług w danym regionie. Dzięki trafnemu doborowi fraz można niskim kosztem zyskać bardzo wartościowy ruch dla Twojego biznesu.

FAQ

W SEM możemy idealnie zagospodarować budżet, jaki zakładamy. Na efekty z pozycjonowania trzeba czekać, pojawiają się dopiero po kilku lub kilkunastu miesiącach i tu pojawia się Google Ads i Facebook! Wykorzystując kampanię SEM możemy od razu zdobyć Klientów i zająć się zdobywaniem zasięgu, dostosowując idealne rozwiązania dla danej sytuacji każdej firmy.

Pozycjonowanie witryny to przede wszystkim zwiększenie widoczności strony/sklepu w naturalnych wynikach wyszukiwarki Google, czyli tych, które wyświetlają się tuż pod reklamami płatnymi Google Ads. Skuteczne pozycjonowanie sklepów internetowych, podobnie jak i pozycjonowanie stron Oborniki Wielkopolskie, wymaga coraz więcej czasu i nakładów finansowych, ale co najważniejsze trzeba to robić rozsądnie. Mamy swoje, wypracowane latami, standardy, które pomagają poprawić wyniki finansowe naszych Klientów. Najwyższy czas zająć się również Twoim biznesem, a kto zrobi to lepiej niż my?

Pozycjonowanie stron Oborniki Wielkopolskie najlepiej działa w parze z Google Ads! Nasze doświadczenie pokazuje, że tego typu połączenie jest wręcz perfekcyjne przy działaniach reklamowych w internecie. Na początku docieramy do użytkowników z wykorzystaniem Google Ads, z czasem, gdy strona zaczyna być widoczna w naturalnych wynikach wyszukiwania, stopniowo możemy zmniejszać wydatki na kampanie Google Ads Oborniki Wielkopolskie. Dzięki temu potencjalni Klienci, którzy zostali pozyskani z pozycjonowania, dostają dodatkowy, efektywny przekaz reklamowy praktycznie w każdym miejscu internetu. Odnotowujemy wzrosty w ruchu – każdy jest zadowolony (nie licząc konkurencji).

Chcesz zapoznać się z tym, jak wylicza się cenę pozycjonowania w Obornikach Wielkopolskich? Aby dokładnie to sprawdzić, należy wziąć pod uwagę trzy zmienne – frazy kluczowe, to jak wygląda nasza konkurencja i to, jak szybko chcesz zobaczyć efekty naszej pracy. Po pierwszym kontakcie i rozpoczęciu działań wybieramy więcej fraz, po to, aby dobrać te, które będą najbardziej efektywne oraz takie, które posiadają największe prawdopodobieństwo większych zysków dla Ciebie.

Pozycjonowanie lokalne jest najlepszym rozwiązaniem dla Klientów, którzy skupiają się na konkretnym obszarze, np. miasto, powiat, województwo. W tym przypadku wszystkie działania skupione są wyłącznie na wskazanym obszarze. Dlatego też zachęcamy Klientów, aby postawili na lokalne pozycjonowanie stron. Mając firmę o zasięgu lokalnym np.: pub, warsztat samochodowy, stomatologię, salon kosmetyczny możesz dotrzeć do grupy potencjalnych Klientów zainteresowanych skorzystaniem z usług Twojej firmy. Proces pozycjonowania, działania w ramach pozycjonowania lokalnego także perfekcyjnie sprawdzą w formie lokalnego SEO. Jednym z kluczowych działań jest pokazanie się w organicznych wynikach wyszukiwania przez dopasowanie wartościowych treści. Zajmiemy się również stworzeniem dla Ciebie również odpowiednio przygotowane konto Google Moja Firma. Kluczowe jest zwiększenie widoczności strony internetowej pod kątem interesującej Cię grupy docelowej i poprawę wyniku ,jeżeli chodzi o konwersje. Wsparciem działań pozycjonowania lokalnego jest płatna reklama w Google Ads (dawniej Google AdWords), dzięki możliwości określenia zasięgu wyświetlania stworzonych reklam lokalnie np. wyłącznie Obornik Wielkopolskich i szybszemu pojawieniu się w wynikach wyszukiwarki Google nad stronami konkurencji. Gdy wyświetlamy się na najważniejsze słowa kluczowe (np. w przypadku agencji SEO słowo kluczowe to pozycjonowanie Oborniki Wielkopolskie), z pewnością zdobędziemy zwrot z kampanii.